bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 15:54


Ботев (Враца) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 425 мнения ]  Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 15:23 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Fabio_Cannavaro написа:
абе аз си спомням Левашки в сезона когато бихме враца 5-1 в б-групата и после дето се отказаха,тоя беше бая слаб значи се е пооправил?


Тогава целият отбор е бил слаб. Няма как вратаря да се справи сам, когато защитата пред него пропуска всяка втора атака нали?
Левашки е имал и слаби мачове, но с течение на времето придоби и повече опит за да достигне това, което е днес - един доста добър вратар.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 16:33 
Абе вие малумни ли сте бе хора.Как може да ми твърдиш,че Спартак Плевен ще се разпадне.Моля недейте говорете глупости някой,случайно може да ви повярва.Само да припомня на колегите от Ботев Враца,че техния отбор се намира на село,а нашия в професионалния футбол.Техният град е на светлинни години от нашия.Също да вметна тук,че Спартак никога не е се е състезавал на ниво В група,а за Ботев това вече е традиция.Нямам нищо против вас,но се отнасяйте по реално към нещатата,нищо че не са във ваша полза съжелявам.Със здраве :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 16:48 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2007 21:30
Мнения: 362
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
e4e4 написа:
много е лесно да се дървите когато оня малоумник петков,дето пикае в шадравана е от вашия град.чувам,че спартак плевен се разпада по финансови причини,което не е хубаво.а като съдя по правописа и ти си голям умник.колкото до мача с етър вашите дървари бяха счупили крака на техния нападател руския,но момчетата от форума им подеха мн културна кампания която стигна до медиите и дори първанов го награди.може да сте 7 град,но ти лично си селянин от 9 глуха


Пич Спартак Плевен не е Ботев Враца за да се разпада.Чул си някаква клюка и веднага......


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 16:49 
Offline

Регистриран на: 07 Юли 2007 17:31
Мнения: 148
Добре бе кажи ми тренират теа Спартак,на лагер ли са някъде,взимат ли футболисти че като гледам повече от половината ви напуснаха


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 16:53 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2007 21:30
Мнения: 362
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
valentino512 написа:
Добре бе кажи ми тренират теа Спартак,на лагер ли са някъде,взимат ли футболисти че като гледам повече от половината ви напуснаха


Да тренираме,взехме двама от Дебелите Орли и би ли ми обяснил кво ще рече повече от половината?Напуснали са ни само Любчо Иванов,Петър Ваков и Станислав Куцаров....В момента отбора е на лагер в Тетевен....Като не знаеш недей се обажда-проличава колко си глупав....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 16:54 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Spartakforever` написа:
Абе вие малумни ли сте бе хора.Как може да ми твърдиш,че Спартак Плевен ще се разпадне.Моля недейте говорете глупости някой,случайно може да ви повярва.Само да припомня на колегите от Ботев Враца,че техния отбор се намира на село,а нашия в професионалния футбол.Техният град е на светлинни години от нашия.Също да вметна тук,че Спартак никога не е се е състезавал на ниво В група,а за Ботев това вече е традиция.Нямам нищо против вас,но се отнасяйте по реално към нещатата,нищо че не са във ваша полза съжелявам.Със здраве :)


По-добре да не си обявяваме война. Няма да е във ваша полза.

И един съвет, недей да си толкова уверен, защото като нищо може да хвръкнете във 3-та или 4-та дивизия, а може и по-лошо - въобще да няма отбор (което пак казвам, че не ви го пожелавам). Не можеш да бъдеш сигурен в нищо. Ако му скимне на вашия президент ще си обере чукалата и ще ви остави по средата на нищото. Доколкото чувам нямало дори ток и вода на вашия стадион.

А иначе си прав, че нашия град е на светлинни години от вашия. Така е! Враца е далеч по-хубавия и развит град.
Айде много поздрави!

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 16:57 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2007 21:30
Мнения: 362
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
[/quote]

А иначе си прав, че нашия град е на светлинни години от вашия. Така е! Враца е далеч по-хубавия и развит град.
Айде много поздрави![/quote]

Хаха ти ме разби....с кво е по-развит?Хаха колко Били имате Вие - ние 2,Имате ли Практикер - май не.Имате ли местна верига хипермаркети - май не - ние да - Фантазия се казват.Имате ли баскетболен отбор който ще играе в Европейските клубни турнири не.Един съвет - НЕ СЕ ИЗЛАГАЙ!!!


Последна промяна I_Love_Spartak на 08 Юли 2007 17:02, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 17:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2006 10:18
Мнения: 408
Местоположение: Мездра, София
Отбор: Локомотив 1929 (Мездра)
I_Love_Spartak написа:
Имате ли баскетболен отбор който ще играе в Европейските футболни турнири не.Един съвет - НЕ СЕ ИЗЛАГАЙ!!!


От теб разбрах, че баскетболните отбори играят в Европейските футболни турнири. :lol: :lol: :lol: Дано само си допуснал грешка при писането, че иначе ти се излагаш.

_________________
In Italia Milan, In Europa Milan, Ovunque Milan, Per sempre ROSSONER!!!
Forza Magico MILAN!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 17:05 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2007 21:30
Мнения: 362
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
pippo написа:
I_Love_Spartak написа:
Имате ли баскетболен отбор който ще играе в Европейските футболни турнири не.Един съвет - НЕ СЕ ИЗЛАГАЙ!!!


От теб разбрах, че баскетболните отбори играят в Европейските футболни турнири. :lol: :lol: :lol: Дано само си допуснал грешка при писането, че иначе ти се излагаш.


Много си забавен....Да при писането беше .... И кво от това факта си е факт - Враца си имат само един футболен отбор който е......


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 17:07 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:58
Мнения: 887
Местоположение: ПЛЕВЕН
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
valentino512 написа:
Добре бе кажи ми тренират теа Спартак,на лагер ли са някъде,взимат ли футболисти че като гледам повече от половината ви напуснаха


Доколкото знам вчера сме играли контрола в Тетевен , иначе се провеждат нормални тренировъчни занимания , не знам кой ти пълни главата с тия глупости , че отбора ще се разпадне ???? , вестниците не един път са доказали , че не може да им се вярва . А за Мездра , надявам се да се върнат където им е мястото - В група.

_________________
No one like us - we don't care !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 17:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Юли 2007 20:24
Мнения: 210
Местоположение: vratza
Отбор: Ботев (Враца)
lelee ama tiq sa se poburkali :lol: Pleven na svetlinni godini pred nas :lol: bati sme6nicite :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 18:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Фев 2007 18:49
Мнения: 256
Местоположение: Svishtov
ей незнам дали сте по-развити от нас не ходя много често в Плевен но знам че вас(феновете на спартак) колкото пъти ви срещтнем толкова пъти бой ще ядете и не мога да разбера защо като избягахте толкова позорно в Мездра имате очи да се правите на мъже по форумите??? :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 18:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
Не искам да се правя на всетец и да защитавам някой ама какво им влиза в работата на момчетата от Плевен да провокират врачани ? влезна едно село(етрополе) за сметка на футболен отбор и град като Ботев Враца незнан за мен това лично си е тъпо и всеки радващ се за победата на Етрополе в баража явно не разбира от футбол :kopfshuettel: Да не говориме етрополци на какво ниво са от към фен-култура да пускат чалги по мегафона :affraid:

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 21:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Мар 2007 20:38
Мнения: 253
Местоположение: Bulgaria
И мен ме боли за Ботев на по малко от вас, но е тъпо да влизаме във филма всеки ни е виновен. И като започнахме да говорим за футболни градове и т.н , моето мнение е, че най-футболния град в България е Пловдив с най-хубавата публика. Също мое мнение е , че ако Ботев е в Б група , ще има посещение на мачовете си по-голямо от половината А група, а да не говотим ако е в А.
По темата Плевен-един пич от вас плевенчаните не се сещам кой точно провокира много лошо , което ме навежда на мисълта че е някакъв жалък тинейджър, който ходи на стадиона с баща си и чопли семки..н.з. Плевен е 120хил град никой не го успорва това, Плевен е с 40хил по-голям от Враца и това никой не го успорва, Плевен е развит град да и това никой не го успорва, но чак толова по-развит град от Враца не е, защото и там хората взимат 350-400 лв средна, колкото и във Враца. По отношение на хипермаркети да имате това е ясно , но с един практикер и фантазия повече, другото го има и при нас! Не съм сигурен дали в Певен има Кауфланд но нз-това е тъпа тема която сме подхванели поне не за тоя форум. И на края по отношение на публика и агитка, на всички е ясно кои са повече и по-силни( Ботев Завинаги)

_________________
Casual supporters


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 22:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Мар 2007 20:38
Мнения: 253
Местоположение: Bulgaria
Някой има ли представа кога ще се събират нещасниците от БФС и кога ще решат най-накрая бройката на отборите в Б групите . ( още малко и почва шампионата, а още не се знае кой ще играе в Б група , кой в източна, кой в западна, дублиращи, ще има ли , няма ли да има)-абсолютна трагедия!!!
Все пак ме интересува и за Ботев-докато съществува и минимален вариянт да играем в Б и 1% да е той- докато го има вярвам и не спирам да вярвам( надеждата умира последна) Само Ботев!

_________________
Casual supporters


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 22:41 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
I_Love_Spartak написа:
Хаха ти ме разби....с кво е по-развит?Хаха колко Били имате Вие - ние 2,Имате ли Практикер - май не.Имате ли местна верига хипермаркети - май не - ние да - Фантазия се казват.Имате ли баскетболен отбор който ще играе в Европейските клубни турнири не.Един съвет - НЕ СЕ ИЗЛАГАЙ!!!



Пич и на теб ще ти кажа. По-добре да не водим форумна война. Никой няма да спечели от нея.

Обаче най-смешното беше сравнението по-брой хипермаркети. В случая ти се изложи. Поинтересувай се малко и тогава прави заключения.
Аз смея да кажа, че съм доста запознат какво има във Враца и какво във Плевен, така, че по-добре не ме предизвиквай. Няма смисъл да си мерим пиш...те.

Желая успех на отбора ви. Все пак и Спартак има доста успехи и си е създал добро име през годините. Такъв отбор заслужава да играе в професионалния футбол.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 22:54 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:58
Мнения: 887
Местоположение: ПЛЕВЕН
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
За хипермаркети няма нужда да спорим. Да кажа на Casual , че при нас се строят и МОЛ и Кауфланд , но заплатите са не повече от 300 , 400 лв. Така , че според мен няма нужда от толкова хипермаркети , ако не се лъжа направиха Mr Bricolage , на мястото на един от двата Технополиса (прогнозирам и тази чусдесия да фалира) , тези магазини ги правят предимно за красота и да се изфука кмета , не за друго. За спорта в Плевен не са дали 1 стотинка , и то си личи.....

_________________
No one like us - we don't care !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 23:06 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Така е! Никоя търговка верига не дава пари за футбола. Аз поне още не съм видял на някой отбор на фланелките да пише BILLA или Технополис. :lol:

А като стана дума за плевенския футбол, Белите орли кой ги издържа? За тях не се чува да имат сериозни проблеми и да се оплакват. Явно си имат стабилен гръб.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 23:08 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2007 21:30
Мнения: 362
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
r.h. написа:
Така е! Никоя търговка верига не дава пари за футбола. Аз поне още не съм видял на някой отбор на фланелките да пише BILLA или Технополис. :lol:

А като стана дума за плевенския футбол, Белите орли кой ги издържа? За тях не се чува да имат сериозни проблеми и да се оплакват. Явно си имат стабилен гръб.


Те за съжаление се радват на голяма кметска обич...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 23:09 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Ха, наистина ли? Ама те на общинска издръжка ли са?

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 23:11 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2007 21:30
Мнения: 362
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
r.h. написа:
Ха, наистина ли? Ама те на общинска издръжка ли са?


Не но кмета им налива пари


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 23:15 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Странна работа. Вместо да инвестира в отбора на Плевен, който е с традиции, той го прави за някакъв частен тим. Това не мога да го разбера.
Всъщност, кой е основателя на Белите Орли. Преди не бяха ли Бели Орли Мая?

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 23:19 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:58
Мнения: 887
Местоположение: ПЛЕВЕН
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Белите Орли взимат футболисти предимно от школата , освен това са домакински отбор , като натрупат дадена бройка точки и започват да продават мачове на тоя и на ония. Припомням , мача им с Рилски Картоф миналата година , който са продали за 50 000 лв (ето ти го половината бюджет) и като сметнеш още колко мача са продали ......

_________________
No one like us - we don't care !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 23:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Ное 2006 16:21
Мнения: 1087
Отбор: Ботев (Враца)
Casual написа:
...
Все пак ме интересува и за Ботев-докато съществува и минимален вариянт да играем в Б и 1% да е той...

Пропуснахме си шанса тая година при дузпите и е редно да играем отново във В- това е нормалното, а на нас какво ни се иска е друг въпрос.
Все пак всичко друго освен А група за Ботев е "по- долна дивизия", без особено значение Б или В.
Докато не направим отбор за А група с пари осигурен и бази и т.н.- всичко друго е бла- бла...
Какво достойно има в живуркане в средата на някоя Б група питам аз.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 23:28 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Прав си, Hart. Много си прав!

Със това мнение смятам да заключа тази тема защото доста се отклонихме и вече няма нищо общо със баража проведен на 4-ти юли.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 425 мнения ]  Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Баскетбол 2006-2007 Спортист Своге
Форум: Български баскетбол
lms_X 174296 24 Дек 2007 18:14
от lms_X
Преглежда непрочетените мнения Град Своге
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 66922 06 Ное 2007 12:47
от rommel
Преглежда непрочетените мнения Ботев Вр - Левски
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 62227 10 Ное 2006 19:12
от botev_fan
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 151493 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 165431 21 Окт 2011 21:22
от sashitop

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози