bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Апр 2024 13:35


Национални отбори GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Георги Василев: Аз съм човекът, но няма да ме викнат
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2007 10:06 
Георги Василев: Аз съм човекът, но няма да ме викнат

Треньорът на Нафтекс Георги Василев заяви, че е готов да заеме поста на националния селекционер. “Достатъчно опитен съм. Имам самочувствието, а и нужните качества, за да се справя. Но нямам намерение сам да се предлагам. Вече доста време съм в българския футбол. Честно казано, ми е смешно, че всеки път, когато настъпи треньорска криза в държавния тим, се спряга и моето име. Струва ми се, че то фигурира там просто като фон, за допълване на масовката. Не че съм песимист, но си мисля, че отново само медии и фенове ще говорят за мен като подходящия кандидат. Сериозно отговорните фактори едва ли ще се заинтересуват”, подчерта Гочето.
Той изрази мнение, че оставката на Христо Стоичков е напълно резонна. “Логично беше, натрупаха се негативни резултати, а и критиките преминаха границите на нормалното. Идеята, с която беше назначен, явно няма да се реализира. Не бих се ангажирал дали Христо е закъснял с напускането, тъй като все пак сме колеги в професията. Шансовете ни за европейското не са 100 процента, но и никак не са малки. В националния отбор има доста неразкрит потенциал – и сред опитните, и сред младите футболисти. Ако се намери човекът, който да го използва пълноценно, класирането ни няма да е проблем”, каза още Василев.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2007 15:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
наистина ТОИ е човека ! ! ! !

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2007 15:25 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
Гочето само ще оправи работата ... но никга няма да го повикат. Щото няма да им играе по свирката. Тъжно но факт.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 13:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Цитат:
И СЛАВОЛЮБ МУСЛИН ВАРИАНТ ЗА НАЦИОНАЛЕН ТРЕНЬОР

Изображение

В БФС са се сетили и за бившия треньор на Левски Славолюб Муслин, научи Гонг от сигурен източник.

До няколко дни ще бъдат проведени преговори със специалиста, който остави отлични впечатления у нас при работата си на „Герена”.

Все пак към днешна дата фаворит за поста национален селекционер си остава Красимир Балъков. Очаква се той да преговаря тази вечер с Борислав Михайлов.

Муслин обаче се е сторил приемлив вариант на мнозина в Изпълкома, които са припомнили, че именно сръбският спец помагаше много в началото на треньора Станимир Стоилов.

Мъри е най-вероятният треньор на България за двата мача с Беларус, ако до тогава БФС няма договор с никой от спряганите кандидати.
Гонг.БГ


Цитат:
Пламен Марков поема националния в тандем с Петър Миладинов?

Изображение

Бившият наставник на ЦСКА Пламен Марков е почти сигурният нов селекционер на националния отбор на България, научи Sport1.bg.

Специалистът ще работи в тандем с бившия старши-треньор на младежите Петър Миладинов.

Съществуват още два варианта за овакантеното от Христо Стоичков място. На ветровития пост може да застане най-успелият наставник в историята на "трикольорите" - Димитър Пенев, като за негов помощник отново се спряга Петър Миладинов.

Третата възможност е Александър Станков да напусне работата си в младежкия състав и да поеме представителната ни гарнитура. При такъв избор той ще работи в екип с Емил Костадинов.

Припомняме, че под ръководството на Пламен Марков България се класира за европейското първенство в Португалия преди 3 години.

Пената пък изведе страната ни до бронзовите медали на шампионата на планетата в Съединените щати през лятото на 1994 година.
-------------------------------------------------------------------------------------
Пламен Марков е роден е на 11 септември 1957 г. в Севлиево. Започва своята футболна кариера в „Раковски“ (Севлиево) от 1973 до 1975 г. След това в ЦСКА от 1975 до 1985 г. (235 мача).

Играе и във френските „Гренобъл“ и „Мец“. Шампион на България пет пъти (1875, 1980, 1981, 1982, и 1983 г.). Носител на купата на България три пъти (1981, 1983 и 1985 г.). Има 38 мача и 6 гола за националния отбор на България.

Дебютира в националния отбор на 29 март 1978 г. срещу Аржентина (1-3 в Буенос Айрес). Последен мач в националния отбор на 10 юни 1986 г. отново срещу Аржентина (0-2 на Световното първенство в Мексико).

Бил е треньор в ЦСКА, „ФК Янтра“ (Габрово), „Раковски“ (Севлиево), „Видима-Раковски“ (Севлиево). Като треньор на националния отбор на България завършва успешно квалификациите за Европейското първенство през 2004 г. в Португалия и става втория българси треньор класирал българския национален футболен отбор на европейско първенство.

След три загуби от три мача на финалите на европейското първенство си подава оставката и се връща отново във „Видима-Раковски“ (Севлиево). От април 2006 г. е треньор на ЦСКА, с който на 24 май 2006 г. печели финала за купата на България срещу „Черно море“ с 3-1.

През юли 2006 г. печели с ЦСКА турнира „Плейстейшън-2“. На 30 юли 2006 г. печели с ЦСКА Суперкупата на България като побеждава на финали ПФК Левски (София) с 3-0 след изпълнение на дузпи (в редовното време и продълженията 0-0).

След два равни мача в началото на пролетния полусезон през 2007 обаче, ЦСКА изостава с 6 т. след Левски и ръководството поставило си за цел спечелването на шампионата заменя Пламен Марков със Стойчо Младенов.
http://www.sport1.bg/sport1/node/49477



Цитат:
БФС избрал Хубчев за националния

Изображение

Преговори с Петър Хубчев започнаха съотборниците му от Пеневата чета, които сега управляват БФС, твърди „7 дни спорт”.

Те се сетиха за бившия защитник, след като няколко треньори вече им отказаха да поемат националния тим, допълва вестникът.

В момента Хубси води аматьорите на Айнтрахт, които са пети в една от немските оберлиги.

Предимството на бившия национал е, че познава отлично атмосферата, коментира вестникът.

Петър бе помощник на Христо Стоичков по време на квалификациите за Мондиал '06. После стана треньор на Славия, но Венци Стефанов го напъди след серия слаби мачове.
http://www.sport1.bg/sport1/node/49521

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 13:43 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Гошо Василев един е Гошо Василев
Само Гочето ще ги опреви тия мишоци н национала.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 16:06 
Гочето е най-добрия вариянт.....Дано на тия от БФС им дойде акъла...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2007 16:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
мале ако изберат хубчев сигурно и трети няма да можем да завършим :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 7 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Започна ли Шумен да продава мачове?
Форум: Сезон 2007/2008
DUNAV-RUSSE 34445 01 Яну 2007 16:11
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения По коя телевизия предпочитате да гледате мачове
Форум: Спортни медии
Anonymous 47510 12 Фев 2011 22:58
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Има ли шанс Родопа да оцелее?
Форум: Родопа (Смолян)
DUNAV-RUSSE 37618 01 Юни 2007 14:14
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Колко напред в първенството може да стигне Черно Море?
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 22377 08 Дек 2006 21:58
от Forever-Zeleni
Преглежда непрочетените мнения Info: Как да гледаме мачове онлайн
Форум: Спортни медии
Anonymous 20898 05 Окт 2007 22:05
от spartak forever

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози