bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 27 Апр 2024 12:01


. GOAL.bg



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 80 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2008 16:26 
Като безпристрастен ще кажа на момчетата от Ловеч изобщо да не се сравняват с феновете на Берое защото е меко казано смешно .....
И като маса и като качество и като изпълнения хората от града на правите улици се доста пред вас така че не се надъхваите толкова много!
Според мене въпреки многото критики който отнасят Беройци след Пловдив те и Варна са най-добре представящите се провинциални градове откъм фен сцена ...... но има и друга истина нека не се прекалява с филмите и хоолиганските изпyлнения нека всичко си става от самосебе си и да е раелно за да няма случки като тази как 17 годишни се точат на Канарите вряли и кипяли в боища .............


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2008 22:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 2007 14:53
Мнения: 2322
Местоположение: София
Отбор: ЦСКА (София)
ЛЪЖЦИ :!: и двете знамена на фен клуба в Разлог си бяха днеска на Армията :!:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2008 09:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Друзя старозагорски та къде викате е знамето на Разлог :roll: :lol:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2008 14:28 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 20:26
Мнения: 77
Местоположение: Пазарджик
А на некой от вас ако му хвълят камък(паве) по колата как ще реагирате?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2008 15:07 
_NoRTeR_ написа:
А на некой от вас ако му хвълят камък(паве) по колата как ще реагирате?


Ше му строшиме главата :lol:
Ае тая скучка не е така както е написана ...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2008 15:15 
Offline
Мразя
Аватар

Регистриран на: 12 Юни 2007 10:51
Мнения: 333
Местоположение: София,Младост!
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: moorhunh
Casual_1916 написа:
значи бих искал да внеса малко яснота около цялата случка като очевидец!
Минаваха 2-3 коли с пловдивска регистрация и ние ( около 15 човека на години от 16 - 18 ) хвърлихме 1 камък. Пурвата кола спря рязко и след нея останалите 2) от колите слезнаха около 15 чорбари на възрраст около 27 - 30 години на по 100-на кила
:lol: до тука всичко нормално и яко точно за бои. Обаче чорбарчетата сички от до бяха с дърета,бухалки,боксови абе във всеки имаше по нещу. стана боят удариха 2 момчета от наще по главата с боксове и момчетата бяха откарани в болницата.Боят траеше не повече от 2 мин.Веднага доидоха ушанките и ние подпалихме.
Моето мнение че чорбарите се изложеха, извиняваите но да тръгнеш на бои срещу хора които мойе да саа ти деца СЪС БУХАЛКИ,БОКСОВЕ И Т.Н е много смешно !!!1

ти чуваш ли се бе 2-3 коли и 15 човека по 100 кила :lol: :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2008 16:17 
viko1948 написа:
ЛЪЖЦИ :!: и двете знамена на фен клуба в Разлог си бяха днеска на Армията :!:


1-во Жалко е да не знаеш, че Фен клуб Разлог имат три знамена.
2-ро Питай лично тях дали са им взели знамето и, че това Фен клуб Разлог(не RAZ=LOG, а другото е копие) :wink:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2008 16:26 
i taka da e, ebem ti geroistvoto da vzemesh znameto na razlog, tva e vse edno da se kefish, che si gyrbil "Manchester Litex United"... :oops:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2008 16:28 
Offline
Мразя
Аватар

Регистриран на: 12 Юни 2007 10:51
Мнения: 333
Местоположение: София,Младост!
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: moorhunh
q kurav tip kaji kakvo im e jalkoto na razlog
:?: :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2008 18:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 2007 14:53
Мнения: 2322
Местоположение: София
Отбор: ЦСКА (София)
djpetko написа:
viko1948 написа:
ЛЪЖЦИ :!: и двете знамена на фен клуба в Разлог си бяха днеска на Армията :!:


1-во Жалко е да не знаеш, че Фен клуб Разлог имат три знамена.
2-ро Питай лично тях дали са им взели знамето и, че това Фен клуб Разлог(не RAZ=LOG, а другото е копие) :wink:


може и да е така,но все пак я дай да видя снимка на знамето(като Тома Неверни съм :wink: )

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2008 18:41 
zleto написа:
q kurav tip kaji kakvo im e jalkoto na razlog
:?: :roll:



kyde sym kazal, che sa jalki razlog... prosto tva sa obiknoveni fenove, koito ne pretendirat da sa huuligans. ne znam za kvo mi se penish.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2008 21:36 
viko1948 написа:
djpetko написа:
viko1948 написа:
ЛЪЖЦИ :!: и двете знамена на фен клуба в Разлог си бяха днеска на Армията :!:


1-во Жалко е да не знаеш, че Фен клуб Разлог имат три знамена.
2-ро Питай лично тях дали са им взели знамето и, че това Фен клуб Разлог(не RAZ=LOG, а другото е копие) :wink:


може и да е така,но все пак я дай да видя снимка на знамето(като Тома Неверни съм :wink: )

Не знам за колко човека ни имаш агитката, ама имаме доста групи. Аз съм от GV и мога да договоря само за тях. GV не са участвали в боя на BILLA(където е взето знамето), участвали са две от топ групировките ни, които ще запазя в тайна, те ако решат ще снимат знамето, тъпо е да ги зарибяваме да ни го дадат да се снимаме с него
:wink:
Пак казвам като си "Тома неверни" ходи питай Разлог.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2008 21:49 
Да сега това лие е версията,че разлог имали 3 знамена и двете били копия.Добре де снимайте го и го покажете.Като ва знам кви сте ако го бяхте взели ,досега навсякъде в нета да имаше снимки!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2008 21:49 
Offline
Бригада Враца
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2007 15:50
Мнения: 1965
Местоположение: Северозападо
Отбор: Ботев (Враца)
Аз знам какво стана !!

Значи както си вървели част от агитката на Берое и по едно време се разсмърдяло много и тогава единия попитал тоя до него "Абе ти пръдна ли ?" Той му казал "Не'' И така се питал тоя до него никой не казвал да , защото всъщност никой не бил пръднал а поросто ПРАСЕТАТА са осмърдяла Зара Сити и от там дошла вонята след което заралии като видяли свинските впрягове както вие ги наричете "коли" незнайно защо но това е друга тема... те им хвърлили сапун но чорбетата се ядосали защото сапуна бил Тета Тет а те се къпали само с домашен ператен сапун и им скочили на бой за което! Това е цялата история !

ИЗВОД ПРАСЕТА СМЪРДИТЕ ПО ЦЕЛАТА ГЛАВА!!!

ЗАБЛУДЕНИ СТЕ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2008 22:52 
Някой да го изтрие ,че си личи ,че е в неадекватно състояние :roll:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2008 22:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 2007 14:53
Мнения: 2322
Местоположение: София
Отбор: ЦСКА (София)
BotevVratzaForever написа:
Аз знам какво стана !!

Значи както си вървели част от агитката на Берое и по едно време се разсмърдяло много и тогава единия попитал тоя до него "Абе ти пръдна ли ?" Той му казал "Не'' И така се питал тоя до него никой не казвал да , защото всъщност никой не бил пръднал а поросто ПРАСЕТАТА са осмърдяла Зара Сити и от там дошла вонята след което заралии като видяли свинските впрягове както вие ги наричете "коли" незнайно защо но това е друга тема... те им хвърлили сапун но чорбетата се ядосали защото сапуна бил Тета Тет а те се къпали само с домашен ператен сапун и им скочили на бой за което! Това е цялата история !

ИЗВОД ПРАСЕТА СМЪРДИТЕ ПО ЦЕЛАТА ГЛАВА!!!

ЗАБЛУДЕНИ СТЕ!!!


спри си интернета :wink:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2008 00:07 
djpetko написа:
viko1948 написа:
djpetko написа:
viko1948 написа:
ЛЪЖЦИ :!: и двете знамена на фен клуба в Разлог си бяха днеска на Армията :!:


1-во Жалко е да не знаеш, че Фен клуб Разлог имат три знамена.
2-ро Питай лично тях дали са им взели знамето и, че това Фен клуб Разлог(не RAZ=LOG, а другото е копие) :wink:


може и да е така,но все пак я дай да видя снимка на знамето(като Тома Неверни съм :wink: )

Не знам за колко човека ни имаш агитката, ама имаме доста групи. Аз съм от GV и мога да договоря само за тях. GV не са участвали в боя на BILLA(където е взето знамето), участвали са две от топ групировките ни, които ще запазя в тайна, те ако решат ще снимат знамето, тъпо е да ги зарибяваме да ни го дадат да се снимаме с него
:wink:
Пак казвам като си "Тома неверни" ходи питай Разлог.




haha a da ne bi da sa nqkoi ot momchetata,koito na macha s vas sreshtahme pred stadiona vi i se obqsnqvaha,che ne sa huligani i teq vandali,boysove i fighteri sa pulni smeshnici i ne si zaslujava da se zanimavame s tqh,ako sa te ne se i sumnqvam,che sa iztrepali vsichki chorbari v stz i sa im vzeli znamenata...ai siktir selski momcheta!




:forummp3: :forummp3: :forummp3: top grupirovki ?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2008 06:52 
BotevVratzaForever написа:
Аз знам какво стана !!

Значи както си вървели част от агитката на Берое и по едно време се разсмърдяло много и тогава единия попитал тоя до него "Абе ти пръдна ли ?" Той му казал "Не'' И така се питал тоя до него никой не казвал да , защото всъщност никой не бил пръднал а поросто ПРАСЕТАТА са осмърдяла Зара Сити и от там дошла вонята след което заралии като видяли свинските впрягове както вие ги наричете "коли" незнайно защо но това е друга тема... те им хвърлили сапун но чорбетата се ядосали защото сапуна бил Тета Тет а те се къпали само с домашен ператен сапун и им скочили на бой за което! Това е цялата история !

ИЗВОД ПРАСЕТА СМЪРДИТЕ ПО ЦЕЛАТА ГЛАВА!!!

ЗАБЛУДЕНИ СТЕ!!!


:lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2008 06:54 
_BultraS_ написа:
Да сега това лие е версията,че разлог имали 3 знамена и двете били копия.Добре де снимайте го и го покажете.Като ва знам кви сте ако го бяхте взели ,досега навсякъде в нета да имаше снимки!

Ако си спомняш, когато взехме знамето на Черноморец също не се бяхме снимали с него, така че...
Аз пак ти казвам ако зависеше от GV, знамето ще се снима.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2008 14:06 
djpetko написа:
_BultraS_ написа:
Да сега това лие е версията,че разлог имали 3 знамена и двете били копия.Добре де снимайте го и го покажете.Като ва знам кви сте ако го бяхте взели ,досега навсякъде в нета да имаше снимки!

Ако си спомняш, когато взехме знамето на Черноморец също не се бяхме снимали с него, така че...
Аз пак ти казвам ако зависеше от GV, знамето ще се снима.


Ами как да се снимате като ви беше срам-сигурно така сте откраднали и знамето на Разлог и пак ви биха за което,също както с мазутите и с нас.
И стига си си фантазирал глупости за корави фирми,ладове и лайнута филми.Всичките ви групи сте едни и същи мишоци с карирани шапки и бели кецове, посещаващи http://lautahools.torcida-plovdiv.org/index.php
Яко тукати,подметки и ебан през гащите:lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2008 15:30 
Offline
Бригада Враца
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2007 15:50
Мнения: 1965
Местоположение: Северозападо
Отбор: Ботев (Враца)
EMO ULTRAS написа:
Някой да го изтрие ,че си личи ,че е в неадекватно състояние :roll:


А ДОКАЖИ ЧЕ НЕ СМЪРДЯТ ТИЯ ПОГАНИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2008 21:24 
DJ Petko, не знам, не осъзнаваш ли, че всички ви се присмиват тотално. Спри да ръсиш глупости, не се излагай повече.

Хвалите се, че сте взели няколко шала и 2 знамена. Първо, да вземеш шал не е някакъв подвиг. Затова непрестанните ви хвалби по форумите само показват комплексарщината ви. Стъпили ми 20 човека върху някакъв шал, все едно са гърбили знамето на Торсида Пловдив. И тия снимки ги разнасят из почти всички форуми. :lol: :lol: А за знамената, нито снимка. Само голи думи. Въпреки, че и хлапетата знаят, че да накажеш знаме е 1 000 пъти по-престижно и значимо, от това да гърбиш някакъв шал. Обаче за шаловете една камара снимки имате, за знамената ни една. :lol: :lol: :lol:


djpetko написа:
Не знам за колко човека ни имаш агитката, ама имаме доста групи. Аз съм от GV и мога да договоря само за тях. GV не са участвали в боя на BILLA(където е взето знамето), участвали са две от топ групировките ни, които ще запазя в тайна, те ако решат ще снимат знамето, тъпо е да ги зарибяваме да ни го дадат да се снимаме с него
:wink:
Пак казвам като си "Тома неверни" ходи питай Разлог.


:shock: Бах майка му, вие ще излезете като Бока и Ривър. С по няколко топ групировки. :lol: :lol: :lol: По начина, по който си го написал, излиза, че имате минимум 3 топ групировки. Ако не са и повече. :lol: :lol: :lol: Сигурно имате и поне още 2 пъти по толкова НеТопгрупировки... Абе корава работа сте, никой у нас не може да ви се опре...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2008 21:30 
Само като чуеш green and white fighters и може да ти стане ясно


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: цитат
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 11:11 
Един цитат от форума на Зелените вандали:


Цитат:
Тук никой не е казвал за знаме на разлог , ако дж Петко знае повече нека да каже , ние подобно нещо не сме споменали !


Брех, тоз дж Петко :lol: :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 13:28 
Всичко е от съображения за сигурност,щото Ушу чете форумите и гони сурово хулиганите,пази се пълна тайна и конспиративен дух.Риспйект за участниците, м8s!
:lol: :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.     [ 80 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 195167 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 147172 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 119583 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 119629 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 122824 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози