Зона Русе - Юноши младша възраст - IX Кръг
ФК"Бенковски" - Бяла, Рус. 3:0 ФК"Скрита сила" - Мъдрево
ФК"Бенковски" - Исперих 0:2 фк"Дунав" 1 - Русе
ФК"Две Могили" - Две могили 0:3 ФК"Панайот Хитов 2006" - Тутракан
ФК"Доростол 2003" - Силистра 2:2 ФК"Черноломец" - Попово, Търг., град
ФК"Разград 2000" - Разград, град 1:1 ФК"Левски 2000" - Русе
ФК"Левски 96" - Главиница, Силистр. 1:9 ФК"Светкавица 1922" - Търговище, град
Зона Русе - Юноши младша възраст класиране - IX Кръг
1. ФК"Светкавица 1922" - Търговище, град 9 8 1 0 39-5 25
2. ФК"Бенковски" - Исперих 9 7 1 1 57-7 22
3. ФК"Дунав" 2 - Русе 7 6 1 0 41-4 19
4. фк"Дунав" 1 - Русе 8 6 1 1 14-5 19
5. ФК"Левски 2000" - Русе 9 5 1 3 35-25 16
6. ФК"Разград 2000" - Разград, град 9 5 1 3 25-15 16
7. ФК"Доростол 2003" - Силистра 9 4 1 4 36-16 13
8. ФК"Черноломец" - Попово, Търг., град 9 4 1 4 33-19 13
9. ФК"Аристон" - 8 4 0 4 25-11 12
10. ФК"Панайот Хитов 2006" - Тутракан 9 3 0 6 18-36 9
11. ФК"Левски 96" - Главиница, Силистр. 9 2 0 7 16-39 6
12. ФК"Бенковски" - Бяла, Рус. 9 2 0 7 17-56 6
13. ФК"Скрита сила" - Мъдрево 9 1 0 8 10-42 3
14. ФК"Две Могили" - Две могили 9 0 0 9 3-89 0
Зона Русе - Деца - IX Кръг
ФК"Бенковски" - Бяла, Рус. 3:0 ФК"Скрита сила" - Мъдрево
ФК"Бенковски" - Исперих 1:2 фк"Дунав" 1 - Русе
ФК"Две Могили" - Две могили 0:3 ФК"Панайот Хитов 2006" - Тутракан
ФК"Доростол 2003" - Силистра 3:0 ФК"Черноломец" - Попово, Търг., град
ФК"Разград 2000" - Разград, град 1:1 ФК"Левски 2000" - Русе
ФК"Левски 96" - Главиница, Силистр. 0:10 ФК"Светкавица 1922" - Търговище, град
Зона Русе - Деца класиране - IX Кръг
1. ФК"Доростол 2003" - Силистра 9 8 0 1 45-5 24
2. ФК"Аристон" - Русе 8 7 1 0 40-1 22
3. ФК"Дунав" 2 - Русе 7 7 0 0 26-3 21
4. фк"Дунав" 1 - Русе 8 6 1 1 27-4 19
5. ФК"Светкавица 1922" - Търговище, град 9 6 0 3 29-7 18
6. ФК"Разград 2000" - Разград, град 9 5 1 3 35-9 16
7. ФК"Бенковски" - Исперих 9 4 0 5 13-19 12
8. ФК"Левски 2000" - Русе 9 3 1 5 17-30 10
9. ФК"Левски 96" - Главиница, Силистр. 9 3 1 5 8-27 10
10. ФК"Панайот Хитов 2006" - Тутракан 9 3 0 6 14-28 9
11. ФК"Две Могили" - Две могили 9 2 0 7 15-30 6
12. ФК"Бенковски" - Бяла, Рус. 9 2 0 7 7-45 6
13. ФК"Скрита сила" - Мъдрево 9 1 1 7 8-36 4
14. ФК"Черноломец" - Попово, Търг., град 9 1 0 8 2-42 3
Зона Варна - Юноши старша възраст - XIII Кръг
ПФК "Дунав" - Елитна - Русе 2:1 ФК "Варна Сити" - Елитна - Варна
ПФК "Черно море" - Елитна - Варна 4:2 ПФК "Добруджа" - Елитна - Добрич, град
ПФК "Волов" - Елитна - Шумен 0:1 ФК "Светкавица 1922" - Елитна - Търговище, град
ФК "Калиакра" - Елитна - Каварна 3:2 ПФК "Спартак" - Елитна - Варна
ФК "Бенковски" - Елитна - Бяла, Рус. -:- ФК "Доростол" - Елитна - Силистра
Зона Русе - Юноши старша възраст - IX Кръг
ПФК "Добруджа" - Елитна - Добрич, град 1:1 ПФК "Дунав" - Елитна - Русе
ПФК "Спартак" - Елитна - Варна 0:4 ПФК "Черно море" - Елитна - Варна
ФК "Варна Сити" - Елитна - Варна 1:1 ПФК "Волов" - Елитна - Шумен
ФК "Доростол" - Елитна - Силистра 3:0 ФК "Калиакра" - Елитна - Каварна
ФК "Светкавица 1922" - Елитна - Търговище, град 4:1 ФК "Бенковски" - Елитна - Бяла, Рус.
Зона Русе - Юноши старша възраст класиране IX Кръг
1. ФК "Светкавица 1922" - Елитна - Търговище, град 8 7 1 0 21-8 22
2. ПФК "Дунав" - Елитна - Русе 8 5 2 1 20-6 17
3. ПФК "Волов" - Елитна - Шумен 8 4 2 2 15-7 14
4. ПФК "Добруджа" - Елитна - Добрич, град 8 4 2 2 17-10 14
5. ПФК "Черно море" - Елитна - Варна 8 3 3 2 21-9 12
6. ПФК "Спартак" - Елитна - Варна 8 4 0 4 13-14 12
7. ФК "Варна Сити" - Елитна - Варна 8 3 1 4 14-15 10
8. ФК "Доростол" - Елитна - Силистра 8 1 1 6 10-25 4
9. ФК "Бенковски" - Елитна - Бяла, Рус. 8 1 1 6 9-26 4
10. ФК "Калиакра" - Елитна - Каварна 8 1 1 6 8-28 4
_________________ ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!
|