bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 20:57


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 10 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 21 кръг 17.03.2018 15:00 Розова долина - Верея 2
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2018 18:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
По ирония на съдбата (и най-вече природата) и третия мач на Розите от пролетния полусезон ще е домакински. Този път съперник ще ни е втория отбор на Верея.
Останаха далеч назад годините, когато битката Казанлък - Стара Загора се отъждествяваше с местното дерби Розова долина - Берое (по-често за някоя от Купите и по-рядко за първенство). Липсата на заинтересованост от страна на местния бизнес и безхаберието на местната власт към спорта ни докара дотам, че в момента мерим сили с третия отбор на областния център (да не кажа дори четвъртия, щото в Гълъбово мнозинството футболисти също са заралии). Прогнозата на топло време и успешното пролетно начало на домакините, убеден съм, ще привлече доста хора на стадиона - все пак това е едно от малкото спортни събития на местна почва след безславния за нас край на първенството на волейболистките...
Съдийската бригада, получила назначение за мача е от Сливен - за главен арбитър е определен Валентин Станчев, а байряците по тъч-линиите ще развяват Антон Господинов и Христо Стоянов.
Пожелавам успех на момчетата!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 21 кръг 17.03.2018 15:00 Розова долина - Верея 2
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2018 18:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
0:1
В стил "Полегнала е Тодора" Розите успяха да ударят едно рамо на гостите в битката им за оцеляване. Ако пък съм се заблудил в преценката си, то толкова по-зле за моментното състояние на отбора и най-вече за амбициите му в настоящия шампионат, обявени само преди няколко дни.
Едва около 150 зрители се излъгаха да дойдат на стадиона и да наблюдават една доста трагична продукция от страна на любимците си...
Мачът започна доста вяло, като липсваха ситуации и пред двете врати. Фатална за домакините се оказа 13-ата минута, когато след изпълнение на пряк свободен удар от около 40 метра (точно до линията за изпълнение на тъч) № 24 от тима на гостите направи опит да центрира в наказателното поле, но силният южен вятър пое топката и я мушна в мрежата над излезлия неразчетено напред вратар на домакините Сашо Петрунов. Оттук до края на полувремето играта се пренесе изцяло в половината на Верея 2, но Розите не създадоха нито една по-реална опасност. Единствено се запомниха удари отдалеч на Влади Калайджиев (единствен от нашите заслужаващ добра оценка този ден) и на Аксито, които обаче не застрашиха вратаря им.
Второто полувреме започна със силен удар от границата на пеналта на Христо Паричков в 48-ата минута, отразен в корнер от вратаря на старозагорци. В 66-ата минута пък Аксито натресе страничния стълб със свиреп шут от около 25 метра разстояние. Малко след това гостите пропуснаха да отбележат в единствената си по-опасна атака за целия мач, като основен принос за предотвратяването на попадението носи нашия вратар, отразил силен удар на футболист в синьо-черно. В 80-ата минута Розите пропиляха и последното си читаво положение, когато удар на капитана Наско Апостолов мина малко над напречната греда. В крайна сметка Верея 2 продължи победната си пролетна серия и вече таи сериозни шансове за спасение. Не знам, обаче, дали догодина отборът ще го има, защото се чува, че го е доста закъсал финансово...
Накрая искам да споделя и една много неприятна новина. Снощи, в навечерието на мача, е починал един от най-ентусиазираните фенове на Розите, списващ и в този форум - Явор Калпаков... Напоследък Явката се беше пооткъснал от мачовете на любимия отбор, но в добрите стари времена го придружаваше дори и при гостувания. Почивай в мир, Приятелю! :cry:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2018 20:31 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Ако са чак толкова закъсали финансово едва ли щяха да купуват мачове наред... или ти изглеждат на стабилен отбор?Аз лично не съм ги гледал. Но пък борбата сред изпадащите става безмилостна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2018 21:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
От това, което видях днес, не ми се видяха някаква сила. Просто нашите играха прекалено безидейно... А борбата наистина ще е жестока.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 21 кръг 17.03.2018 15:00 Розова долина - Верея 2
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2018 01:21 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Верея знам, че направиха добра подготовка и взеха Янко Вълканов, но защо толкова се пънът да останат в групата ми е интересно.
Надлъгването в дъното изглежда страшно и ми е интересно кой ще изтегли късата клека. Странно е че Верея и Съединение са в по-добра форма от лидера Арда. Всичко според мен е раздаване на точки. Пловдивските отбори явно са си в комбина и си правят сметки щом Съединение бие на едно от най-трудните места в групата - Куклен. Другата седмица Карлово гостува на Раковски и почти съм сигурен с какъв знак ще завърши мачът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2018 18:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Ами и аз си мисля, че вчера мачът бе решен по "добросъседски". Така че едва ли Верея 2 са се охарчили много...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2018 19:56 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Тази система на "добросъседство" отдавна не работи, защото сиренцето си е с пари.И каква ще ви е далаверата, ако този отбор догодина не съществува? Пък и едва ли срещу Борислав са минали метър. А пък Борислав сега се правят на много слаби, та да могат да продадат с лекота домакинствата си със Свиленград, а може би и с Ямбол. Да видим дали ще съм прав.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2018 22:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
За Първомай и аз си мисля, че са се поохарчили лекинко.:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Мар 2018 07:24 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Имам пред вид, че футболистите разчитат на премиите и колкото и добросъседски да са взаимоотношенията не става поне без т.н. преотстъпване на премиите. Иначе ще има бунт.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2018 17:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Верея 2 са тръгнали да се спасяват по един или друг начин...очевидно и Розите паднаха жертва на това.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 10 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения 17.11.1993 ГООООООООООООООООЛ
Форум: Национален отбор
Anonymous 26335 29 Ное 2006 23:01
от Forever-Zeleni
Преглежда непрочетените мнения Каква е разликата на отбора от 03-04год до днес?
Форум: Локомотив 1926 (Пловдив)
Anonymous 24250 29 Яну 2007 00:39
от mclaren_fen
Преглежда непрочетените мнения Л.Академик 82:79 ЦСКА (15:16, 22:17, 20:24,25:22)
Форум: Български баскетбол
r.h. 28701 05 Фев 2007 01:16
от CarlosNavaro
Преглежда непрочетените мнения Убиха полицай, 22 кръг е отложен
Форум: Италиански футбол
r.h. 43947 06 Фев 2007 08:37
от HEBAR_HOOLS
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 20 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 31283 06 Фев 2007 00:45
от r.h.

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози