bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 17 Юни 2025 12:41


Северозападна Трета лига - Резултати, програма и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 561 мнения ]  Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2010 15:56 
Offline

Регистриран на: 15 Юни 2010 14:51
Мнения: 128
Отбор: Академик (Свищов)
http://www.borbabg.com/?action=news&news=7064


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2010 15:13 
Offline

Регистриран на: 15 Юни 2010 14:51
Мнения: 128
Отбор: Академик (Свищов)
Иван Златков в групата на „Спарта“
от Анатоли Петров в 13:34 на 20 авг, 2010, петък
Новини


Нападателят Иван Златков е възстановен и попадна в групата на ФК „Спарта“ (Самоводене) за предстоящото гостуване в Козлодуй. От физическото състояние на голмайстора зависи дали ще започне в стартовия състав. Играчите са амбицирани за добро представяне, заяви треньорът Борислав Евтимов.

„Спарта“ имаше малшанса да започне първенството срещу двата претендента за „Б“ група – първо игра с „Локо“ (Мз), а сега гостува на водача „Ботев“ (Козлодуй), където мениджърът Ивелин Драшков е събрал много силна селекция. Рефер е Румен Христов от Плевен.

Нападателят Пламен Иванов – Банана обаче няма да играе в „Спарта“ и се прибра обратно в „Локо“ (ГО), където бе картотекиран. Горнооряховци гостуват на „Ботев“ (Димово), съдия е Емилиян Тодоров от Враца. Бившият играч на „Локомотив“ Георги Донев, който отказа да играе за отбора от зимата насам, вече е в „Гигант“ (Белене).

Третият отбор от областта „Академик“ гостува на „Локомотив“ в Дряново. Дряновци все пак решиха да започнат участие в първенството, но това ще стане в сряда, за когато бе отложен този мач. Всички останали срещи са в неделя от 18 часа.

Междувременно стана ясно, че „Ком-Миньор“ засега се отказва да картотекира направилия една тренировка с тима бивш нападател на „Етър“ Николай Съботинов.

Съдийски назначения:

„В“ група, 2 кръг, неделя, 18 ч.

Спартак-19 – Торпедо Хр. Минков, Т. Папазов, П. Мичев

Трявна – Левски Кр. Ангелов, Св. Пъшев, М. Арабаджиев

Балкан – Бдин Б. Бойчев, Св. Иванов, Вл. Вълов

Ботев (Д) – Локо (ГО) Ем. Тодоров, М. Михайлов, Ив. Иванов

Локо (Мз) – Янтра Ст. Груев, М. Моллов, Б. Лозанов

Ботев (Козл) – Спарта Р. Христов, Цв. Домузинов, Ем. Врайков

Локо (Др) – Академик, сряда Ст. Ставров, Св. Стефанов, М. Йонков

Гигант – Ситомир Н. Петров, М. Мачев, Кр. Станчева


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2010 15:13 
Offline

Регистриран на: 15 Юни 2010 14:51
Мнения: 128
Отбор: Академик (Свищов)
http://sport-vt.com/ivan-zlatkov-v-grup ... parta.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2010 15:14 
Offline

Регистриран на: 15 Юни 2010 14:51
Мнения: 128
Отбор: Академик (Свищов)
Трудно изпитание за "Янтра" във II кръг на Северозападната "В" АФГ

Оценка: / 4
СлабОтличен
Автор Светозар Гатев
19 август 2010
Много трудно изпитание предстои на „Янтра” тази неделя. Във втория кръг от първенството в Северозападната „В” аматьорска футболна група момчетата на треньора Веселин Антонов ще гостуват на един от основните кандидати за първото място – „Локомотив” (Мездра). „Локо”-то е доста стойностен отбор за нивото на Северозападната „В” АФГ. Тимът от Мездра беше изваден от професионалния футбол през лятото, тъй като не получи лиценз, но запази ядро от 4-5 футболисти, които играха през миналия сезон в „А” група, начело с капитана Страти Илиев, Миков, Пепи Златков, Цветко Иванов и др. В отбора се завърна и централният нападател Цецо Николов, който преди няколко сезона бележеше голове за „Янтра” в „Б” група. „Локомотивци” показаха класата си още в първия кръг, в който успяха да се наложат като гости над амбициозния състав на „Спарта” (Самоводене) с 2:0, с голове на Петър Златков и Валентин Лалов. „Янтра” пак надигра с 3:0 „Ботев” (Димово) на старта и тръгва с добро настроение за Мездра, както и с амбиция да не загуби мача. Вики Венков и Иван Лесев имаха леки болежки през седмицата и пропуснаха няколко занимания, но ще бъдат на линия за двубоя с „железничарите”.

„Мисля че ние с добрите отбори, които играят добър футбол, ще играем добре и ще се надиграваме. В никакъв случай няма да отидем да се браним в Мездра. Ще се опитаме да използваме шансовете, които ни дадат домакините и ако може да вземем трите точки. Излизаме за победа и така ще бъде във всеки един мач”, каза преди срещата наставникът на „Янтра” Веселин Антонов. Ръководството на срещата е поверено на видинска съдийска тройка. Главен арбитър ще бъде Станислав Груев, в асистенти Милен Моллов и Борислав Лозанов.

Габровска съдийска бригада ще ръководи дебютния мач на „Спартак 1919” в Северозпадната „В” група. Миналата седмица плевенчани не играха мача си срещу „Гигант”, заради проблеми в тима от Белене, а тази неделя ще приемат състава на „Торпедо 2004” от Борован. Главен съдия на мача ще бъде Христо Минков, а флагчетата ще дигат Тихомир Папазов и Палев Мичев.

Домакинските срещи на „Трявна” и „Локомотив” (Дряново) са поверени на търновски съдии. Красимир Ангелов ще свири двубоя на „Трявна” срещу „Левски 2007”. Негови помощници ще бъдат Светлин Пъшев и Милен Арабаджиев. Назначение за Дряново получиха Станислав Ставров, Светослав Стефанов и Мариян Йонков. „Локомотивци” ще приемат „Академик” (Свищов), а това ще бъде първият им мач за сезона. В първия кръг „Локо”-то не гостува на „Ситомир” (Никопол), заради организационни неуредици.

Останалите срещи от втория кръг Северозападната „В” АФГ са:

„Балкан”(Белоградчик) – „Бдин”(Видин)

(съдии – Бойчо Бойчев, Светлин Иванов, Владимир Вълов Вр.)

„Ботев” (Козлодуй) – „Спарта”(Самоводене)

(Румен Христов, Цветомир Домузинов, Емил Врайков Пл.)

„Ботев” (Димово) – „Локомотив” (Горна Оряховица)

(Емилиян Тодоров, Михаил Михайлов, Иван Иванов Мн.)

„Гигант” (Белене) – „Ситомир” (Никопол)

(Никола Петров Лч., Мартин Мачев, Кристин Станчева Пл.)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2010 15:15 
Offline

Регистриран на: 15 Юни 2010 14:51
Мнения: 128
Отбор: Академик (Свищов)
http://www.sport-gabrovo.com/index.php? ... 1&Itemid=1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2010 15:16 
Offline

Регистриран на: 15 Юни 2010 14:51
Мнения: 128
Отбор: Академик (Свищов)
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ЗОНАЛЕН СЪВЕТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО

СЕВЕРОЗАПАДНА "В" АФГ II - РИ КРЪГ 22/08/2010 Г. 18.00 Ч.


ОТБОР ДОМАКИН: ОТБОР ГОСТ: ДЕЛЕГАТ:

1 "СПАРТАК 1919" ПЛЕВЕН "ТОРПЕДО 2004" БОРОВАН
Гл.с. ХРИСТО МИНКОВ ГБ.
- ТИХОМИР ПАПАЗОВ ГБ.
- ПАВЕЛ МИЧЕВ ГБ.
Рез.с.- ИВАЙЛО ПЕТРОВ ЛЧ. Н.ДАМЯНОВ СВ.

2 "ТРЯВНА" ТРЯВНА "ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ
Гл.с. КРАСИМИР АНГЕЛОВ ВТ.
- СВЕТЛИН ПЪШЕВ ВТ.
- МИЛЕН АРАБАДЖИЕВ ВТ.
Рез.с.- НИКОЛАЙ ВАСИЛЕВ ВТ. В.ЦОНЧЕВ ВТ.

3 "БАЛКАН" БЕЛОГРАДЧИК "БДИН" ВИДИН
Гл.с. БОЙЧО БОЙЧЕВ ВР.
- СВЕТЛИН ИВАНОВ ВР.
- ВЛАДИМИР ВЪЛОВ ВР.
Рез.с.- СИМЕОН КЪЧОВСКИ ВР. И. МАРКОВ ВД.

4 "БОТЕВ" ДИМОВО "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА
Гл.с. ЕМИЛИЯН ТОДОРОВ МН.
- МИХАИЛ МИХАЙЛОВ МН.
- ИВАН ИВАНОВ' МН.
Рез.с.- ИЛИЯН МАРИНОВ ВР. ХР.ТОНЧЕВ ВР.

5 "ЛОКОМОТИВ" МЕЗДРА "ЯНТРА 2000" ГАБРОВО
Гл.с. СТАНИСЛАВ ГРУЕВ ВД.
- МИЛЕН МОЛЛОВ ВД.
- БОРИСЛАВ ЛОЗАНОВ ВД.
Рез.с.- ПЕТЪР ИВАНОВ МН. Б.ГЕРГОВ МН.

6 "БОТЕВ" КОЗЛОДУЙ "САМОВОДЕНЕ" САМОВОДЕНЕ
Гл.с. РУМЕН ХРИСТОВ ПЛ.
- ЦВЕТОМИР ДОМУЗИНОВ ПЛ.
- ЕМИЛ ВРАЙКОВ ПЛ.
Рез.с.- ДАНИЕЛ ЦОЛОВ МН. П.ПЕТРОВ ВД.

7 "ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО "АКАДЕМИК" СВИЩОВ
Гл.с. СТАНИСЛАВ СТАВРОВ ВТ.
- СВЕТОСЛВ СТЕФАНОВ ВТ.
- МАРИЯН ЙОНКОВ ВТ.
Рез.с.- ПЕТЪР ПЕТКОВ ВТ. ТР.КОЦЕВ ВТ.

8 "ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ "СИТОМИР" НИКОПОЛ
Гл.с. НИКОЛА ПЕТРОВ ЛЧ.
- МАРТИН МАЧЕВ ПЛ.
- КРИСТИН СТАНЧЕВА ПЛ.
Рез.с.- АСЕН КРУМОВ ПЛ. В.МИШЕВ ЛЧ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2010 15:16 
Offline

Регистриран на: 15 Юни 2010 14:51
Мнения: 128
Отбор: Академик (Свищов)
http://www.bfstar.hit.bg/sudint.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2010 15:23 
Offline

Регистриран на: 15 Юни 2010 14:51
Мнения: 128
Отбор: Академик (Свищов)
Зоналният съвет раздава топки на отборите от региона

Петко ПАВЛОВ
По една футболна топка “Адмирал” ще получат всички отбори от областната и регионалната групи от Зоналния съвет на БФС във В. Търново. През този сезон 33 тима от малки населени места се включиха в първенствата с два повече от миналия. Зоналният съвет ще спази и традицията да облече новаците - тази година Ресен и Масларево - с нови екипи.
Междувременно Спортно-техническата комисия на Зоната присъди служебни загуби с по 3:0 на “Локомотив” /Дряново/ и “Гигант” /Белене/. Двата отбора не изиграха срещите си от първия кръг на Северозападната “В” група заради организационни и финансови проблеми. Предстоящият двубой на “железничарите” от Дряново с “Академик” /Свищов/ пък е отложен за сряда - 25 август.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2010 15:24 
Offline

Регистриран на: 15 Юни 2010 14:51
Мнения: 128
Отбор: Академик (Свищов)
http://www.borbabg.com/?action=news&news=7309


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2010 15:28 
Offline

Регистриран на: 15 Юни 2010 14:51
Мнения: 128
Отбор: Академик (Свищов)
СпортГеорги Донев отиде в “Гигант”, “Спарта” гостува в Козлодуй
Гостувания предстоят и на трите отбора от Великотърновска област в предстоящия втори кръг на Северозападната “В” група. Тежък мач срещу “Ботев” (Димово) очаква горнооряховския “Локомотив”. Димовци бяха разбити с 3:0 в първия кръг в Габрово и сега ще гонят реванш пред своята публика. Главен съдия е Емилиян Тодоров от Враца.
Бившият халф на “Локо” (ГО) Георги Донев вече ще играе в “Гигант” (Белене). Донев спря да играе за “железничарите” преди време, а сега е решил да продължи кариерата си в “Гигант”. Вчера техничарят бе картотекиран в Зоналния съвет на БФС. Клубът от Белене, който загуби служебно с 3:0 първия си мач поради неявяване, няма да напуска групата и в неделя приема “Ситомир”.
Другият отбор, чието присъствие в първенството бе под въпрос, бе “Локомотив” (Дряново). От клуба уверили, че ще участват в шампионата. Дряновци приемат свищовския “Академик”, а мачът им бе отложен за сряда, 25 август. За “Академик” се завръщат на терена Калоян Каролев и Иван Ганев, чиито наказания изтекоха, а санкция още изтърпява Красен Каравелов. Срещата ще бъде ръководена от Станислав Ставров.
“Спарта” (Самоводене) пък ще има първото си гостуване, откакто влезе във “В” група. Тимът има “късмета” да гостува на водача в класирането “Ботев” (Козлодуй) - основен кандидат за влизане в професионалния футбол. Рефер на този мач е Румен Христов от Плевен. “Спартанците” са наясно, че им предстои труден мач, но са амбицирани да покажат добра игра. Изпробваният в тима нападател Пламен Иванов няма да бъде картотекиран в “Спарта” и се е прибрал в “Локо” (ГО).
Всички мачове от кръга без този в Дряново са в неделя от 18.00 часа.

Анатоли ПЕТРОВ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2010 15:29 
Offline

Регистриран на: 15 Юни 2010 14:51
Мнения: 128
Отбор: Академик (Свищов)
http://dnesbg.com/index.php?page=NewsDe ... e&id=16606


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2010 15:23 
Offline

Регистриран на: 23 Авг 2010 15:59
Мнения: 28
Отбор: Академик (Свищов)
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ЗОНАЛЕН СЪВЕТ ГРАД ВЕЛИКО ТРНОВО

СЕВЕРОЗАПАДНА "В" АМАТЬОРСКА ФУТБОЛНА ГРУПА

III - ТИ КРЪГ 29/08/2010 Г. 18.00 Ч. /неделя/

ОТБОР ДОМАКИН: ОТБОР ГОСТ: ДЕЛЕГАТ:

7 "ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ "БАЛКАН" БЕЛОГРАДЧИК 28/08/2010 Г. 18.00 Ч. /Събота/
Гл.с. ПАВЕЛ МИЧЕВ ГБ.
- НИКИФОР ВЕЛКОВ ГБ.
- КАЛИН КИНОВ ГБ.
Рез.с.- НИКОЛА ПЕТРОВ ЛЧ ИВ.ЛЕСИДРЕНСКИ ЛЧ.

1 "СИТОМИР" НИКОПОЛ "СПАРТАК 1919" ПЛЕВЕН
Гл.с. СТАНИСЛАВ ГРУЕВ ВД.
- АЛЕКСАНДЪР НИКОЛОВ ВД.
- МИЛЕН МОЛЛОВ ВД.
Рез.с.- БОЙЧО БОЙЧЕВ ВР. АЛ.ДИМИТРОВ ПЛ.

2 "АКАДЕМИК" СВИЩОВ "ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ
Гл.с. ДАНИЕЛ ЦОЛОВ МН.
- МИХАИЛ МИХАЙЛОВ МН.
- ВЕСЕЛИН НАЙДЕНОВ МН.
Рез.с.- СВЕТЛИН ПЪШЕВ ВТ. Е.ГОРАНОВ ГБ.

3 "САМОВОДЕНЕ" САМОВОДЕНЕ "ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО - ст. "ИВайло" гр. В. Търново
Гл.с. НИКОЛА АТАНАСОВ ВТ.
- ИВАЙЛО АТАНАСОВ ВТ.
- НИКОЛАЙ ВАСИЛЕВ ВТ.
Рез.с.- ХРИСТО МИНКОВ ВТ. СТР.ТИНЧЕВ ВТ.

4 "ЯНТРА 2000" ГАБРОВО "БОТЕВ" КОЗЛОДУЙ
Гл.с. МУСТАФА ШЕФКЕТ ВТ.
- ГЕОРГИ ДОЙНОВ ВТ.
- ПЕТЪР ПЕТКОВ ВТ.
Рез.с.- АСЕН КРУМОВ ПЛ. Д.БАЛАБАНОВ ПЛ.

5 "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА "ЛОКОМОТИВ" МЕЗДРА
Гл.с. ИВАЙЛО ЛАЗАРОВ ПЛ.
- АНДРЕЙ НИКОЛОВ ПЛ.
- МАРТИН МАЧЕВ ПЛ.
Рез.с.- СТАНИСЛАВ СТАВРОВ ВТ. М.ХАРАЛАМПИЕВ ВТ.

6 "БДИН" ВИДИН "БОТЕВ" ДИМОВО
Гл.с. ИЛИЯН МАРИНОВ ВР.
- СИМЕОН КЪЧОВСКИ ВР.
- ВЛАДИМИР ВЪЛОВ ВР.
Рез.с.- ПЕТЪР ИВАНОВ МН. Б.ЦВЕТКОВ МН.

8 "ТОРПЕДО 2004" БОРОВАН "ТРЯВНА" ТРЯВНА
Гл.с. РУМЕН ХРИСТОВ ПЛ.
- ЕМИЛ ВРАЙКОВ ПЛ.
- ЦВЕТОЗАР ДОМУЗИНОВ ПЛ.
Рез.с.- ИВАЙЛО ПЕТРОВ ЛЧ. АЛ.ПЕТКОВ ВТ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2010 15:24 
Offline

Регистриран на: 23 Авг 2010 15:59
Мнения: 28
Отбор: Академик (Свищов)
http://www.bfstar.hit.bg/sudint.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2010 22:26 
Offline

Регистриран на: 23 Авг 2010 15:59
Мнения: 28
Отбор: Академик (Свищов)
II кръг

22 август 2010, неделя, 18:00 ч
Спартак 1919 (Плевен) - Торпедо 2004 (Борован) 2:0 (1:0)
[1:0 Борислав Иванов 35', Петър Йорданов 85']
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски) 3:1 (2:0)
[1:0 Николай Банов 14', 2:0 Щерьо Щерев 27', 3:0 Ивайло Иванов 56',
3:1 Митко Календжиев 76'-аг]
Балкан (Белоградчик) - Бдин (Видин) 1:0 (1:0)
[1:0 Юлиян Найденов Христов 30']
[чк: Николай Станчев (Ба)]
Ботев (Димово) - Локомотив (Горна Оряховица) 2:1 (1:0)
[1:0 Милен Дафинов 30', 1:1 Пламен Петков 59', 2:1 Светлин Алексиев 82']
[чк: Пламен Иванов (Л) 70']
Локомотив (Мездра) - Янтра 1919 (Габрово) 1:2 (0:1)
[0:1 Емил Георгиев 36', 1:1 Адриан Игов 75', 1:2 Момчил Кинов 81']
Ботев (Козлодуй) - Самоводене (Самоводене) 2:0 (0:0)
[1:0 Румен Босилков 56', 2:0 Николай Ганчев 61']
Гигант (Белене) - Ситомир (Никопол) 1:4 (0:3)
[0:1 Станимир Георгиев 2', 0:2 Тони Панков 21', 0:3 Станимир Георгиев 22'
1:3 Стилян Ларинков 77', 1:4 Цветомир Петков 89'-д]
[чк: Тони Паликрушев (С)]
25 август 2010, сряда, 18:00 ч
Локомотив (Дряново) - Академик (Свищов) 0:10

Класиране:

М П Р З ГР Т

1. Ботев (Козлодуй) 2 2 0 0 8:0 6
-------------------------------------------------------------------
2. Спартак 1919 (Плевен) 2 2 0 0 5:0 6 [+][*]
3. Янтра 1919 (Габрово) 2 2 0 0 5:1 6
4. Балкан (Белоградчик) 2 1 1 0 2:1 4
5. Бдин (Видин) 2 1 0 1 3:1 3 [-]
6. Трявна (Трявна) 2 1 0 1 3:4 3
7. Академик (Свищов) 2 1 0 1 10:6 3
8. Ситомир (Никопол) 1 1 0 0 4:1 3
9. Локомотив (Мездра) 2 1 0 1 3:2 3 [-][*]
10. Ботев (Димово) 2 1 0 1 2:4 3
11. Левски 2007 (Левски) 2 1 0 1 2:3 3
12. Локомотив (Горна Оряховица) 2 0 1 1 2:3 1
13. Торпедо 2004 (Борован) 2 0 0 2 0:3 0
14. Самоводене (Самоводене) 2 0 0 2 0:4 0 [+]
-------------------------------------------------------------------
15. Гигант (Белене) 2 0 0 2 1:7 0
16. Локомотив (Дряново) 1 0 0 1 0:10 0


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2010 22:26 
Offline

Регистриран на: 23 Авг 2010 15:59
Мнения: 28
Отбор: Академик (Свищов)
http://www.bulgarian-football.com/bg/szv.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2010 08:09 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2009 16:13
Мнения: 625
Човек, 1000 пъти си прави нови регистрации и така и не се научи в един пост да си слагаш цитатите и източника! :suspect: Е няма втори като теб. :first:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2010 17:38 
Offline

Регистриран на: 23 Авг 2010 15:59
Мнения: 28
Отбор: Академик (Свищов)
Цитат:
Локо (ГО) и Локо (Мездра) размениха домакинства

Локомотив (ГО) размени домакинството си от 3-ия кръг на Северозападната „В“ група със съименника си от Мездра, съобщи sport-vt.com. Причината за размяната е неразборията, която цари в клуба от доста време насам, а в конкретния случай – липсата на полицейска охрана. На футболистите пък им се събират три поредни тежки гостувания, в Димово, загубено с 2:1, в Мездра – на 29 август и в Козлодуй следващата неделя.

„Кметът Йордан Михтиев е виновен за случилото се, тъй като отказа да даде разрешение на общинската охранителна фирма да пази на стадиона. Ние се бяхме договорили с полицията да има патрулка отвън и в случай на нужда да се намеси“, заяви изпълнителният директор на горнооряховския клуб Огнян Стоянов. По тази схема „железничарите“ изкараха пролетния полудезон. Той добави, че през седмицата е превел 3000 лева на МВР, но е отказала да подпише договор за разсрочено плащане на останалата част от дълга към местното РПУ, натрупан от периода във „Б“ група, защото това означава да го признае, а в момента се води дело за тези пари. За това и от полицията отказали да пазят срещата от ексцесии.

„Не знам в какво ме обвинява г-н Стоянов. Винаги съм помагал на футбола в града. Тази седмица им пуснах 3000 лева, те ги вкараха в запорираната си сметка. Не мога да разреша общинската охранителна фирма да пази на стадиона, защото няма лиценз за това. Незаконосъобразни заповеди не издавам“, категоричен бе горнооряховският кмет инж. Йордан Михтиев. Градоначалникът съобщи, че е внесъл предложение в местния парламент за „Локомотив“ да стане общински клуб в пет точки, от които две не са били приети. Едната е кметът да представлява Общината в дружеството.

„Съветниците не приеха тази точка, но и не избраха представител. Нямам нищо против това да е председателят на Общинския съвет, но нещата да тръгнат, защото и аз съм наясно с проблемите в управлението на клуба“, коментира още инж. Михтиев.


http://football24.bg/?gg=3&hh=4&ii=107& ... 021&mm=107


Редакция: админ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 29 Авг 2010 22:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Авг 2010 17:21
Мнения: 146
Отбор: Нефтохимик 1962 (Бургас)
А тъъъъъъй! Дано сега са доволни всички мрънкачи! Междувременно тук в Свищов 4-то място не сме сънували даже... Ама какви чудеса стават, а? Бахти слабата група. :mrgreen:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2010 15:25 
Offline

Регистриран на: 23 Авг 2010 15:59
Мнения: 28
Отбор: Академик (Свищов)
Класическа победа грабнаха свищовските “студенти”
Свищовският “Академик” нямаше никакви проблеми с “Гигант” (Белене) в местното дерби и спечели с лекота с 3:0. Така “студентите” след загубата си с 0:6 на старта после натрупаха две чисти победи с общ резултат 13:0...
Мачът се игра на една врата и трите гола бяха най-малкото за домакините. В 35-ата минута след центриране на Ганев Мартин Методиев откри резултата. Шест минути по-късно пък Младен Младенов засече пас на Боби Борисов за 2:0. Към вратата на “Гигант” следваха атака след атака. Младенов след центриране от корнер прати с глава топката в гредата, после отново нацели рамката. Ивайло Дюлгеров от пряк свободен удар също удари гредата на гостите.
Два хубави удара отправи играещият треньор Борислав Борисов, нов изстрел на Мартин Методиев бе спасен от вратаря. В 85-ата минута Ивайло Дюлгеров предприе самостоятелна атака и с левия крак оформи крайното 3:0.
“Академик”: Иванов, В. Георгиев, Ганев, Борисов, Пл. Ангелов, Банов (84 Г. Ангелов), Методиев (62 Стефанов), Ферадов (54 Михайлов), Младенов, Дюлгеров, Каролев.

Анатоли ПЕТРОВ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2010 15:25 
Offline

Регистриран на: 23 Авг 2010 15:59
Мнения: 28
Отбор: Академик (Свищов)
http://dnesbg.com/index.php?page=NewsDe ... e&id=16799


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2010 18:18 
Offline

Регистриран на: 23 Авг 2010 15:59
Мнения: 28
Отбор: Академик (Свищов)
Финансова криза налегна Трявна


Размер на шрифта:31-8-2010 00:11


Свързани отбори
Трявна
Футболен клуб Трявна е на път да се откаже от участие в аматьорската купа, предаде tryavna.bg. Отборът не е направил нито една тренировка и не е изиграл нито една контрола, казаха от щаба на клуба.



Подготовката на отбора за новия сезон е трябвало да започне още на 8 юли, но до момента всички насрочени контролни срещи са били отменени, както и тези за аматьорската купа. Спроред старши-треньорът на тима Христо Кирилов шансовете за успех вече са ниски, а няма смисъл да се играе за дъното на таблицата.



Според наставникът на отбора причините за неуспех се коренят в липсата на достатъчна финансова подкрепа за клуба. От общината са заделени 25 хиляди лева бюджетни средства, но те са крайно недостатъчни.



„Отборът е на ръба дали да играе в групата”, заяви президентът К. Нейков. Той допусна и възможността управителният съвет на клуба да вземе решение за отказ от участие в групата на предстоящото си заседание.


Football24.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2010 18:18 
Offline

Регистриран на: 23 Авг 2010 15:59
Мнения: 28
Отбор: Академик (Свищов)
http://football24.bg/?gg=3&hh=4&ii=107& ... 144&mm=107


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2010 18:25 
Offline

Регистриран на: 23 Авг 2010 15:59
Мнения: 28
Отбор: Академик (Свищов)
Спартак" /Плевен/ - едноличен лидер след победа в Никопол
31 August 2010


Трети пореден успех записаха футболистите на новосформирания "Спартак 1919" /Плевен/ и оглавиха Северозападната В аматьорска група. След победите над "Гигант" /Белене/ и "Торпедо" /Борован/ този път младият плевенски тим надигра в Никопол силния състав на "Ситомир" с 1:0. Герой на мача стана Цветомир Младенов, който насочи неспасяемо топката в горния десен ъгъл на никополската врата в 67 - ата минута след заучено отиграване.



През първата част съперниците не успяха да вземат превес. Все пак още в началните секунди голмайсторът на домакините Станимир Георгиев пропусна елементарно.



После и съотборникът му Галин Панков пропиля добра възможност за крайдунавския тим. Двата отбора обаче дадоха по една жертва. В средата на полувремето контузия получи Мариян Маринов и отстъпи мястото си на Тихомир Линков. По същата причина в 41 - ата минута и плевенският тим остана без Георги Георгиев, на чиято позиция заигра Радосвет Чанов.



След почивката играта остана равностойна. Спартаковци действаха тактически правилно и стопираха съперника далеч пред вратата си. Когато им се удадеше възможност, провеждаха опростени контраатаки. При две от тях след гола на Младенов Рудашки и Велев можеха да направят победата на отбора си и по - изразителна.



След последния съдийски сигнал от щаба на "Спартак" изразиха възмущението си от реферската тройка от Видин, водена от Станислав Груев.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2010 18:25 
Offline

Регистриран на: 23 Авг 2010 15:59
Мнения: 28
Отбор: Академик (Свищов)
http://posoki.com/index.php?option=com_ ... &Itemid=36


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2010 14:40 
Offline

Регистриран на: 23 Авг 2010 15:59
Мнения: 28
Отбор: Академик (Свищов)
СЕВЕРОЗАПАДНА "В" АМАТЬОРСКА ФУТБОЛНА ГРУПА

IV - ТИ КРЪГ 05/09/2010 Г. 17.00 Ч. / НЕДЕЛЯ /

ОТБОР ДОМАКИН: ОТБОР ГОСТ: ДЕЛЕГАТ:

1 "СПАРТАК 1919" ПЛЕВЕН "ТРЯВНА" ТРЯВНА
Гл.с. СТАНИСЛАВ СТАВРОВ ВТ.
- ИЛИЯН КАПАРАШЕВ ВТ.
- МИЛЕН АРАБАДЖИЕВ ВТ.
Рез.с.- ГЕОРГИ ДАВИДОВ ВТ. В.ИВАНОВ ВТ.

2 "БАЛКАН" БЕЛОГРАДЧИК "ТОРПЕДО 2004" БОРОВАН
Гл.с. ИВАЙЛО ЛАЗАРОВ ПЛ.
- СТЕФАН ПЕЦАНОВ ПЛ.
- АСЕН КРУМОВ ПЛ.
Рез.с.- МИЛЕН МОЛЛОВ' ВД. В.НАНКОВ ГБ.

3 "БОТЕВ" ДИМОВО "ЛЕВСКИ 2007" ЛЕВСКИ
Гл.с. ЕМИЛИЯН ТОДОРОВ МН.
- ПЛАМЕН ХИНКОВ ЛЧ.
- ТИХОМИР МАРИНОВ ЛЧ.
Рез.с.- ЦВЕТАН ХРИСТОВ ВР. Д.МАСУРАНСКИ ВР.

4 "ЛОКОМОТИВ" МЕЗДРА "БДИН" ВИДИН
Гл.с. ВЕНЦИСЛАВ КОЗНИЧКИ ВТ.
- НЕДЯЛКО МАТАНОВ ВТ.
- СВЕТЛИН ПЪШЕВ ВТ.
Рез.с.- МАРТИН МАЧЕВ ПЛ. СТ.ПЕТРОВ ПЛ.

5 "БОТЕВ" КОЗЛОДУЙ "ЛОКОМОТИВ" Г.ОРЯХОВИЦА
Гл.с. КРАСИМИР АНГЕЛОВ ВТ.
- ПЕТКО ПАВЛОВ ВТ.
- ВЛАДИМИР НЕДЯЛКОВ ВТ.
Рез.с.- ПЕТЪР ИВАНОВ МН. ХР.ЕРМЕНКОВ ВД.

6 "ЛОКОМОТИВ" ДРЯНОВО "ЯНТРА 2000" ГАБРОВО
Гл.с. РУМЕН ХРИСТОВ ПЛ.
- КРИСТИНА СТАНЧЕВА ПЛ.
- ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ПЛ.
Рез.с.- МАРИЯН ЙОНКОВ ВТ. СТ.СТОЯНОВ ВТ.

7 "ГИГАНТ" БЕЛЕНЕ "САМОВОДЕНЕ" САМОВОДЕНЕ
Гл.с. БОЙЧО БОЙЧЕВ ВР.
- ИЛИЯН МАРИНОВ ВР.
- СВЕТЛИН ИВАНОВ ВР.
Рез.с.- МИХАИЛ МИХАЙЛОВ МН. Н.ВАСИЛЕВ МН.

8 "СИТОМИР" НИКОПОЛ "АКАДЕМИК" СВИЩОВ
Гл.с. ПАВЕЛ МИЧЕВ ГБ.
- ЕНЧО ЕНЧЕВ ГБ.
- ГЕОРГИ ИВАНОВ ГБ.
Рез.с.- ГЕОРГИ ГИНЧЕВ ' П-НИ СТ.ГАТЕВ ВТ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 561 мнения ]  Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Формула 1 - новини
Форум: Формула 1
Anonymous 112889 10 Юни 2010 16:59
от tedo
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 222332 25 Яну 2011 15:39
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 236546 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 189780 15 Яну 2011 23:11
от Todorakis
Преглежда непрочетените мнения Серия Б - класиране, новини, резултати
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 56943 22 Мар 2007 22:38
от Rumbeti

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози