Програма за сезон 2015/2016: I кръг
15 август 2015, събота, 18:00 ч:
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Калиакра (Каварна)
Шумен 1929 (Шумен) - Марисан (Русе)
16 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Химик (Девня)
Светкавица Търговище (Търговище) - Септември 98 (Тервел)
Кубрат 2007 (Кубрат) - Интер (Плачидол) Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Ботев (Нови пазар)
Две могили (Две могили) - Черноморец (Балчик)
II кръг
22 август 2015, събота, 18:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Две могили (Две могили) -
22 август 2015, събота, 20:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Шумен 1929 (Шумен) -
23 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Химик (Девня) - Черноморец (Балчик) -
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) Септември 98 (Тервел) - Кубрат 2007 (Кубрат) -
Марисан (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище) -
Суворово 1 (Суворово) - Тича 1948 (Долни чифлик) -
III кръг
29 август 2015, събота, 18:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Суворово 1 (Суворово) -
Светкавица Търговище (Търговище) - Калиакра (Каварна) -
30 август 2015, неделя, 18:00 ч:
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Химик (Девня) -
Кубрат 2007 (Кубрат) - Марисан (Русе) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Септември 98 (Тервел) -
Две могили (Две могили) - Интер (Плачидол) - Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар) -
IV кръг
5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Шумен 1929 (Шумен) -
5 септември 2015, събота, 19:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Кубрат 2007 (Кубрат) -
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Химик (Девня) - Ботев (Нови пазар) -
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Черноморец (Балчик) Септември 98 (Тервел) - Две могили (Две могили) -
Марисан (Русе) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
Суворово 1 (Суворово) - Светкавица Търговище (Търговище) -
V кръг
12 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Химик (Девня) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Калиакра (Каварна) -
Ботев (Нови пазар) - Интер (Плачидол) - 13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Тича 1948 (Долни чифлик) -
Кубрат 2007 (Кубрат) - Суворово 1 (Суворово) -
Две могили (Две могили) - Марисан (Русе) -
Черноморец (Балчик) - Септември 98 (Тервел) -
VI кръг
19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Шумен 1929 (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище) -
19 септември 2015, събота, 19:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Две могили (Две могили) -
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Химик (Девня) - Интер (Плачидол) - Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар) -
Марисан (Русе) - Черноморец (Балчик) -
Суворово 1 (Суворово) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Кубрат 2007 (Кубрат) -
VII кръг
26 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Шумен 1929 (Шумен) -
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна) -
Ботев (Нови пазар) - Марисан (Русе) -
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Химик (Девня) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Тича 1948 (Долни чифлик) -
Две могили (Две могили) - Суворово 1 (Суворово) -
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Септември 98 (Тервел)
VIII кръг
3 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Ботев (Нови пазар) -
Шумен 1929 (Шумен) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Химик (Девня) - Септември 98 (Тервел) -
Марисан (Русе) - Интер (Плачидол) - Суворово 1 (Суворово) - Черноморец (Балчик) -
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Две могили (Две могили) -
Светкавица Търговище (Търговище) - Кубрат 2007 (Кубрат) -
IX кръг
10 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Две могили (Две могили) - Шумен 1929 (Шумен) -
Ботев (Нови пазар) - Суворово 1 (Суворово) -
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Калиакра (Каварна) 11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Химик (Девня) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Светкавица Търговище (Тщ) -
Черноморец (Балчик) - Тича 1948 (Долни чифлик) -
Септември 98 (Тервел) - Марисан (Русе) -
X кръг
17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Септември 98 (Тервел) -
Шумен 1929 (Шумен) - Черноморец (Балчик) -
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Химик (Девня) - Марисан (Русе) -
Суворово 1 (Суворово) - Интер (Плачидол) - във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Ботев (Нови пазар) -
Светкавица Търговище (Тщ) - Две могили (Две могили) -
Кубрат 2007 (Кубрат) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
XI кръг
23 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Химик (Девня) -
Две могили (Две могили) - Кубрат 2007 (Кубрат) -
Черноморец (Балчик) - Светкавица Търговище (Търговище) -
Ботев (Нови пазар) - Шумен 1929 (Шумен) -
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Тича 1948 (Долни чифлик) - Септември 98 (Тервел) - Суворово 1 (Суворово) -
Марисан (Русе) - Калиакра (Каварна) -
XII кръг
30 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Химик (Девня) - Калиакра (Каварна) -
Суворово 1 (Суворово) - Марисан (Русе) -
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Септември 98 (Тервел) -
Шумен 1929 (Шумен) - Интер (Плачидол) - Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар) -
Кубрат 2007 (Кубрат) - Черноморец (Балчик) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Две могили (Две могили) -
XIII кръг
31 октомври 2015, събота, 14:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Кубрат 2007 (Кубрат) -
Септември 98 (Тервел) - Шумен 1929 (Шумен) -
Калиакра (Каварна) - Суворово 1 (Суворово) -
1 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Две могили (Две могили) - Химик (Девня) -
Черноморец (Балчик) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Светкавица Търговище (Търговище) - Марисан (Русе) - Тича 1948 (Долни чифлик) -
XIV кръг
пролет 2016:
Химик (Девня) - Суворово 1 (Суворово) -
Калиакра (Каварна) - Тича 1948 (Долни чифлик) -
Марисан (Русе) - Шумен 1929 (Шумен) -
Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Търговище) -
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Кубрат 2007 (Кубрат) - Ботев (Нови пазар) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
Черноморец (Балчик) - Две могили (Две могили) -
XV кръг
Черноморец (Балчик) - Химик (Девня) -
Две могили (Две могили) - Ботев (Нови пазар) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Интер (Плачидол) - Кубрат 2007 (Кубрат) - Септември 98 (Тервел) -
Светкавица Търговище (Търговище) - Марисан (Русе) -
Шумен 1929 (Шумен) - Калиакра (Каварна) -
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Суворово 1 (Суворово) -
XVI кръг
Химик (Девня) - Тича 1948 (Долни чифлик) -
Суворово 1 (Суворово) - Шумен 1929 (Шумен) -
Калиакра (Каварна) - Светкавица Търговище (Търговище) -
Марисан (Русе) - Кубрат 2007 (Кубрат) -
Септември 98 (Тервел) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Две могили (Две могили) - Ботев (Нови пазар) - Черноморец (Балчик) -
XVII кръг
Ботев (Нови пазар) - Химик (Девня) -
Черноморец (Балчик) - Интер (Плачидол) - Две могили (Две могили) - Септември 98 (Тервел) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Марисан (Русе) -
Кубрат 2007 (Кубрат) - Калиакра (Каварна) -
Светкавица Търговище (Търговище) - Суворово 1 (Суворово) -
Шумен 1929 (Шумен) - Тича 1948 (Долни чифлик) -
XVIII кръг
Химик (Девня) - Шумен 1929 (Шумен) -
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Светкавица Търговище (Тщ) -
Суворово 1 (Суворово) - Кубрат 2007 (Кубрат) -
Калиакра (Каварна) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
Марисан (Русе) - Две могили (Две могили) -
Септември 98 (Тервел) - Черноморец (Балчик) -
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Ботев (Нови пазар) - XIX кръг
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Химик (Девня) - Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел) -
Черноморец (Балчик) - Марисан (Русе) -
Две могили (Две могили) - Калиакра (Каварна) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Суворово 1 (Суворово) -
Кубрат 2007 (Кубрат) - Тича 1948 (Долни чифлик) -
Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 1929 (Шумен) -
XX кръг
Химик (Девня) - Светкавица Търговище (Търговище) -
Шумен 1929 (Шумен) - Кубрат 2007 (Кубрат) -
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
Суворово 1 (Суворово) - Две могили (Две могили) -
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик) -
Марисан (Русе) - Ботев (Нови пазар) -
Септември 98 (Тервел) - Интер (Плачидол) - XXI кръг
Септември 98 (Тервел) - Химик (Девня) -
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Марисан (Русе) Ботев (Нови пазар) - Калиакра (Каварна) -
Черноморец (Балчик) - Суворово 1 (Суворово) -
Две могили (Две могили) - Тича 1948 (Долни чифлик) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Шумен 1929 (Шумен) -
Кубрат 2007 (Кубрат) - Светкавица Търговище (Търговище) -
XXII кръг
Химик (Девня) - Кубрат 2007 (Кубрат) -
Светкавица Търговище (Тщ) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
Шумен 1929 (Шумен) - Две могили (Две могили) -
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Черноморец (Балчик) -
Суворово 1 (Суворово) - Ботев (Нови пазар) -
Калиакра (Каварна) - Интер (Плачидол) - Марисан (Русе) - Септември 98 (Тервел) -
XXIII кръг
Марисан (Русе) - Химик (Девня) -
Септември 98 (Тервел) - Калиакра (Каварна) -
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Суворово 1 (Суворово) - Ботев (Нови пазар) - Тича 1948 (Долни чифлик) -
Черноморец (Балчик) - Шумен 1929 (Шумен) -
Две могили (Две могили) - Светкавица Търговище (Тщ) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Кубрат 2007 (Кубрат) -
XXIV кръг
Химик (Девня) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
Кубрат 2007 (Кубрат) - Две могили (Две могили) -
Светкавица Търговище (Търговище) - Черноморец (Балчик) -
Шумен 1929 (Шумен) - Ботев (Нови пазар) -
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Интер (Плачидол) -
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел) -
Калиакра (Каварна) - Марисан (Русе) -
XXV кръг
Калиакра (Каварна) - Химик (Девня) -
Марисан (Русе) - Суворово 1 (Суворово) -
Септември 98 (Тервел) - Тича 1948 (Долни чифлик) -
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Интер (Плачидол) - Шумен 1929 (Шумен) - Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище) -
Черноморец (Балчик) - Кубрат 2007 (Кубрат) -
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла, обл.Русе) -
XXVI кръг
Химик (Девня) - Две могили (Две могили) -
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Черноморец (Балчик) -
Кубрат 2007 (Кубрат) - Ботев (Нови пазар) -
Светкавица Търговище (Търговище) - Интер (Плачидол) - Шумен 1929 (Шумен) - Септември 98 (Тервел) -
във Варна, ст."Младост":
Тича 1948 (Долни чифлик) - Марисан (Русе) -
Суворово 1 (Суворово) - Калиакра (Каварна) -