Крайно класиране:
М П Р З ГР Т
1. Росица (Поликраище) 24 20 0 4 70:17 60
-------------------------------------------------------------------
2. Янтра (Драганово) 24 18 2 4 54:17 56 [+][*]
3. Удар (Бяла черква) 24 16 1 7 60:25 49
4. Изгрев 93 (Царевец) 24 15 2 7 60:26 47
5. Левски 1986 (Стражица) 24 13 2 9 52:34 41
6. Лозен (Лозен) 24 10 4 10 41:33 34
7. Левски (Лясковец) 24 9 2 13 40:50 29 [+]
8. Янтра (Полски Тръмбеш) 24 7 5 12 33:42 26 [1 1 0 3:2 4]
9. Лозен 2006 (Сухиндол) 24 7 5 12 40:53 26 [0 1 1 2:3 1]
10. Земеделец-Елит (Козловец) 24 7 4 13 34:59 25 [1 1 0 5:4 4]
11. Бенковски (Българско Сливово) 24 7 4 13 35:64 25 [+] [0 1 1 4:5 1]
12. Вихър (Раданово) 24 5 3 16 26:75 18
-------------------------------------------------------------------
13. Аякс (Ореш) 24 4 2 18 14:64 14 Изпада в "Б" ОФГ
Бележки
- Янтра 2003 (Драганово) влиза в Северозападна "В" АФГ, а Ботев-Бали
(Дебелец) изпада в "А" ОФГ Велико Търново от Северозападна "В" АФГ.
Двата отбора се обединяват, като името на новия отбор е Бали 2002 (Дебелец)
и той започва участие в Северозападна "В" АФГ. След пререгистрация,
Янтра (Драганово) започва участие в "А" ОФГ Велико Търново. Така двата
отбора на практика разменят местата си.
- Килифарево 2003 (Килифарево), 1-и през изминалия сезон; е изваден
от групата и започва сезона в "Б" ОФГ Велико Търново.
- Левски (Лясковец), 1-и в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влиза в
"А" ОФГ.
- Бенковски (Българско Сливово) се включва в групата.
- Янтра (Полски Тръмбеш) играе домакинските си мачове от пролетния
полусезон в Петко Каравелово.
I кръг
31 август 2008, неделя, 18:00 ч
Лозен (Лозен) - Янтра (Полски Тръмбеш) 6:2
Удар (Бяла черква) - Левски 1986 (Стражица) 3:1
Земеделец-Елит (Козловец) - Янтра (Драганово) 1:3
Левски (Лясковец) - Лозен 2006 (Сухиндол) 6:0
Аякс (Ореш) - Росица (Поликраище) 0:2
Вихър (Раданово) - Изгрев 93 (Царевец) 1:2
Бенковски (Българско Сливово) почива
II кръг
7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Янтра (Полски Тръмбеш) - Изгрев 93 (Царевец) 2:0
Росица (Поликраище) - Вихър (Раданово) 4:0
Лозен 2006 (Сухиндол) - Аякс (Ореш) 4:1
Янтра (Драганово) - Левски (Лясковец) 3:0
Левски 1986 (Стражица) - Земеделец-Елит (Козловец) 4:1
Бенковски (Българско Сливово) - Удар (Бяла черква) 1:10
Лозен (Лозен) почива
III кръг
14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Удар (Бяла черква) - Лозен (Лозен) 2:0
Земеделец-Елит (Козловец) - Бенковски (Българско Сливово) 3:2
Левски (Лясковец) - Левски 1986 (Стражица) 2:1
Аякс (Ореш) - Янтра (Драганово) 1:7
Вихър (Раданово) - Лозен 2006 (Сухиндол) 4:1
Изгрев 93 (Царевец) - Росица (Поликраище) 2:0
Янтра (Полски Тръмбеш) почива
IV кръг
21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Янтра (Полски Тръмбеш) - Росица (Поликраище) 1:2
Лозен 2006 (Сухиндол) - Изгрев 93 (Царевец) 0:4
Янтра (Драганово) - Вихър (Раданово) 3:0
Левски 1986 (Стражица) - Аякс (Ореш) 3:0
Бенковски (Българско Сливово) - Левски (Лясковец) 1:4
Лозен (Лозен) - Земеделец-Елит (Козловец) 2:1
Удар (Бяла черква) почива
V кръг
28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Удар (Бяла черква) - Янтра (Полски Тръмбеш) 3:1
Левски (Лясковец) - Лозен (Лозен) 4:1
Аякс (Ореш) - Бенковски (Българско Сливово) 1:0
Вихър (Раданово) - Левски 1986 (Стражица) 3:1
Изгрев 93 (Царевец) - Янтра (Драганово) 1:1
Росица (Поликраище) - Лозен 2006 (Сухиндол) 6:0
Земеделец-Елит (Козловец) почива
VI кръг
5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен 2006 (Сухиндол) 1:0
Янтра (Драганово) - Росица (Поликраище) 0:2
Левски 1986 (Стражица) - Изгрев 93 (Царевец) 2:2
Бенковски (Българско Сливово) - Вихър (Раданово) 2:0
Лозен (Лозен) - Аякс (Ореш) 8:0
Удар (Бяла черква) - Земеделец-Елит (Козловец) 4:0
Левски (Лясковец) почива
VII кръг
12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Земеделец-Елит (Козловец) - Янтра (Полски Тръмбеш) 1:5
Левски (Лясковец) - Удар (Бяла черква) 1:2
Вихър (Раданово) - Лозен (Лозен) 0:0
Изгрев 93 (Царевец) - Бенковски (Българско Сливово) 6:0
Росица (Поликраище) - Левски 1986 (Стражица) 3:0
Лозен 2006 (Сухиндол) - Янтра (Драганово) 2:2
Аякс (Ореш) почива
VIII кръг
19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра (Драганово) 0:1
Левски 1986 (Стражица) - Лозен 2006 (Сухиндол) 5:3
Бенковски (Българско Сливово) - Росица (Поликраище) 3:2
Лозен (Лозен) - Изгрев 93 (Царевец) 2:1
Удар (Бяла черква) - Аякс (Ореш) 5:0
Земеделец-Елит (Козловец) - Левски (Лясковец) 1:3
Вихър (Раданово) почива
IX кръг
26 октомври 2008, неделя, 14:30 ч
Левски (Лясковец) - Янтра (Полски Тръмбеш) 3:2
Аякс (Ореш) - Земеделец-Елит (Козловец) 1:2
Вихър (Раданово) - Удар (Бяла черква) 1:3
Росица (Поликраище) - Лозен (Лозен) 2:1
Лозен 2006 (Сухиндол) - Бенковски (Българско Сливово) 3:1
Янтра (Драганово) - Левски 1986 (Стражица) 1:0
Изгрев 93 (Царевец) почива
X кръг
2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 1986 (Стражица) 4:2
Бенковски (Българско Сливово) - Янтра (Драганово) 0:3
Лозен (Лозен) - Лозен 2006 (Сухиндол) 1:0
Удар (Бяла черква) - Изгрев 93 (Царевец) 3:1
Земеделец-Елит (Козловец) - Вихър (Раданово) 4:1
Левски (Лясковец) - Аякс (Ореш) 1:0
Росица (Поликраище) почива
XI кръг
9 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Аякс (Ореш) - Янтра (Полски Тръмбеш) 1:1
Вихър (Раданово) - Левски (Лясковец) 2:0
Росица (Поликраище) - Удар (Бяла черква) 4:0
Янтра (Драганово) - Лозен (Лозен) 2:0
Левски 1986 (Стражица) - Бенковски (Българско Сливово) 6:0
30 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Изгрев 93 (Царевец) - Земеделец-Елит (Козловец) 3:0
Лозен 2006 (Сухиндол) почива
XII кръг
16 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Янтра (Полски Тръмбеш) - Бенковски (Българско Сливово) 1:1
Лозен (Лозен) - Левски 1986 (Стражица) 1:1
Удар (Бяла черква) - Лозен 2006 (Сухиндол) 2:0
Земеделец-Елит (Козловец) - Росица (Поликраище) 0:5
Левски (Лясковец) - Изгрев 93 (Царевец) 2:1
Аякс (Ореш) - Вихър (Раданово) 2:0
Янтра (Драганово) почива
XIII кръг
23 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Вихър (Раданово) - Янтра (Полски Тръмбеш) 2:1
Изгрев 93 (Царевец) - Аякс (Ореш) 2:0
Росица (Поликраище) - Левски (Лясковец) 4:0
Лозен 2006 (Сухиндол) - Земеделец-Елит (Козловец) 6:2
Янтра (Драганово) - Удар (Бяла черква) 2:0
Бенковски (Българско Сливово) - Лозен (Лозен) 2:1
Левски 1986 (Стражица) почива
XIV кръг
8 март 2009, неделя, 15:30 ч
в Петко Каравелово:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен (Лозен) 2:1
Левски 1986 (Стражица) - Удар (Бяла черква) 2:0
Янтра (Драганово) - Земеделец-Елит (Козловец) 1:0
Лозен 2006 (Сухиндол) - Левски (Лясковец) 3:0 (сл.?) *
* - първоначално отложен, вероятно присъден служебно без игра след
края на сезона.
Росица (Поликраище) - Аякс (Ореш) 4:0
Изгрев 93 (Царевец) - Вихър (Раданово) 7:0
Бенковски (Българско Сливово) почива
XV кръг
15 март 2009, неделя, 15:30 ч
Изгрев 93 (Царевец) - Янтра (Полски Тръмбеш) 4:0
Вихър (Раданово) - Росица (Поликраище) 0:6
Аякс (Ореш) - Лозен 2006 (Сухиндол) 1:1
Левски (Лясковец) - Янтра (Драганово) 0:1
Земеделец-Елит (Козловец) - Левски 1986 (Стражица) 0:3
Удар (Бяла черква) - Бенковски (Българско Сливово) 2:1
Лозен (Лозен) почива
XVI кръг
22 март 2009, неделя, 15:30 ч
Лозен (Лозен) - Удар (Бяла черква) 0:0
Бенковски (Българско Сливово) - Земеделец-Елит (Козловец) 2:2
Левски 1986 (Стражица) - Левски (Лясковец) 3:0
Янтра (Драганово) - Аякс (Ореш) 3:0
Лозен 2006 (Сухиндол) - Вихър (Раданово) 4:0
Росица (Поликраище) - Изгрев 93 (Царевец) 4:0
Янтра (Полски Тръмбеш) почива
XVII кръг
29 март 2009, неделя, 17:00 ч
Росица (Поликраище) - Янтра (Полски Тръмбеш) 1:0
Изгрев 93 (Царевец) - Лозен 2006 (Сухиндол) 2:0
Вихър (Раданово) - Янтра (Драганово) 1:5
Аякс (Ореш) - Левски 1986 (Стражица) 1:3
Левски (Лясковец) - Бенковски (Българско Сливово) 1:1
Земеделец-Елит (Козловец) - Лозен (Лозен) 3:0
Удар (Бяла черква) почива
XVIII кръг
5 април 2009, неделя, 17:00 ч
в Петко Каравелово:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Удар (Бяла черква) 0:1
Лозен (Лозен) - Левски (Лясковец) 4:1
Бенковски (Българско Сливово) - Аякс (Ореш) 3:0
Левски 1986 (Стражица) - Вихър (Раданово) 3:0
Янтра (Драганово) - Изгрев 93 (Царевец) 2:1
Лозен 2006 (Сухиндол) - Росица (Поликраище) 1:3
Земеделец-Елит (Козловец) почива
XIX кръг
12 април 2009, неделя, 17:00 ч
Лозен 2006 (Сухиндол) - Янтра (Полски Тръмбеш) 2:2
Росица (Поликраище) - Янтра (Драганово) 1:0
Изгрев 93 (Царевец) - Левски 1986 (Стражица) 3:2
Вихър (Раданово) - Бенковски (Българско Сливово) 2:6
Аякс (Ореш) - Лозен (Лозен) 1:2
Земеделец-Елит (Козловец) - Удар (Бяла черква) 2:1
Левски (Лясковец) почива
XX кръг
19 април 2009, неделя, 17:00 ч
в Петко Каравелово:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Земеделец-Елит (Козловец) 1:1
Удар (Бяла черква) - Левски (Лясковец) 5:2
Лозен (Лозен) - Вихър (Раданово) 4:1
Бенковски (Българско Сливово) - Изгрев 93 (Царевец) 0:2
Левски 1986 (Стражица) - Росица (Поликраище) 2:0
Янтра (Драганово) - Лозен 2006 (Сухиндол) 2:1
Аякс (Ореш) почива
XXI кръг
26 април 2009, неделя, 17:00 ч
Янтра (Драганово) - Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
Лозен 2006 (Сухиндол) - Левски 1986 (Стражица) 3:1
Росица (Поликраище) - Бенковски (Българско Сливово) 4:0
Изгрев 93 (Царевец) - Лозен (Лозен) 2:0
Аякс (Ореш) - Удар (Бяла черква) 1:0
Левски (Лясковец) - Земеделец-Елит (Козловец) 1:1
Вихър (Раданово) почива
XXII кръг
3 май 2009, неделя, 18:00 ч
в Петко Каравелово:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски (Лясковец) 2:0
Земеделец-Елит (Козловец) - Аякс (Ореш) 1:0
Удар (Бяла черква) - Вихър (Раданово) 8:0
Лозен (Лозен) - Росица (Поликраище) 3:1
Бенковски (Българско Сливово) - Лозен 2006 (Сухиндол) 2:2
Левски 1986 (Стражица) - Янтра (Драганово) 2:1
Изгрев 93 (Царевец) почива
XXIII кръг
10 май 2009, неделя, 18:00 ч
Левски 1986 (Стражица) - Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
Янтра (Драганово) - Бенковски (Българско Сливово) 6:1
Лозен 2006 (Сухиндол) - Лозен (Лозен) 1:1
Изгрев 93 (Царевец) - Удар (Бяла черква) 0:1
Вихър (Раданово) - Земеделец-Елит (Козловец) 2:2
Аякс (Ореш) - Левски (Лясковец) 2:0
Росица (Поликраище) почива
XXIV кръг
17 май 2009, неделя, 18:00 ч
в Петко Каравелово:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Аякс (Ореш) 4:0
Левски (Лясковец) - Вихър (Раданово) 5:1
Земеделец-Елит (Козловец) - Изгрев 93 (Царевец) 3:6
Удар (Бяла черква) - Росица (Поликраище) 1:2
Лозен (Лозен) - Янтра (Драганово) 0:2
Бенковски (Българско Сливово) - Левски 1986 (Стражица) 3:0
Лозен 2006 (Сухиндол) почива
XXV кръг
24 май 2009, неделя, 18:00 ч
Бенковски (Българско Сливово) - Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0 сл.
Левски 1986 (Стражица) - Лозен (Лозен) 2:0
Лозен 2006 (Сухиндол) - Удар (Бяла черква) 3:1
Росица (Поликраище) - Земеделец-Елит (Козловец) 3:0
Изгрев 93 (Царевец) - Левски (Лясковец) 4:1
Вихър (Раданово) - Аякс (Ореш) 4:1
Янтра (Драганово) почива
XXVI кръг
31 май 2009, неделя, 18:00 ч
в Петко Каравелово:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Вихър (Раданово) 1:1
Аякс (Ореш) - Изгрев 93 (Царевец) 0:4
Левски (Лясковец) - Росица (Поликраище) 3:5
Земеделец-Елит (Козловец) - Лозен 2006 (Сухиндол) 3:0
Удар (Бяла черква) - Янтра (Драганово) 3:0
Лозен (Лозен) - Бенковски (Българско Сливово) 3:0
Левски 1986 (Стражица) почива