bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 11:26


Несебър (Несебър) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 53 мнения ]  Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2012 21:18 
Offline

Регистриран на: 04 Мар 2011 00:53
Мнения: 109
Отбор: ЦСКА (София)
nike написа:
http://www.nostop.bg/news/details/929/7/-Оборище--с-двама-кандидат---национали.html Честито,роденият в Несебър - Християн Иванов Момчилов , футболист от школата на ПФК"Ботев"Пловдив преминал явно в "Оборище"е избран за млад кандидат-национал.


Баща му е от Несебър,а майка му от Ямбол.Той живее в Пловдив но често го виждам в Ямбол на игрището в квартала.Несебърци не са известни с футболисти,повечето са по фитнеса,затова добре, че е дръпнал рано рано към Пловдив защото Момчилов определено разбира от футбол,дори много.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2012 21:49 
Offline

Регистриран на: 04 Мар 2011 00:53
Мнения: 109
Отбор: ЦСКА (София)
Вече и футбол няма в БГ,след някоя година и добрите ни млади футболисти ще избягат на вън а ние ще вземем от вън третодивизионни и ще даваме пари на вятъра.Несебър слезе В групата, Тунджа не стигна до Б група и може да е било за добро Или както писа stemil - "Като гледам "Б" групата този сезон,от 14 отбора има само 6-7 свестни отбора Сигурно още някоя друга година и във "Б" групата ще играят само отбори борещи се за "А" група и отбори съставени от местни играчи (като Сливен,мисля че) аз поне вече не виждам смисъл да се живурка дълго време в "Б" група на тези времена със играчи от другаде и без амбиции за "А" група!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2012 03:16 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2009 18:23
Мнения: 1658
Местоположение: Ямбол
Отбор: ЦСКА (София)
Fenito,поне аз така ги виждам нещата,за другите не знам :-D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: 03 Яну 2013 00:20 
Offline

Регистриран на: 05 Окт 2010 15:56
Мнения: 96
Отбор: Левски (София)
fenito написа:
nike написа:
http://www.nostop.bg/news/details/929/7/-Оборище--с-двама-кандидат---национали.html Честито,роденият в Несебър - Християн Иванов Момчилов , футболист от школата на ПФК"Ботев"Пловдив преминал явно в "Оборище"е избран за млад кандидат-национал.


Баща му е от Несебър,а майка му от Ямбол.Той живее в Пловдив но често го виждам в Ямбол на игрището в квартала.Несебърци не са известни с футболисти,повечето са по фитнеса,затова добре, че е дръпнал рано рано към Пловдив защото Момчилов определено разбира от футбол,дори много.


http://e-burgas.com/?p=39243

http://pia-news.com/index.php/5/17286-християн-момчилов-се-пробва-в-локо-пд

http://football24.bg/novina/96853-loko- ... a-na-probi


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2013 03:08 
Offline

Регистриран на: 05 Окт 2010 15:56
Мнения: 96
Отбор: Левски (София)
fenito написа:
Вече и футбол няма в БГ,след някоя година и добрите ни млади футболисти ще избягат на вън а ние ще вземем от вън третодивизионни и ще даваме пари на вятъра.Несебър слезе В групата, Тунджа не стигна до Б група и може да е било за добро Или както писа stemil - "Като гледам "Б" групата този сезон,от 14 отбора има само 6-7 свестни отбора Сигурно още някоя друга година и във "Б" групата ще играят само отбори борещи се за "А" група и отбори съставени от местни играчи (като Сливен,мисля че) аз поне вече не виждам смисъл да се живурка дълго време в "Б" група на тези времена със играчи от другаде и без амбиции за "А" група!"


Затова и от Сливнешки герой са с най-много национали - http://www.blitz.bg/sport/article/167487 на тренировките на младите национали в Царско село - http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=333963 но и бургаска област има добро участие от млади национали за Европейското първенство - вратаря на Мастер - Свилен Нотев, Мартин Михайлов Симеонов-Маки от Несебър, несебърлията Християн Иванов Момчилов от Левски, Станимир Димитров от Созопол


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2013 14:47 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Станимир Димитров не е от бургаския край. Той е от Ямбол или от Хасково-Харманли. Просто в момента играе за Созопол. Но като свърши с футбола, няма да остане тука – така че той е просто наемник
Мартин Симеонов – същата работа, той е от Ловеч или от някакво ловешко село.
Мастер имаха още две покани за тоя отбор, но просто решиха да не ги пускат, че няма нужда от тая работа – само Сливата


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2013 16:28 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Поражение от Верея – продаден мач, без изненади. Верея са толкова слаби, че им се чудя на акъла, защо им е да купуват мачове и да влизат където и да било, като са толкова зле? В тая ситуация който е взел кинтите си е най-добре


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Мар 2013 09:30 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
И на мен ми замириса на купен мач - само, че футболистите им не са вчерашни и няма да допуснат влизане, нали разбираш, добре си живуркат при аматьорите, ако влезнат много малко от тях ще останат в отбора...
Иначе не са чак толкова зле, ама на купен мач що да се напъват?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Мар 2013 16:49 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Затова Мастер са ми по-симпатични, защото си играят истински и нито един мач до момента не са изтъргували или купили...който познава съдията Араванов от Ямбол да знае, той сам се предлагаше на Мастер и после ги псуваше, че не му дали нищо, а той бил имал нужда


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2013 17:25 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
т.нар президент на клуба Георги Маринов – полицая, прави всичко възможно да съсипе отбора и клуба. Разбира се, това не е негова инициатива, а измпълнява целенасочена стратегия. Хората дават малки заплати на играчите (нормално, все пак във В група какви да са). Но премиите ги връзват винаги по няколко мача и ако се вземат пакет точки, се дават :)))
хубавото и задачата на Маринов е да намери такива мачове, които няма как да се вземат подред. Например: Мачовете с Арда и Верея са вързани и ако се вземат и двата, премии...обаче мачът се продава (или дава) от няколко души на Верея (разбира се със знанието и съгласието на който трябва) и така тия 7 човека от титулярния състав, които играят за премии остават на сухо
гениално, а?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2013 20:55 
Offline

Регистриран на: 24 Сеп 2010 19:09
Мнения: 117
Отбор: ЦСКА (София)
izumrud_fc написа:
т.нар президент на клуба Георги Маринов – полицая, прави всичко възможно да съсипе отбора и клуба. Разбира се, това не е негова инициатива, а измпълнява целенасочена стратегия. Хората дават малки заплати на играчите (нормално, все пак във В група какви да са). Но премиите ги връзват винаги по няколко мача и ако се вземат пакет точки, се дават :)))
хубавото и задачата на Маринов е да намери такива мачове, които няма как да се вземат подред. Например: Мачовете с Арда и Верея са вързани и ако се вземат и двата, премии...обаче мачът се продава (или дава) от няколко души на Верея (разбира се със знанието и съгласието на който трябва) и така тия 7 човека от титулярния състав, които играят за премии остават на сухо
гениално, а?


Вашите местни ли са или наемници.Не съм чул за много добри футболисти, местни от града ви.Освен ако играят по други градове или бургаски отбори и минават за бургазлии.Защото и при нас и навсякъде е така, вземат се местни, за да им се дават по-малко премии,а заплати няма и така излизат по изгодно.Иначе във В група има много сериозни футболисти с много добри футболни качества и естествено те са заплатени доста прилично,дори по-добре и от някои в Б група.Нормално е да се плаща добре на титулярния състав,а подъдржащият да е само на договорено плащане при победа.Различни футболисти с различни качества, затова и всеки трябва да получава според свършената работа.Супер е отборите ако могат да разчита само на местни, но няма как в малки градове като Несебър и Асеновград да откриеш поне десет стойностни футболиста и затова се търсят наемници от съседните по-големи градове.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2013 22:38 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
В Несебър по традиция се разчита на местни и на хора от окръга...Всички от Бургаски окръг ги приемаме за местни, все пак разстоянията са малки и се застроява постоянно между градовете...до 20 години нищо чудно Бургас и Поморие да се слеят

местните са: Митко Попов - централен защитник, Мирослав Радев - халф, Боби Иванов - нападател, Стоян СТоянов - вратар, Андриан Божков - халф - това е от титулярите


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2013 22:40 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
за разлика от Созопол, например...те на 70 % са от Пловдив


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013 16:08 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Несебър спечели с 1:0 като гост на Розова долина. Но не съм бил на мача и нямам какво да кажа. Надявам се, че отборът е показал добра игра, но много повече се надявам от догодина вече да се прави сериозен футболен проект, какъвто беше обсъден при изпадането от Б група


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2013 08:57 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
в срещата от 25-ия кръг на Югоизточната В група Несебър отнесе слабака Хеброс с 3:1.
Едно от зимните попълнения Ивайло Петров - дошъл от Светкавица, вкара два гола. Разписа се и ветеранът Борислав Иванов.

неприятно впечатление прави факта, че защитата в лицето на Цецо Радев и Митко Попов е допуснала гол, както и че Жак пак не се е разписал
да се надяваме, че тези неща ще бъдат коригирани


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2013 19:48 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Отборът на Несебър почва селекция за новия сезон и амбициите са завръщане в Б група
в момента се водят преговори с Мартин тошев и Спас Георгиев от Славия, както и с юношата на Левски Михаел Кисьов, който в момента играе в старшата възраст...както се вижда, все хора от атаката


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2014 17:31 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Несебър започна вчера – 13 януари, зимната си подготовка. Старши треньорът Васил Банов изведе за първо занимание 20 футболисти, нито един нов. Четирима са напускащите.
Станимир Митев – полузащитник в Созопол
Цветелин Радев – централен защитник във Верея (Стара Загора)
Диян Молдованов – централен защитник в Монтана
Ивайло Петров-Точката – полузащитник в Мастер
уредени са контроли със сериозни противници, като първата е с Черноморец в последната седмица на януари


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2014 12:57 
Offline

Регистриран на: 11 Май 2012 08:36
Мнения: 20
Отбор: Спартак 1918 (Варна)
izumrud_fc написа:
Отборът на Несебър почва селекция за новия сезон и амбициите са завръщане в Б група
в момента се водят преговори с Мартин тошев и Спас Георгиев от Славия, както и с юношата на Левски Михаел Кисьов, който в момента играе в старшата възраст...както се вижда, все хора от атаката
Хаха и защо да влиза тоя презерватив на Бургас? Отбор със 1 фен /ти/ даеба затова няма футбол в БГ, защото ето такива шибани отборчета дето футболистите са повече от феновете се мъчат да се доказват.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2014 19:23 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Ача стига с твоята бройка на феновете бе! Ходи се преброявай с феновете на Чангжоу (Китай) – техните фенове са 100 000 души, но са във втора лига. То феновете ако правеха футбола, ехееее...китайците трябваше да са междупланетни шампиони
брой си феновете и си стой на асфалтовата площадка. Аойде у лево


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2014 19:25 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Преди срещата Мастер (Бургас) – Несебър от 22 кръг на Югоизточната В група старши треньорът на несебърлии Васил Банов няма да може да разчита на халфовете Стойко Колев и Руслан Петров заради контузии. Отделно от това, Мартин Симеонов – ляв бек, все още не е възстановен от операция на коляното и не тренира
добрата новина е завръщането на централния защитник Димитър Попов, който е излекуван.
Несебър е на 3-о място във В група и ще се опита да открадне точка или три от съседите си от Мастер на стадиона в Поморие


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2014 17:30 
Offline

Регистриран на: 11 Май 2012 08:36
Мнения: 20
Отбор: Спартак 1918 (Варна)
izumrud_fc написа:
Ача стига с твоята бройка на феновете бе! Ходи се преброявай с феновете на Чангжоу (Китай) – техните фенове са 100 000 души, но са във втора лига. То феновете ако правеха футбола, ехееее...китайците трябваше да са междупланетни шампиони
брой си феновете и си стой на асфалтовата площадка. Аойде у лево
Алоо аз на теб позволил ли съм ти да се обясняваш? Квот ти се каже ще се съгласяваш....даеба нещасника ти....несебър хахах я се зарови сам :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2014 20:56 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
monkata написа:
izumrud_fc написа:
Ача стига с твоята бройка на феновете бе! Ходи се преброявай с феновете на Чангжоу (Китай) – техните фенове са 100 000 души, но са във втора лига. То феновете ако правеха футбола, ехееее...китайците трябваше да са междупланетни шампиони
брой си феновете и си стой на асфалтовата площадка. Аойде у лево
Алоо аз на теб позволил ли съм ти да се обясняваш? Квот ти се каже ще се съгласяваш....даеба нещасника ти....несебър хахах я се зарови сам :D


Ай въшкар, отивай по съборетините в Аспарухуу. Селяк! Някой плати ли ви тока или си светите с крадени свещи от гробищата! Мишкар, насран гъз! радвай се, че тая година няма Б група. Иначе да сте при Каменар, вашите роднини - чао, несретник! Дейби и несречата


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2014 00:32 
Offline

Регистриран на: 11 Май 2012 08:36
Мнения: 20
Отбор: Спартак 1918 (Варна)
izumrud_fc написа:
monkata написа:
izumrud_fc написа:
Ача стига с твоята бройка на феновете бе! Ходи се преброявай с феновете на Чангжоу (Китай) – техните фенове са 100 000 души, но са във втора лига. То феновете ако правеха футбола, ехееее...китайците трябваше да са междупланетни шампиони
брой си феновете и си стой на асфалтовата площадка. Аойде у лево
Алоо аз на теб позволил ли съм ти да се обясняваш? Квот ти се каже ще се съгласяваш....даеба нещасника ти....несебър хахах я се зарови сам :D


Ай въшкар, отивай по съборетините в Аспарухуу. Селяк! Някой плати ли ви тока или си светите с крадени свещи от гробищата! Мишкар, насран гъз! радвай се, че тая година няма Б група. Иначе да сте при Каменар, вашите роднини - чао, несретник! Дейби и несречата
Пак те питам....позволил ли съм ти да говориш? :D Имаш последно предупреждение :lol: Селяк....мишкар.....несретник..хахаха ти адекватен ли си?Говори за несебър и славната история на този велик футболен отбор от селските групи......не да ми изброяваш кварталите на Варна и кой от тях има ток :lol: Преди да излезеш до магазина махаш ли усилите от чорапите? такъв балък си, че не ми прави кеф да се гавря с теб :razz:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2014 21:46 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
monkata написа:
izumrud_fc написа:
monkata написа:
izumrud_fc написа:
Ача стига с твоята бройка на феновете бе! Ходи се преброявай с феновете на Чангжоу (Китай) – техните фенове са 100 000 души, но са във втора лига. То феновете ако правеха футбола, ехееее...китайците трябваше да са междупланетни шампиони
брой си феновете и си стой на асфалтовата площадка. Аойде у лево
Алоо аз на теб позволил ли съм ти да се обясняваш? Квот ти се каже ще се съгласяваш....даеба нещасника ти....несебър хахах я се зарови сам :D


Ай въшкар, отивай по съборетините в Аспарухуу. Селяк! Някой плати ли ви тока или си светите с крадени свещи от гробищата! Мишкар, насран гъз! радвай се, че тая година няма Б група. Иначе да сте при Каменар, вашите роднини - чао, несретник! Дейби и несречата
Пак те питам....позволил ли съм ти да говориш? :D Имаш последно предупреждение :lol: Селяк....мишкар.....несретник..хахаха ти адекватен ли си?Говори за несебър и славната история на този велик футболен отбор от селските групи......не да ми изброяваш кварталите на Варна и кой от тях има ток :lol: Преди да излезеш до магазина махаш ли усилите от чорапите? такъв балък си, че не ми прави кеф да се гавря с теб :razz:


неграмотен, какво е "усили"? Усилие или някоя друга дума, която ти пишеш с грешки? Абе във форума на Спатлак пише за някакъв гей, който са го ебали в Каменар - да не си ти? я виж бързо. Ама бързо бе! Казах ти!!!!! Дрисняр


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2014 01:32 
Offline

Регистриран на: 05 Юни 2009 21:20
Мнения: 1390
Местоположение: Асеновград
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: kochanov23
Цирк :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 53 мнения ]  Предишна  1, 2, 3  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Формула 1 - новини
Форум: Формула 1
Anonymous 79272 10 Юни 2010 16:59
от tedo
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 180499 25 Яну 2011 15:39
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 169439 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 150721 15 Яну 2011 23:11
от Todorakis
Преглежда непрочетените мнения Серия Б - класиране, новини, резултати
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 35509 22 Мар 2007 22:38
от Rumbeti

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози