bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 16:06


Спартак (Плевен) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 13 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Предложение !!!
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2009 22:21 
От няколко години вече живея в София, но редовно следя развитието на отбора и просто искам да направя едно предложение: да се направи нещо като фондация, в която да може да се съберат пари от фенове и фирми, за да може клубът поне да започне участие в първенството. Незнам по последни данни колко души наброява Плевен, но ако всеки дари дори и символична сума, мисля че ще може да се помогне на клуба. В крайна сметка дори ако трябва всеки месец да се събират пари, не мисля че ще има проблеми, стига да има отчетност за изразходените средства.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Предложение !!!
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2009 22:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Авг 2008 16:49
Мнения: 306
Местоположение: Pleven,Bulgaria
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
да саберем пари и джоджо да си ги земе за него :?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=AzSDwKc9fCU A.C.A.B


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Предложение !!!
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2009 23:05 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:18
Мнения: 366
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Предложението е логично! Проста аритметика показва, че ако 1000 плевенчани веднъж годишно дават за Спартак скромната сума от 100лв., клубът ще разполага с бюджет от 100 000 лв. Отделно финансиране от няколко малки спонсора и Общината би гарантирало достойно съществуване на клуба в професионалния футбол. За по-високи цели ще е необходим по-сериозен инвеститор.

Тази идея и други подобни водят и до също така логичното заключение, че Спартак трябва да бъде акционерно дружество, така че и обикновения привърженик да може да даде своя принос. Участието на Общината би трябвало да защитава интереса на обществото, а не този на отделни личности, които търсят изгода на гърба на управлявания от тях клуб.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Предложение !!!
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2009 23:06 
ludakooo написа:
да саберем пари и джоджо да си ги земе за него :?

ако така я караме наистина ще се стигне до разпад. Просто трябва да има отчесност на изразходените средства. А за акционерното дружество не мисля, че ще стане за 1 месец, все пак толква горе-долу има до началото на шампионата. За това поне на първо време да се съберат пари, за да може да се започне полусезона, после да се отбора да не изпадне и чак накрая да се мисли за обединение, ад-та и т.н.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2009 23:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
А дали ще се намерят тези 1000 човека да дадат по 100 лв ? просто в този град са останали минимално малко хора който бих дали и лев за СПАРТАК ПЛЕВЕН !!

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2009 23:53 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:18
Мнения: 366
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
ultraspartak написа:
А дали ще се намерят тези 1000 човека да дадат по 100 лв ? просто в този град са останали минимално малко хора който бих дали и лев за СПАРТАК ПЛЕВЕН !!


Според мен биха се намерили и дори някои от тях ще дадат и по повече! Проблемът е в това, че в момента никой няма вяра в ръководството, ако въобще вече може да се говори за такова. Привържениците на Спартак не са "умряли", а по-скоро са "заспали"! Ако се започне изграждането на стабилен клуб наново, ще е необходима малко време плевенчани пак да пълнят стадиона!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Предложение !!!
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2009 00:44 
Просто според мен трябва да се намери някой, който разбира от финанси, да влезе в ръководството на клуба и да дава отчет за изразходените средства. При положение, че в момента няма други желаещи да издържат клуба, мисля че ще трябва да се работи с ръкводството в момента. Не че защитавам някой от ръководството, но за да не стига до изпадане наистина някой трябва да подеме инициятива за спасяването на отбора и щом това не са президента на клуба или кмета, остават само феновете и хората, които ги е грижа да има футбола в гр.Плевен


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2009 01:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Трябва сериозен човек или хора да поемат тази инциатива,сериозни пари и сериозна подкрепа.В момента не виждам кой ще са тези "смелчаци" който ще скочат в оставената от джоджо бездънна яма.Спартак го е имало много преди този човек,със сигурност ще го има и много след него,но той съсипа клуба и го остави на произвола на съдбата,дано се намери някой който наистина да поеме някаква инциатива и да помогне на клуба.В момента обаче има само коментари,разговори, и предложения но няма действия .. !!

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2009 13:59 
Offline

Регистриран на: 02 Ное 2008 21:59
Мнения: 17
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Skype: cska_pleven95
съгласен съм с донков,за това предложение но за да стане тва трябва да се распростране в града и колкото се може пове4е хора да ни поткрепят,също така предлагам да се направи нещо като потписка и да се предаде на джоджо и феновете да поемат клуба (временно) за да се спаси Спартака и ДЮШ на клуба! :|


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Предложение !!!
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2009 14:46 
Не съм юрист , но мисля ще трябва да се учреди фондация с нестопаска цел http://www.lawsbg.com/articles/50-fondacia.html http://blog.peio.org/?p=566 просто трябва да се намери някой да го регистрира, след това градът ни не е чак толква голям, и всичко се знае като се подеме нещо.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2009 18:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Апр 2008 14:51
Мнения: 244
Местоположение: Pleven D`ge
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Skype: forza_spartak_pleven
spartak_nazi написа:
съгласен съм с донков,за това предложение но за да стане тва трябва да се распростране в града и колкото се може пове4е хора да ни поткрепят,също така предлагам да се направи нещо като потписка и да се предаде на джоджо и феновете да поемат клуба (временно) за да се спаси Спартака и ДЮШ на клуба! :|


Пич, не си се появявал в залите и по стадиона от доста време, силно ме съмнява фен като теб да даде, дори левче за Спартак. Колкото до идеята, тя е добра, но трябва един сериозен човек, а дори не един, за да се организира. Мисля, че хора които дори, не идват по стадиона, няма да им се свиди някаква символична сума. Според мен издържането на клуба от феновете е невъзможно, но подпомагането му с финансови средства е абсолютно постижимо.

_________________
Spartak Pleven Forever


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2009 06:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Мар 2007 14:20
Мнения: 1007
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
vanio.22 написа:
spartak_nazi написа:
съгласен съм с донков,за това предложение но за да стане тва трябва да се распростране в града и колкото се може пове4е хора да ни поткрепят,също така предлагам да се направи нещо като потписка и да се предаде на джоджо и феновете да поемат клуба (временно) за да се спаси Спартака и ДЮШ на клуба! :|


Пич, не си се появявал в залите и по стадиона от доста време, силно ме съмнява фен като теб да даде, дори левче за Спартак. Колкото до идеята, тя е добра, но трябва един сериозен човек, а дори не един, за да се организира. Мисля, че хора които дори, не идват по стадиона, няма да им се свиди някаква символична сума. Според мен издържането на клуба от феновете е невъзможно, но подпомагането му с финансови средства е абсолютно постижимо.


Offff mi ti pa koi si ?

_________________
SPARTAK PLEVEN FOREVER IN MY HEART !!!


Изображение

Изображение

ТУРЦИ И ЦИГАНИ ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ !!! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!! http://www.clip4e.com/play.php?id=45143&


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2009 13:54 
Offline
Header Team Member
Аватар

Регистриран на: 09 Апр 2007 00:31
Мнения: 1197
Местоположение: Ботевград
Отбор: Балкан (Ботевград)
Skype: niki.hristov123
Много съжалявам за вас. Така беше и при нас със баскетболния клуб. Обаче се оправиха нещата. Направиха сметка в банката и хората превеждат пари. И местни бизнесмени дадоха пари и сега вече има билет 3 лева. Дори и на контролите. Обаче смениха и ръководството. Аз съм сигурен, че ако се смени ръководстовото ще се оправите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 13 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Предложение за Хедър
Форум: Шалке 04
Anonymous 3785 05 Апр 2007 12:47
от spartak forever
Преглежда непрочетените мнения Предложение за хедър
Форум: Севиля
Anonymous 3851 08 Юли 2007 12:28
от Martopetrovfen
Преглежда непрочетените мнения Антоан Сибиерски отхвърли предложение за нов договор
Форум: Нюкясъл
Anonymous 2789 22 Май 2007 16:10
от ForzaMontana
Преглежда непрочетените мнения Предложение!
Форум: Италиански футбол
ubih_te 4931 16 Юни 2008 14:23
от bianconero
Преглежда непрочетените мнения Предложение за нова емблема на ОФК Ботев Враца!
Форум: Ботев (Враца)
r.h. 4277 18 Сеп 2008 14:12
от r.h.

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози