bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 01:20


. GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: "Спорт Мания" с Крум Савов тръгва в неделя 08.03. по Канал 3
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2009 15:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2007 18:03
Мнения: 707
Местоположение: София
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
Skype: faktora_mc
Цитат:
Завръщането на Крум Савов

Крум Савов се завръща в ефир с ново спортно предаване „Спорт Мания", което ще бъде излъчвано по Канал 3.

Изображение

То ще има много общи неща със „Спортен свят", което беше по „Нова", но ще има и приятни изненади за зрителите. Една от тях е, че в студиото ще има публика, която ще бъде разделена в два сектора, подобно на стадион.
Новият колектив на Крум е ударен - Иван Ченчев и Ивайло Славейков, които са доказани специалисти в българския футбол. Двамата ще имат за задача да вадят кирливите ризи на играчи, треньори и ръководители. Предаването ще е външна продукция с продуценти Петьо П. Блъсков и Васил Иванов, който са съюзници в „Таргет Медия". Велислав Вуцов ще бъде другият водещ на „Спорт Мания".

Изображение

Крум

„Избрах Канал 3, тъй като те първи ме потърсиха, когато останах без работа. Друга причина е, че със Сашо Диков сме работили заедно. Хубавото е, че хората възприемат тази телевизия като спортна, където няма цензура на мнението и винаги се казва истината. С оглед на тези факти, аз нямаше как да откажа. Новият екип не е толкова голям, но е страхотен. С нас ще работят и колегите от DeltaNews, каза Крум Савов. - Отново ще се набляга на футбола, тъй като 85% или 90% от зрителите се интересуват именно от това. Естествена, ако Григор Димитров бие Надал или Веско Топалов вземе световната титла, ще им отделим повече време. Вече има една идея в тази насока, но ще я запазя тайна. За пръв път в кариерата ми се случва да работя с продуценти. Всички са амбициозни да се докажат", заяви водещият.

Изображение
Вуцов

Другият водещ в предаването - Велислав Вуцов не бе убеден в уменията си да бъде репортер. Въпреки това, специалистът показа завиден хъс за работа.
„Всеки ми казва, че съм добър репортер. Аз обаче не съм сигурен в това. Имам още много да уча. Единственото, което мога да кажа със сигурност е, че ще дам всичко от себе си. Дано се получи. Интересно е да съм от другата страна на микрофона. Направих го, защото много хора извадиха хаплив език срещу мен, когато ми беше трудно и не бяха прави. Сега ще имам възможност да им отвърна, заяви Вуцов. - Ако видя, че нещо не се получава, няма да се излагам докрай, сам ще си тръгна, обещавам. Аз не съм човек, който върши нещата наполовина", каза Вуцов.

Източник: http://www.deltanews.bg
Снимки: http://www.deltanews.bg

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 1 мнение ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 92519 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141499 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149762 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118351 17 Авг 2011 16:27
от mainata89
Преглежда непрочетените мнения СЛАВИЯ гост на ст."СЛАВИЯ" :]
Форум: Сезон 2006/2007
mittag_slavia 43050 06 Ное 2006 16:39
от Real_Madrid_Slavia

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози