София - град Юг
I кръг
15 септември 2007, събота, 10:30 ч.Конелиано (Герман) - Царско село (София)
Вихър 1923 (кв.Горубляне, Сф) - Железница (Железница)
15 септември 2007, събота, 17:00 ч:
Спартак (кв.Младост, София) - Казичене (Казичене)
Драгалевци (кв.Драгалевци) - Левски (кв.Драгалевци)
Урвич (Панчарево) - Виктория (София)
Забележки:
-
Вихър 1923 (кв.Горубляне, София) е новорегистриран клуб, появил
се след сливането на Вихър (кв.Горубляне) от Западната "Б" ФГ и
Академик 1947(София) от ОФГ София-град. Новият клуб прие името
Академик 1947 (София) и продължи участието си в Западната "Б" ФГ.
Новият Вихър 1923 играе като домакин в кв."Горубляне", София.
- Спартак (кв.Младост, София) играе като домакин на ст."Академик"
в София.
- Конелиано (Герман) е новорегистриран клуб, появил се след като
клубът със същото име и седалище смени собственика си и прие името
Черноморец Бургас (София) преди началото на сезон 2006/07. Черноморец
Бургас (София) участва в първенството на "А" група през сезон 2006/07.
Новият Конелиано (Герман) играе като домакин в с.Герман.
- Царско село (София) играе като домакин на стадиона на хотелски
комплекс "Царско село" в София.
- Виктория (София) играе като домакин в с.Герман.
- Левски (кв.Драгалевци) и Драгалевци (кв.Драгалевци) играят като
домакини на стадиона в кв."Драгалевци", София.
- Урвич (Панчарево) играе като домакин на стадиона в с.Долни Пасарел.
II кръг
22 септември 2007, събота, 10:30 ч:
Царско село (София) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София) 3:1
22 септември 2007, събота, 16:00 ч:
Казичене (Казичене) - Железница (Железница) 1:2
Виктория (София) - Вихър 1923 (кв.Горубляне, София) отл.
Левски (кв.Драгалевци, София) - Урвич (Панчарево) 1:1
Спартак (кв.Младост, София) - Конелиано (Герман) 1:1
III кръг
29 септември 2007, събота, 10:30 ч:
Конелиано (Герман) - Казичене (Казичене) 3:3
Вихър 1923 (кв.Горубляне, София) - Левски (кв.Драгалевци, София) 3:1
29 септември 2007, събота, 16:00 ч:
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Спартак (кв.Младост, София) 4:1
Урвич (Панчарево) - Царско село (София) 0:1
Железница (Железница) - Виктория (София) 8:0
IV кръг
6 октомври 2007, събота, 10:30 ч:
Царско село (София) - Вихър 1923 (кв.Горубляне, София)
Конелиано (Герман) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)
6 октомври 2007, събота, 15:00 ч:
Казичене (Казичене) - Виктория (София)
Левски (кв.Драгалевци, София) - Железница (Железница)
Спартак (кв.Младост, София) - Урвич (Панчарево)
V кръг
13 октомври 2007, събота, 10:30 ч:
Вихър 1923 (кв.Горубляне, София) - Спартак (кв.Младост, София)
13 октомври 2007, събота, 15:00 ч:
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Казичене (Казичене)
Урвич (Панчарево) - Конелиано (Герман)
Железница (Железница) - Царско село (София)
Виктория (София) - Левски (кв.Драгалевци, София)
VI кръг
20 октомври 2007, събота, 10:30 ч:
Царско село (София) - Виктория (София)
Конелиано (Герман) - Вихър 1923 (кв.Горубляне, София)
20 октомври 2007, събота, 15:00 ч:
Казичене (Казичене) - Левски (кв.Драгалевци, София)
Спартак (кв.Младост, София) - Железница (Железница)
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Урвич (Панчарево)
VII кръг
27 октомври 2007, събота, 10:30 ч:
Вихър 1923 (кв.Горубляне, София) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)
27 октомври 2007, събота, 15:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Казичене (Казичене)
Железница (Железница) - Конелиано (Герман)
Виктория (София) - Спартак (кв.Младост, София)
Левски (кв.Драгалевци, София) - Царско село (София)
VIII кръг
3 ноември 2007, събота, 10:30 ч:
Конелиано (Герман) - Виктория (София)
3 ноември 2007, събота, 14:00 ч:
Казичене (Казичене) - Царско село (София)
Спартак (кв.Младост, София) - Левски (кв.Драгалевци, София)
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Железница (Железница)
Урвич (Панчарево) - Вихър 1923 (кв.Горубляне, София)
IX кръг
10 ноември 2007, събота, 10:30 ч:
Вихър 1923 (кв.Горубляне, София) - Казичене (Казичене)
Царско село (София) - Спартак (кв.Младост, София)
10 ноември 2007, събота, 14:00 ч:
Железница (Железница) - Урвич (Панчарево)
Виктория (София) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)
Левски (кв.Драгалевци, София) - Конелиано (Герман)
X кръг
Казичене (Казичене) - Спартак (кв.Младост, София)
Царско село (София) - Конелиано (Герман)
Левски (кв.Драгалевци, София) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)
Виктория (София) - Урвич (Панчарево)
Железница (Железница) - Вихър 1923 (кв.Горубляне, София)
XI кръг
Железница (Железница) - Казичене (Казичене)
Вихър 1923 (кв.Горубляне, София) - Виктория (София)
Урвич (Панчарево) - Левски (кв.Драгалевци, София)
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Царско село (София)
Конелиано (Герман) - Спартак (кв.Младост, София)
XII кръг.
Казичене (Казичене) - Конелиано (Герман)
Спартак (кв.Младост, София) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)
Царско село (София) - Урвич (Панчарево)
Левски (кв.Драгалевци, София) - Вихър 1923 (кв.Горубляне, София)
Виктория (София) - Железница (Железница)
XIII кръг
Виктория (София) - Казичене (Казичене)
Железница (Железница) - Левски (кв.Драгалевци, София)
Вихър 1923 (кв.Горубляне, София) - Царско село (София)
Урвич (Панчарево) - Спартак (кв.Младост, София)
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Конелиано (Герман)
XIV кръг
Казичене (Казичене) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)
Конелиано (Герман) - Урвич (Панчарево)
Спартак (кв.Младост, София) - Вихър 1923 (кв.Горубляне, София)
Царско село (София) - Железница (Железница)
Левски (кв.Драгалевци, София) - Виктория (София)
XV кръг
Левски (кв.Драгалевци, София) - Казичене (Казичене)
Виктория (София) - Царско село (София)
Железница (Железница) - Спартак (кв.Младост, София)
Вихър 1923 (кв.Горубляне, София) - Конелиано (Герман)
Урвич (Панчарево) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)
XVI кръг
Казичене (Казичене) - Урвич (Панчарево)
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Вихър 1923 (кв.Горубляне, София)Конелиано (Герман) - Железница (Железница)
Спартак (кв.Младост, София) - Виктория (София)
Царско село (София) - Левски (кв.Драгалевци, София)
XVII кръг
Царско село (София) - Казичене (Казичене)
Левски (кв.Драгалевци, София) - Спартак (кв.Младост, София)
Виктория (София) - Конелиано (Герман)
Железница (Железница) - Драгалевци (кв.Драгалевци, София)
Вихър 1923 (кв.Горубляне, София) - Урвич (Панчарево)
XVIII кръг
Казичене (Казичене) - Вихър 1923 (кв.Горубляне, София)
Урвич (Панчарево) - Железница (Железница)
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) - Виктория (София)
Конелиано (Герман) - Левски (кв.Драгалевци, София)
Спартак (кв.Младост, София) - Царско село (София)
Тази информация е копирана от Bulgarian-football.com © 1992-2007.