bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 17:09


Български клубове - ЦСКА (София) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 142 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2007 16:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Бенфика подари халф на ЦСКА





29-годишния Марко Ферейра ще е най-високоплатеният футболист на "червените"


Президентът на Бенфика Луис Фелипе Виейра подари един от футболистите на "орлите" на ЦСКА. Полузащитникът Марко Ферейра ще премине на "Армията", без "червените" да платят нито евро на португалския гранд. Ферейра е играл още в Атлетико (Мадрид) и Порто, като с "драконите" печели Шампионската лига през 2004 година под ръководството на Жозе Мауриньо. През последния сезон Марко не е изиграл нито един мач за тима от Лисабон и дори рядко е попадал в групата. Това е и причината президентът на Бенфика да го подари на ЦСКА малко след като двата клуба подписаха договор за сътрудничество, което включва и размяна на играчи.

"Идването на Ферейра е част от споразумението с Бенфика", разкри човек от управата на "червените".

Марко Ферейра е роден на 12 май 1978 година. Той е висок 171 см и тежи 69 кг. Играе като десен полузащитник. Според запознати португалецът ще бъде най-високоплатеният футболист на ЦСКА.

В същото време се разбра, че освен него още един играч на "орлите" може да премине на "Армията".


п.с тфа е едно от заглавието на МеридианМач,ако се окаже истина,тфа ще е трансферният удар на ЦСКА ! ! ! !

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Юни 2007 12:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Георги Чиликов сигурен за "Армията"

Нападателят ще напусне Насионал (Мадейра)
Георги Чиликов е сигурно ново попълнение на ЦСКА. Самият футболист призна, че вече е стигнал до договорка с "червените".

Съществуват два варианта относно престоя на нападателя в Борисовата градина. Единият е той да бъде закупен от Насионал (Мадейра), а другият е да бъде даден под наем за една година от страна на португалците.

Чиликов бе в трансферния списък на Стойчо Младенов, но след като пропаднаха някои от трансферите на набелязани играчи, бившият голаджия на Левски ще акостира на "Армията".

Чиликов игра за бургаските Нафтекс и Черноморец, след което изкара четири сезона при "сините". За последно нападателят бе в Насионал (Мадейра), а след трансфера му в ЦСКА, ще се събере с дългогодишния си приятел Стойко Сакалиев.

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Юни 2007 12:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
май само аз почнах да пускам постове тука...мисла да поспра малко че.. :) тфа е последно за сега.. !



Руски тим най-близо до Александър Тунчев

За бранителят има оферта и от Лил
Отбор от Русия проявява интерес към капитана на ЦСКА Александър Тунчев.

Новината потвърдиха хора от ръководството на "червените", които не пожелаха да разкрият името на тима, от който наблюдават бранителя.

Елитният руски представител е най-близо до подписа на защитника, след като интерес към него има и от страна на френския Лил. Бившият отбор на Владимир Манчев изпрати официална оферта до Борисовата градина, но шефовете на ЦСКА все още обмислят двете предложения.

Френските емисари са наблюдавали Тунчев в евроквалификациите с Люксембург миналата година и с Беларус този пролет, в които защитникът се представи на ниво

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2007 11:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Холандецът Ланзаат пристигна в ЦСКА

Защитникът, идващ от Дуисбург, преговаря с "червените" за договор
Холандският защитник Куидо Ланзаат дойде снощи в София за разговори с ЦСКА. Както "Топспорт" писа, в Борисовата градина са набелязали футболист от страната на "лалетата". Днес той ще има среща със спортно-техническия директор Емил Костадинов и със старши треньора Стойчо Младенов.

Ланзаат е роден на 30 септември 1979 година в Амстердам. Продукт е на школата на Аякс. Носил е още екипите на Борусия (Мьонхенгладбах), Алемания (Аахен) и Мюнхен 1860. През миналия сезон холандецът бе в състава на втородивизионния Дуисбург.

Ланзаат пристигна с автомобил от Атина. Той не е успял да хване самолет за София и се наложило да лети до гръцката столица. Там човек на ЦСКА го е посрещнал, след което го е докарал в България.

В неделя "червените" очакват още един чужденец. Това е бразилският ляв бек Жулио Наварини. "Кариоката", който е на 25 години, ще остане на проби десетина дни, след което Стойчо Младенов ще прецени дали ще се стигне до договор.

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2007 16:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Цитат:
Легия Варшава иска Сашо Тунчев

Полският Легия Варшава проявява интерес към защитника на ЦСКА и българския национален отбор Александър Тунчев, предаде агенция "Фокус".

Към централния бранител интерес има още от страна на английския Уигън и френския Лил, но поне за момента ръководството на "армейците" няма намерение да се раздели с футболиста.

Ако продадеме и Сашо ще трябва да се гради изцяло нов защитен вал

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2007 21:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
http://sportal.bg/?Section=88&VN=550

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Юни 2007 16:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Цитат:
Никола Вуядинович: До няколко дни идвам в ЦСКА
В момента съм свободен, така че ако дойда няма да струва нищо на българския клуб

Младежкият национал на Черна гора Никола Вуядинович е спряган за ново попълнение в ЦСКА. Бранителят даде интервю за "Топспорт", в което разказва за себе си и за шансовете му да пристигне на "Армията".

- Никола, говориха ли с теб от ЦСКА?
- Лично с мен, не, но моят мениджър Йеремич вече е разговарял с шефа на клуба и разбрах за интереса от страна на българите към мен.

- Ще пристигнеш ли в София?
- Надявам се до няколко дни да дойда и да разговарям за моето преминаване в ЦСКА. Когато играх с националния отбор на Черна гора срещу България (2:1) много ми хареса стадион "Българска армия". Знам, че ЦСКА е голямо име, отбор с традиции и ще се радвам ако се стигне до трансфер. Тогава не стана дума за интерес от страна на клуба, но знаех, че има мениджъри, които наблюдават представянето ми.

- Има ли други оферти към теб?
- Знам, че ме искат Спартак (М) и Динамо (М), полския Легия (Варшава) и португалски отбор. Най-близо обаче съм до ЦСКА. Най-вероятно ще избера тяхната оферта, разбира се ако те ме желаят.

- Вярно ли е, че имаш български паспорт?
- Да, дядо ми е българин, казва се Величко. Той е роден в Пирот, а по-късно нашите са се преместили в Белград. Знам, че наличието на български паспорт ще ми помогне да премина в ЦСКА.

- Къде си играл до този момент?
- Започнах в школата на Цървена звезда и останах там девет години. Играх заедно с Никола Жигич, Марко Пантелич и Бишевац. След това Люпко Петрович ме взе за половин година в първия състав на звездашите. През сезон 2005/06 преминах в Зета (Голубовци). След като завърши сезона отидох в Англия, където бях на проби в Уест Бромич. Останах около три месеца, но нямах виза и нужните мачове с националната фланелка и трансферът се провали. Англичаните бяха приготвили договор за 3 години, но така и не успях да подпиша. След това се върнах и парафирах с Раднички (Пирот).

- ЦСКА ще платят ли пари за теб или си свободен агент?
- Договорът ми с тима от Пирот изтече и в момента съм свободен, така че ако дойда, няма да струва нищо на българския клуб.



Цитат:
Официално: Георги Чиликов облича червената фланелка

Георги Чиликов е футболист на ЦСКА. Това съобщи спортно-техническият началник в клуба Eмил Костадинов. Утре в 10,00 ч. бившият голмайстор на Левски ще цъфне с червена фланелка на стадион "Българска армия". От Национал (Мадейра) изпратиха вчера подписани всички документи по трансфера на нападателя в ЦСКА. Чиликов ще бъдe директно продаден от Мадейра в София.
- Чиликов е наш. Като решим казуса с Ландзаат и Виера, селекцията ни може да бъде считана за приключена. Бразилският ляв бранител Жулиано Наварини идва само на проби. Ще остане 10 дни. Май е повече от достатъчно, доста хора привлякохме. Сега идва ред на тренировките - допълни Емил Костадинов.
Наварини е анонимник във футбола. Притежава добра физика (182 см и 72 кг), но в кариерата си е обиколил скромни клубове от долните дивизии на родината си.
Вече знам,кой ще е най-освирквания играч по време на дербито и от двете страни :wink: :!:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2007 11:16 
Цитат:
- Вярно ли е, че имаш български паспорт?
- Да, дядо ми е българин, казва се Величко. Той е роден в Пирот, а по-късно нашите са се преместили в Белград. Знам, че наличието на български паспорт ще ми помогне да премина в ЦСКА.


Това звучи култово! Тоя еба мамата на македонизма. Дядо му бил българин от Пирот ахаха!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2007 11:24 
Честит ви Дървориньо :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2007 15:29 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 15:05
Мнения: 698
Местоположение: Франция/Англия/Велико Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Qd me e 4e 4ilikov padna tolkova nisko! Tova si e 4isto bezo4ie! A edno vreme go xaresvax kato igra4 v Levski... :(

_________________
Футболен клуб ЕТЪР е шампион на България и носител на купата на БФС сезон 1990-91 год. Футболен клуб ЕТЪР е първи носител на купата на професионалната футболна лига 1994-95 год.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2007 16:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Член на Селекционния комитет провалил трансфер на "Армията"

Чиликов тренира с ЦСКА, очаква се утре да подпише договор с клуба
Старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов заяви днес на пресконференцията след първата тренировка за новия сезон на "червените", че член на Селекционния комитет е провалил трансфер на футболист на "Армията".

"Член на Селекционния комитет се е обадил на футболист, с който преговаряхме, и му е казал, че тук е грозно, че в клуба има много проблеми и че не е хубаво да идва тук. Даже му е предложил да му намери отбор в Кипър или Гърция. Този човек повече не трябва да работи в ЦСКА. Вече разговарях с Емил Костадинов", каза Младенов.

Според непотвърдена информация става въпрос за бившия играч на "червените" от 70-те години Милен Горанов.

Наставникът на "армейците" уточни, че информацията за футболиста на Бенфика е била спекулация, защото ЦСКА не може да си позволи да плаща заплата на играч, който идва от там и ако някой е преговарял с португалците, си е за негова сметка.

В днешното занимание участи взе и нападателят на Насионал (Мадейра) Георги Чиликов. Очаква се отй да подпише договор с ЦСКА утре. Именно тогава ще бъдат представен със Зе Руи и Тодор Янчев.

Стойчо потвърди, че клубът се е договорил вече с този на панамския нападател Хосе Гарсес, като се очаква нападателят да подпише само договора си с ЦСКА. За сега Цецо Матев няма да бъде привличан, а Валентин Илиев все още е играч на "червените

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2007 16:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Голмайстор №1 на Словения в ЦСКА?



"Армейците" почват преговори с Никола Никезич, ако не вземат Агали
Никола Никезич е поредният футболист, попаднал в полезрението на ЦСКА за лятната селекция. Централният нападател игра през последния сезон в Горица и с отбелязаните 22 попадения стана голмайстор на словенското първенство.

Никезич е роден на 13 юни 1981 година в Подгорица (Черна гора), като първият му клуб е Будучност. Преди да облече фланелката на Горица, той носеше екипа на друг словенски тим - Домжале. Таранът е висок 189 сантиметра, притежава силен десен крак и играе отлично с глава.

ЦСКА обаче ще започне преговори за привличането на Никола Никезич само ако пропадне идването на Виктор Агали в Борисовата градина. Нигериецът все още не е дал отговор на предложените му от "армейците" финансови условия. Бившият нападател на Шалке, играл за последно в турския Анкарагюджю, в момента отмаря в Ница.

Според едни информации Агали влязъл в контакт с немски мениджър, който щял да го предложи на втородивизионен клуб. Друга версия гласи, че нигериецът се възстановява от тежка контузия и поради тази причина бавел отговора си за 30-кратните шампиони на България.

"Чакаме го до сряда вечерта. Това вече наистина е последният срок, който сме му поставили", заявиха от "Армията".
------------------------------------------------------------

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2007 18:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Цитат:
ДВАМА НОВИ ПОЧНАХА С ЦСКА

Двама млади футболисти започнаха подготовка с ЦСКА днес. Това са Мартин Ковачев и Цветан Филипов.

24-годишният Ковачев е юноша на Велбъжд, като е играл за Спартак Вн, Дунав и Литекс. Той играе като централен защитник, висок е 192 см, тежи 83 кг.

Цветан Филипов е халф на Нафтекс, част от националния отбор за юноши до 19 години.

Днес Ковачев се включи в сутрешния крос на ЦСКА, докато Филипов премина медицински изследвания.

Ако бъдат привлечени за постоянно, двамата футболисти най-вероятно ще бъдат използвани в началото като част от дублиращия отбор на ЦСКА, който ще играе в Западната Б група

Цитат:
ЛАНДЗААТ ПОДПИСА С ЦСКА

Холандецът Куидо Ландзаат подписа договор с ЦСКА преди броени минути. Контрактът на централния защитник с червените е за период от две години.

На стадион Българска армия Ландзаат се среща със старши треньора на вицешампионите Стойчо Младенов.

Холандския бранител обаче няма да вземе участие в днешната тренировка на ЦСКА, тъй като трябва да приготви багажа си и да замине с отбора на лагера в Боровец тази вечер.

Куидо Ландзаат получи фланелка на червените с номер 27, с която ще се състезава през новия сезон.

27-годишният играч, който е юноша на Аякс, за последно е играл в немския Дуисбург. Ландзаат е висок 190 сантиметра и тежи 87 килограма. В кариерата си е играл още за Борусия Мьонхенгладбах, Алемания Аахен и Мюншен 1860.

Изображение
Това ще е трансферния удар на сезоня.тоз поне е бял :lol:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Последна промяна TOTTI10 на 01 Юли 2007 13:11, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2007 21:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2007 20:11
Мнения: 170
Местоположение: Софията бе
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: vlado_rap17ka7a
Грозния Чиликов вече официално е наш... най-много ме разочарова този трансфер!!!

_________________
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2007 22:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
AliEnS|Rap17ka7a написа:
Грозния Чиликов вече официално е наш... най-много ме разочарова този трансфер!!!
Тоз ще бъде най-псувания футболист.Колко храна ще изяде :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2007 23:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
TOTTI10 написа:
AliEnS|Rap17ka7a написа:
Грозния Чиликов вече официално е наш... най-много ме разочарова този трансфер!!!
Тоз ще бъде най-псувания футболист.Колко храна ще изяде :twisted: :twisted: :twisted:



Ама ако бележи с/у Левски дали ша го псувате ? ? ? :)

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юни 2007 11:30 
TOTTI10 написа:
AliEnS|Rap17ka7a написа:
Грозния Чиликов вече официално е наш... най-много ме разочарова този трансфер!!!
Тоз ще бъде най-псувания футболист.Колко храна ще изяде :twisted: :twisted: :twisted:

И защо да е най-псуваният? Аз нямам нищо против Чиликов, стига да играе добре. А на нас ни трябва точно такъв тип футболист, висок и да може да играе добре с глава. Писна ми от джуджета като Петре, Велизар, Данчо...все "катили" от по метър и двайсе!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юни 2007 13:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2007 20:11
Мнения: 170
Местоположение: Софията бе
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: vlado_rap17ka7a
Red Dawn Rising написа:
TOTTI10 написа:
AliEnS|Rap17ka7a написа:
Грозния Чиликов вече официално е наш... най-много ме разочарова този трансфер!!!
Тоз ще бъде най-псувания футболист.Колко храна ще изяде :twisted: :twisted: :twisted:

И защо да е най-псуваният? Аз нямам нищо против Чиликов, стига да играе добре. А на нас ни трябва точно такъв тип футболист, висок и да може да играе добре с глава. Писна ми от джуджета като Петре, Велизар, Данчо...все "катили" от по метър и двайсе!


Катили ма Данчо и Велизар играят с най-голямо желание... и все пак са халфове!!!Трябва ни такъф тип футболист но добър футболист!Като Гарсес... поне така излежда че е добър...

_________________
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юни 2007 17:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Red Dawn Rising написа:
TOTTI10 написа:
AliEnS|Rap17ka7a написа:
Грозния Чиликов вече официално е наш... най-много ме разочарова този трансфер!!!
Тоз ще бъде най-псувания футболист.Колко храна ще изяде :twisted: :twisted: :twisted:

И защо да е най-псуваният? Аз нямам нищо против Чиликов, стига да играе добре. А на нас ни трябва точно такъв тип футболист, висок и да може да играе добре с глава. Писна ми от джуджета като Петре, Велизар, Данчо...все "катили" от по метър и двайсе!
На човека,който пя с прегърнат с Грозньо "Бий чорбата" да му се кланям ли :?:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2007 10:27 
Аз нямам такъв спомен, дори други неща е говорил. Иначе Урсула като играеше в Славия и ходеше да дразни говеждата агитка...то не бяха средни пръсти, ски-пози...всъщност неговите "скиорски" умения дето ги гледахме след мача с говедата, първо тяхната aгитка ги забеляза...и какво сега, тоя ги вкара в ШЛ.


Последна промяна Red Dawn Rising на 02 Юли 2007 16:22, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2007 16:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Нов нападател от Португалия чакат в ЦСКА



Пореден португалски футболист е влязъл в полезрението на ЦСКА и може съвсем скоро да се присъедини към „червените”, твърди в днешния си брой „Топспорт”. Според изданието става дума за острието на Белененсес Дади. Интересното е, че в същия отбор за последно игра и чаканият вече втора седмица Хосе Луис Гарсес. Панамецът се е споразумял с „армейците”, но още няма подписан договор.

В същото време на днешната тренировка на тима трябва да се появи и младежкият национал на Черна гора Никола Вуядинович. Центраният защитник направи впечатление с добрата си игра при успеха на родината му над нашите младежи с 2:1 в евроквалификация на „Българска армия”. Ако се разбере за личните си условия, Вукадинович ще парафира за 4 години с ЦСКА.

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2007 17:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Red Dawn Rising написа:
Аз нямам такъв спомен, дори други неща е говорил. Иначе Урсула като играеше в Славия и ходеше да дразни говеждата агитка...то не бяха средни пръсти, ски-пози...всъщност неговите "скиорски" умения дето ги гледахме след мача с говедата, първо тяхната огитка ги забеляза...и какво сега, тоя ги вкара в ШЛ.
Ко да гледаме говедата.техния изпълнителен директор си показа гъза на Сектор Б след като стана шампион със Славия,а сега му се кланят.С тях не трябва да се сравняваме.

До оня ден плюха Ники Михайлов,а сега сравняват трансфера му с тези на Стоичков и Бербо :!:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2007 12:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Никола Вуядинович подписва утре за три години


Бранителят се готви за първия състав
Черногорският защитник Никола Вуядинович ще подпише утре договор с ЦСКА за три години.

Бранителят пристига днес в София и следобед ще мине ядрено-магнитен резонанс в Дианабад. Той бе на "Армията" миналата седмица, когато бе подложен на част от медицинските тестове, но отсъствието на Емил Костадинов попречи да бъде финализирана сделката.

Мениджърът му Саша Вукоевич вече се е договорил с ръководството на ЦСКА за личните условия на играча.

"Очаквам всичко де бъде наред, нямам контузии и не се притеснявам от магнитния резонанс. Всичко е почти договорено, остава само Емил Костадинов да се прибере и да подпиша. Разбрах, че ще има дублиращ състав през новото първенство. Аз обаче идвам, за да играя в първия състав", заяви Вуядинович пред "Топспорт".

------------------------------------------------------------

Стойчо Младенов иска Бандаловски


Защитникът ще пристигне на "Българска армия", ако не дойдат чужденци
ЦСКА се интересува от защитника на Литекс Иван Бандаловски.

Футболистът, който играе като десен защитник, е идеален вариант за Стойчо Младенов. Специалистът търси на всяка цена играч именно на този пост, като алтернатива на Данчо Тодоров.

Наставникът на "червените" искаше Джемал Бербевович, но трансферът пропадна. Бандаловски бе налаган в титулярния състав на Литекс именно от Младенов, когато той водеше ловчанлии. Младежкият национал ще пристигне на "Армията" ако не дойдат набелазяните чужденци
------------------------------------------------------------

Мама в ЦСКА?


Гарсес дава отговор дали идва на "Армията"
Националът на Мали Мамаду "Мама" Сидибе е единият от нападателите, влизащи в сметките на ЦСКА за лятната селекция.

28-годишният таран е играч на английския Сток Сити. Висок е 193 сантиметра, притежава френски паспорт, а от 2001 година се подвизава по британските терени, след като е носил екипите на Суонси и Джилингам.

В ЦСКА са готови да започнат преговори и с австрийския нападател Томас Пихълман, който през есента на 2006 година премина от Пашинг в Аустрия (Виена). Освен двамата още един играч е спряган за "червената" атака.

Става въпрос за по-популярно име, което в Борисовата градина усърдно пазят в тайна. Един час преди полунощ панамският нападател Гарсес даде своя отговор дали се отказва от ЦСКА или ще подпише с "червените". При положение, че сделката пропада, "армейците" ще се опитат да вземат двама от тримата новонабелязани нападатели.

Ако пък Гарсес се появи в София, тогава ще бъде привлечен само един измежду малиеца, австриеца и футболиста "хикс".
------------------------------------------------------------
Ханза с оферта към Вальо Илиев

Германците дават 700 хиляди евро наведнъж
Новакът в германската Бундеслига Ханза е изпратил официална оферта за бранителя на ЦСКА Валентин Илиев.

До този момент нещата вървяха към сигурен трансфер на защитника във френския Страсбург, но немците са на път да го отмъкнат. Най-късно до два дни трябва да стане ясно бъдещето на футболиста, като шансът да премине в Ханза вече е доста голям.

Германците са готови да платят трансферната сума наведнъж, каквото е желанието на ръководството на ЦСКА. В случай, че от Ханза надделеят в спора за Илиев, в касата на "червените" ще постъпят 700 хиляди евро.

Французите предлагат повече пари за защитника - 750 хиляди евро, но на два транша, което не устройва Александър Томов. )

Председателят на Надзорния съвет на "армейците" иска на всяка цена наведнъж парите, за да бъдат използвани по лятната селекция както и за най-спешни нужди. Вальо Илиев бе пред трансфер в Уотфорд през зимата, но тогава шефовете на ЦСКА спряха преминаването на защитника на Острова.

През пролетта след бой с Фуртадо Стойчо Младенов отне капитанската лента на Вальо я даде на Сашо Тунчев.

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2007 13:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
туко що излезе в спортал ето това което доста ме изненадва !...:

ЦСКА взима Марко Ферейра под наем



Ръководството на ЦСКА е договорило преминаването на португалския халф на Бенфика Марко Ферейра в ЦСКА, съобщават португалските медии. Според публикациите още вчера се е стигнало до договорка между двата клуба, според която Ферейра ще играе на "Българска армия" догодина като преотстъпен под наем. В договора на халфа ще има опция за закупуването му от страна на ЦСКА след края на сезона.

Ферейра е роден на 12 март 1978 година и е висок 177 сантиметра. Той започва кариерата си в португалския Тирсенсе, а през 1998 година преминава в Атлетико (Мадрид). След само 6 месеца в тима обаче той напуска и преминава в японския Йокохама. През следващия сезон Ферейра играе за Пасош Ферейра, където е лидер на тима. Година по-късно преминава във Витория Сетубал, където се подвизава до 2002 година, преди да бъде трансфериран в Порто. С Порто печели Купата на УЕФА и Шампионската лига. След две години в Порто, халфът е продаден на Витория, а след това минава и през Пеняфиел преди да заиграе в Бенфика. През последните 2 сезона има 31 мача и 11 гола за Бенфика. Освен това Ферейра има 4 мача за националния отбор на Португалия.

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2007 15:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
ЦСКА взема играч на Вердер, сагата "Гарсес" свърши
Мартин Димитров идва в дубъла на "червените"
ЦСКА е на път да привлече футболист от Вердер. Става въпрос за българина Мартин Димитров, който има професионален договор с бременчани.

Юношата, който има записани мачове за младежкия национален отбор, от миналата година е в Бремен, но играе за втория отбор.

Старши треньорът на дублиращия отбор на ЦСКА Сашо Борисов иска на всяка цена да привлече таланта, който по-късно може да премине в първия състав на "армейците".

Късно снощи пък приключи сагата "Хосе Гарсес". Според информация на "Топспорт" панамският национал ще носи със сигурност червената фланелка с №9 през новия сезон. Очаква се скоро той да дойде в България.

Междувременно в португалските медии отново излезе информацията, че Марко Ферейра може да дойде в ЦСКА под наем. 29-годишният халф има записани 31 мача и 11 гола за последните два сезона с екипа на Бенфика. Ферейра печели Шампионската лига и купата на УЕФА с Порто.

Утре пък се очаква да има развитие по трансфера на Вальо Илиев в Страсбург. Интерес към него има и от германския Ханза.

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 142 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Трансфери
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 46165 28 Яну 2008 22:04
от Liuby
Преглежда непрочетените мнения Трансфери
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 49305 23 Юни 2008 21:36
от bianconero
Преглежда непрочетените мнения Трансфери
Форум: Марица 1921 (Пловдив)
Anonymous 11365 09 Яну 2007 16:50
от HEBAR_HOOLS
Преглежда непрочетените мнения Трансфери
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Del Pi3ro 102883 30 Авг 2010 19:35
от Del Pi3ro
Преглежда непрочетените мнения Слухове,трансфери,новини
Форум: Парма
Ashikov 6610 23 Юни 2008 20:09
от bianconero

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози