bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 21:08


Български клубове - Дунав (Русе) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 9 мнения ] 

Как оценявате представянето на отбора на Дунав?
Отлично 13%  13%  [ 3 ]
Посредствено 67%  67%  [ 16 ]
Много слабо 21%  21%  [ 5 ]
Общо гласове : 24
Автор Съобщение
 Заглавие: Край на есенния дял на първенството-време за равносметка!
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2006 11:27 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Завърши есенния дял на първенството на Източната Б група.Сега в тази тема ще направя своеобразен обзор на нещата около клуба

ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА СЕЗОНА:

Предсезонната подготовка на отбора беше интензивна като се взеха някои класни нови попълнения!През лятото дойдоха Коце Хазуров,Крис (Кристиян Християнов),Пинчера,вратаря Василев и т.н.
Трябва да отбележим,че и изтървахме някои наистина класни играчи,които се подвизаваха в отбора през тежката пролет на изминалия сезон.Това бяха Станимир Георгиев (отишъл в Нафтекс),вратаря Виктор Георгиев,който си беше класен играч и псеше много добре.Дунав изигра много хубави мачове в контролите и това (наред с обещанията за промоция) обнадежди феновете край Дунава.Дойде време за първият ни мач.Наш противник беше отборът на Калиакра...

Калиакра-Дунав 2:2

В този мач имаше само един отбор на терена-това беше Дунав!Поведохме още в 3 минута,после Каварненци изравниха,но Дунав отново поведе!Тогава момчетата на Бат' Цонко изравниха и така Дунавци направиха 2:2 като гост.Резултат който впоследствие ще се превърне в "любим" за феновете и отбора

Локомотив СтЗ-Дунав 2:2

Ахххххххх,за второ поредно гостуване 2:2!Очевидно нещата в началото не са съвсем изгладени!Направихме 2:2 с отбор,влязал по служебен път в Б група без необходимата селекция.Но имаше време за промяна,тогава и бургаските отбори грешаха...нищо не беше загубено!

Дунав-Светкавица 3:0

Дунав отново беше в дома си-на Градския стадион,където винаги има подкрепата на верните си фенове!Дори и в дъжда,който се изля тогава имаше около 3000 души,които платиха и доста висока цена на билета за стандартите на родната Б група.Тук русенци бяха безапелационни и спечелиха с 3:0,като не оставиха и съмнение в превъзходството си цял мач!Имаше разнообразни атаки,хубави голове,които зарадваха измокрените до кости верни почитатели на отбора!Каточели започваме да намираме себе си!

Сливен-Дунав 2:2

КОШМАР!!! Отново 2:2!Този път не играхме както трябва като сливналии поведоха на два пъти в резултата!Тогава Крис излезе на сцената с невероятните си пропуски сам срещу вратаря...Не беше ли вече А група мираж :?:

Дунав-Спартак Пд 2:0

Нова домакинска победа!Личи си,че няма кой да ни спре вкъщи!Пак обаче безидейна игра,въпреки победата!Личеше си,че момчетата бяха затормозени!Какво пречеше на отбора да се представи добре :?:

Добруджа-Дунав 2:2

Поредно гостуване,и познайте как завърши!Не се сещате-2:2 :evil: !Тогава вече побеснях!Карък ли беше,някаква магия ли-незнам!Поредно 2:2 срещу отбор,който не е от нашата класа (да не ми се сърдят феновете от Добрич :wink: )Тцтцтц,работата хич не вървеше на добре!А и бургските отбори не правеха вече грешки!


Дунав-Черноморец 1:1

Единственият отбор,който тотално ни надигра и то само в едно полувреме беше Черноморец!Въпреки тенденциозното съдийство дунавци положиха усилия и изравниха!

Шумен-Дунав 2:1

Първата ни загуба от сумати време насам беше от Волов!Все пак ги превъзхождахме,но пак многооооооооооо пропуски!

Останалите мачове умишлено не ги коментирам,защото не се появи нищо ново за отбелязване

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2006 11:51 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Не мисля,че представянето ни беше Много слабо,но определено с тези пари можеше много повече!Аз лично гласувах за вариант ПОСРЕДСТВЕНО!Все пак имахме и доста радости на градския стадион,наистина не е това,което всички очаквахме!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2006 13:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2006 21:24
Мнения: 1856
Отбор: Странджа-Металург (Средец)
Аз гласувах с "Посредствено", защото според мен можеше и по-добре да се представите. Ако не са били тези издънки като гости е можело сега да играете много важен фактор за разпределението на първите 2 места. Иначе си личи, че като домакин сте убийствени.:) То пред такава публика си е нормално.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2006 20:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
ПОСРЕДСТВЕНО,но като знам претенциите и много добрите играчи в Дунав мисля че втория полусезон ще се представите доста по добре


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2006 20:40 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
ultraspartak написа:
ПОСРЕДСТВЕНО,но като знам претенциите и много добрите играчи в Дунав мисля че втория полусезон ще се представите доста по добре


Да,и аз точно на това се надявам...мисля,че отбора има голям потенциал и ще обърка доста сметки на пролет :wink: !Едвали ще успеем да се доберем до промоция тази година,но догодина вече мисля,че ще сме по-опитни,по-единни,по-синхронизирани и резултатите ще дойдат...работи се в переспектива и много скоро чакаме резултатите (те лека-полека започват да идват) :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2007 17:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:17
Мнения: 1678
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
И аз гласувах ПОСРЕДСТВЕНО ,защото очаквах повече от вас а особенно и футболистите с които разполагате (Хазуров,Христианов,Ремзи и тн.)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2007 19:51 
От както Мариян е тренер Дунав играят много добре и ако не беше съдията в мача срещо Локо (пд) цяла България щеше да говори за нас.На пролет с тази селекция и този треньор ще играем много силно и очаквам първите 4 кръга победи.Игрите от последните есенни мачове ме обнадеждават още повече!!!
Само Дуанв
П.С. Едно голямо браво на всички фенове които отидоха на мача в Търново с/у Локомотив(включително и аз):)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2007 23:22 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Мариян е много емоционален тренер,който жегва играчите.Той им вярва и в момента гради страшен отбор,в който всички си имат доверие и сякаш са сплотени както никога.Все пак нека изчакаме как ще се развият нещата,но определено нещата за мен почват лека-полека да се нареждат.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2007 21:40 
Ми определено се надявам на повече през вторият полу-сезон.Не , че този играхме кой знаи колко зле , но определено ми се иска да заиграем по-добре


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 9 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 191107 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141382 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149638 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 116659 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 169585 19 Окт 2009 22:34
от stemil

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози