bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 22:22


Левски 2004 (Карлово) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 54 мнения ]  Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Сезон 2017/2018
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2018 00:03 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
http://karlovo.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0 ... %D0%BE-dp7
Явно и нашите са започнали подготовката си. Прави впечатление липсата на хората, които дърпаха отбора есента - Лъчо Ангелов, Васко Стефанов, Йордан Ковачев, Веселин Филипов, Петко Фанев и Стинката. Надявам се да са пропуснали само мача, а не да са напуснали отбора. Но ако новите са на ниво, защо да не се подмлади отбора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2017/2018
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2018 14:39 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
http://karlovo.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0 ... 0%B2%D0%BE
Равенство срещу последния на Северозапад. Като гледам състава ще сме напълно нов отбор. През миналата седмица сме допуснали загуби от Ботев 19 с 3:1 и от наборите им от Локо с 3:0.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2017/2018
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2018 15:44 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Загуба с 2:1 от Верея 2 в последната зимна контрола.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2017/2018
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2018 00:20 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Започва ме с очаквана за мен загуба в Димитровград с 2:0. Домакините са вкарали двата гола в средата на първата част. Състав на отбора за срещата: Тодор Колев, Никола Данчев (капитан), Борис Бисеров, Янко Ангелов (46 мин. – Стефан Чилингиров), Радослав Влашев, Християн Момчилов (70 мин. – Атанас Джаферов ), Петър Петров, Динко Митрев, Васил Стефанов, Марио Георгиев, Кирил Ангелов (46 мин. – Божидар Клепачев ). Резерви: Атанас Джаферов, Стефан Чилингиров, Динко Михайлов, 15 Божидар Клепачев, 79 Георги Райнов. Двубоя са пропуснали Цветан Тодоров, Пламен Крислов, Петко Фанев и Николай Христозов.
Отборът за пореден път е сериозно подменен и в някаква степен и подмладен. Голяма част от футболистите, които са играли контролите не ги виждам в състава. Изглежда напусналите са Йордан Ковачев, Веселин Филипов, Васил Василев, Лъчезар Ангелов и Стоян Ангелов (за него си мисля, че ще идва да играе, когато няма ангажименти в школата на Ботев). От новите бих отличил Петър Петров (игра в Ягода есента, а сега се завръща в отбора), Радослав Влашев и Динко Митрев (двама от напусналите Първомай), както и Динко Михайлов, за когото прочетох, че е бил скоро на проби в Италия и се смята за един от пловдивските таланти с доста мачове на ниво В група за неговата крехка възраст.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2017/2018
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2018 18:30 
Offline

Регистриран на: 22 Апр 2011 19:21
Мнения: 61
Отбор: Димитровград 1947 (Димитровград)
Няколко думи за мача : Като цяло домакините владееха повече топката , поведохме около 15 мин . После пак след толкова 2ри гол , и още няколко пропуска вратарят на Карлово спаси , здрав отбор сте но като цяло ние доминирахме , капитанът ви е много здрав физически имате още 2,3 добри здрави момчета , вратяря ви не е лош за нивото на групата .Нашият отбор се е запази ядрото от 10-12 местни футболисти + 3ма опитни от Хасково , и 2,3 момчета от Първомай , единият ми направи много добро впечатление номер 6 казва се Илия халф много здрав физически и с добър удар , бил е втори капитан на Първомай след Какалов , класен играч за групата .Мисля че ни предстоят доста интересни мачове. И съм изненадан от новите попълнения , от може би 5,6 години в Димитровград не е идвал футболист извън Хасковска област което е изненада за мен. Имаме и нов вратар от Гигант Съединение. Карлово ви виждам между 8-12 място в крайното класиране . Успех .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2017/2018
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2018 22:09 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
jyltosin написа:
Няколко думи за мача : Като цяло домакините владееха повече топката , поведохме около 15 мин . После пак след толкова 2ри гол , и още няколко пропуска вратарят на Карлово спаси , здрав отбор сте но като цяло ние доминирахме , капитанът ви е много здрав физически имате още 2,3 добри здрави момчета , вратяря ви не е лош за нивото на групата .Нашият отбор се е запази ядрото от 10-12 местни футболисти + 3ма опитни от Хасково , и 2,3 момчета от Първомай , единият ми направи много добро впечатление номер 6 казва се Илия халф много здрав физически и с добър удар , бил е втори капитан на Първомай след Какалов , класен играч за групата .Мисля че ни предстоят доста интересни мачове. И съм изненадан от новите попълнения , от може би 5,6 години в Димитровград не е идвал футболист извън Хасковска област което е изненада за мен. Имаме и нов вратар от Гигант Съединение. Карлово ви виждам между 8-12 място в крайното класиране . Успех .

Ако не се лъжа това е първи цял мач за Тошко на вратата и браво, че е оставил добри впечатления. Аз давам прогноза, че ще сме между 4-10 място :D. Повечето директни отбори ни гостуват, а и не виждам някои да са надградили кой знае кво (Марково, Куклен, Ямбол, Казанлък, а Първомай според мен ще е разочарованието през този полусезон). Мисля си че много изненади ще се получат, защото битката в дъното ще е до последния кръг и ще има не малко подмолни игри. БФС Пловдив трудно ще позволи някое от "децата" му да изпадне.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2018 00:54 
Offline

Регистриран на: 23 Юли 2016 00:26
Мнения: 95
Отбор: Академик (София)
Аз бях малко по работа в града и успях да се класирам за второто полувреме, в което общо взето мачът се доиграваше и нямаше кой знае колко интригуващи моменти на терена. От видяното Карлово не ме впечатлиха особено. С тази игра трудно ще вземат нещо в гостуване. Димитровград - типичен здрав домакински отбор, който не би трябвало да има проблем да запази мястото си в групата. Успех и на двата отбора!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2018 21:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
https://youtu.be/TU6aYQF2d3w


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2018 23:08 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
cengiz_han28 написа:
https://youtu.be/TU6aYQF2d3w

Напълно резонно. Тръгнах да гледам мача, но след като вкарахте още в 1 минута разбрах, че няма да има какво да видя от карловци. :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2018 00:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
В момента просто няма смисъл да се коментират мачовете на Арда. Отборът видимо няма нищо общо с останалите тимове в групата. Надявам се догодина да няма такъв фаворит защото от това страда първенството


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2017/2018
МнениеПубликувано на: 19 Мар 2018 00:16 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
http://karlovo.bg/ofklevski/2018/03/%d1 ... 2%d0%be-2/
Победа над коравия отбор на Карнобат и сме само на 4 точки от противника, който е с мач повече. Прави впечатление, че в нашия отбор (колко е карловски не знам) са взели участие две нови момчета. Ако някой успее да ми разгадае въртенето на толкова футболисти в отбора ще му стисна ръката. :lol: :lol: :lol: Колкото до играта, разбрах че Карлово са оставили добри впечатления пред феновете.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2017/2018
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2018 01:42 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
В среща от 22 кръг на Югоизточна трета лига отборът на ОФК “ЛЕВСКИ КАРЛОВО” загуби гостуването си на борещият се да не изпадане от групата отбор на ФК “Раковски” с резултат 2:1. На тежкия терен двата отбора изиграха интересен, изпълнен с обрати мач, който държа под напрежение зрителите до последната секунда. След нулево първо полувреме, второто започна по най-лошият за нашият отбор начин. В 47 мин. след центриране пред нашата врата, Борис Бисеров се сблъска с централния нападател на домакините и бе отстранен от игра. От отсъдения фал домакините поведоха в резултата. Въпреки и с 10 души, нашите футболисти владееха играта, доминираха на терена и закономерно изравниха резултата чрез Стефан Чилингиров. Последваха пропуски и пред двете врати, като по-чистите положения бяха пред вратата на домакините. И когато срещата отиваше към закономерно равенство, в последната секунда на даденото три минутно продължение, домакините отбелязаха победния гол. В отсъствието на наказания капитан на отбора Цветан Тодоров, младият Тодор Колев се представи много добре и показа, че на него може да се разчита.
Браво на Тошко!
Прогнозите ми до този момент се оправдават и раздаването на точки върви с пълна сила. Голяма част от пловдивските отбори дръпнаха сериозно ръчката и гледат да са на ниво само в домакинствата. Да ги видим догодина като влезе и Садово кой ще спасяват по напред.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2018 10:42 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
С този гол в последния възможен момент ми се струва, че едва ли е имало полягане от ваша страна.
Садово с пожарникарите са силен отбор, но догодина поредният Черноморец 1919 и поредната Родопа имат също твърдо поставена цел - трета лига и един от тях ще изтегли късата клечка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2018 10:45 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
И да добавя - тази година ще отпада поне един отбор от Пловдивско, както вървят нещата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2018 19:04 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
starfen написа:
И да добавя - тази година ще отпада поне един отбор от Пловдивско, както вървят нещата.

Във Свиленград и Ямбол май хич не са добре работите, така че може и да се отърват пловдивчани.
Аз до колкото знам от хора в А окръжна, Садово ще влезе в Трета лига. Именно затова се преместиха от Чардака момчетата. Мисля си че и поредният отбор Хасково ще има желание за влизане.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2018 09:32 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
В Ямбол започнаха сезона с огромен бюджет, ако са опукали всичко до нова година, то по-добре с футбол да не се занимават повече. В Свиленград отбора им е зле, ама там пари винаги се намират.В Колежа нещата също са трагични и финансово, тази победа над Марково доста ме учуди. Гиганта направиха няколко грешни стъпки, които може да им изядат главата.
От друга страна в Смолян са се заели да си възраждат отбора и не жалят средства за целта, Бургас пък да останат без отбор - не го вярвам. И там пари има бол, ама оттатък Стара Загора футбола нещо не вирее...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2018 11:13 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
starfen написа:
В Ямбол започнаха сезона с огромен бюджет, ако са опукали всичко до нова година, то по-добре с футбол да не се занимават повече. В Свиленград отбора им е зле, ама там пари винаги се намират.В Колежа нещата също са трагични и финансово, тази победа над Марково доста ме учуди. Гиганта направиха няколко грешни стъпки, които може да им изядат главата.
От друга страна в Смолян са се заели да си възраждат отбора и не жалят средства за целта, Бургас пък да останат без отбор - не го вярвам. И там пари има бол, ама оттатък Стара Загора футбола нещо не вирее...

Аз лично предпочитам да изпаднат Верея и Колежа (нищо лично спрямо хората в отборите), защото са изкуствени отбори и не радват дори 1 фен. Ще видим Колежани кво ще направят утре в Карлово.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2018 11:32 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Прав си. Отбор без фенове по-добре да го няма.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2017/2018
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2018 09:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Също съм съгласен с мнението за феновете, но ако ще говорим за това, то в България отдавна няма фенска култура и маса фенове, като изключим 5-6 отбора от елита. Славни отбори като Локо София и Славия имат по 100тина фенове, какво да говорим за Верея, които към момента са в топ 6 на България, но както колегата по-горе каза - изкуствен отбор, който радва само собствениците си и приближените му.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2017/2018
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2018 22:57 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Днес се играха срещите от отложения 19 кръг на Югоизточна трета лига. Отборът на ОФК “ЛЕВСКИ КАРЛОВО” победи отбора на ФК “Евроколеж” с резултат 3:0. На изключително тежкия и кален терен двата отбора изиграха динамичен мач, който достави удоволствие на зрителите, дошли на стадион „Васил Левски“ в този студен мартенски ден. Срещата започна повече от успешно за домакините, които още в 3-та минута откриха резултата след добра индивидуална атака на Петко Фанев. В 18 мин. с много техничен удар от границата на наказателното поле Марио Георгиев удвои резултата. В 36 мин. след разбъркване пред вратата на гостите най – съобразителен се оказа Стойчо Недков и резултата стана класически. През второто полувреме срещата продължи да бъде интересна, гостите изнесоха играта по-напред, като особено опасни атаки по крилото направи Любомир Романски. Последваха пропуски и пред двете врати, като по-чистите положения бяха пред вратата на гостите, където най- много пропуски направи игралият много силно Петко Фанев. В последните минути отлично се включиха 15 годишните Пламен Крислов и Здравко Георгиев, които също пропуснаха да се разпишат. Направи много добро впечатление отличния синхрон между защитниците Никола Данчев, Николай Христозов и Илия Тафров и вратаря Цветан Тодоров.
Не съм бил на мача, а и в неделя няма да мога да гледам домакинството на Ямбол. Хубавото е че сме един от най-стабилните домакини - само с 1 загуба и другото победи, нещо което ни връща в годинити, когато в Карлово се играеше адски трудно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2017/2018
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2018 09:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Загорец падат у дома от Съединение. Няма смисъл въобще да се коментира...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2018 11:43 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Ми взеха точка от Арда, що да не бият Загорец? :042:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2017/2018
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2018 18:09 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
http://karlovo.bg/ofklevski/2018/04/%d1 ... %b2%d0%be/
Пореден домакински успех.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2017/2018
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2018 23:16 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
В среща от 24 кръг на Югоизточна трета лига отборът на ОФК “ЛЕВСКИ КАРЛОВО” завърши наравно 1 : 1 гостуването си на коравия отбор на ФК “Борислав” Първомай. След нулево първо полувреме, в което не липсваха интересни моменти и пред двете врати, второто полувреме беше още по- динамично и интересно. В 65 мин. след отлична контраатака на нашите футболисти, последва центриране на Стефан Чилингиров и Никола Данчев откри резултата. Последваха пропуски и пред двете врати, като по-чистите положения бяха пред вратата на домакините. Интересна и дискусионна ситуация се създаде, когато в състава на домакините в игра влезе старши треньора на отбора Георги Какалов, но след протест от скамейката на гостите, той бе принуден да излезе, тъй като не бе вписан в тимовия лист за мача.
В 85 мин. от пряк свободен удар от границата на наказателното поле домакините изравниха чрез Виделен Сердарски.
Равенство при гостуване на директен противник в челото е добър резултат, макар Първомай да няма нищо общо с есента. Случилото се с Какалов е доста интересно и не знам защо нашите не са изчакали края на мача и да поискат служебна победа. Друг е въпросът къде е блял четвъртия съдия.
Друго интересно около мача е че е бил в някои заложни къщи на изток от България
Следващият кръг сме домакини на Асеновец и очаквам да стане поредният здрав мач между двата отбора. Винаги, когато съм присъствал на този мач двата отбора са правили отворени мачове с много положения. Надявам се на 15 да нямам ангажименти и да успея да посетя мача.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2017/2018
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2018 11:45 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
http://karlovo.bg/ofklevski/2018/04/%d0 ... %ba%d0%b8/
Равен в дербито с Асеновец. По този начин гостите прекъснаха добрата ни домакинска серия от победи, но отборът излезе на 3 място поради добрите показатели в директните мачове с Раднево и Първомай. В сряда гостуваме на борещия се за оцеляване Свиленград.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 54 мнения ]  Предишна  1, 2, 3  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Странджа през сезон 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 139256 06 Юни 2007 15:08
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 151579 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 165569 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 69977 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения Състав на отбора за сезон 2007/2008
Форум: Сезон 2007/2008
parmalat 63172 18 Май 2008 14:18
от [AS Roma]Gu73v

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози