bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 21:03


Български клубове - Стамболово 2007 (Стамболово) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 20 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Ще го има ли този отбор или няма да го има !?
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2010 16:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
За поредна година някой отбор фалира по средата на сезона. Този път е Стамболово, на които явно им свършиха паричките. Нека тук разчовъркаме темата .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2010 16:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Левент Аврамов, бивш треньор на Стамболово, Интервю на Иван КОЛЕВ

-Г-н Аврамов, каква е истинската причина за напускането ви на Стамболово, чуха
се доста различни версии - от семейни проблеми до бягство ?

- Истинската причина, за напускането ми е от финансово естество. Просто имахме едни договорки с президента, а съвсем друго се получи. През юни исках да напуска, тогава ръководството ме спря, с обещанието, че ще си получавам редовно заплатата. За съжаление за последните два месеца, съм взел две половини заплати.

-Същото ли е положението и при футболистите?

-Не, не е същото. Заплатите им за юли и август им бяха платени в пълен размер, докато на мен дадоха 50 %. Нека това да се знае,защото чух много приказки, след моето заминаване - че съм щял да се развеждам, взел съм пари напред, но тук искам да кажа, че всичко това не отговаря на истината.

-Кой ви обвинява, че сте взели пари напред?

-Имаше едно лице, не искам да му споменавам името и правя реклама, то започна да говори, след като си тръгнах, че съм взел 3 хил лв напред, което е пълна глупост.

Имаше и още един слух, че след като сте напуслали сте се обаждали на Арда /Кърджали/ и сте им казвали, че могат да вземат слежбна победа срещу Стамболово, тъй като отбора няма треньор с лиценз UEFA B?

-Поредните глупости. Историята е следната. Бях с компания в Смолян и там, на
съседната маса, стояха хора от Арда /Кж/. Случайно подучух, че те искат да вземат служебна победа в Стамболово. Моментално излязах навън и в 22:30, това беше в събота, деня преди мача, звънах на Юксел Реджеб да го предупредя. За съжаление аз се опитах да ги предпазя и в крайна сметка излязох виновен.

В Стамболово обаче твърдят, че си си тръгнал без да се обадиш на президента Гюнер Сербест?

Готов съм да извадя разпечатка от телефона си и да ви покажа, че това не е вярно. В понеделник, в 20:00 звънах на Сербест, той не ми вдигна телефона, вторник 19:30 пак му се обадих, каза ми, че след една минута ще ми звънне и оттам-нататък не сме се чували. В сряда имахме мач за купата с Добрич, и аз ги бях предупредил, че ако до четвъртък не си получа заплатата ще си тръгна. Изпълнителният директор, изглежда не бе придалинформацията на Сербест. Структурата в клуба бе такава, че между мен и президента нямаше никой. Нямаше човек, който да движи спортно-техническата част. Това видимо се отрази и на отбора.

-Каква е причината за бойкота в мача за купата с Димитровград. Вие ли подтикнахте футболистите да не излязат, или те самите си решиха?

Аз може би бях единствения човек в клуба, който настояваше този мач да се играе.
За съжаление хората над мен, не се нагърбиха да дадат точната яснота на футболистите – кога ще започнат плащанията. Президентът говори с капитана, но не пое конкретен ангажимент, заради което и те отказаха да излязат на терена.

-Съжаляваш ли, че напусна?

-Не, ни най-малко. Искам да кажа, че оставям доста приятели в Стамболово.
Съжалявам, само, че напуснах по този начин. Истината, е че президента на отбора трябва да излезе и да каже какво ще се прави с отбора, не да оставя всички в невидение. 10 месеца назад всеки ден се откриваме и закриваме. Рухнахме психически, както аз, така и футболистите. Не можехме да работим нормално, не знаехме кога ще вземем заплатите. Върхът бе през лятото, когато ни дадоха по 50 лв аванс от заплатите за април и с тези пари трябваше да ходим на почивка.

-Има ли опасност да бъдеш последван от футболистите. В Стамболово твърдят, че
вие ги подтиквате да напуснат отбора?

-Тези играчи са при мен още от юношеските си години, израстнаха покрай мен. Аз лично ги помолих да останат и играят, стига да им плащат заплатите. Те прецениха, че там няма нормални условия за тренировки.

-Виждате ли бъдеще за отбора?

-Видях бъдеще за отбора преди няколко седмици. Тогава знаете, че ни бяха разпуснали, но на другия ден Гюнер Сербест ми се обади и ми обеща, че той ще отговаря за финансовата част и може да се разчита на него. Тогава наистина повярвах, че нещата ще се оправят. За съжаление обаче нищо не се промени. При нас обставонката бе ненормална. Още през лятото исках да си тръгна, но останах, направихме изцяло нов отбор, започнахме добре и после финансовите проблеми се отразиха на отбора. Сега като мина малко време видях, че е нямало смисъл от всичко това и само сме се измъчвали.

-Имахте ли оферти през лятото от други места?

Да поканиха ме да поема Родопа, но заради Стамболово отказах. Начина на работа, уважението, и най-вече футболистите ме накараха да остана в отобра поне още година. Видя се обаче, че няма да се получи.

Интервю на Иван Колев, в-к Хасковска Марица
Football24.bg

http://football24.bg/?gg=3&hh=4&ii=107& ... =107&nn=20


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Ще го има ли този отбор или няма да го има !?
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2010 19:23 
Offline

Регистриран на: 08 Мар 2009 20:10
Мнения: 123
Отбор: Хасково 2009 (Хасково)
Skype: shampion93
Стамболово ще го има-така казаха от ръководството на отбора днес след мача с Димитровград за Купата на АФЛ.След малко даже ще направя тема за мача.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2010 20:29 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2009 18:23
Мнения: 1658
Местоположение: Ямбол
Отбор: ЦСКА (София)
Такива селски отбори не се задържат много в по-горни групи.Да ги закриват,няма да липсват на ЮИ "В" група


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Ще го има ли този отбор или няма да го има !?
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2010 21:41 
Offline

Регистриран на: 08 Мар 2009 20:10
Мнения: 123
Отбор: Хасково 2009 (Хасково)
Skype: shampion93
Селски,селски ама последните 2 години бяха поне 11 места над Тунджа(Ямбол)!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Ще го има ли този отбор или няма да го има !?
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2010 21:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
11 места пред Тунджа Ямбол ама селски !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2010 22:55 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Вероятно агонията ще продължи още няколко кръга. Патрона им се прави на велик, ама няма кой да му раздава порции вече...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Ще го има ли този отбор или няма да го има !?
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2010 23:22 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2009 18:23
Мнения: 1658
Местоположение: Ямбол
Отбор: ЦСКА (София)
shampion93 написа:
Селски,селски ама последните 2 години бяха поне 11 места над Тунджа(Ямбол)!

Те са били пред нас...ама,що не се преместят в Хасково да играят,пръскат пари за някво село,сега виждаме Хасково къде е,а пък и надали скоро ще се измъкнат от селските групи


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2010 09:58 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
В полужълтия пловдивски в-к "Акцент" днес има интересни статии за далаверите на патрона.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2010 10:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
starfen написа:
В полужълтия пловдивски в-к "Акцент" днес има интересни статии за далаверите на патрона.

Дай малко информация де !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Ще го има ли този отбор или няма да го има !?
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2010 18:50 
Offline

Регистриран на: 08 Мар 2009 20:10
Мнения: 123
Отбор: Хасково 2009 (Хасково)
Skype: shampion93
Стамболово си играят в селото,защото познайте кой дава парите-не община Хасково,където не си мърдат пръста за някой спорт,а община Стамболово.ФК Хасково си заслужиха сегашното положение,най-вече поради незаинтересоваността на общината и липсата на частен спонсор.Просто в днешно време малко хора си пръскат парите за средняшки отбор във "В" група,поради простата причина,че само дават,а не вземат!Не може да имаш келепир от всичко!Бившият президент на Хасково Здравко Узунов твърди,че без община не може да има силен отбор и е прав(с изключение на някой милионер)!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2010 10:16 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Съмнявам се малка община като Стамболово да може да си позволи подобни разходи. И докъде стигнаха преговорите?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Ще го има ли този отбор или няма да го има !?
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2010 19:25 
Offline

Регистриран на: 08 Мар 2009 20:10
Мнения: 123
Отбор: Хасково 2009 (Хасково)
Skype: shampion93
Ами общината има средства от печалба на проекти.Иначе отборът и всички други възрасти продължават участието си.Шест от мъжкия отбор напуснаха,като от тези играчи 3-ма бяха титуляри.Остатъка от отбора се запълва с юноши старша възраст.Има обещания да се намерят нови класни играчи през зимата,а оттам и пари.Заплатите ще се изплатят,за да може играчите да мислят само за футбол.Така че нещата в Стамболово се нормализират,като се очаква победа в неделя в домакинския мач с Габровница.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2011 14:23 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
shampion93 , отказвате ли се вече?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Ще го има ли този отбор или няма да го има !?
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2011 21:48 
Offline

Регистриран на: 08 Мар 2009 20:10
Мнения: 123
Отбор: Хасково 2009 (Хасково)
Skype: shampion93
Не мога да ви кажа нищо...Събрахме 12 мъже и остатъка са юноши.Уж ще играем,събираме се в Хасково да пътуваме за Чирпан,а ни се обажда треньорът и ни казва:"Транспорт няма,кметът не го осигури."И това е.Мислим,че е по-хубаво да загубим служебно мача с Чирпан(както и стана),отколкото да залъгваме хората,че всичко е наред.Ако има смелост,кметът Мандаджъ да излезе и да каже като мъж,че не намира 20 000лв да се доиграе сезона,след като общината разполага с бюджет 7 000 000лв.А президентът Сербест,който е в парламента не е длъжен да дава пари от собствения си джоб,защото клубът се нарича ФК "Стамболово-2007",а не ФК "Гюсеф".Когато имам новина за развитието на нещата ще напиша.Ще стане ясно до неделя за мача с Димитровград.Ситуацията е тежка,но това не означава че е невъзможна.Единствено ще е сигурно,че юношеските формации ще продължат.А старшата възраст имаме качества и щеше да е хубаво да почнем да се приспособяваме към мъжки футбол.Това е от мен.Надявам се следващия ми коментар да съдържа информацията,че ще доиграем първенството!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Ще го има ли този отбор или няма да го има !?
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2011 19:15 
Offline

Регистриран на: 10 Окт 2010 18:13
Мнения: 27
Отбор: Ботев (Пловдив)
Следващия коментар е че няма да играете повече във В група май-май а...
жалко, реалностите във бГ са такива.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Ще го има ли този отбор или няма да го има !?
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2011 20:38 
Offline

Регистриран на: 08 Мар 2009 20:10
Мнения: 123
Отбор: Хасково 2009 (Хасково)
Skype: shampion93
За съжаление днес се закри мъжкия футбол в Стамблово.Граденото 4 години рухна за 3-4 месеца,главно заради неразбирателството между президента на отбора Гюнер Сербест и сегашния кмет на Стамболово Мандаджъ.Жалко е,защото кога Ботев(Пловдив) ще дойде в Стамболово пак в мач за първенство...Надявам се никой друг отбор да не фалира,за да не може недоразумения като Габровница да остават в групата.Юношеските формации не са сигурни,но сигурно ще се измисли нещо.А,и още нещо.Пожелавам на Мандаджъ (не)успешни избори на есента,поне заради това,което направи с отбора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2011 21:03 
Offline

Регистриран на: 05 Юни 2009 21:20
Мнения: 1390
Местоположение: Асеновград
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: kochanov23
С тая ситуация в Б групите и отказването на Стамболово като гледам онова подобие на отбор Габровница пак ще се спаси.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2011 23:50 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2009 18:23
Мнения: 1658
Местоположение: Ямбол
Отбор: ЦСКА (София)
Най-накрая!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2011 12:11 
Offline

Регистриран на: 17 Авг 2010 12:42
Мнения: 1117
Отбор: Левски (Карлово)
Стамболово-2007 се отказва от първенството във "В" група
04.03.2011

Тимът на Стамболово-2007 (с. Стамболово) се отказва от първенството в Югоизточната "В" група, съобщиха от Спортно-техническата комисия.
Резултатите му от есенния полусезон се запазват, а за мачовете му до края на сезона ще бъде присъждан служебен резултат 0:3 в полза на противниците му.

При използване на информацията от печатни и електронни медии, позоваването на Зоналния съвет на БФС – Пловдив е задължително.
За връзка с Прес-службата: zona_press @ abv.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 20 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141380 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Започна ли Шумен да продава мачове?
Форум: Сезон 2007/2008
DUNAV-RUSSE 34346 01 Яну 2007 16:11
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения Националния отбор
Форум: Мъжки национален отбор
Red|Boys|Svoge 33112 10 Май 2012 01:20
от dobrudja
Преглежда непрочетените мнения Симпатичен отбор ли ви е Хебър Пазарджик
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
HEBAR_HOOLS 48957 21 Сеп 2010 13:31
от varg
Преглежда непрочетените мнения По коя телевизия предпочитате да гледате мачове
Форум: Спортни медии
Anonymous 47312 12 Фев 2011 22:58
от sashitop

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози