bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 21:07


Български клубове - Дунав (Русе) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 32 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Спартак /Пд/ 2:0 ДУНАВ
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2007 20:54 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Това е следващия мач на Дунав.Намирисва ми на първа победа като гост...голям оптимист съм.Имам страхотно предчуствие за тоя мач....
НАПРЕД ДУНАВ!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 13:25 
Супер супер във петък със мойто даскол заминаваме на лагер точно във Пловдив и във събота аз и някй мой приятели ще отидем да гледаме първата победа на ДУНАВ като гости.Според мене ще победим със2-1


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 17:40 
Ае всички мошно в Пловдив !!!! Ние тука от квартала тръгваме с 2-3 коли за мача.Надявам се фенклуба и той да организира нещо.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 21:40 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2007 01:42
Мнения: 522
Местоположение: Каварна
Мачът не мърда от X.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 21:45 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2007 01:42
Мнения: 522
Местоположение: Каварна
Точен мач


Според мен Дунав ще натиснат Спартак още от първата минута.Ще изтърват много положения и в 40 минута Спартак ще излезе с контра атака и ще накаже Дунав.След почивката Дунав ще са още по мотивирани и ще изравнят още в 50 минута-от заучена атака.След това и двата отбора ще имат шансове да поведат но няма никой да се възползва.В 77 минута бърза контра атака на Дунав ще завърши с фал на защитник на Спартак и Дунав ще отбележи от бялата точка.В 86 минута след далечен удар Спартак ще направят 2-2.Това е моята прогноза за мача.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 22:24 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
RoNaldO07 написа:
Точен мач


Според мен Дунав ще натиснат Спартак още от първата минута.Ще изтърват много положения и в 40 минута Спартак ще излезе с контра атака и ще накаже Дунав.След почивката Дунав ще са още по мотивирани и ще изравнят още в 50 минута-от заучена атака.След това и двата отбора ще имат шансове да поведат но няма никой да се възползва.В 77 минута бърза контра атака на Дунав ще завърши с фал на защитник на Спартак и Дунав ще отбележи от бялата точка.В 86 минута след далечен удар Спартак ще направят 2-2.Това е моята прогноза за мача.


:lol: :lol: :lol:
Браво,бе екстрасенсе...невероятен си....ако вземеш, че познаеш те признавам.Бахти прогнозата...майкоооооооооооооо милааааа...съвсем изгърмяха бушоните на някои хора :lol: :lol: :lol: :8) :8) :8)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 23:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Яну 2007 13:13
Мнения: 86
Местоположение: Rousse
ВАЖНО !!!!!!!!!!!! щЕ ИМА ЕКСКУРЗИЯ ЗА ПЛОВДИВ,ОТИВАНЕ И ВРЪщАНЕ щЕ СТРУВА 6 ЛВ,КОЙТО ИСКА ДА СЕ ЗАПИшЕ ДА МИ ПИшЕ НА ЛС ТРИТЕ ИМЕНА


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 23:13 
Знам че нее по темате но трябва да се види :)
Ферарио Спасов се завърна в Литекс
Бившият наставник на ловчанлии ще e помощник на Люпко Петрович
Бившият наставник на Литекс Ферарио Спасов изненадващо се завърна в клуба, съобщи "Дарик радио". Спасов, който начело на ловешкия тим записва най-големите си успехи като треньор, е назначен за помощник на старши треньора Люпко Петрович.

Този път обаче той ще е в ролята на скаут в клуба, като ще разузнава за евентуални нови попълнения на ловчанлии.

Начело на Литекс, през сезон 1996/1997 той успява да вкара отбора от "Б" в "А" група, като помощник-треньор е шампион през 1998 г., а като старши-треньор – шампион през 1999 г. и вицешампион през 2002 г.

Под негово ръководство оборът на Литекс печели и Купата на България през 2001 г., а преди и след това – през 1999 и 2003 г. – е финалист в турнира. В началото на февруари 2004-а година Спасов поема треньорския пост в ЦСКА.

През 2006-а година застава начело на Дунав (Русе), който е 13-и (предпоследен) на полусезона в Източната „Б“ група с 10 точки, и го извежда до 6-ото място (с 36 точки) в крайното класиране и само една загуба под негово ръководство. На 2 октомври 2006 г. Ферарио Спасов напуска след конфликт с изпълнителния директор Георги Пейчев.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2007 23:55 
Offline
Дунав завинаги
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 23:16
Мнения: 745
RoNaldO07 написа:
Точен мач


Според мен Дунав ще натиснат Спартак още от първата минута.Ще изтърват много положения и в 40 минута Спартак ще излезе с контра атака и ще накаже Дунав.След почивката Дунав ще са още по мотивирани и ще изравнят още в 50 минута-от заучена атака.След това и двата отбора ще имат шансове да поведат но няма никой да се възползва.В 77 минута бърза контра атака на Дунав ще завърши с фал на защитник на Спартак и Дунав ще отбележи от бялата точка.В 86 минута след далечен удар Спартак ще направят 2-2.Това е моята прогноза за мача.

Брей ама ти си бил умен кат Цонку ве :)

_________________
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2007 09:45 
1X e мача като знам класите и "силните" игри на Дунав като гост.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2007 12:27 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Всяка лоша серия трябва да има своя закономерен край...защо тази серия да не свърши именно в Пловдив... :wink:
Иначе има резон да се търси Х в тази среща,но нищо не се знае

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2007 01:46 
Журанлистът от Велико Търново Петко Павлов ще бъде страничен рефер на мача срещу "Спартак" и "Дунав" в Пловдив. Петко, добър приятел на "Утро", работи за вестник и радио в старата българска столица. Другият асистент по тъча ще е Тихомир Боболов. Главен рефер ще е Михаил Йорданов.

Междувременно капитанът на "Дунав" Ивайло Кирилов заяви пред "Утро", че се чувства по - добре в средата на терена, но при треньорската заръка отново ще изпълнява ролята на либеро.
/в-к "Утро"/


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2007 15:56 
Ивчо не игра либеро,а централен защитник.От утро малко старомодно са написали статията :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2007 16:01 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
aircraft10 написа:
Ивчо не игра либеро,а централен защитник.От утро малко старомодно са написали статията :)


Еми то Жоро Христов още на КИС-а си беше наумил, че Ивчо Кирилов е ''либеро"..така че не съм учуден :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2007 20:38 
Момчета колко народ, ще се изсипите в Пловдив след рейса, който ви дадоха??? Все пак сте голяма пубилка нали така :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2007 21:03 
"обявяваме бойкот на ръководството и демонстративно няма да посетим тоя мач.Причината е,че бяхме нагло лъгани цяла годинатa. " хах :) Сега разбра ли колко хора ще сме там?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2007 21:11 
Или преведено нямате 6лв до Плд,защото не е безплатно :D Ама иначе сте големи фенове хахаха Ама кажи 6-7 човека поне събрахте ли? :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2007 21:17 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
pecata написа:
Или преведено нямате 6лв до Плд,защото не е безплатно :D Ама иначе сте големи фенове хахаха Ама кажи 6-7 човека поне събрахте ли? :D


Сега ми кажи що за лайна ядеш :?: Вие също не ходите на всички мачове, така че няма какво тука да ни иронизираш.Първо гледайте своята кошница :idea:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2007 21:24 
Няма мач в който клетката да е била празна при нас!!! Просто няма :wink: Aма нали се перчехте с великата ви публика.... 6 лв хах


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2007 21:34 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Много се радвам за вас..нямам нищо напротив да е така.А ти помисли ли защо няма да има екскурзия до Пловдив?Не е за 6-те шибани лева-успокой се /защото ти явно си доста разтревожен,че феновете на Дунав няма да пътуват до Пловдив организирано/.Все пак фенове на Дунав в Пловдив ще има-в това не се съмнявай!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2007 21:44 
DUNAV FOREVER написа:
Много се радвам за вас..нямам нищо напротив да е така.А ти помисли ли защо няма да има екскурзия до Пловдив?Не е за 6-те шибани лева-успокой се /защото ти явно си доста разтревожен,че феновете на Дунав няма да пътуват до Пловдив организирано/.Все пак фенове на Дунав в Пловдив ще има-в това не се съмнявай!!!
Ами айде кажи защо? Преди кат ви бяха безплатни пълнихте рейовете....особенно за морето :wink: Ами тва ме е яд, че храните феновете на Каварна,че биле селяни,семкари и т.н, а не се виждате, че за 6 миризливи лева не може да се съберете и 5 човека и после ми говориш за подкрепа?? ХАХА


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2007 21:56 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Не са 6 лева...ти какъв си.Гледам чел си мненията от нашия форум,че и тука преписваш някои фрази, без да знаеш сигурно какви ги говориш!!!Там не прочете ли, че не е за 6-те лева....В темата в нашия форум си пише всичко!А и очевидно агитката в момента не е това,което беше,но какво да се направи има и такива периоди...плюс това вие ако бяхте на наше място пак нямаше да имате голяма агитка в Пловдив.Плюс това хайде моля ти се припомни ми колко беше агитката на Спартак миналата година в Пловдив при гостуването ви на същия този Спартак /ПД/????

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2007 23:01 
Русенци в Пловдив ще има това е сигурно !! Лично аз с още 7-8 момчета ще ходим с коли.Сигурен съм,че поне още 10-на от фенклуба ще тръгнат така,че ще има подкрепа към отбора ни.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2007 17:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Мар 2007 14:20
Мнения: 1007
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
:arrow: 0:1 :!:

_________________
SPARTAK PLEVEN FOREVER IN MY HEART !!!


Изображение

Изображение

ТУРЦИ И ЦИГАНИ ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ !!! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!! http://www.clip4e.com/play.php?id=45143&


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2007 17:27 
pecata-За да има екскурзия до Пловдив.Трябваше да се съберем 50 човека.Ние бяхме към 25 члвека някаде без мен(аз още не се бях записал,щях днес да го направя).Не ни бъркат 6 лв,зашото сега ше дадем 15.От публиката на Каварна сме на светлинни години по напред.А за вас.......какво да ви кажа момчета ще ви видим догодина колко ще ходите на гостуванията ви в Б група.И догодина ще видим и кой ще се класира.Понеже във Варна сте мишки в сравнение с Черно море и май си избиваш комплексите тука а ???


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 32 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 92446 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141382 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149638 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 116951 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118252 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози