bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 03:10


Левски 2004 (Карлово) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 79 мнения ]  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2015 11:50 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Очертава се този сезон да сме в битката за оцеляване и няма да се изненадам ако сме като Сливен - да падаме с разлика всеки мач, но дано не съм прав. До сега знам, че няма нови играчи, просто защото няма пари. Ще се разчита на голяма част от състава миналия сезон и много юноши на по 17-18 години, които според мен хич не са подготвени за това ниво. Румен е искал в отбора играчи от Ботев и Локото, но няма достатъчно средства. Проблема е в това че от години само общината дава пари, а местния бизнес не е дал и стотинка (с малки изключения, миналия сезон бяха подсигурени нови анцузи за отбора от една фирма). Има не малко фирми в региона, които имат средства, но издържат отбори в А и Б окръжна. Надявам се този сезон поне да играем с нови екипи, защото е срамота три сезона да играем с екипи на Левски на които пише Мтел и VTB.
Иначе първата контрола за която знам е била в събота срещу Гигант и са ни отнесли както всеки път - 9:0. Оправдание е това, че са играли само деца, а титулярите ги е нямало.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2015 21:09 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Освен че Стоян Маринов и Веселин Тахчиев (не знам за какво след като няма и 30) са се отказали, в отбора през новия сезон няма да играе и Николай Андреев. За мен най-добрият ни играч миналия сезон, който идваше само за мачовете. Един от малкото добре школувани играчи от града, юноша на Ботев играл във В група за отбора и играл по-късно във Финландия. Сега ще играе в Павликени.
Дано в неделя успеем да измъкнем нещо от новия член в групата Карнобат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2015 09:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Успех ви желая! Дано да имате късмет с тези млади момчета, наистина ще ви е нужен. Не е изключено да вземете дори три точки от Карнобат, които още няма да са се приспособили към обстановката в по-горното ниво.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2015 17:59 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
cska_kazanlak написа:
Успех ви желая! Дано да имате късмет с тези млади момчета, наистина ще ви е нужен. Не е изключено да вземете дори три точки от Карнобат, които още няма да са се приспособили към обстановката в по-горното ниво.

А дано поне точка да вземем. Но за да започнат веднага без отлагане на първите мачове значи са сигурни във възможностите си, а и май са направили добра подготовка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2015 21:27 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Тежка загуба за начало на сезона, но за мен очаквана срещу отбор със стабилен финансов гръб и добра подготовка. Браво на хората в Карнобат, че са си понапълнили стадиона. Дано следващата седмица срещу Димитровград вземем някакви точки, като се има впредвид изненадващата им загуба за мен в Бургас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2015 09:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Явно нещата при вас хич не са цветущи... А имахте доста добри резултати в контролите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2015 12:32 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Кое им е доброто? 0:9 срещу Гигант, победа над резервите на Марица с измислена дузпа и много слаба и груба игра. Дано поне този сезон сме по-стабилни в Карлово. Навън ако измъкнем нещо ще е чист късмет.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2015 16:12 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Здрасти, гледах около 50-60 минути от вашия мач с Карнобат, понеже пътувах и спрях пътьом от Пловдив за Бургас. Интересно ми беше да видя Карнобат какъв отбор са.
Определено са вдигнали нивото с две много класни попълнения – това са Даниел Желев, вратарят от Поморие, и Слави Шопов от Банско. Тези двамата без никакъв проблем могат да играят в отбори, които са в челото на Б група. Но явно са останали без отбори и в последния момент са отишли там.
Георги Калоянов – плеймейкър, също е много добре, за В група е като компютър. А Ивелин Янев – прякора му е Мечката, този е като танк, разнася ги като пръскачка из лозе. Играл е в А група на много места – Черноморец, Нафтата, Черно море Варна, Сливен....
Димитър Петров-Марадоната – на върха на атаката също е с опит. Така че Карнобат като отбор са много добре, но финансово не са добре и аз не знам до кога ще изкарат.
общо взето – един отбор на терена имаше, а Карлово ако искат да вдигнат нивото, трябва малко по-отговорно да се отнасят. Не може да изглеждате така като разпасана команда. Вие винаги сте били с традиции, играли сте и в Б група – стегнете се!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2015 18:56 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Това за стягането трябва да се каже на ръководството. Голяма вина има и Румен. За мен в момента сме Металик Сопот. В отбора останаха много малко карловци, някои от които ни бяха лицето през последните години и заради тях играехме добре. Сега не виждам никакви индикации за оправяне с тези млади момчета, повечето от които нямат потенциал дори за окръжните групи (пример: някои от момчетата сега в отбора играха миналия сезон за Сопот в А окръжна и не записаха нито една победа, а само 3 или 4 равенства). Някои момчета, които играха няколко мача миналия сезон на добро ниво, незнайно защо сега са извън отбора.
Нещо се случи с отбора през зимата. Преди това играехме стабилно, задружно, без караници между играчите. Зимата ни напуснаха двете най-известни имена в отбора в посока Казанлък и нещо стана. Нито една победа пролетта. Надали ще имаме много победи и сега. Трябва да се вземат сериозни мерки, защото сме футболен град и не малко хора идват на мачовете ни. Според статистиката за миналия сезон (колкото и относителна да е тя за В група) сме на второ място по посещаемост в нашата група. Много жалко ще е да отидем в небитието като Сопот, Ямбол, Кърджали, Смолян, Чирпан и други градове с традиции.
И друго като казваш че сме отбор играл и в Б група, макар и много отдавна. От Карлово са тръгнали едни от най-известните футболисти на Марек - близнаците Петрови; легендата на Берое - Евгени Янчовски (макар и не карловци име правят при нас от където се оказват в тези отбори); героят от САЩ 94 Петър Александров и други футболисти играли най-вече в Славия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2015 22:14 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Днес в Карлово се изигра контрола между Левски Карлово и Верея U17 с треньор Господин Мирчев, който беше за кратко това лято в Ямбол. Карловци спечелиха с 3:1, но с нищо не показаха че са по-добри от младшата на Верея. Толкова разхайтена защита през втората част не сам гледал никога. Добре че беше вратаря да спаси положението да не ни е срам от резултата. За отбора не играха 3-4 момчета от миналия сезон, за които не знам да са напуснали. Головете за карловци вкара Иван Караганчев. Освен него и Томанов не виждам друг играч, който може да помогне на отбора в нападение. Няма никаква идея как може да се вкара гол, играем само с дълги топки, крила няма. Не знам как ще я караме така. С тази игра не виждам как ще вземем и 10 точки до зимата. Другия проблем е че няма и играчи; група от 13-14 момчета беше днес. Дано тези които не ги видях на терена играят в събота срещу Димитровград.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2015 20:23 
Offline

Регистриран на: 22 Апр 2011 19:21
Мнения: 61
Отбор: Димитровград 1947 (Димитровград)
Братле дай някакво инфо за мача днес . И как стояха гостите на терена


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2015 00:28 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Левски Карлово 1:4 Димитровград
Не мога да кажа, че не съм го очаквал този разгром.
Пред не много публика, на перфектен терен за игра, гостите изиграха много умно мача и заслужено спечелиха. Но като цяло играта беше на много слабо ниво, без положения. Може би и заради началото на сезона.
Първото част започна с шанс за Левски. Караганчев беше изведен с дълъг пас от Томанов (хората, които ще връзват нещата в атака), но се забави беше затворен, а ударът му много слаб. Постепенно гостите започнаха да показват класа в задържането на топката, но без никакви положения и идеи как да вкарат гол. Все пак около 20-тата минута откриха резултата след изпълнение на корнер. Вратарят ни излезе много неразчетено и играч на гостите не изпусна на празна врата. Няколко минути по-късно Карата отново беше изведен добре, но отново се забави, вратаря спаси, стана някакво разбъркване но топката така и не влезе. Веднага след изчистването на топката от тази атака, футболист на гостите беше изведен добре, вратарят ни отново излезе лошо и резултатът стана 0:2. Както се казва ако не вкараш, ще ти вкарат. До края на полувремето не стана нищо интересно. Първите 20 минути на втората част Левски показа много добро лице и се надявам да го виждам по-често. Играчите комбинираха добре, с много малко грешки и нещата се получаваха. Все пак още в началото Димитровград имаше шанс за трети гол, но не вкара. 60-та минута Ангелин Томанов отправи перфектен пас към Караганчев и нападателят реализира първият гол за Левски този сезон. Домакините започнаха да играят още по-сигурно, но съдията малко ги прекърши. Веднага след гола новият ни капитан Евгени Манолов (брат на Миро Манолов и може би най-голямото име в отбора сега) получи жълт картон за някакъв сблъсък. 2-3 минути по-късно за фал в центъра получи и втори. Основна роля за него изигра и футболиста на гостите, който извика много силно, макар че фалът беше безобиден. Това явно повлия на съдията, който го отстрани от игра. Играчите на Левски се изнервиха и им бяха показани още няколко картона до края на мачът. Въпреки това имахме 2-3 не лоши атаки, но отново футболистите се бавеха пред наказателното поле и топката им бе отнемана. Около 75-та минута гостите получиха дузпа. Техен играч излезе сам срещу влезлия на полувремето резервен вратар и беше бутнат. Много спорове около решението. На мен ми се видя, че играчът на гостите падна много леко, но съдията така е решил. Някои от публиката пък имаха претенции, че е имало и засада при пасът към нападателя. Макар и не много добре изпълнена дузпата влезе. До края мачът се доиграваше, а гостите стигнаха и до четвърти гол в края.
Макар че допуснахме загуба, аз съм приятно изненадан от някои отигравания най-вече в началото на втората част. Но като цяло нещата при нас са на най-аматьорско ниво. Надали в групата има такъв отбор. Организацията ни е за А окръжна. Едвам беше събрана група от 15 момчета. На тренировките не може да се събере титулярния отбор, а се тренира с младшата, за да има играчи. Сега Евгени ще бъде наказан, после като започнат да се натрупват картони не знам как ще се събират играчи. Така става когато най-добрите играчи бъдат изгонени. Макар и на възраст показваха добро ниво. Вратарският пост ще е голям проблем. Румен беше бесен на вратаря ни за двата нелепи гола. Беше готов веднага да го смени но изкара полувремето. Надали повече ще играе за отбора. Резервният пък ни е на 40 години и е играещ треньор. Защитата до голяма степен е тази от миналия сезон и като цяло направиха малко грешки. След червения картон започнаха повече да бъркат, но нормално. Атаката ни е ясна с Караганчев, но нямаме резервен вариант. Халфовете са ни само деца без опит, с изключение на Манолов и Томанов. Тук е големият проблем, защото няма кой да даде идеята за атака. Много трудни ще са нещата за нас, но не изключвам някоя изненада да сътворим. Без пари толкова. Ръководството прави много грешки и за да тръгнем малко, според мен трябва да се сменят всички. Правят се малки, но много съществени грешки за бъдещето на отбора. Все пак да ги поздравя, че най-после смениха екипа от последните 2 сезона, а новите са прилични и най-после на тях пише Левски Карлово.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2015 00:31 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
jyltosin написа:
Братле дай някакво инфо за мача днес . И как стояха гостите на терена

Изиграхте си мачът много умно. Вкарахте си гол и започнахте да чакате на контра. Така направихте и миналия сезон, когато ни победихте. Но според мен не показахте пълния си потенциал и не мога да кажа много. Мислех, че ще атакувате по-масирано като знаете какви сме, но явно още не са влезнали в час момчетата, но определено ще сте сериозен фактор. С тази игра срещу отборите от нашата класа не би трябвало да имате проблем, но срещу отборите от първата половина ще падате, говоря с тази игра. Но и вашият вратар не ми изглежда много стабилен. Бековете играха много силно. Централната двойка видя много проблеми с дългите топки и направи много грешки. В центъра играхте на високо ниво с малко загубени топки. Крилата играха много слабо. Само при четвъртия гол вкарахте от флангова атака от ляво. Дясното крило пък имаше 4-5 възможности за центриране, но много високи и неточни. А пък атаката няма кво да коментирам при този резултат, а и ще стане по-силна като играе звездата ви. Успех в следващите мачове.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2015 08:55 
Offline

Регистриран на: 22 Апр 2011 19:21
Мнения: 61
Отбор: Димитровград 1947 (Димитровград)
Мерси за ифото ,много подробно и компетентно както винаги . Успех и на вас , не вярвам да изпаднете. Все пак сте с традиции в групата от доста време.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2015 22:11 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
jyltosin написа:
Мерси за ифото ,много подробно и компетентно както винаги . Успех и на вас , не вярвам да изпаднете. Все пак сте с традиции в групата от доста време.

Моля. Не съм компетентен хич, защото нито съм играл футбол, нито съм голям разбирач. Казвам си това, което се вижда ясно. И наистина съм много разточителен в коментарите ми :D. И да останем, и да отпаднем няма да спре да се играе футболът. Каквото стане такова. Може би трябва някакъв такъв катарзис, за да се усетят малко бизнесмените в района. Добър пример е Асеновец. Изпадна преди няколко сезона, върна се бързо и от тогава е само в челото. Има и други примери. Мисля е и при вас имаше подобни драми.
А и е само началото на сезона. И друг път сме почвали кошмарно, а накрая сме над чертата. Розите започнаха миналия сезон с няколко поредни загуби, но после бяха едни от най-добрите. Според мен е сигурно, че все някой отбор ще се откаже до края, а от Б група освен Гълъбово трудно ще изпадне друг отбор от нашия район. Така че да се надявам, че отборът ще ме изненада приятно и ще остане.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2015 22:30 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Ами ние тогава изпаднахме служебно, защото някой скри картотеките /щото беше взел подкуп/ на футболистите предпоследния кръг срещу Левски Ст. Загора. Иначе пак си бяхме в челото. Освен това пък в 20-ти век само две-три години сме били извън тройката и сме на светлинни години напред пред следващите във вечната класация на тази група.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2015 22:32 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Иначе за отпадане още е рано да се говори. Но при вас положението очевидно не е розово и спешно трябва да се взимат мерки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2015 10:37 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
starfen написа:
Ами ние тогава изпаднахме служебно, защото някой скри картотеките /щото беше взел подкуп/ на футболистите предпоследния кръг срещу Левски Ст. Загора. Иначе пак си бяхме в челото. Освен това пък в 20-ти век само две-три години сме били извън тройката и сме на светлинни години напред пред следващите във вечната класация на тази група.

Имах в предвид, че играхте един сезон в А окръжна. Днес се замислих колко човека от нашия отбор миналия сезон ни напуснаха. Оказва се че са 7 момчета и то все титуляри с не малък опит.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2015 11:04 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Да, липсата на пари се отразява. Те и Сопот нямат никакъв отбор тази година, ще трябва да разчитате на местни от района, пловдивчани без пари няма да дойдат, все пак трябва и да се пътува...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2015 13:00 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
starfen написа:
Да, липсата на пари се отразява. Те и Сопот нямат никакъв отбор тази година, ще трябва да разчитате на местни от района, пловдивчани без пари няма да дойдат, все пак трябва и да се пътува...

Е точно да разчитаме на местни, но защо тогава изгониха тези 7 момчета + няколко не лоши деца от старшата, които играха не малко години в отбора и доказаха че имат качества. И точно тези хора, до колкото аз знам, не са се оплаквали за пари и премии. Не може Стоян да почне подготовка и изведнъж да се откаже ей така, а заедно с него и тези покрай него. Знам и че Румен е предлагал на 4-5 момчета от Ботев да дойдат, но са отказали именно заради парите. А на нашия спонсор в момента (кмета Кабаиванов), хич не му е до футбол.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2015 13:12 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Най-вероятно според мен Румен и Стоян са се скарали за нещо и така Стоян и неговите хора са напуснали...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2015 13:37 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
starfen написа:
Най-вероятно според мен Румен и Стоян са се скарали за нещо и така Стоян и неговите хора са напуснали...

И аз така си мисля. Говори се че си тръгнали, защото не ги пускали от военните да тренират, но сега в отбора има няколко военни, които дойдоха от Сопот. Но от двамата бих застанал зад Стоян, защото е допринесъл за футбола в Карлово за разлика от Румен, който е от 2 години в отбора. А Стоян си е легенда в града, а може би е голмайстор №1 в историята на Левски Карлово.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2015 22:46 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
http://football24.bg/novina/149763-miro ... ina-na-bfs
Поздравления за Загорец, че са ни пощадили само с 5 парчета. Това направо е смешно да се молим да не ни вкарват много голове. Факт е, че сме слаби ама така да се излагаме...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2015/2016
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2015 01:12 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Четвърта поредна загуба за отбора, но не и неочаквана с оглед на противника. НО днес само ние сме си виновни за загубата. И от сайтове които отразяват мачът, и от сайта на колежа никой нищо не написа за пропуските ни при 0:0. Единият от които за Гинес.
Като цяло мачът през първата част беше равностоен като се започна и с лек домакински натиск недовел до нищо. За разлика от предното ни домакинство днес поне момчетата връзваха пасове, но без никва идея за гол. Гостите направиха няколко пропуска, но не и толкова фрапиращи, както ги изкарват. В 23-23 минута Карата направи пропуска не само на деня, но може би и на сезона досега. Страхотна атака, при която Манолов бе изведен по десния фланг и подаде на Караганчев, който беше напълно сам на може би метър от вратата, но вместо да скъса мрежата, подари топката на вратаря. Малко по-късно Томанов също направи страхотен пропуск. Премина през трима от колежани и излезе сам срещу вратаря, но ударът му бе толкова слаб, че направо направи подарък на гостуващия страж. В тези минути отбора игра доста прилично и гола реално се печеше. Но една безумно изгубена топка в центъра позволи на гостите да направят контра при която вкараха за 0:1 в 35-та минута. Втората част започна доста мудно, но колежа вкара след 10 минути игра. Техен играч премина през 3-4 момчета от Карлово, които само го гледаха без никаква реакция, комбинира със съотборник който реализира втори гол. Тук спокойно мога да кажа, че мачът свърши, а домакините тотално дадоха фронта. След гола гостите изпуснаха поне 3-4 положения за 5 минути. Левски може би повече владееше топката, но без идея, а Евроколеж разчиташе на контри. В последните минути гостите отново понатиснаха и направиха пропуски, но малко преди края вкараха и трети гол, при който наш играч просто беше някъде в небитието. В добавеното време отново направихме безумен пропуск. Карата центрира, но отново играч сам срещу вратаря не вкара (мисля че беше Манолов). За финал ще кажа, че отбора игра прилично първата част, но вместо да водим 2:0, губихме с 1 гол. Друго, което ми направи впечатление е много слабата игра на отбора при контраатака на противника. Винаги трима остават крайно пасивни като дори не си правят трудът да се върнат. И другото е, че халфовете ни не знаят как да действат в защита. Е как да нямаме 16 допуснати гола.
Страничните съдии в този мач бяха перфектни като хванаха всички засади, поне според мен. Главния на 2-3 пъти си навлече гнева на феновете, но не мога да кажа че е виновен за загубата. Във вторник най-вероятно ще получим и някоя глоба за предупреждение за лишаване от домакинство след като отново 2-3 се направиха на селяни и влезнаха на терена като взеха флагът на страничния съдия. Дано няма лишаване от домакинство, защото следващия домакински мач е много важен срещу Раковски. Единственото положително (ако има такова) до този момент е че играхме срещу стабилни отбори с амбиции и качество, като към тях прибавям и Карнобат. Следващия кръг в Казанлък ще се счита за изненада ако загубим с по-малко от 2 гола, макар че в дербито не се знае. След него вече ще навлезем в срещи срещу отбори от нашата черга, в които трябва да измъкнем не малко точки ако искаме да останем в групата. Хубавото за нас е че Първомай е в не по-добра ситуация, като до този момент са играли срещу посредствени отбори (без да ги обиждам), а за Сливен е ясно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2015 15:32 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Да, в Първомай очевадно нещата хич не отиват на добре,аз ги гледах само срещу Асеновец, тогава не бяха толкова зле, но тези разгромни загуби у дома явно говорят, че там има нещо много объркано.
Както сигурно ти е ясно Сливен няма да отпаднат /!/Така, че в борбата за оставане за жалост вие и Първомай ще сте основните заподозрени.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 79 мнения ]  1, 2, 3, 4  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Странджа през сезон 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 139320 06 Юни 2007 15:08
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 151640 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 165679 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 69996 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения Състав на отбора за сезон 2007/2008
Форум: Сезон 2007/2008
parmalat 63197 18 Май 2008 14:18
от [AS Roma]Gu73v

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози