I кръг
Чавдар (Бяла Слатина) - Монтана (Монтана) 0-1
Янтра (Габрово) - Академик 1947 (София) 1-1
Етър 1924 (Велико Търново) - Спортист (Своге) 1-0
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Спартак (Плевен) 2-0
Рилски спортист (Самоков) - Чавдар (Етрополе)2-1
Пирин (Гоце Делчев) - Белите орли (Плевен) 0-2
Локомотив (Мездра) - Миньор (Перник) 1-0 /прекратен/
II кръг
Монтана (Монтана) - Миньор (Перник) 1-3
Белите орли (Плевен) - Локомотив (Мездра) 2-3
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Гоце Делчев) 1-0
Спартак (Плевен) - Рилски спортист (Самоков) 3-3
Спортист (Своге) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) 2-0
Академик 1947 (София) - Етър 1924 (Велико Търново) 6-2
Чавдар (Бяла Слатина) - Янтра (Габрово) 3-0
III кръг
Янтра (Габрово) - Монтана (Монтана) 2-1
Етър 1924 (Велико Търново) - Чавдар (Бяла Слатина) 2-2
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Академик 1947 (София) 1-2
Рилски спортист (Самоков) - Спортист (Своге) 2-2
Пирин (Гоце Делчев) - Спартак (Плевен) 1-0
Локомотив (Мездра) - Чавдар (Етрополе) 1-0
Миньор (Перник) - Белите орли (Плевен) 0-0
IV кръг
Монтана (Монтана) - Белите орли (Плевен) 1-2
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник) 1-0
Спартак (Плевен) - Локомотив (Мездра) 0-3
Спортист (Своге) - Пирин (Гоце Делчев) 0-0
Академик 1947 (София) - Рилски спортист (Самоков) 2-3
Чавдар (Бяла Слатина) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) 1-0
Янтра (Габрово) - Етър 1924 (Велико Търново) 3-0
V кръг
Етър 1924 (Велико Търново) - Монтана (Монтана) 3-0
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Янтра (Габрово) 1-1
Рилски спортист (Самоков) - Чавдар (Бяла Слатина) 1-1
Пирин (Гоце Делчев) - Академик 1947 (София) 1-3
Локомотив (Мездра) - Спортист (Своге) 3-1
Миньор (Перник) - Спартак (Плевен) 2-0
Белите орли (Плевен) - Чавдар (Етрополе) 0-2
VI кръг
Монтана (Монтана) - Чавдар (Етрополе)
Спартак (Плевен) - Белите орли (Плевен)
Спортист (Своге) - Миньор (Перник)
Академик 1947 (София) - Локомотив (Мездра)
Чавдар (Бяла Слатина) - Пирин (Гоце Делчев)
Янтра (Габрово) - Рилски спортист (Самоков)
Етър 1924 (Велико Търново) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
VII кръг
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Монтана (Монтана)
Рилски спортист (Самоков) - Етър 1924 (Велико Търново)
Пирин (Гоце Делчев) - Янтра (Габрово)
Локомотив (Мездра) - Чавдар (Бяла Слатина)
Миньор (Перник) - Академик 1947 (София)
Белите орли (Плевен) - Спортист (Своге)
Чавдар (Етрополе) - Спартак (Плевен)
VIII кръг
Монтана (Монтана) - Спартак (Плевен)
Спортист (Своге) - Чавдар (Етрополе)
Академик 1947 (София) - Белите орли (Плевен)
Чавдар (Бяла Слатина) - Миньор (Перник)
Янтра (Габрово) - Локомотив (Мездра)
Етър 1924 (Велико Търново) - Пирин (Гоце Делчев)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Рилски спортист (Самоков)
IX кръг
Рилски спортист (Самоков) - Монтана (Монтана)
Пирин (Гоце Делчев) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Локомотив (Мездра) - Етър 1924 (Велико Търново)
Миньор (Перник) - Янтра (Габрово)
Белите орли (Плевен) - Чавдар (Бяла Слатина)
Чавдар (Етрополе) - Академик 1947 (София)
Спартак (Плевен) - Спортист (Своге)
X кръг
Монтана (Монтана) - Спортист (Своге)
Академик 1947 (София) - Спартак (Плевен)
Чавдар (Бяла Слатина) - Чавдар (Етрополе)
Янтра (Габрово) - Белите орли (Плевен)
Етър 1924 (Велико Търново) - Миньор (Перник)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Локомотив (Мездра)
Рилски спортист (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев)
XI кръг
Пирин (Гоце Делчев) - Монтана (Монтана)
Локомотив (Мездра) - Рилски спортист (Самоков)
Миньор (Перник) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Белите орли (Плевен) - Етър 1924 (Велико Търново)
Чавдар (Етрополе) - Янтра (Габрово)
Спартак (Плевен) - Чавдар (Бяла Слатина)
Спортист (Своге) - Академик 1947 (София)
XII кръг
Монтана (Монтана) - Академик 1947 (София)
Чавдар (Бяла Слатина) - Спортист (Своге)
Янтра (Габрово) - Спартак (Плевен)
Етър 1924 (Велико Търново) - Чавдар (Етрополе)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Белите орли (Плевен)
Рилски спортист (Самоков) - Миньор (Перник)
Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив (Мездра)
XIII кръг
Локомотив (Мездра) - Монтана (Монтана)
Миньор (Перник) - Пирин (Гоце Делчев)
Белите орли (Плевен) - Рилски спортист (Самоков)
Чавдар (Етрополе) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Спартак (Плевен) - Етър 1924 (Велико Търново)
Спортист (Своге) - Янтра (Габрово)
Академик 1947 (София) - Чавдар (Бяла Слатина)
Програма за пролетен полусезон
XIV кръг
Монтана (Монтана) - Чавдар (Бяла Слатина)
Академик 1947 (София) - Янтра (Габрово)
Спортист (Своге) - Етър 1924 (Велико Търново)
Спартак (Плевен) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Чавдар (Етрополе) - Рилски спортист (Самоков)
Белите орли (Плевен) - Пирин (Гоце Делчев)
Миньор (Перник) - Локомотив (Мездра)
XV кръг
Миньор (Перник) - Монтана (Монтана)
Локомотив (Мездра) - Белите орли (Плевен)
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Етрополе)
Рилски спортист (Самоков) - Спартак (Плевен)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Спортист (Своге)
Етър 1924 (Велико Търново) - Академик 1947 (София)
Янтра (Габрово) - Чавдар (Бяла Слатина)
XVI кръг
Монтана (Монтана) - Янтра (Габрово)
Чавдар (Бяла Слатина) - Етър 1924 (Велико Търново)
Академик 1947 (София) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Спортист (Своге) - Рилски спортист (Самоков)
Спартак (Плевен) - Пирин (Гоце Делчев)
Чавдар (Етрополе) - Локомотив (Мездра)
Белите орли (Плевен) - Миньор (Перник)
XVII кръг
Белите орли (Плевен) - Монтана (Монтана)
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)
Локомотив (Мездра) - Спартак (Плевен)
Пирин (Гоце Делчев) - Спортист (Своге)
Рилски спортист (Самоков) - Академик 1947 (София)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Бяла Слатина)
Етър 1924 (Велико Търново) - Янтра (Габрово)
XVIII кръг
Монтана (Монтана) - Етър 1924 (Велико Търново)
Янтра (Габрово) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Чавдар (Бяла Слатина) - Рилски спортист (Самоков)
Академик 1947 (София) - Пирин (Гоце Делчев)
Спортист (Своге) - Локомотив (Мездра)
Спартак (Плевен) - Миньор (Перник)
Чавдар (Етрополе) - Белите орли (Плевен)
XIX кръг
Чавдар (Етрополе) - Монтана (Монтана)
Белите орли (Плевен) - Спартак (Плевен)
Миньор (Перник) - Спортист (Своге)
Локомотив (Мездра) - Академик 1947 (София)
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Бяла Слатина)
Рилски спортист (Самоков) - Янтра (Габрово)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Етър 1924 (Велико Търново)
XX кръг
Монтана (Монтана) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Етър 1924 (Велико Търново) - Рилски спортист (Самоков)
Янтра (Габрово) - Пирин (Гоце Делчев)
Чавдар (Бяла Слатина) - Локомотив (Мездра)
Академик 1947 (София) - Миньор (Перник)
Спортист (Своге) - Белите орли (Плевен)
Спартак (Плевен) - Чавдар (Етрополе)
XXI кръг
Спартак (Плевен) - Монтана (Монтана)
Чавдар (Етрополе) - Спортист (Своге)
Белите орли (Плевен) - Академик 1947 (София)
Миньор (Перник) - Чавдар (Бяла Слатина)
Локомотив (Мездра) - Янтра (Габрово)
Пирин (Гоце Делчев) - Етър 1924 (Велико Търново)
Рилски спортист (Самоков) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
XXII кръг
Монтана (Монтана) - Рилски спортист (Самоков)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Пирин (Гоце Делчев)
Етър 1924 (Велико Търново) - Локомотив (Мездра)
Янтра (Габрово) - Миньор (Перник)
Чавдар (Бяла Слатина) - Белите орли (Плевен)
Академик 1947 (София) - Чавдар (Етрополе)
Спортист (Своге) - Спартак (Плевен)
XXIII кръг
Спортист (Своге) - Монтана (Монтана)
Спартак (Плевен) - Академик 1947 (София)
Чавдар (Етрополе) - Чавдар (Бяла Слатина)
Белите орли (Плевен) - Янтра (Габрово)
Миньор (Перник) - Етър 1924 (Велико Търново)
Локомотив (Мездра) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Пирин (Гоце Делчев) - Рилски спортист (Самоков)
XXIV кръг
Монтана (Монтана) - Пирин (Гоце Делчев)
Рилски спортист (Самоков) - Локомотив (Мездра)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник)
Етър 1924 (Велико Търново) - Белите орли (Плевен)
Янтра (Габрово) - Чавдар (Етрополе)
Чавдар (Бяла Слатина) - Спартак (Плевен)
Академик 1947 (София) - Спортист (Своге)
XXV кръг
Академик 1947 (София) - Монтана (Монтана)
Спортист (Своге) - Чавдар (Бяла Слатина)
Спартак (Плевен) - Янтра (Габрово)
Чавдар (Етрополе) - Етър 1924 (Велико Търново)
Белите орли (Плевен) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Миньор (Перник) - Рилски спортист (Самоков)
Локомотив (Мездра) - Пирин (Гоце Делчев)
XXVI кръг
Монтана (Монтана) - Локомотив (Мездра)
Пирин (Гоце Делчев) - Миньор (Перник)
Рилски спортист (Самоков) - Белите орли (Плевен)
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)
Етър 1924 (Велико Търново) - Спартак (Плевен)
Янтра (Габрово) - Спортист (Своге)
Чавдар (Бяла Слатина) - Академик 1947 (София