bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 23:40




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 105 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: сезон 07/08
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2007 21:50 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
В неделя /21.10.2007г./ стартира и Държавното баскетболно първенство при мъже на група А2. БК”Видабаскет” посреща в зала „Фестивална” отбора на „Спортист”-Своге. Срещата е от 17.00 часа. В редовния сезон БК”Видабаскет” ще изиграе на разменено гостуване 14 срещи, както ще вземе и участие в турнира за Купата на България. Предстоят двубои с „Черно море 2”-Варна, „Черноморец”-Бургас, „Дунав”-Русе, „Алвина”-Варна, „Славия”-София”, „Спартак МВР”-София и „Спортист”-Своге.
Мъжкият отбор на „Видабаскет” и през този спортно- състезателен сезон ще се води от Милко Златанов.

Новите попълнения в отбора са 19 годишните:
-Йордан Алексиев Андреев- център /204 см/, юноша на ЦСКА и Ахил-София;
-Ивайло Петров Илиев - крило /192 см/ от Перник, син на Петър Давидков, състезавал се за Химик-Видин;
-Рангел Иванов Златков – крило /200 см/, състезател на „Локомотив”-София.

Останалите състезатели в отбора са:
Иван Иванов – гард
Николай Тодоров – гард
капитанът Даниел Кирилов – крило
Юлиян Колев – крило
Дамян Венев – крило
Владимир Цветанов – център
Александър Михайлов – център
Кирил Кънчев – център
юношите:
Теодор Киров – гард
Роберт Лилов – гард
Теодор Илиев – крило
Ивайло Ценков – център/крило


БК”Видабаскет” ще гони за трета поредна година първото място на втора А2 група, което ще гарантира участието на отбора в плейофите на Държавното първенство.



Радио Гама

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Последна промяна Liuby на 22 Окт 2007 22:56, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2007 21:52 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Утре кадетският отбор на БК”Видабаскет” заминава за първо участие от Държавното първенство за подрастващи на зона „Мизия”



Утре кадетският отбор на БК”Видабаскет” заминава за първо участие от Държавното първенство за подрастващи на зона „Мизия” в гр. Монтана. Отборът, който се води от Красимир Генов ще изиграе 2 срещи с БК”Олимпиец”- Свищов и „Чавдар”-Троян.
Състав: Теодор Киров- капитан, Теодор Илиев, Ивайло Ценков, Атанас Иванов- национален състезател, Амар Тахирович, Дино Николов, Марио Евелинов, Владимир Гулев, Любомир Ванков, Николай Илиев, Кристиян Иванов, Кристиян Алексиев. Треньор: Красимир Генов


Радио Гама

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2007 21:59 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
За втори пореден път с баскетболен мач на звездите ще бъде отбелязан във Видин Световният ден за борба със СПИН



За втори пореден път с баскетболен мач на звездите ще бъде отбелязан във Видин Световният ден за борба със СПИН- 1 декември. Баскетболната среща между отборите на „Севера” и ”Юга”, сформирани от ученици от 11 видински училища ще се проведе на 30 ноември в спортна зала „Фестивална”. Това бе решено днес на заседание на организационния комитет, на което присъстваха представители на Български червен кръст, Български младежки червен кръст, КАБКИС /кабинет за безплатно и анонимно изследване за ХИВ/СПИН/, Сдружение „Заедно”, Неправителствената организация „Отворена младеж”, Държавната агенция за младежта и спората, Регионалния инспекторат по образование, Инспекцията по опазване и контрол на общественото здраве и Центъра по здравеопазване. Домакин на срещата бе Красимира Елисеева, общински програмен мениджър на Програма „Превенция и контрол на ХИВ/СПИН”. На 30 ноември от сутринта младежи от БМЧК на няколко места в града ще раздават червени панделки - символа за съпричастност към кампанията. Преди баскетболната среща във фоайето на спортна зала „Фестивална” ще бъде открита изложба, посветена на борбата с вируса на СПИН. Баскетболната срещата ще се ръководи от професионален съдийски екип от град София. През почивката ще има богата програма за публиката.



Радио Гама

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2007 12:18 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Пуснете суб-форум и за Видабаскет.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Окт 2007 19:09 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Загубихме мача от Спортист,но точен резултат не мога да ви дам беше ме яд и заради това не помня цифрите.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Окт 2007 19:10 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 23:36
Мнения: 283
Местоположение: Svoge
93 на 76 за Своге ,точен резултат :D

_________________
Изображение

Своге бойс не се продава ,Своге бойс ТОВА Е СЛАВА


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Окт 2007 19:21 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
OFKSS написа:
93 на 76 за Своге ,точен резултат :D
Не помня да съм честен,знам че на полувремето водехме с 12 точки и накрая паднахме.Накрая имаше малко шоу от един наш играч,ще кажа само,че съдията гледаше като путка.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Окт 2007 20:55 
Offline
New Iskar HOOLS
Аватар

Регистриран на: 07 Юли 2007 14:38
Мнения: 903
Местоположение: New Iskar
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: red_star_forever
Liuby написа:
OFKSS написа:
93 на 76 за Своге ,точен резултат :D
Не помня да съм честен,знам че на полувремето водехме с 12 точки и накрая паднахме.Накрая имаше малко шоу от един наш играч,ще кажа само,че съдията гледаше като путка.
Съдията му виновна :shock:

_________________
Изображение


Последна промяна Martopetrovfen на 21 Окт 2007 22:18, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Окт 2007 21:44 
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2006 09:30
Мнения: 2170
Местоположение: Vidin
След като играхме много добре първото полувреме имахме аванс на моменти от 15-16 точки не знам какво им стана второто полувреме на нашите явно си помислиха ,че мачът е свършил. Иначе добра посещаемост около 500-600 души. Ама и такива съдии скоро не бях виждал , дадоха 5-6 технически фала срещу нашите. Скоро пак ще почнат да ги бият в залата, направо го виждах Дани Кирилов как му забива на младия съдия една в мутрата , а той го удари само с топката в гърба.Предните 2-3 сезона той, един от центровете и Люси Радулов са нокаутирвали рефери на нашите мачове. Съдиите понеже знаят, че се палим бързо и гледат да ни предизвикват с фалове. Но лошото е, че пак почнаха на домакинските мачове. Един як видинчанин се опита да докопа рефера като тръгна да влиза на игрището, а оня избяга чак при делегата, те и полицаите се намесиха.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Окт 2007 22:16 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
vd написа:
След като играхме много добре първото полувреме имахме аванс на моменти от 15-16 точки не знам какво им стана второто полувреме на нашите явно си помислиха ,че мачът е свършил. Иначе добра посещаемост около 500-600 души. Ама и такива съдии скоро не бях виждал , дадоха 5-6 технически фала срещу нашите. Скоро пак ще почнат да ги бият в залата, направо го виждах Дани Кирилов как му забива на младия съдия една в мутрата , а той го удари само с топката в гърба.Предните 2-3 сезона той, един от центровете и Люси Радулов са нокаутирвали рефери на нашите мачове. Съдиите понеже знаят, че се палим бързо и гледат да ни предизвикват с фалове. Но лошото е, че пак почнаха на домакинските мачове. Един як видинчанин се опита да докопа рефера като тръгна да влиза на игрището, а оня избяга чак при делегата, те и полицаите се намесиха.
Е то аз гледах тия изпълнения.Браво за това,че поне паркета сега е като нов и за още някой освежаване в залата(за разлика от стадиона) ти имаш ли някакво инфо около Люси Радулов?


Тоя съдя дето го удариха с топка в гърба и преди се е правил на велик,но омекваше бързо като го хване някой за гушата.Разбрах,че Явор и още един от предишният състав са се скарали нещо с треньора и сигурно няма да играят вече баскет.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2007 23:12 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)

В неделя стартира и Държавното баскетболно първенство при мъже на А2 група



Вчера стартира Държавното баскетболно първенство при мъже на А2 група. БК”Видабаскет” посрещна в зала „Фестивална” отбора на „Спортист”-Своге. Момчетата на Милко Златанов започнаха много мобилизирано срещата и натрупаха аванс от 18 точки. Последва отпускане на домакините, от което се възползваха гостите и с изключителна стрелба от зоната за 3-те точки успяха да обърнат срещата в своя полза. Краен резултат: 76:93 за „Спортист”-Своге.
Реализатори за „Видабаскет”: Даниел Кирилов-20 точки, Владимир Цветанов-17, Юлиян Колев-16, Иван Иванов-9, Ивайло Илиев-6, Кирил Кънчев-3, Дамян Венев-3, Рангел Златков-2. За гостите най-резултатни бяха Веселин Тодоров и Мартин Пенев. Следващата неделя, 28.10.2007 г. ”Видабаскет” гостува на „Спартак МВР”-София.


Радио Гама

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2007 23:16 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)

В събота кадетският отбор на БК"Видабаскет" записа първо участие от Държавното първенство за подрастващи



В събота /20.10.2007 г./ кадетският отбор на БК"Видабаскет" записа първо участие от Държавното първенство за подрастващи на зона „Мизия” в град Монтана. Отборът, който се води от Красимир Генов, разгроми „Олимпиец”- Свищов с резултат 126:32. Във втората среща „Видабаскет” също се наложиха повече от убедително над отбора на „Чавдар”- Троян, побеждавайки го с 78:32.
Статистика:
Първа среща:
БК”Видабаскет” : БК”Олимпиец”-Свищов – 126:32, по части /16:16, 39:11, 47:1, 24:4/
Реализатори за „Видабаскет”: Атанас Иванов-35 точки, Теодор Киров-30, Ивайло Ценков-21, Теодор Илиев-10, Амар Тахирович-8, Николай Илиянов-8, Дино Николов-5, Марио Ангелов-4, Владимир Гулев-3.

Втора среща:
БК”Видабаскет” : БК”Чавдар”-Троян – 78:32, по части /16:4, 16:10, 32:9, 14:9/
Реализатори за „Видабаскет”: Теодор Илиев-21 точки, Атанас Иванов-20, Ивайло Ценков-10, Дино Николов-7, Амар Тахирович-7, Николай Илиянов-5, Теодор Киров-4, Кристиян Алексиев-2, Владимир Гулев-2.



Радио Гама

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2007 21:36 
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2006 09:30
Мнения: 2170
Местоположение: Vidin
Радулов за последно игра в отбора преди две години срещу Сливен в квалификация за елитната група, ние бяхме първи в А2 запад, а те в А2 изток. Той си дойде от ЦСКА с някаква контузия в крака и след този мач се е подложил на операция. Сега държат магазините LZ за спортни стоки, лятото купих от него гири за племенника. Явор Рабовянски и Пърпов по средата на миналия сезон, чух че са ги отстранили от отбора за конфликт с Милко Златанов. Явор заедно с Дани Кирилов бяха топреализаторите на Видабаскет, имаше голяма спортна злоба това момче, гореше в мачовете, трябваше да се намери компромисно решение в името на отбора. А сега какво, разчитаме само на Кирилов да вкарва много точки, ама човека е на 40 години. Гледах веднага след мача статистиката в BulgarianBasket и видях, че Кирилов е имал доста игрови минути. Ще се върна пак на съдийството, пролетта от клуба бяха изпратили една молба до федерацията един ботевградски рефер да не ни свири повече мачове при мъжете и юношите. Казвам за това тъй като без да искам станах свидетал на последната му гавра с нашия отбор. Една неделя минах през залата да видя кои играят, имаше мач м/у юношите на Видин и Плевен, нашите си водеха с 12-13 точки и мача си беше спокоен, този рефер за отрицателно време след две обратни отсъждания изнерви мача даде и два технически фала и обърна мача. Имаше около 150-200 човека в залата близки и приятели на баскетболистите, скочиха да го бият , едвам го отърваха полицаите. След това разбрах, че същият е имал и други грехове спрямо нас. Съдиите ни мразят, че ядат бой, нашите ги бият, че се гаврят с нас и се получава един порочен кръг от който няма полза за играта баскетбол.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2007 22:11 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)

Жалко за Люси,а той беше и национален състезател до колкото си спомням аз.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2007 12:08 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Турнир по баскетбол за юноши до 18 години


На 24.10.2004 година от 16.00 часа в спортна зала „Фестивална” ще се проведе турнир по баскетбол за юноши до 18 години. В състезанието ще участват три отбора – представители от баскетболните школи на Зайчар, Сърбия, на Калафат, Румъния и на БК „Видабаскет” Видин. Младежкият международен приятелски турнир е в рамките на събитията, с които Община Видин отбелязва духовния празник на града Димитровден.



видин.инфо

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2007 20:16 
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2006 09:30
Мнения: 2170
Местоположение: Vidin
Втора загуба записаха химиците с 92-67 от Спартак МВР. След мача със Своге, Кирилов и центъра Михайлов са наказани от федерацията.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2007 09:32 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
Тая година сме в дъното.На мен ми стана ясно още само като видях кой са играчите ни за тоя сезон.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2007 09:33 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)

Да еба тоя скапан град един отбор по баскет не можем да поддържаме в А група

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 09:59 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)

Тази неделя ще се изиграе 3-ти кръг от Държавното първенство по баскетбол



Тази неделя ще се изиграе 3-ти кръг от Държавното първенство по баскетбол. БК”Видабаскет” посреща в зала „Фестивална” отбора на „Славия”-София. Срещата ще започне от 17.00 часа. Следващата неделя ”Видабаскет” гостува на „Спортист”-Своге.



Радио Гама

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2007 16:26 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)

Трета поредна загуба претърпя отборът на БК "Видабаскет"




В среща от трети кръг на Втора западна група А2, играна в неделя в спортна зала "Фестивална" във Видин, отборът на БК"Видабаскет" претърпя загуба от БК"Славия". Гостите от София спечелиха срещатата с 83 на 73. В следващия кръг на 11 ноември БК"Видабаскет" гостува на БК"Спортист" Своге. В другата среща от трети кръг БК"Спартак-МВР" победи БК"Спортист"Своге с 98 на 81 точки.
Класиране:
победи загуби точки
1. БК"Спартак-МВР" 3 0 6
2. БК"Славия" 2 1 5
3. БК"Спортист"Своге 1 2 4
4. БК"Видабаскет" 0 3 3



Радио Гама

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2007 13:59 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)

В неделя отборът на БК"Видабаскет" гостува на БК"Спортист" Своге



В неделя отборът на БК"Видабаскет" гостува на БК"Спортист" Своге в мач от първенството на Втора западна група А2. В досегашните три кръга играчите на Милко Златанов допуснаха три загуби и са в дъното на класирането. В следващият кръг на 18 ноември БК”Видабаскет” са домакини на водача в класирането БК"Спартак-МВР".




Радио Гама

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2007 21:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
Liuby написа:

В неделя отборът на БК"Видабаскет" гостува на БК"Спортист" Своге



В неделя отборът на БК"Видабаскет" гостува на БК"Спортист" Своге в мач от първенството на Втора западна група А2. В досегашните три кръга играчите на Милко Златанов допуснаха три загуби и са в дъното на класирането. В следващият кръг на 18 ноември БК”Видабаскет” са домакини на водача в класирането БК"Спартак-МВР".




Радио Гама


Батко ви lms_X и още две момчета от моя отбор ще играеме,аз правя повторен дебют пред собствена публика :twisted:

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2007 23:45 
Offline

Регистриран на: 17 Ное 2006 09:30
Мнения: 2170
Местоположение: Vidin
Биеме в Своге с 105-79, явно разбраха химиците, че мач се играе 40 минути, а не 20.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2007 10:53 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
vd написа:
Биеме в Своге с 105-79, явно разбраха химиците, че мач се играе 40 минути, а не 20.

Е това е ебаси тъшака бием и то с разлика.Дано новият кмет намери спонсор на тима,защото знам,че си е бил занимавал с баскета във Видин.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2007 22:23 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
„Видабаскет” победи със 105 на 79 като гост "Спортист" Своге


Мъжкият отбор на „Видабаскет” записа първа победа в първенството на втора А2 група. Момчетата на Милко Златанов се наложиха и то убедително при гостуването си в Своге над „Спортист". Срещата завърши при резултат 79:105 за видинчани. Много добро представяне в Своге направиха Кирил Кънчев, Юлиян Колев, капитанът Даниел Кирилов и новото попълнение Ивайло Илиев, които реализираха общо 84 точки в срещата.
Статистика:
„Видабаскет”: Ивайло Илиев-24 точки, Юлиян Колев-21, Даниел Кирилов-21, Кирил Кънчев-18, Владимир Цветанов-9, Александър Михайлов-9, Иван Иванов-7, Йордан Андреев-4, Рангел Златков-2.

„Спортист”: Мартин Пенев-16 точки, Стефан Терзийски-12, П.Петров-12, Драгомир Иванов-11, Николай Мачев-9, Емил Горанов-7, Р.Богданов-4, М.Иванов-2, Деян Бекярски-2, Христо Гергов-2, Тихомир Ценов-2.
Съдии на срещата: Боян Алексиев и Никола Николов от София.

Следващата среща на „Видабаскет” е на 18.11.2007 г. /неделя/ в зала „Фестивална”-Видин от 17.00 ч., когато ще ни гостува отборът на „Спартак МВР”-София, който е и временен водач в групата.




Радио Гама

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 105 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Странджа през сезон 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 139273 06 Юни 2007 15:08
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 151592 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 165603 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Баскетбол-Балкан (Ботевград) 06/07
Форум: Балкан (Ботевград)
FB'04 137534 09 Юни 2007 18:16
от CarlosNavaro
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 69982 25 Яну 2007 20:34
от agataa

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози