bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 11:25


Септември 98 (Тервел) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 15 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Стадион
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2008 13:31 
Кажете нещо повече за стадиона,гледах снимки в един сайт за стадиони и видях само 3 снимки,направими спечатление че имате доста малък стадион но пък симпатичен,доста е къс терена но пук за сметка на това доста широк,имате ли седалки пейки .


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Стадион
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2008 17:19 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Svetkavica написа:
Кажете нещо повече за стадиона,гледах снимки в един сайт за стадиони и видях само 3 снимки,направими спечатление че имате доста малък стадион но пък симпатичен,доста е къс терена но пук за сметка на това доста широк,имате ли седалки пейки .


Пич да не мислиш да правиш сайт за стадионите в БГ ? :D Гледам вече в няколко под-форума питаш за стадионите :? Ог къде този интерес?

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Стадион
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2008 17:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Май 2007 09:34
Мнения: 667
Местоположение: Русе
Отбор: Аристон (Русе)
Skype: x-kele6
bianconero написа:
Svetkavica написа:
Кажете нещо повече за стадиона,гледах снимки в един сайт за стадиони и видях само 3 снимки,направими спечатление че имате доста малък стадион но пък симпатичен,доста е къс терена но пук за сметка на това доста широк,имате ли седалки пейки .


Пич да не мислиш да правиш сайт за стадионите в БГ ? :D Гледам вече в няколко под-форума питаш за стадионите :? Ог къде този интерес?


И аз това забелязах и го питах да не е онлайн инспектор на БФС : ) , ама уви не е : )

_________________
Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Стадион
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2008 20:59 
Небе хора,просто ми е интерсно,мен един отбор ме интересуват няколко неща,първото е Стадиона,то без стадион ще е бахти кефа,второ дюш,третото какви са амбициите на клуба,и състава на отбора,какви са футболисти ли или някви от областната тръгват да бият съдии и така нататъка,затова че спокс , какво лошо има да се интересувам от стадиони,ама вайното е че се интересувам от Български стадиони,ето например в Тервел,гледах 3 снимки на стадиона и ми хареса какъв е аматьорски в добрия смисъл на думата,това е ако има нещо лошо в това да е интересувам от стадиони кажете и ще спра,ОК вече спирам да коментирам за стадиони.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Стадион
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2008 10:11 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Svetkavica написа:
Небе хора,просто ми е интерсно,мен един отбор ме интересуват няколко неща,първото е Стадиона,то без стадион ще е бахти кефа,второ дюш,третото какви са амбициите на клуба,и състава на отбора,какви са футболисти ли или някви от областната тръгват да бият съдии и така нататъка,затова че спокс , какво лошо има да се интересувам от стадиони,ама вайното е че се интересувам от Български стадиони,ето например в Тервел,гледах 3 снимки на стадиона и ми хареса какъв е аматьорски в добрия смисъл на думата,това е ако има нещо лошо в това да е интересувам от стадиони кажете и ще спра,ОК вече спирам да коментирам за стадиони.


Абе не е пич споко :wink: Интересувай си се-нищо лошо!Напротив!Ние те бъзикаме, ама не се впрягай :wink: То и аз на доста места питам за съставите или за отделни футболисти :razz: Ми интересно ми :D Продължавай в същия дух и да не ти пука :wink:

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Стадион
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2008 10:22 
Offline

Регистриран на: 25 Окт 2006 14:27
Мнения: 1220
Местоположение: Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
Честно казано, стадиона е в лошо състояние. Малък е като размер на игрището..
На времето, когато са го правили е било замислено да е с капацитет около 5 000 места и тн, но още в самото начало ремонта е спрян. Има една главна трибуна, иначе има нещо като хълмчета по целия стадион, където са щели да слагат за сядане.
Ето тук виждате хълмчетата:
Изображение
Ето я и главната трибуна, като не се виждат много добре за сядане местата.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Стадион
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2008 11:13 
Е вече да почвам да питам навякаде :D ,бзк разбира се ,дано Тервел вляезнат в В група.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Стадион
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2008 13:30 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Наистина не е в добро състояние стадиона, но поне има потенциал да се пооправи.Ако на мястото на хълмчетата се направят трибуни ще и се пооправи тревното покритие ще замяза на стадион :wink:

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Стадион
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2008 13:32 
Тази снимка е от преди 1 година зимата когато таман се стопяваше снегът и ние тренирахми всеки ден и затова терена не е в добро състояние . В момента терена е в едно много добро състояние но може и по добре и забележете без да се полива а ако се полива редовно сигорно ще бъде най-добрия терен в Североизточната група вярвайте ми . А за терена мога да кажа че изобщо не е малък има и по малки от нашия поне аз каквото съм виждал . Mо малки от нашия са на - Суворово ; Ендже ; Тошево . Еве има олимпийски размери аве ш напрая аз 15-20 снимки малко да видите стадион аре :guy: :D . А между другото имаме и две помощни игрища ако искате мога и тях да ги снимам :) ааа вече е спечелен проектот за строене на седялки :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Стадион
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2008 15:05 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Ами снимай и основния и тренировъчните игрища и качи снимките да видим как е :wink: Иначе супер че ще слагат и седалки-дръж ни в течение :)

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Стадион
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2008 16:04 
Бре Тервел имало и помощни игриша , браво.Снимай да видим,а за стадиона в Царев Брод ,виждал съм го,тое колкото Колодрума в моя град,ако сте го виждали де.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Стадион
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2008 11:26 
Offline

Регистриран на: 25 Окт 2006 14:27
Мнения: 1220
Местоположение: Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
Оф, в Царев Брод си е наистина малък! Аз знам и един още по-малък, на Велики Преслав. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Стадион
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2008 12:41 
Изображение
Изображение

Изображение

Това е едното теренче малко по надолу от главния стадион


Изображение
Изображение

Изображение
Изображение

Това е второто помощно игрище което е малко изоставено но иначе и то не е лошо ако се укоси веднъж :)

Изображение
Изображение

Изображение
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=91&i=paknashiqfq1.jpg][IMG]

Изображение
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=91&i=pakknashiqbh9.jpg][IMG]

Ето го и главния стадион който също е изоставен и изобщо не се полива и чакаме сега кмета да пусне водата за да може да се полива поне малко а ако се полива поне през ден ще е един от най-добрите терени в Североизточната група

http://www.vbox7.com/play:bb41d6c9

op eto ma i mene :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Стадион
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2008 15:49 
Баси майката,не очаквах такъв малък град който има футбол само в областната и В група да има толкова терени,наистина е похвално,бр за снимките чудесни са,ЕВАЛА.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Стадион
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2008 16:47 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Основния никак не е лош :) Единствения недостатък е че не се полива.Наистина е мноо яко, че има и дма тренировъчни терена.Ако те се поддържат долу-горе и се тренира на тях това означава, че на официалния ще се играят само мачовете и ще е в перфектно състояние.

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 15 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Стадион Тодор Диев
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 51055 16 Окт 2011 23:38
от nike
Преглежда непрочетените мнения Стадион Берое
Форум: Берое (Стара Загора)
Anonymous 45273 10 Ное 2008 12:25
от bulgarche-to
Преглежда непрочетените мнения стадион "Академик"; снимки, информация
Форум: Академик (София)
speedbreaker 62000 28 Дек 2011 12:31
от dibo
Преглежда непрочетените мнения Градски стадион
Форум: Вихрен (Сандански)
Dobrich Boys 30182 07 Окт 2008 19:35
от сливен фен
Преглежда непрочетените мнения Стадион "Калиакра"
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 49948 02 Ное 2008 17:21
от Del Pi3ro

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози