bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 18:58


Спартак (Плевен) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 19 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Подписка в подкрепа на Спартак
МнениеПубликувано на: 03 Авг 2009 13:45 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:18
Мнения: 366
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Спартак го няма и ние не можем да стоим безучастни и да гледаме как не се прави нищо по проблема. Действията ни обаче не трябва да се ограничават само до протести и транспаранти. Тези неща са задължителни, но не и достатъчни. Ето защо с част от феновете поговорихме по възможността да направим ПОДПИСКА в подкрепа на Спартак.

Чрез подписката ще докажем, че в Плевен има много хора, които са загрижени за Спартак! С това ще запушим устите на всички, които твърдт, че Спартак е подкрепян от 20-30 души и използват това като довод за омаловажаването на ситуацията. Ще докажем още, че най-верните привърженици на Спартак не са някаква лумпенизирана маса, а интелигентни хора, които могат да отстояват интересите на клуба по подобаващ начин. Това няма как да не намери отзвук и в националните медии.

Имаме всички основания да смятаме, че ще успеем да съберем дори 10 000 подписа, имайки предвид, че идеята не е свързана нито с политика, нито с бизнес интереси, нито с отделна личност, а подкрепя една чиста кауза. Аз лично не вярвам, че който и да е ще откаже да се включи с името и подписа си!

За да осъществим начинанието, ще направим необходимата организация. Преди това, обаче, е хубаво тук да се чуят мнения и идеи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Авг 2009 13:56 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2009 18:23
Мнения: 1658
Местоположение: Ямбол
Отбор: ЦСКА (София)
С подписки нищо не може да се промени.Като събереш 10 000 подписа какво ще направиш ще върнеш Спартак ли?Жалко е,че ви затриха,но такава е ситуацията в момента


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подписка в подкрепа на Спартак
МнениеПубликувано на: 03 Авг 2009 14:13 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:18
Мнения: 366
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Целта на всичко е да докажем, че в Плевен има много хора, които искат Спартак да го има! С подписка от името на хиляди плевенчани ще имаме пълното право да искаме от управниците да вазстановят отбора на града, вместо да подкрепят клуб без традиции и привърженици като Белите орли. Дори общинарите да не вземат предвид подписката, ще сме морални победители и това ще има своете положително отражение върху проблема на Спартак в бъдеще.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подписка в подкрепа на Спартак
МнениеПубликувано на: 03 Авг 2009 14:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Добра е идеята според мен, със сигурност ще се подпишат десетки хиляди хора :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2009 10:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Авг 2009 21:43
Мнения: 70
Местоположение: Варна
Отбор: Спартак 1918 (Варна)
ок аз съм за

_________________
САМО СПАРТАК 1918


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подписка в подкрепа на Спартак
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2009 16:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 15:14
Мнения: 780
Местоположение: София/Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
getsov написа:
Целта на всичко е да докажем, че в Плевен има много хора, които искат Спартак да го има! С подписка от името на хиляди плевенчани ще имаме пълното право да искаме от управниците да вазстановят отбора на града, вместо да подкрепят клуб без традиции и привърженици като Белите орли. Дори общинарите да не вземат предвид подписката, ще сме морални победители и това ще има своете положително отражение върху проблема на Спартак в бъдеще.

Абсолютно за съм, след като съберем подписката може да изпратим писмо до общината със копие от нея и с обяснение защо я правим. Така се прави, подписката не е нещо уникално, но е задължително.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подписка в подкрепа на Спартак
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2009 11:54 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:18
Мнения: 366
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Предлагам да не се бърза, за да подготвим всичко както трябва, а и за да мине отпускарския сезон. Ще е добре да се чуят и още мнения по въпроса.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2009 22:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 09:21
Мнения: 481
днес показахте че в плевен има само един отбор и тои е спартак


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подписка в подкрепа на Спартак
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2009 23:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Фев 2007 18:49
Мнения: 256
Местоположение: Svishtov
кой ще чууука белите орлииии.......

_________________
http://m.ezua.com/torrents/bitbucket/0, ... 860,00.jpg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подписка в подкрепа на Спартак
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2009 15:42 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 11:27
Мнения: 1485
http://gallery.botevvratza.com/displayi ... fullsize=1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подписка в подкрепа на Спартак
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2010 14:28 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:18
Мнения: 366
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Цитат:
В Смолян започва подписка за спасение на ПФК Родопа

Смолян. В Смолян започва подписка за спасение на местния ПФК Родопа, съобщиха от фен-клуба на "зелено-белите". Подписката е под наслов "Нека всички заедно да спасим ПФК Родопа (Смолян)". Местата ще са мобилни и по този начин подписи ще се събират на различни места в града. Постоянна подписка ще се събира в района на кино „Дружба”, в кв. Райково и кв. Устово. „Нека изразим своята гражданска позиция”, е призивът на феновете на клуба. От петък подписи се събират и в интернет. Инициативата отново е на привържениците на отбора, като тя е със заглавие „Мога да събера 10 000 фена на Родопа преди да закрият отбора”.

www.focus-sport.net


Ето това имах предвид да направим и ние! Ако подписка за Родопа може да събере 10 000 подписа в 30-хиляден Смолян, то такава за Спартак може да бъде подкрепена от поне тройно повече! Мисля си обаче, че дори 10 000 са достатъчно сериозна бройка, с която хората от Общината трябва да се съобразят. Очаквам вашите мнения и коментари!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подписка в подкрепа на Спартак
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2010 15:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Определено трябва да се направи нещо такова и да не се седи безучастно в дълго чакане на нещо което най-вероятно няма да се случи.Време е общината най-после да осъзнае,че сама си забива пироните в ковчега като спомага,макар и да отрича,за затриването на един велик отбор,който обаче няма да се остави да бъде погребан и се надявам в най-скоро време да се възроди.
И в Facebook има много такива инициативи,може и там да се направи нещо не е много трудно да се съберат хора и по нета.

СПАРТАК ЗАВИНАГИ !!!

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2010 18:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 15:14
Мнения: 780
Местоположение: София/Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Давай да я правиме де! getsov пусна темата началото на август 2009 сега сме януари 2010! Да не стане така, че да се сетим за това през 2011. Не трябва много да се говори, дайте да действаме.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подписка в подкрепа на Спартак
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2010 20:35 
Offline

Регистриран на: 02 Ное 2008 21:59
Мнения: 17
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Skype: cska_pleven95
И аз съм съгласен за подписката, трябва да се напомни на малоумния ни кмет че феновете не са забравили любимия си клуб.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2010 11:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Май 2008 14:18
Мнения: 68
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Skype: lil-g7
Ем айде де.Дайте да правим тая подписка и да си върнем Спартак ;]]]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2010 13:08 
Offline

Регистриран на: 17 Сеп 2009 14:06
Мнения: 72
Отбор: Черноморец Бургас (Бургас)
Skype: lucky_luciano_bs
Макар,че не съм нито от Плевен,нито съм фен на Спартак искам да споделя своето мнение,тъй като съм потресен от постоянното унищожаване на емблематични футболни клубове:

1.Няма да е лошо освен подписка и някакъв протест да спретнете,че да се вдигне повече шум.

2.Една декларация до по-известните спортни телевизии,вестници и сайтове ще е също доста полезна.

3.Ще е добре да се свържете с Шоуто на Слави Трифонов и да направите там едно предаване по темата.Той все пак е плевенчанин и би трябвало да ви даде трибуна,а и той може да вземе отношение по проблема.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2010 17:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 15:14
Мнения: 780
Местоположение: София/Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Luciano написа:
Макар,че не съм нито от Плевен,нито съм фен на Спартак искам да споделя своето мнение,тъй като съм потресен от постоянното унищожаване на емблематични футболни клубове:

1.Няма да е лошо освен подписка и някакъв протест да спретнете,че да се вдигне повече шум.

2.Една декларация до по-известните спортни телевизии,вестници и сайтове ще е също доста полезна.

3.Ще е добре да се свържете с Шоуто на Слави Трифонов и да направите там едно предаване по темата.Той все пак е плевенчанин и би трябвало да ви даде трибуна,а и той може да вземе отношение по проблема.

Слави Трифонов е чалгар, чорбар и не е от Плевен!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2010 10:23 
Offline

Регистриран на: 17 Сеп 2009 14:06
Мнения: 72
Отбор: Черноморец Бургас (Бургас)
Skype: lucky_luciano_bs
Ok,може и така да е.Но така или иначе без медийно огласяване на проблема никой няма да ви отрази и 1000 подписки да направите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Подписка в подкрепа на Спартак
МнениеПубликувано на: 16 Яну 2010 00:52 
Offline

Регистриран на: 22 Юни 2009 19:07
Мнения: 14
Хора, преди малко гледах господари на ефира и дадоха репортаж за състоянието на Спартак (вн), феновете обясниха ситуацията в отбора и ми се струва, че и за нашия Спартак не би било никак зле да се действа по същия начин.
До голяма степен съм съгласен с Luciano, че трябва някаква сериозна медийна изява било то в шоуто на Слави или пък господари на ефира .. няма значение. Но един репортаж в широко разпространено и комерсиално предаване мисля, че би имало резултат. :)
Не искам да натрапвам мнението си, просто давам идея. ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 19 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 191074 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141332 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 116636 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 116928 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118204 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози