bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 18:13


Детско-юношески футбол GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 66 мнения ]  Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Вашата футболна екипировка :)
МнениеПубликувано на: 18 Сеп 2008 21:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Сеп 2008 20:52
Мнения: 10
Отбор: Марек 2010 (Дупница)
viko1948 написа:
Football Fan написа:
Кво ми са хвалите с предатори найкове и т.н. Аз си джиткам с Мат стар и без кори, ама съм по-добър от половината от вас :wink:


и аз така играя


i az taka s platnenki si jitkam na tren samo na ma4ovete igraq s nekkvi matstarki i kori i az ne im zn marka ta:D:D :lol:

_________________
NeMa pRaVdA NeMa rEd
VaDiM kYrO i NaReD


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Вашата футболна екипировка :)
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2008 00:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Сеп 2007 16:51
Мнения: 369
Отбор: Левски (София)
Аз си разцъквам с диадора и ушспорт!!! Страшно удобни са диадората!!!Корите даже незнам имат ли марка!!! :D :D :D А за (големите футболисти),които играят само с адидаси,найкове и такива ще им кажа,ча ако си могат и боси ще играят!!!Нали и във отбора ги гледам някои с професионални найкове,други с Ф50+,трети с копи и нищо нестава от тях!!! :twisted: :twisted: :twisted:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2008 14:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Дек 2007 20:18
Мнения: 328
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
Skype: onlineplay
Добре бе бате ае като много знаеш отиди на хубав стадион с платненки играй 90 минути при мокро време и след тва влез с някви Найк0ве, Адидаси.. дето мн ги плюете тука и след тва пак ще говорим.. ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Вашата футболна екипировка :)
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2008 14:56 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2007 01:42
Мнения: 522
Местоположение: Каварна
Абе според мен няма значение с какви бутони играеш,важното е те да са отчупени и меки,за да усещаш много добре топката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Вашата футболна екипировка :)
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2008 15:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Май 2007 18:23
Мнения: 624
Местоположение: София/Люлин/Своге
На мен като ми подариха Аsics Signature и не се занимавам професионално, това прави ли ме манекен, че ако е така да ги фърлям :bounce:

_________________
F*CK all I need is U
Fortuna favet fortibus! - Съдбата обича смелите!
Изображение
[url=http://www.slovo.bg/showwork.php3?AuID=1&WorkID=3161&Level=1]Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е или слава!
...
[/url]



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2008 00:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Сеп 2007 16:51
Мнения: 369
Отбор: Левски (София)
chefzZ написа:
Добре бе бате ае като много знаеш отиди на хубав стадион с платненки играй 90 минути при мокро време и след тва влез с някви Найк0ве, Адидаси.. дето мн ги плюете тука и след тва пак ще говорим.. ;)




Ние не ги плюеме,просто казвам че повече от половината подрастващи футболисти дето носят такива марки за нищо нестават,а само се хвалят кой,колко пари е дал за бутонки!!! :twisted: :twisted: :twisted:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Вашата футболна екипировка :)
МнениеПубликувано на: 06 Ное 2008 19:41 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2007 01:42
Мнения: 522
Местоположение: Каварна
Абе от Зона Варна всички добри подрастващи футболисти играят със Найк и Адидас,така че не всички са манекенчета.Манекенче можеш да кажеш на човек като му видиш играта,а не по това какви бутонки има.Нали искаме да сме богата нация,тогава защо плюете по скъпото. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Ное 2008 22:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 19:56
Мнения: 797
Местоположение: PLOVDIV 4004,Trakian valey
Отбор: Спартак-С 94 (Пловдив)
абе това е днешния юношески фтбол, само калеври, кори, екипи. само стойки от футболистите. аз много години наред играх със стадионки (ако някой знае за тези калеври) които години наред са били на краката на истинските български футболисти. днес като се отиде на тренировки всеки се гледа с кво играе и с кво е облечен. мислят си, че екипировките играят вместо тях. вземете се стегнете и играйте футбол с удоволствие. ако си гледате в краката само до никъде няма да стигнете


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2008 19:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Сеп 2008 20:52
Мнения: 10
Отбор: Марек 2010 (Дупница)
mi taka e nie nali minalata godina nqmahme mn ekipi i za tva puskahme samo s teniski i s nekvi ancuzi i bobov dol i dr mn ni se smeeha ma otnesoha 12/13 na nula :D:D:D:D:D:D:

_________________
NeMa pRaVdA NeMa rEd
VaDiM kYrO i NaReD


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: 01 Дек 2008 22:57 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
IvKoNi написа:
chefzZ написа:
Добре бе бате ае като много знаеш отиди на хубав стадион с платненки играй 90 минути при мокро време и след тва влез с някви Найк0ве, Адидаси.. дето мн ги плюете тука и след тва пак ще говорим.. ;)




Ние не ги плюеме,просто казвам че повече от половината подрастващи футболисти дето носят такива марки за нищо нестават,а само се хвалят кой,колко пари е дал за бутонки!!! :twisted: :twisted: :twisted:


При положение, че половината не могат да играят, ама искат да приличат на К.Роналдо по калеврите :a006: Яко поза и смех + тва на тия терени не си заслужава с яки калеври :wink:

Смених Матстарките с Пума Тиемпо :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 22:41 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
gladiatori написа:
абе това е днешния юношески фтбол, само калеври, кори, екипи. само стойки от футболистите. аз много години наред играх със стадионки (ако някой знае за тези калеври) които години наред са били на краката на истинските български футболисти. днес като се отиде на тренировки всеки се гледа с кво играе и с кво е облечен. мислят си, че екипировките играят вместо тях. вземете се стегнете и играйте футбол с удоволствие. ако си гледате в краката само до никъде няма да стигнете

Аз също съм играл със "Стадионки" , мисля че ги правеха в Габрово , наистина много удобна обувка и не се късаше ей...а днешните модели са все някакви изгъзени и карат не повече от година - две.Няма да изпадам в крайности като това "да играеш с гуменки на трева хубаво ли е и тн..." , но ако погледнем реално днес футбола се е развил до такова ниво , че има обувки , които наистина могат да подобрят силата на удара или точността на паса.Не казвам , че ако не си го можеш и ще стане , просто се дава един плюс отгоре.И винаги е по-хубаво , когато целия отбор пристигнете на стадиона екипирани с някои екипи на адидас или найк и като си наденете фанелките също да са избарани , целия отбор да са с обувки над 100 лева , обаче като излезете на терена да покажете на противника , че наистина сте по-добрия отбор от тях и затова сте по-добре облечени и да покажете на президента си , че наистина заслужавате парите , които е дал за вас да ви облече. Ето това за мен е заслужено!

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 22:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
да в Габрово ги правеха , 25 лева струваха на онез пари от завода

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 22:55 
Offline
Header Team Member
Аватар

Регистриран на: 09 Апр 2007 00:31
Мнения: 1197
Местоположение: Ботевград
Отбор: Балкан (Ботевград)
Skype: niki.hristov123
Аз ритам само на хасфалт веч'. Платненки рулз. Иначе съм си намислил да взема предаторки (като на Джерард) или новите Тиемпо Р10 на найки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Вашата футболна екипировка :)
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2008 00:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Матстар Форевър :a006: :first:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Вашата футболна екипировка :)
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2009 13:09 
Бутонки : Nike Mercurial Green
Кори : Uhlsport
Други бутонки: Nike Mercurial Red


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Вашата футболна екипировка :)
МнениеПубликувано на: 09 Фев 2009 23:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 29 Ное 2008 23:50
Мнения: 27
Отбор: Чавдар (Етрополе)
Rukavici:Adidas +F50
Butonki:Puma king
trenirova4ni butonki:Nike Mercurial :) :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2009 12:48 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
Torresinho написа:
Аз ритам само на хасфалт веч'. Платненки рулз. Иначе съм си намислил да взема предаторки (като на Джерард) или новите Тиемпо Р10 на найки.


Ти ако спреш да се филмираш по тия фифа фуфа модиал вива футбол вол. 729 може и да привлечеш интерес на големите отбори :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2009 13:32 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Аз пък спортувам гол ;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2009 00:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Мар 2008 13:29
Мнения: 1282
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
аз си вземам кубинките и така яко ритам в краката,че ме гонят с червен картон

_________________
Death til forrædere


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Вашата футболна екипировка :)
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2009 08:59 
Изображение

""Аз също съм играл със "Стадионки" , мисля че ги правеха в Габрово , наистина много удобна обувка и не се късаше ей...а днешните модели са все някакви изгъзени и карат не повече от година -""

Това е въпросното дзвере....от естествена кожа, затова не се къса.Сега всичко е найлони и пластмаси.За добрите и удобни бутонки нищо лошо не може да се каже.Винаги ти помагат да си на по-добро ниво.Няма значение дали ще станеш Роналдо или кой там.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Вашата футболна екипировка :)
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2009 22:22 
Offline

Регистриран на: 29 Дек 2008 19:22
Мнения: 243
Местоположение: Балчик
Отбор: Черноморец (Балчик)
Skype: gangsta_boy-x
Аз лично играя с бутонки Spalding (черни) и кори Nike Total 90 Изображение

Според мен най-добрите бутонки в момента на пазара са :arrow: Nike CR7 Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Вашата футболна екипировка :)
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2009 22:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:00
Мнения: 1372
Местоположение: Своге
всеки вторник , четвъртак на изкуствено до стадиона в Своге , от 14 човека 10 поне сме с гуменки мат стар :8)

_________________
C`ONE CITY !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Вашата футболна екипировка :)
МнениеПубликувано на: 22 Мар 2009 17:38 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
PA4O написа:
Изображение

""Аз също съм играл със "Стадионки" , мисля че ги правеха в Габрово , наистина много удобна обувка и не се късаше ей...а днешните модели са все някакви изгъзени и карат не повече от година -""

Това е въпросното дзвере....от естествена кожа, затова не се къса.Сега всичко е найлони и пластмаси.За добрите и удобни бутонки нищо лошо не може да се каже.Винаги ти помагат да си на по-добро ниво.Няма значение дали ще станеш Роналдо или кой там.


Аз имах два чифта , черни и кафяви( бяха червени , обаче нямах същия цвят боя и ги мацах с черна и те смениха цвета с времето ) . Обаче моите бяха с 13 бутона и бяха гумени ,а тези май са каучук или...пластмаса може би :)

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2009 00:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 19:56
Мнения: 797
Местоположение: PLOVDIV 4004,Trakian valey
Отбор: Спартак-С 94 (Пловдив)
Филка, лично аз имах 5 или 6 чифта, като последния дори си го купих от фирмения магазин на "Обувен завод Габрово" в Пловдив. много добра обувка бяха стадионките. първите ми бяха 36 номер. после имах 37 и 38. след това изведнъж кракът израстна без да се усетя за 2-3 месеца и си мислех че следвашият чифт още ми е голям и отидох да си купя нов. взех си ги и като се прибрах у нас да ги видя и другите, установих, че вече са ми тамън и за това на следващият ден отидох да си ги заменя с по-големия номер 41. и така вече като ми стана кракът 42 номер сложих Диадора която бе някаква направа от остатъци на завода на Митьо Селския за 50 лв. като се скъса и тя потърсих дали има пак "Стадионки", но вече не се продаваха и оттогава минах изцяло на Диадора.
тези които мислех, че са ми по-големи бяха кафефи на цвят и доста биеха на очи


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2009 00:43 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Между другото аз не съм толкоз възрастен както може би личи от коментарите ми . В момента играя в Стара Възраст , но въпросните обувки съм използвал в подготовителната група, деца и даже от младша възраст малко закачих с тях . Жалко , че и моите се скъсаха , но все пак 5 тренировки в седмицата и на шестия ден мач , рядко поддържане и стана така , че се разпориха от единия край , но това защото ми умаляха . Иначе в момента си играя с някви найкове ...на тях пише Роналдиньо, даже не им знам името на марката.

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 66 мнения ]  Предишна  1, 2, 3  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Вашата оценка за Мъри като треньор за двата мача с Беларус?
Форум: Национален отбор
Klemenza 7198 21 Юли 2007 00:32
от I_Love_Spartak
Преглежда непрочетените мнения Югоизточна "В" Аматьорска футболна група - сезон 2
Форум: Поморие (Поморие)
Anonymous 2607 03 Фев 2008 13:58
от PoMoRiE_fEn
Преглежда непрочетените мнения Югоизточна "В" Аматьорска футболна група - сезон 2
Форум: Сезон 2007/2008
IanStuart 1954 10 Мар 2008 21:23
от IanStuart
Преглежда непрочетените мнения Футболна Школа "Христо Стоичков"
Форум: Чавдар (Етрополе)
Smirn0FF 18362 06 Май 2011 00:44
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения ЕКИПИРОВКА
Форум: Тенис
Anonymous 7646 23 Дек 2008 12:12
от XaXo

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози