bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 16:05


Черно море (Варна) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 111 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Черно море-Сампдория
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2007 10:28 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 15:05
Мнения: 698
Местоположение: Франция/Англия/Велико Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Черно море-Сампдория

пускам тая тема малко по-рано, дано не е на карък(то няма и как след тая четворка )


Кажете сега, кой ше ходи, кво ше се прави, как ше се ходи-плакати срешу кадафи-нали синът му там играел и т.н.

Ако се организира нешо и аз мисля да дойда :)дано взема книжка до тогава

_________________
Футболен клуб ЕТЪР е шампион на България и носител на купата на БФС сезон 1990-91 год. Футболен клуб ЕТЪР е първи носител на купата на професионалната футболна лига 1994-95 год.


Последна промяна borismorev на 14 Юли 2007 22:42, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2007 11:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Монтела може да играе срещу Черно море за "УЕФА Интертото Къп"

09 юли 2007 | 08:46 | Агенция "Фокус"

Генуа. Нападателят на италианския вицешампион Рома Винченцо Монтела може да се изправи срещу българския участник в Интертото Черно море. Причината за това е, че стрелецът е трансферна цел на Сампдория, срещу който “моряците” ще се изправят в третия кръг на турнира, ако успеят да отстранят Македония ГП. А това е почти сигурно след победата на Черно море с 4:0 като гост в първия двубой.
Самият Монтела, който прекара пролетния полусезон на миналия шампионат под наем в английския Фулъм, изяви желание да се завърне в бившия си клуб и сега ръководствата на Рома и Сампдория ще се срещнат, за да обсъдят възможността нападателят да се завърне на стадион “Луиджи Ферарис”. Наставникът на генуезците Валтер Мацари е останал въодушевен от опцията да има играч като Монтела в отбора си и е обявил пред ръководството, че иска на всяка цена да има нападателя в редиците си, при това възможно най-скоро

_________________
Изображение
БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ ВЕЛИКА САМО АКО НИЕ СИ Я НАПРАВИМ.
http://www.youtube.com/watch?v=d5ob28fG0XA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2007 08:42 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 15:05
Мнения: 698
Местоположение: Франция/Англия/Велико Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Да предложа една идея:
Гледам, че из форума се мяркаха знамена "свобода за българските медици в либия" .Хайде да има повече такива на стадион "Лазур"(нали там ше6е да е мача?) тоя малкия кадафи трябва да разбере за какво става на въпрос :!: Предлагам, ако има възможност да се направят и на английски, за да ги видят и разберат и по цяла Европа.
Какъвто и да е протест обаче трябва да се прави с мярка, зашото ако оня се ядоса(той сигурно няма да играе де) да не реши да се гаври оше повече с нашите сестри.Това е.

P.С. Някои от форума ше ходи ли да гледа тоя мач, че на мене ми е голям мерак да го гледам.

_________________
Футболен клуб ЕТЪР е шампион на България и носител на купата на БФС сезон 1990-91 год. Футболен клуб ЕТЪР е първи носител на купата на професионалната футболна лига 1994-95 год.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 01:17 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 15:05
Мнения: 698
Местоположение: Франция/Англия/Велико Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Италианец инспектира “Лазур”
Административният директор на Сампдория Умберто Марино направи визита на стадион "Лазур" в Бургас вчера.
След седмица отборът от Генуа ще играе там срещу Черно море в турнира за Купата на УЕФА. Човекът от спортно-техническия щаб на Сампдория бе посрещнат от изпълнителните директори на Черноморец Тодор Хънков и на Нафтекс Пламен Киряков. Италианецът ще остане в България до края на седмицата. Той ще наблюдава и срещата реванш между Черно море и ФК Македония от същия турнир. Както е известно, в първата среща в Скопия Черно море постигна категорична победа с 4:0.

_________________
Футболен клуб ЕТЪР е шампион на България и носител на купата на БФС сезон 1990-91 год. Футболен клуб ЕТЪР е първи носител на купата на професионалната футболна лига 1994-95 год.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 02:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Черно Море ще бият !!!

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 11:29 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 15:05
Мнения: 698
Местоположение: Франция/Англия/Велико Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Кефиш-оптимист си :D . ДАНО!
Пак питам някои ше ходи ли на мача-ше бъде страшен купон!

_________________
Футболен клуб ЕТЪР е шампион на България и носител на купата на БФС сезон 1990-91 год. Футболен клуб ЕТЪР е първи носител на купата на професионалната футболна лига 1994-95 год.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 14:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:00
Мнения: 1372
Местоположение: Своге
бате наистина е добра идеята за плакатите и знамената , но тука едва ли четат много фенове на Черно Море , но 100% ще има подобно нещо от тяхна страна ;)

_________________
C`ONE CITY !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 16:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 14:44
Мнения: 632
Местоположение: London
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
zemete opravete imeto na sampdorQ,4e taka mnoo kofti

_________________
samo LGFC!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 16:26 
Offline

Регистриран на: 18 Дек 2006 20:38
Мнения: 371
Местоположение: Славeйков
Отбор: Нефтохимик 1962 (Бургас)
ае хора някой знае ли от колко е мача др седмица?
ПС ще има трепаници тука ;) :P


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 17:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
КОй ше трепете ?
Иначе късмет на "морето" нека бият жабарите :)

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 17:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
nafta_forever написа:
ае хора някой знае ли от колко е мача др седмица?
ПС ще има трепаници тука ;) :P

Да бе кого ше трепите?Аз лично поне засега 98 % ще съм на мача и ще ви направа снимки.Аиде моряци ебете гадните жабари. :D

_________________
Изображение
БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ ВЕЛИКА САМО АКО НИЕ СИ Я НАПРАВИМ.
http://www.youtube.com/watch?v=d5ob28fG0XA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 18:26 
nafta_forever написа:
ще има трепаници тука ;) :P


:lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2007 11:14 
Offline

Регистриран на: 18 Дек 2006 20:38
Мнения: 371
Местоположение: Славeйков
Отбор: Нефтохимик 1962 (Бургас)
CAUTION написа:
КОй ше трепете ?

тез,които ше дойдат от варна.

ultra_voin написа:
Да бе кого ше трепите?Аз лично поне засега 98 % ще съм на мача и ще ви направа снимки.Аиде моряци ебете гадните жабари. :D

И днеска сигурно ще има ама извън стадиона.Вие да не си помислихте, че на стадиона ще има ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2007 13:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
Хаха честно ти казвам много се съмнявам ама айде щом казваш.И ако стане ще е супер нали :evil: Македонските фенове щяха да се обединят срещу нас,а ние пак по между си ще се бием.Вие от Нафтата трябва да се радвате че гледате такъв мач,мач от Европа,нещо,което скоро няма да имате за съжаление.
И един последен въпрос.На моряците ще скачате,а на Локо Пд,като бяха скочихте ли им,а? :8)

_________________
Изображение
БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ ВЕЛИКА САМО АКО НИЕ СИ Я НАПРАВИМ.
http://www.youtube.com/watch?v=d5ob28fG0XA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2007 13:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 14:44
Мнения: 632
Местоположение: London
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
abe ko mu se vruzva6,nali znae6 i-net hools 4ever :lol:

_________________
samo LGFC!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2007 13:46 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:58
Мнения: 887
Местоположение: ПЛЕВЕН
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Абе оправете името на отбора бе , как може да напишете Сампдоря ..... пише се Сампдория

_________________
No one like us - we don't care !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2007 22:44 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 15:05
Мнения: 698
Местоположение: Франция/Англия/Велико Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Добре де съжалявам-оправих го, просто в бързината съм го объркал :D

_________________
Футболен клуб ЕТЪР е шампион на България и носител на купата на БФС сезон 1990-91 год. Футболен клуб ЕТЪР е първи носител на купата на професионалната футболна лига 1994-95 год.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2007 22:48 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 15:05
Мнения: 698
Местоположение: Франция/Англия/Велико Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
ultra_voin написа:
nafta_forever написа:
ае хора някой знае ли от колко е мача др седмица?
ПС ще има трепаници тука ;) :P

Да бе кого ше трепите?Аз лично поне засега 98 % ще съм на мача и ще ви направа снимки.Аиде моряци ебете гадните жабари. :D


Айде и аз сигурно ще съм там, може 2та да пътуваме, ако искаш и ще минаваш през Търново :D
Имам да ти давам и едни шалчета :wink: А може и да прибараме някое италианско :twisted:

_________________
Футболен клуб ЕТЪР е шампион на България и носител на купата на БФС сезон 1990-91 год. Футболен клуб ЕТЪР е първи носител на купата на професионалната футболна лига 1994-95 год.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2007 23:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
borismorev написа:
ultra_voin написа:
nafta_forever написа:
ае хора някой знае ли от колко е мача др седмица?
ПС ще има трепаници тука ;) :P

Да бе кого ше трепите?Аз лично поне засега 98 % ще съм на мача и ще ви направа снимки.Аиде моряци ебете гадните жабари. :D


Айде и аз сигурно ще съм там, може 2та да пътуваме, ако искаш и ще минаваш през Търново :D
Имам да ти давам и едни шалчета :wink: А може и да прибараме някое италианско :twisted:

Ами нема да минавам през Търново,но ако ходиш може да се видим и да ми дадеш това,което трябва да ми дадеш и да пиинем нещо силно и в голямо количество :D

_________________
Изображение
БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ ВЕЛИКА САМО АКО НИЕ СИ Я НАПРАВИМ.
http://www.youtube.com/watch?v=d5ob28fG0XA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2007 00:00 
nafta_forever написа:
CAUTION написа:
КОй ше трепете ?

тез,които ше дойдат от варна.

ultra_voin написа:
Да бе кого ше трепите?Аз лично поне засега 98 % ще съм на мача и ще ви направа снимки.Аиде моряци ебете гадните жабари. :D

И днеска сигурно ще има ама извън стадиона.Вие да не си помислихте, че на стадиона ще има ...


къде си бе 14 годишен интернет хулиган?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2007 15:58 
ai ti4a sma4kaite jabariteeeee :twisted:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2007 21:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
ДОМАКИНОВ: ОЧАКВАЙТЕ ЧЕРНО МОРЕ ДА НАПРАВИ ИЗНЕНАДА!
Стефан Стоянов 15 юли 2007 20:15




АУДИО: Николай Домакинов


Принтирай Изпрати Коментирай „Защо да не елиминираме Сампдория?”, заяви в интервю за Гонг защитникът на Черно море Николай Домакинов. Моряците ще се изправят срещу италианския тим в третия кръг на Интертото.


„Това са два мача, в които нашият отбор излиза максимално мобилизиран. Ние няма, какво да губим. Ще се опитаме да се представим достойно и защо да не ги елиминираме”, каза бранителят.


„Нормално е доста мениджъри да наблюдават мачовете ни в Интертото. Все пак играем срещу отбор от Серия А. Надявам се да се представим добре и защо някой футболист да не бъде забелязан. Все пак някой може да получи шанс да отиде в по-голям отбор”, заяви Домакинов.


„Беше ми много тежко през тази една година, в която не играех футбол”, сподели защитникът на Черно море. „Радвам се, че успях да преодолея тази трудност. Надявам се повече да нямам такива проблеми. В такива ситуации се вижда на кого можеш да разчиташ. Моето семейство беше до мен. Искам да благодаря и на шефовете на Черно море, които бяха коректни към мен и независимо, че една година не играх футбол, те искаха да съм на всяка цена в отбора”, обясни Домакинов.


„Искам да кажа на хората, които ни подкрепят, да очакват да направим изненада, да се представи отлично в тези два мача”, завърши бранителят на Черно море.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2007 13:30 
Offline

Регистриран на: 18 Дек 2006 20:38
Мнения: 371
Местоположение: Славeйков
Отбор: Нефтохимик 1962 (Бургас)
Генуезка телевизия излъчва мачовете със Сампдория

Сериозни приходи очакват в Черно море от двете срещи с италианския Сампдория. Както е известно, моряците вече си заработиха 100 000 евро от УЕФА за достигането до третия кръг на Интертото. Вчера пък телевизия от Генуа е проявила интерес да предава пряко първия двубой между моряците и Самп, който ще се състои на 21 юли от 19:00 часа на стадион “Лазур” в Бургас. Засега от пресслужбата на варненци не искат да обявят името на медията, тъй като още се водят преговори.


Днес ще се проведе сбирка на шефовете, където ще се обсъжда организацията около първия сблъсък. Очаква се в деня на мача от Варна да тръгнат пет хиляди фенове, а нашествието към Бургас може да предизвика голямо задръстване на и без това претоварения крайморски път.

"Тема Спорт"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2007 14:17 
Цитат:
"Моряците" срещу "Моряците" - битката за УЕФА
16.07.2007
Радко Кръстанов
Футбол България


"Моряците" от Варна

"Моряците" от Генуа
коментирай във форума: България

Тази събота един срещу друг в третия кръг на УЕФА Интертото ще се изправят отборите на Черно море и Сампдория. Двата тима ще спорят за място в същинската купа на УЕФА, като победителят ще се включи от втория квалификационен кръг.
Това, което свързва Черно море и Сампдория е прозвището "моряците". Една от гордостите на генуезците е старото градско пристанище на Тиренско море. В административната столица на областта Лигурия обаче по-популярният футболен клуб е Генуа. И Генуа и Сампдория играят на един и същи стадион каквато е обичайната практика в Италия. Името на съоръжението е "Луиджи Ферари", а капацитетът му е 40117 седящи места.

През миналия сезон Сампдория завърши на 9-то място в Серия "А" и се оказа най-добре класиралият се италиански отбор, заявил желание за участие в Интертото. До скоро в тима нямаше изявени звезди, но генуезци си осигуриха услугите на юношата на клуба Винченцо Монтела, който ще дойде на "Луиджи Ферари" под наем от Рома. Освен това в ариергарда личи името на Луиджи Сала, който има 57 мача с фланелката на Милан и общо 361 участия в италианския футболен елит. Партньор на Монтела в атака пък ще бъде друг много опитен играч като Емилиано Бонацоли.

Ако са здрави, всички тези футболисти ще излязат в събота на стадион "Лазур" в Бургас за да премерят сили с българските "моряци" от Черно Море.

В Черно море в момента няма звезди, но има редица опитни футболисти с много мачове в "А" група. Почти непознатият до този момент у нас Никола Спасов всъщност има нелош треньорски стаж във Фрелунде (Пор), Верин (Исп), Имортал (Пор), Марек и Брегалница Щип (Мак). В българския клуб в момента е спокойно, а предимството на "небесно сините" пред Сампдория е в напредналата фаза на подготовката и в това, че футболистите вече имат два официални мача зад гърба си.

Италианските "моряци" вече засвидетелстваха респекта си към противника им в Интертото. Техният съгледвач Клаудио Мики присъства и на двата досегашни мача на Черно море и се изказа изключителни сериозно по отношение на качествата на българския тим. Той е заявил пред варненски медии, цитирани от сайта оле-бг, че Сампдория ще се пусне в надпреварата с 1000 процента от възможностите си. "Все пак това е евротурнир и никой не бива да поставя под съмнение факта, че Самп ще се пусне с пълна пара срещу Черно море", заявява Мики със сериозен тон.

Варненци пък не се поддадоха на еуфорията от двете победи срещу Македония ГП и не се канят на Генуезци да ги громят и у нас и на техния стадион. Николай Домакинов пита реторично "защо пък да не ги отстраним", а Кирил Джоров се моли - "дано да зарадваме привържениците ни с добра игра".

Прав е старши треньорът Никола Спасов, като казва, че проблемът сега си е на Сампдория. Ясно е, че Самп е отборът фаворит, клубът с по-голям ресурс, но футболът затова е интересен, защото не винаги е предвидим. Дори и да загуби Черно море елиминаторията, финансовата инжекция от сблъсъка с европейския вицешампион за 1992 г. ще се отрази добре на тима. ОСвен това опитът, който играчите ще получат в двата предстоящи мача със Сампдория, ще бъде от полза на отбора в тежките му битки в Петрич, Пловдив и София.

След две седмици едни "моряци" ще отплуват от скромния порт на Интертото и ще акостират на пристанището на купата на УЕФА. Дали чудото ще се случи и малката българска Фрегата ще потопи италианския крайцер, предстои да разберем.


В такива мачове нищо не може да се загуби, може само да се спечели. Важното е да излязат нахъсани и ако има късмет не виждам причина Морето да не отстранят Самп!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2007 15:39 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:58
Мнения: 887
Местоположение: ПЛЕВЕН
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
nafta_forever написа:
Генуезка телевизия излъчва мачовете със Сампдория

Сериозни приходи очакват в Черно море от двете срещи с италианския Сампдория. Както е известно, моряците вече си заработиха 100 000 евро от УЕФА за достигането до третия кръг на Интертото. Вчера пък телевизия от Генуа е проявила интерес да предава пряко първия двубой между моряците и Самп, който ще се състои на 21 юли от 19:00 часа на стадион “Лазур” в Бургас. Засега от пресслужбата на варненци не искат да обявят името на медията, тъй като още се водят преговори.


Днес ще се проведе сбирка на шефовете, където ще се обсъжда организацията около първия сблъсък. Очаква се в деня на мача от Варна да тръгнат пет хиляди фенове, а нашествието към Бургас може да предизвика голямо задръстване на и без това претоварения крайморски път.

"Тема Спорт"


Надявам се и някоя Българска телевизия да излъчи мача ....

_________________
No one like us - we don't care !


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 111 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Черно Море
Форум: Черно море (Варна)
HEBAR_HOOLS 19786 26 Ное 2006 21:26
от Forever-Zeleni
Преглежда непрочетените мнения Най-добър футболист в Черно Море
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 22820 28 Ное 2006 23:40
от Forever-Zeleni
Преглежда непрочетените мнения Най-слаб футболист в Черно Море
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 23056 29 Ное 2006 19:14
от Forever-Zeleni
Преглежда непрочетените мнения История на ПФК "Черно Море"
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 17964 27 Ное 2006 22:18
от Forever-Zeleni
Преглежда непрочетените мнения Колко напред в първенството може да стигне Черно Море?
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 22194 08 Дек 2006 21:58
от Forever-Zeleni

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози