bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 11:08




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 12 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: UK Championship
МнениеПубликувано на: 22 Ное 2007 16:28 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
Най-интерсния турнир след световното ще се проведе от 8 до 16 декември :!: :!: Днес започват квалификациите в Понтис Престатин


Последна промяна Football Fan на 13 Фев 2008 11:15, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Ное 2007 16:29 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
Ейдриън Гънел на крачка от "Maplin UK Championship"
Англичанинът Ейдриън Гънел е оптимист за развитието на предстоящите квалификационни мачове, осигуряващи му класирането на шампионата по снукър на Обединеното кралство. Номер 40 в световната ранглиста трябва да преодолее само още две препятствия в Западен Уелс, за да се класира за надпреварата, която ще проведе от 8 до 16 декември.

По правилник 16-те най-добри в квалификационните кръгове ще се присъединят към играчите от Топ 16. Както е известно, форумът в Обединеното кралство е вторият по важност ранкинг турнир.

35-годишният Гънел стартира сезона по невероятен начин, достигайки първите 16 на "Мастърс"-а в Шанхай и класирайки се сред 32-та най-добри в Северна Ирландия. "Играя със самочувствие и през последните 5 - 6 седмици наистина имам късмет. Очаквам с нетърпение срещите в родния ми Телфорд, тъй като имм много фенове там", каза англичанинът.

Квалификациите ще се проведат от 23 до 30 ноемврим като първият мач на Гънел е във вторник. Сред вероятните му съперници са китаецът Лианг Уенбо, Ашли Райт и Дейвид Ро. "Приоритет за мен е да спечеля първия двубой, независимо от това кой ще ми е противник", завърши Ейдриън Гънел.
В квалификационната фаза на надпреварата участие ще вземат още Джими Уайт, Джон Перът и Марко Фу.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2007 21:19 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
Стивън Хендри е първата голяма жертва на "Maplin UK Championship"
Бившият световен шампион Стивън Хендри се превърна в първото голямо разочарование на тазгодишния шампионат по снукър на Обединеното кралство, след като допусна загуба в първия кръг от Марк Алън с 9:4 фрейма.

Въпреки че започна убедително мача и спечели първата част, 38-годишният Хендри допусна изоставане с 2:6. Алън се прояви с брейкове от 47, 80, 88, 79, 66, 76 и 77 точки.
Изображение
"Справял съм се в много по-трудни ситуации в миналото, сподели след загубата седемкратният световен шампион. - Този сезон не е от най-добрите в кариерата ми, липсва ми увереност и това си проличава на масата. Определено мога да кажа, че по време на официалните мачове играя много по-добре отколкото на тренировките, ударите ми са по-прецизни, което означава, че се нуждая от малко време, за да заема мястото си. Сигурен съм, че победите няма да закъснеят. В един момент се чувстваш безсилен, но победите дават самочувствие."
Изображение
"Няма как да скрия радостта си, тъй като това е най-голямата победа в досегашната ми кариера, обясни щастливият Алън. - Стивън Хендри е моят идол, запалих се по снукъра, гледайки именно негови двубои. Аз победих кумира си. Чувствам се един от добрите играчи в професионалния снукър, но продължавам да се уча."

Следващ съперник на Алън ще бъде двукратният шампион от надпреварата Марк Уилямс, който от своя страна не срещна трудности в двубоя си срещу квалификанта Рики Уолдън (9:3). Уилямс реализира брейкове от 63, 88, 71, 65 и 63 точки и така си осигури място в следващата фаза на турнира в "Телфърд Сентър".

Найджъл Бонд надигра изненадващо Кен Дохърти с 9:7 фрейма, шампионът от надпреварата в Северна Ирландия Стивън Магуайър записа успех с 9:5 фрейма над Джо Суейл.

Други резултати:
Шон Мърфи - Пол Дейвис 9:5
Дин Дзюнхуей - Ейдриън Гънел 9:3
КРИСТИНА БЛИЗНАШКА[/img]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Дек 2007 00:33 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
Дзюнхуей отнесе Гънел в първия кръг в Телфърд
Бившият шампион Дин Дзюнхуей не остана много време на масата в първия мач от първенството на Обединеното кралство и безпроблемно се справи с Ейдриън Гънел с 9:3 фрейма. Китайският талант, който достигна до трофея през 2005 година след успех над шесткратния носител на трофея Стив Дейвис, поведе с убедителното 6:2 фрейма след сутрешната сесия. Въпреки опитите на представителя на домакините да окаже съпротива на съперника си, Дин не допусна разколебаване в играта си. На 20-годишния Дзюнхуей предстои двубой срещу Найджъл Бонд, който пък отстрани родения в Дъблин Кен Дохърти с 9:7 части.

"Бях напрегнат през целия ден, сподели китайският играч. - Радвам се, че победих, но не мога да не обърна сериозно внимание и на многото пропуски. Малко съжалявам, че надпреварата не се провежда в Йорк, както досега, а се премести в Телфърд. Надявам се и тук да имам късмет."
Гънел остави в статистиката брейкове от 50, 62 и 51 2 точки, а Дин се прояви с 90, 60, 143 (най-доброто постижение досега), 70 и 46.

Бившият световен шампион Шон Мърфи също намери място сред 16-те, които продължават напред, побеждавайки в първия кръг Пол Дейвис с 9:5. "Всички очакваха да спечеля и аз направих именно това, каза Мърфи, който реализира брейкове от 135, 46, 60, 43, 56, 89, 48 и 89 точки. - В никакъв случай обаче това не означава, че мачът беше лесен."

Други резултати:

Питър Ебдън - Питър Маккълък 8:9 фрейма

Стив Дейвис - Стюърт Бингам 4:9

КРИСТИНА БЛИЗНАШКА


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Дек 2007 17:07 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
Нова сензация :!: :!: шампиона Ебдън отпадна

Цитат:
Защитаващият миналогодишната си титла Питър Ебдън отпадна изненадващо от шампионата по снукър на Обединеното кралство, след като допусна загуба в първия кръг с 8:9 фрейма от Иън Маккълък.

Маккълък изоставаше с 0:5 фрейма, но се върна в мача и дори поведе с 8:7. 37-годишният му съперник обаче успя да изравни и да запази интригата до последния момент. Ебдън ръководеше двубоя от самото начало на първата сесия в събота, но това не успя да попречи на година по-младия му противник да запише убедителен 17-ти фрейм с брейк от 84 точки.

"Едно е да се върнеш в мач, в който си с пасив от 5 части, когато играеш в тренировка срещу някой не чак толкова претенциозен съперник, но това е Питър Ебдън и нещата са различни, каза Маккълък. - Дори и да бях загубил с 8:9, щях да бъда наистина доволен от представянето си."

"Когато Иън се върна в мача и резултатът беше 5:3 в моя полза в края на първата сесия, разбрах, че няма да ми бъде никак лесно. Причината да загубя не бяха допуснати от моя страна грешки, а изключителната игра на Маккълък", обясни Ебдън.

sportal.bg

Питър Ебдън --- Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2007 19:33 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
Всички резултати от първия кръг:


Питър Ебдън - Иън Маккълък 8:9
Стивън Магуайър - Джо Суейл 9:5
Марк Уилямс - Рики Уолдън 9:3
Стивън Хендри - Марк Алън 4:9
Кен Дохърти - Найджъл Бонд 7:9
Дин Джунхуей - Ейдриън Гънел 9:3
Стив Дейвис - Стюърт Бингам 4:9
Шон Мърфи - Пол Дейвис 9:5
Греъм Дот - Дейв Харълд 7:9
Марк Селби - Антъни Хамилтън 9:5
Райън Дей - Марко Фу 6:9
Нийл Робъртсън - Джо Пери 6:9
Рони О'Съливън - Майкъл Холт 9:6
Стивън Лий - Марк Кинг 8:9
Алистър Картър - Бари Хоукинс 8:9
Джон Хигинс - Джейми Коуп 3:9

Схема на мачовете във втория кръг:

Иън Маккълък - Стивън Магуайър
Марк Уилямс - Марк Алън
Найджъл Бонд -Дин Дзюнхуей
Стюърт Бингам - Шон Мърфи
Дейв Харълд - Марк Селби
Марко Фу - Джо Пери
Рони О'Съливън - Марк Кинг
Бари Хоукинс - Джейми Коуп
Прави впечатление отпадабето на 6 съзтезателя от топ 16 :!: Опитните Ебдън,Дот и Робъртсън напуснаха след загуби от Макълък,Харълд и Пери. Световния шампион Джон Хигинс изненадващп беше разгромне от Джейми Коуп-3:9.Опитния Стив Дейвис загуби от Стюърт Бингам,а падението на Стивън Хендри продължи с нова загуба-тозии път от Марк Алън


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2007 19:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2007 15:14
Мнения: 780
Местоположение: София/Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Жалко за Стив Дейвис, който е играещата легенда. А иначе след тези отпаднали ако О`Съливън не вземе турнира не знам, най-много някой от дръпнатите да му попречи.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2007 15:36 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
О'Съливън прегази Марк Кинг в Телфърд
Рони О'Съливън си осигури място сред осемте най-добри на Откритото първенство по снукър на Обединеното кралство, след като прегази 21-ия в света Марк Кинг с 9:1 фрейма. Трикратният шампион от надпреварата поведе с убедителното 7:1 след първата сесия, като не остави никакъв шанс на съперника си и във втория сеанс с брейкове от 49 и 40 точки.

На Ракетата предстои сблъсък на 1/4-финала срещу Джейми Коуп, който отстрани по пътя си световния шампион Джон Хигинс, както и Бари Хоукинс с измъчените 9:8 фрейма.

Въпреки красноречивия резултат 31-годишния Рони не остана доволен от представянето си в Телфърд. "Ако кажа, че играя на ниво, ще излъжа. Всеки трябва сам да е най-големия си критик и аз съм именно такъв. Не мога да повярвам, че спечелих турнира "Премиър лийг" и достигнах до финала на "Гран При" при подобно представяне."

"Едва ли мога да искам нещо повече от това да се изправя срещу О'Съливън, каза Джейми Коуп. - Не се страхувам от него, не мога да си го позволя."

Резултати от втория кръг:

Иън Маккълък - Стивън Магуайър 5:9 фрейма
Марк Уилямс - Марк Алън 9:5
Найджъл Бонд -Дин Дзюнхуей 5:9
Стюърт Бингам - Шон Мърфи 3:9
Дейв Харълд - Марк Селби 2:9
Марко Фу - Джо Пери 9:2
Рони О'Съливън - Марк Кинг 9:1
Бари Хоукинс - Джейми Коуп 8:9

Схема за 1/4-финалите:

Стивън Магуайър - Марк Уилямс
Дин Дзюнхуей - Шон Мърфи
Марк Селби - Марко Фу
Рони О'Съливън - Джейми Коуп


Рони О'Съливан -> [img]http://sportal.bg:8080/new/uploads/news/2007_50/images/00077661.jpg
[/img]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Дек 2007 13:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
на О"Съливан му гледах и двата мача тоя е ненормален нещо като Левски в Футбола!

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Дек 2007 16:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
по принцип съм за Рони той е велик ама тоя Кинг беше такъв смешник, бягай то не е работа :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Дек 2007 19:00 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
Просто Рони се намира в невероятна форма и ако не спечели този турнир сега,просто няма кога :8) Иначе мн хубава победа и срещу Коуп и сега полуфинал го чака


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2007 22:21 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
Стивън Магуайър остави още един труден мач зад гърба си, след като победи на 1/2-финала на шампионата на Обединеното кралство лидера в предварителната ранглиста Шон Мърфи с 9:5 фрейма. Шампионът от изданието през 2004 година ще има възможност да повтори успеха си във Великобритания, като на финала ще трябва да се изправи срещу победителя от другия полуфинале ссблъсък

В момента играят Рони и Селби,като резултата е 5:3,след малко почва и прякото предаване


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 12 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снукър & World championship
Форум: Летни спортове
TOTTI10 23072 26 Сеп 2007 19:23
от ubih_te
Преглежда непрочетените мнения www.martinpetrov.co.uk
Форум: Национален отбор
Webmaster Vratza 4806 14 Юли 2008 15:08
от Martopetrovfen
Преглежда непрочетените мнения Conquiztador Championship ! The Big Final
Форум: Свободна зона
Football Fan 25567 16 Фев 2009 15:14
от _Becko_
Преглежда непрочетените мнения ПРОДАВАМ Маркови стоки,внос от UK
Форум: Свободна зона
RangerSS 1374 23 Май 2011 20:39
от RangerSS

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози