СЪСТАВ на лицензираните състезатели от представителния отбор - мъже
БК "СПАРТАК" - гр. Плевен
№/Име, фамилия / Дата на раждане / Местор. / Ръст / Пост
4. Виктор Стефанов 14.05.1983 Плевен 183 гард-крило
5. Росен Софрониев 30.01.1980 Варна 195 гард-крило
6. Николай Балев 27.11.1977 Плевен 205 център
8. Борислав Генков 04.03.1987 Плевен 200 център
9. Илия Станков 14.07.1976 Ботевград 198 крило
10. Мариян Костадинов 12.10.1972 Ботевград 196 крило
11. Александър Дяковски 15.12.1982 Плевен 185 гард
12. Цветослав Острев 03.03.1986 Троян 182 гард
13. Иван Коцев 01.04.1976 Ботевград 188 крило
14. Хрисимир Димитров 21.06.1974 Плевен 198 крило
15. Тодор Тодоров 19.05.1982 Плевен 198 център
16. Данаил Цветков 29.09.1988 Плевен 190 гард
17. Бранимир Тотев 07.07.1975 София 206 център
18. Саша Топчов 06.01.1980 Херцеговац(Босна и Х.)205 център
Максим Генов 09.02.1987 Плевен 199 крило
Програма на държавното първенство по баскетбол
Етап "Разменено гостуване"
I кръг, 14.10.2006 г.
Ямбол -
Спартак (Плевен)
Балкан (Ботевград) - Лукойл Академик
Спартак Евроинс МВР - Черно море (Варна)
Рилски спортист (Самоков) - Левски
Дунав (Русе) - ЦСКА
II кръг , 18.10.2006 г.
Лукойл Академик - Спартак Евроинс
Левски - Дунав
Черно море - Рилски спортист
Спартак - ЦСКА
Ямбол - Балкан
III кръг, 21.10.2006 г.
Дунав - Черно море
Спартак Евроинс - Ямбол
Рилски спортист - Лукойл Академик
Балкан -
СпартакЦСКА - Левски
IV кръг, 25.10.2006 г.
Лукойл Академик - Дунав
Черно Море - ЦСКА
Спартак -Левски
Ямбол - Рилски спортист
Балкан - Спартак Евроинс
V кръг, 28.10.2006 г.
Рилски спортист - Балкан
Спартак Евроинс -
СпартакДунав - Ямбол
ЦСКА - Лукойл Академик
Левски - Черно море
VI кръг, 01.11.2006 г.
Ямбол - ЦСКА
Лукойл Академик - Левски
Спартак - Черно море
Балкан - Дунав
Спартак Евроинс - Рилски спортист
VII кръг, 04.11.2006 г.
Лукойл Академик - Черно Море
Дунав - Спартак Евроинс
ЦСКА - Балкан
Левски - Ямбол
Рилски спортист -
Спартак
VIII кръг, 11.11.2006 г.
Спартак Евроинс - ЦСКА
Ямбол - Черно море
Балкан - Левски
Спартак - Лукойл Академик
Рилски спортист - Дунав
IX кръг, 18.11.2006 г.
Левски - Спартак Евроинс
ЦСКА - Рилски спортист
Дунав -
Спартак
Черно море - Балкан
Лукойл Академик - Ямбол
X кръг, 25.11.2006 г.
Спартак - Ямбол
Лукойл Академик - Балкан
Черно море - Спартак Евроинс
Левски - Рилски спортист
ЦСКА - Дунав
XI кръг, 02.12.2006 г.
Спартак Евроинс - Лукойл Академик
Дунав - Левски
Рилски спортист - Черно море
ЦСКА -
Спартак
Балкан - Ямбол
XII кръг, 09.12.2006 г.
Черно море - Дунав
Ямбол - Спартак Евроинс
Лукойл Академик - Рилски спортист
Спартак - Балкан
Левски - ЦСКА
XIII кръг, 16.12.2006 г.
Дунав - Лукойл Академик
ЦСКА - Черно море
Левски -
Спартак
Рилски спортист - Ямбол
Спартак Евроинс - Балкан
XIV кръг, 21.12.2006 г.
Балкан - Рилски спортист
Спартак - Спартак Евроинс
Ямбол - Дунав
Лукойл Академик - ЦСКА
Черно море - Левски
XV кръг, 06.01. 2007 г.
ЦСКА - Ямбол
Левски - Лукойл Академик
Черно море -
Спартак
Дунав - Балкан
Рилски спортист - Спартак Евроинс
XVI кръг, 13.01.2007 г.
Черно море - Лукойл Академик
Спартак Евроинс - Дунав
Балкан - ЦСКА
Ямбол - Левски
Спартак - Рилски спортист
XVII кръг, 20.01.2007 г.
ЦСКА - Спартак Евроинс
Черно море - Ямбол
Левски - Балкан
Лукойл Академик -
СпартакДунав - Рилски спортист
XVIII кръг, 24.01.2007 г.
Спартак Евроинс - Левски
Рилски спортист - ЦСКА
Спартак - Дунав
Балкан - Черно море
Ямбол - Лукойл Академик