bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 22:58




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 16 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Пини Гершон е новият селекционер на България
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2007 17:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Цитат:
Пини Гершон е новият селекционер на България
Изображение

Един от най-успешните треньори в историята на европейския баскетбол – Пини Гершон, е новият треньор на мъжкия национален отбор на България, съобщи "Тема Спорт". Наставникът вече е постигнал договорка с ръководството на родната федерация.

Израелецът, който в момента води Олимпиакос, започва работа следващото лято, когато нашите ще трябва отново да се борят в евроквалификациите. 56-годишният специалист със сигурност напуска Пирея след края на настоящия сезон. В гръцкия гранд искат да го сменят със селекционера на световните вицешампиони Панайотис Янакис.

"Каквото и да постигне Пини, дори да направи дубъл в Гърция, дори да вземе и титлата в Евролигата, той е пътник", коментира за "Тема Спорт" журналистът Крис Лазару, кореспондент на Евробаскет.

Новината бе потвърдена с половин уста и от президента на БФБ Атанас Тонев. "Да ме прощават нашите треньори, могат и да се сърдят, но аз отдавна съм казал своето мнение и то е, че предпочитам чужденец. Има си хас името на Гершон да не е сериозно, ако то не е, не знам кое тогава е. Подмладяването в отбора обаче ще продължи", сподели шефът.

Тонев призна също, че изпълнителния директор на централата Иван Ценов последен е бил в Гърция. Самият Гершон пък бе изключил и двата си мобилни телефона.

В Олимпиакос израелецът прибира по 85 000 евро месечно. Очаква се от БФБ договорът му да бъде месечен, а не целогодишен, с евентуално възнаграждение в размер на 50-60 000 евро.
Идеален избор според мен.Това е един от най-добрите треньори в Европа за момента.

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2007 17:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Успех на Пини :)

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2007 17:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
Още е само слух но очаквам другата седмица официялно да поеме отбора какъвто и да е Тити Папазов има връзки и е страхотен приятел с най-големите имена в Европейския баскетбол от към трениори Желимир Иванович,Пини Гаршон той даже докато беше още в Макаби тел авив Тити беше на стаж при него иначе също така сам чувам че е много голям приятел и с Еторе Месина на Цска Москва трениора и с Дейвид Блат който направи Русия европейски шампион

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2007 23:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
И "Аарец" поде темата: Пини Гершон най-вероятно ще поеме България

Авторитетният израелски всекидневник "Аарец" също публикува в днешния си брой материал, посветен на вероятното назначаване на Пини Гершон начело на българския национален отбор по баскетбол. Късно снощи българският спортен всекидневник "Тема:Спорт", цитиран от Probasket.bg, разпространи новината за скорошното назначаване на един от най-добрите баскетболни специалисти на Стария континент начело на "трикольорите". Според "Аарец" трикратният европейски шампион и настоящ старши треньор на гръцкия гранд Олимпиакос ще започне да изпълнява своите задължения, като селекционер на България, от следващото лято, когато тимът започва подготовка за допълнителните квалификации за Евробаскет 2009.


"Очаквам да се срещна с Гершон през следващата седмица, но на 99% е сигурно, че ще поеме тима", заяви пред израелския вестник изпълнителният директор на БФ Баскетбол Иван Ценов.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2007 15:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Гершон се съгласи да поеме България
December 04, 2007

Пини Гершон е новият треньор на националният ни мъжки отбор.
В неделя, 9-ти декември точно в 12 часа в хотел „Метрополитен” в Атина, председателят на федерацията Атанас Тонев ще подпише договор със старши треньора на Олимпиакос Пини Гершон за селекционер на мъжкият национален отбор на България.
Поради ангажиментите си около срещите на Олимпиакос в Евролигата и гръцкото първенство подписването на договора ще стане в Атина.

В началото на октомври президентът на федерацията ни по баскетбол Атанас Тонев и изпълнителният директор Иван Ценов се срещнаха с израелския специалист Пини Гершон в Гърция. Желанието на босовете на родния баскетбол бе именно известният треньор да застане начело на националния ни мъжки тим следващото лято. Ето, че това вече е факт. Пини Гершон поема България.

Националният ни отбор по баскетбол ще разбере съперниците си в следващите евроквалификации на 16-ти февруари догодина в италианския град Венеция.

17 отбора от дивизия А - Белгия, Босна и Херцеговина, България, Чехия, Естония, Финландия, Франция, Македония, Унгария, Великобритания, Израел, Италия, Латвия, Португалия, Сърбия, Турция и Украйна ще участват в квалификации следващото лято.


Според регламента отборите ще бъдат разделени в три групи по четири отбора и една от пет. Победителите от всяка група, плюс трите най-добри втори отбори се класират за първенството на Стария континент. Последното място ще бъде решено след допълнителен квалификационен турнир през лятото на 2009 година.

С привличането на специалист като Пини Гершон са свързани надеждите ни да се класираме за Евробаскет 2009 в Полша.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2007 15:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Атанас Тонев: Гершон иска да класира отбора на Европейско първенство
December 04, 2007 | gong.bg


След като вече стана ясно, че Пини Гершон е новият треньор на националният ни мъжки тим, президентът на баскетболната ни федерация Атанас Тонев очаква България да се класира на Европейско първенство.


„Оттук нататък с такъв добър треньор и ако, както всички смятаме, имаме потенциал, трябва да последва и добър резултат. В края на миналата седмица Гершон даде окончателно съгласие. Той иска да класира отбора на Европейското първенство”, коментира Тонев пред Гонг.

„От самото начало в него имаше желание и не беше трудно да го убедим да се заеме с тази задача. Има някои подробности по договора, които ще уточним буквално преди подписването, но те не могат да доведат до негативен краен резултат. Оставаме оптимисти за бъдещето на националния ни мъжки тим, даже по-големи от преди”, добави Тонев.

Договорът на известния специалист ще е за две години.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2007 15:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Най-накрая се сдобихме с наистина доказан специалист,аз също вярвам,че може да ни класира на европейското :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2007 19:36 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
За хората, които не следят баскета да отбележа, че Гершон е нещо като Мауриньо във футбола
Заплатата му ще е "скромните" 60 000 евро НА МЕСЕЦ!
Аналогиите с футбола са неуместни :wink:
Успех на Пини...мисля, че точно сега ще си отговорим на "Хамлетовия" въпрос за нашият баскетбол - Ще го бъде ли или няма да го бъде :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2007 20:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Това е Пини Гершон
December 04, 2007


Пини Гершон е роден на 13 ноември 1951 г. в Израел. Като баскетболист започва в Макаби Южен Тел Авив, който е част от Макаби (Тел Авив). Бил е основен играч на кадетите в този клуб. Кариерата му обаче много бързо приключва, когато на 24-годишна възраст получава тежка контузия и се отказва.


Дебютира като помощник треньор в различни клубове в Израел – Макаби Ришон ЛеЗион, Апоел Галил Елион, Апоел Ган Шмуел-Менаше, Апоел Тел Авив, Апоел Йерусалим и също като помощник в Израелския национален тим.


През сезон 1992/93 в Апоел (Галил Елион). Същия сезон клубът печели историческа титла, надигравайки в плейофите на финала Макаби (Тел Авив), което не се бе случвало в предишните 36 години.


През 1996 г. Гершон печели купата на Израел с отбора на Апоел (Йерусалим) като побеждава на финала Макаби. През лятото на 1998 г. вече преминава в Макаби, но отборът е в голяма криза. Те не могат да достигнат нивата от преди години, когато са играли основна роля в Европейския баскетбол.


Заедно със своя помощник Дейвид Блат стават втори в Евролигата през 2000 година, а през 2001 триумфират в Супролигата. През 2004 година Гершон с Макаби Тел Авив печели Евролигата в Тел Авив като на финала бият Скипър Болоня със 118-74. През 2005 г. В Москва ТАУ Керамика изненада големия фаворит за титлата ЦСКА Москва на полуфинала, а Макаби Тел Авив не греши срещу тях и печели с 90-78. Така Пини отново вдига купата на Евролигата.


На Файнъл Фоур-а в Прага през 2006 година Макаби Тел Авив губи на полуфинал от бъдещия победител в трунира на Евролигата ЦСКА Москва, а Гершон обявява, че е приключил с отбора от Израел. По-късно същата година сключва договор с гръцкия Олимпиакос. Играе финал в първенството на Гърция срещу Панатинайкос, а в Евролигата достига до осминфинал, където губи от ТАУ Керамика.


Пини Гершон е единствения треньор от Израел, който е печелил три пъти клубното първенство на стария континент.

През Декември 2007 поема националният отбор на България.



Титли:

Европейски клубен шампион – 3 пъти (Макаби Тел Авив-2001 Супролига, 2004, 2005 Евролига)


Шампион на Израел - 7 пъти (6 с Макаби Тел Авив и 1 с Апоел Галил Елион)


Купа на Израел – 8 пъти (6 с Макаби Тел Авив и 2 с Апоел Йерусалим)

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2007 20:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Папазов: Идването на Гершон ще е голям плюс за българския баскетбол
December 04, 2007


Предшественикът на Пини Гершон на поста национален селкционер на мъжкия национален отбор Тити Папазов сподели по повод назначаването на израелския специалист, че БФБ е направила правилен избор и добави:

„Смятам, че това е възможно най-добрият ход на Българската Федерация по баскетбол. Отдавна имаше желание да се покани чужденец да застане начело на отбора. Радващото в случая е, че този човек е голямо име в нашата професия. Той се ползва с голям авторитет, който със сигурност ще повлияе на нашите играчи и в същото време ще внесе респект у съперниците ни.

Не бива обаче да се заблуждаваме, че с идването на Пини Гершон начело на отбора автоматично ще се класираме за Европейското първенство. Това е само първата крачка, втората крачка зависи от нашите играчи и от нашите съперници.
При всички положения обаче идването на Гершон ще е голям плюс за българския баскетбол. Пожелавам му успех. През последните години все малко не ни достигаше, за да се класираме. Надявам се той да ни го донесе.”

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2007 02:09 
:))))) С идването на Пини в България,нашият национален отбор ще запише според мен нова страница с положителен резултат....то се видя,че с български спецове не става(ротации много и все едни и същи) нямаше резултати,с изключение на Тити,които ни класира на Европейското,където показахме ,че още ставаме...и си е така..според мен има много кадърни момчета,които могат да постигнат много на Европейско ниво успехи....Мн хора не заслужават да играя на А-националния ни отбор и с идването на Пини съм сигурен,че няма да ги гледаме повече,което ме радва:))
С идването на Пини идват обаче много въпроси,които според мен са важни:1.Пини знае за Бг баскетбол,но дали познава изобщо играчите и потенциала им? 2.Дали ще има достатъчно време да съчетава работата на клубния си отбор с този на националния.(да се надяване че има добър екип от съгледвачи)защото има мн добри момчета играещи добре в чужбина(Пр.Божидар Аврамов-Памеса Валенсия)3.Кога и ще има ли изобщо достатично време за работа с тях,защото това е много важно?
От друга страна според мен повече са дивидентите от идването му като треньор,защото всява респект от километри и всички ще са като хипнотизирани от неговата особа и харизма.ще има доказване за място в отбора,защото ще се гради нещо ново и нещо запомнящо се- България отново на Европейския подиум,където му е мястото.Мн хора сигурно ще ме "нахранят",но според мен с него ще дойдат и поне 2-3нови играчи(натурализирани)дано това са:MICHAEL BATISTE,LYNN GREER защото имаме нужда от тях и с тях ще мачкаме наред.........
И на края искам да кажа на българските национали да се стегнат,защото ще са част от нещото наречено Европейско първенство в Полша през 2009г.,където цяла Европа и целия свят ще гледа и ще завиждат страна ни какъв силен отборен тим има...Успех ПИНИ:)))))))))


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2007 01:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Пини Гершон води България от 9 декември :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2007 18:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Гершон ще обяви асистентите през февруари
December 09, 2007 | gong.bg


Пини Гершон показа добра информираност за онова, което се коментира в България за неговото ново начинание и се пошегува, че със сигурност Тодор Стойков няма да му е помощник. Що се отнася до бъдещите асистенти на Гершон, той заяви, че ще избере хората които ще му помагат до февруари, когато е жребият за европейските квалификации. 100 % обаче един или двама от екипа на Пини Гершон ще са българи. Израелецът ще получи няколко имена като предложение от федерацията и ще се срещне с въпросните наставници. Пини Гершон разкри, че от българските треньори познава единствено вече бившият национален селекционер Тити Папазов и по негов адрес се изказа изключително ласкаво: „Познавам Тити добре. Той е дал от своя дух на националния отбор, а сега аз ще дам и от моя. Тити е на първо място много добър приятел за мен, а в професионален план мога да кажа, че той има желание да се учи и научи много в последно време. Става все по-добър от ден на ден”.


По повод натурализирания американец Родерик Блекни Гершон заяви, че баскетболистът, който играе за неговия клубен тим Олимпиакос сега, ще трябва да работи още по-здраво, защото е част и от двата отбора под негово ръководство. На въпрос, какво липсва на България израелецът каза, че не е достатъчно само да сме добри в нападение. „Не слагам стратегията пред съдържанието. Не можем да сменим състава и вярвам, че играчите са същите като миналата година. Трябва ни висок играч”, отсече Гершон и помолен да коментира възможността, американецът от Панатинайкос Майк Батист да вземе български паспорт, Гершон заяви, че това би било много хубаво нещо. но все пак той само от 10 минути е треньор на България и все още не може да коментира имена.


56-годишният треньор каза още, че ще доведе и семейството си в България, като разкри че има четири дъщери и се е женил два пъти, а част от неговият сантимент към родината ни се дължи на това, че дядо му е роден в България. „Семейството ми ще ме посети в България със сигурност. Имал съм много сладки моменти в живота си, а раждането на всяка една от дъщерите ми е такъв сладък миг. Все пак обаче няма добър треньор, който да не е имал и тежки моменти. И вярвам, че именно такива моменти правят един специалист по-добър”, завърши новият национален селекционер на България.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2007 18:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Гершон ще обяви асистентите през февруари
December 09, 2007 | gong.bg


Пини Гершон показа добра информираност за онова, което се коментира в България за неговото ново начинание и се пошегува, че със сигурност Тодор Стойков няма да му е помощник. Що се отнася до бъдещите асистенти на Гершон, той заяви, че ще избере хората които ще му помагат до февруари, когато е жребият за европейските квалификации. 100 % обаче един или двама от екипа на Пини Гершон ще са българи. Израелецът ще получи няколко имена като предложение от федерацията и ще се срещне с въпросните наставници. Пини Гершон разкри, че от българските треньори познава единствено вече бившият национален селекционер Тити Папазов и по негов адрес се изказа изключително ласкаво: „Познавам Тити добре. Той е дал от своя дух на националния отбор, а сега аз ще дам и от моя. Тити е на първо място много добър приятел за мен, а в професионален план мога да кажа, че той има желание да се учи и научи много в последно време. Става все по-добър от ден на ден”.


По повод натурализирания американец Родерик Блекни Гершон заяви, че баскетболистът, който играе за неговия клубен тим Олимпиакос сега, ще трябва да работи още по-здраво, защото е част и от двата отбора под негово ръководство. На въпрос, какво липсва на България израелецът каза, че не е достатъчно само да сме добри в нападение. „Не слагам стратегията пред съдържанието. Не можем да сменим състава и вярвам, че играчите са същите като миналата година. Трябва ни висок играч”, отсече Гершон и помолен да коментира възможността, американецът от Панатинайкос Майк Батист да вземе български паспорт, Гершон заяви, че това би било много хубаво нещо. но все пак той само от 10 минути е треньор на България и все още не може да коментира имена.


56-годишният треньор каза още, че ще доведе и семейството си в България, като разкри че има четири дъщери и се е женил два пъти, а част от неговият сантимент към родината ни се дължи на това, че дядо му е роден в България. „Семейството ми ще ме посети в България със сигурност. Имал съм много сладки моменти в живота си, а раждането на всяка една от дъщерите ми е такъв сладък миг. Все пак обаче няма добър треньор, който да не е имал и тежки моменти. И вярвам, че именно такива моменти правят един специалист по-добър”, завърши новият национален селекционер на България.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Дек 2007 23:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Този Пини е абсолютно луд
December 10, 2007

Най-често изричаната реплика в последните седмици и крайно точна след вчерашните изяви на новия национален селекционер на България по баскетбол – Пини Гершон. „Понякога трябва да си малко луд, за да започнеш работа като тази”, изрече израелецът при парафирането на договора му с родната федерация и със замах сложи подписа си под контракт, който може да се превърне в доста по-голямо предизвикателство, отколкото самият той очаква.
„Не вярвам в късмета, а в собствените си възможности”, отсече 56-годишният Гершон, като обяснение на мотивите си да заложи името си за една кауза, която мнозина смятат за повече от сложна.
„Малко треньори биха се захванали с това, но аз обичам предизвикателствата и искам да успея с България”, добави колоритният наставник, който има три европейски титли с Макаби Тел Авив и признанието на цяла Европа за качествата си.
Ако има нещо сигурно след представянето на Пини Гершон като старши треньор на мъжкия ни тим по баскетбол в Атина, то определено не е, че България ще играе на следващото първенство на Стария континент.
Сигурно е, че новият ни селекционер идеално се вписва в собствената ни представа за родните характерни особености… като лудостта например.
Очевидно българското в него проговаря…
„Гершон няма да работи за пари?! Този трябва да е абсолютно луд!”, 100% са си казали мнозина от феновете у нас, като коментар на думите на израелеца, че най-голямата награда за него ще е да върне страната ни, където й е мястото. И няма да са далеч от истината.
Всъщност колко е луд Пини Гершон май ще осъзнаем в пълна степен, когато започне работа с баскетболистите от националния ни тим.
Засега остава просто облекчението, че наистина е такъв…поне колкото нас!
Дали е достатъчно - ще разберем догодина на следващите евроквалификации.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Фев 2008 20:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Пини Гершон пристига за купата на България
February 06, 2008 | Българска Федерация по Баскетбол


Новият национален селекционер на мъжкия представителен тим Пини Гершон ще пристигне в България за турнира за купата на страната в Самоков. Израелският специалист ще пристигне на 24 март и ще отседне в София, като ще пътува до Самоков за срещите.
В края на миналата седмица Гершон бе освободен от „Олимпиакос” и в момента е без ангажименти към нито един клубен отбор.

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 16 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 191134 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141433 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 116681 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 116981 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118292 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози