I кръг
9 сепември 2007, неделя, 17:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Вихър (Раданово) -
Удар (Бяла черква) - Левски 1986 (Стражица) -
Аякс (Ореш) - Земеделец-Елит (Козловец) -
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра 2003 (Драганово) -
Ловико (Сухиндол) - Килифарево (Килифарево) -
Лозен (Лозен) - почива
II кръг
16 сепември 2007, неделя, 17:00 ч:
Янтра 2003 (Драганово) - Ловико (Сухиндол) -
Земеделец-Елит (Козловец) - Янтра (Полски Тръмбеш) -
Левски 1986 (Стражица) - Аякс (Ореш) -
Вихър (Раданово) - Удар (Бяла черква) -
Лозен (Лозен) - Изгрев 93 (Царевец) -
Килифарево (Килифарево) - почива
Тази информация е копирана от Bulgarian-football.com © 1992-2007. Благодарим Ви, че цитирате източника.
III кръг
23 сепември 2007, неделя, 17:00 ч:
Удар (Бяла черква) - Лозен (Лозен)
Аякс (Ореш) - Вихър (Раданово)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 1986 (Стражица)
Ловико (Сухиндол) - Земеделец-Елит (Козловец)
Килифарево (Килифарево) - Янтра 2003 (Драганово)
Изгрев 93 (Царевец) - почива
IV кръг
30 сепември 2007, неделя, 17:00 ч:
Земеделец-Елит (Козловец) - Килифарево (Килифарево)
Левски 1986 (Стражица) - Ловико (Сухиндол)
Вихър (Раданово) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Лозен (Лозен) - Аякс (Ореш)
Изгрев 93 (Царевец) - Удар (Бяла черква)
Янтра 2003 (Драганово) - почива
V кръг
7 октомври 2007, неделя, 16:00 ч:
Аякс (Ореш) - Изгрев 93 (Царевец)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен (Лозен)
Ловико (Сухиндол) - Вихър (Раданово)
Килифарево (Килифарево) - Левски 1986 (Стражица)
Янтра 2003 (Драганово) - Земеделец-Елит (Козловец)
Удар (Бяла черква) - почива
VI кръг
14 октомври 2007, неделя, 16:00 ч:
Левски 1986 (Стражица) - Янтра 2003 (Драганово)
Вихър (Раданово) - Килифарево (Килифарево)
Лозен (Лозен) - Ловико (Сухиндол)
Изгрев 93 (Царевец) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Удар (Бяла черква) - Аякс (Ореш)
Земеделец-Елит (Козловец) - почива
VII кръг
21 октомври 2007, неделя, 16:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Удар (Бяла черква)
Ловико (Сухиндол) - Изгрев 93 (Царевец)
Килифарево (Килифарево) - Лозен (Лозен)
Янтра 2003 (Драганово) - Вихър (Раданово)
Земеделец-Елит (Козловец) - Левски 1986 (Стражица)
Аякс (Ореш) - почива
VIII кръг
4 ноември 2007, неделя, 14:30 ч:
Вихър (Раданово) - Земеделец-Елит (Козловец)
Лозен (Лозен) - Янтра 2003 (Драганово)
Изгрев 93 (Царевец) - Килифарево (Килифарево)
Удар (Бяла черква) - Ловико (Сухиндол)
Аякс (Ореш) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Левски 1986 (Стражица) - почива
IX кръг
11 ноември 2007, неделя, 14:30 ч:
Ловико (Сухиндол) - Аякс (Ореш)
Килифарево (Килифарево) - Удар (Бяла черква)
Янтра 2003 (Драганово) - Изгрев 93 (Царевец)
Земеделец-Елит (Козловец) - Лозен (Лозен)
Левски 1986 (Стражица) - Вихър (Раданово)
Янтра (Полски Тръмбеш) - почива
Тази информация е копирана от Bulgarian-football.com © 1992-2007. Благодарим Ви, че цитирате източника.
X кръг
18 ноември 2007, неделя, 14:00 ч:
Лозен (Лозен) - Левски 1986 (Стражица)
Изгрев 93 (Царевец) - Земеделец-Елит (Козловец)
Удар (Бяла черква) - Янтра 2003 (Драганово)
Аякс (Ореш) - Килифарево (Килифарево)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Ловико (Сухиндол)
Вихър (Раданово) - почива
XI кръг
25 ноември 2007, неделя, 14:00 ч:
Килифарево (Килифарево) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Янтра 2003 (Драганово) - Аякс (Ореш)
Земеделец-Елит (Козловец) - Удар (Бяла черква)
Левски 1986 (Стражица) - Изгрев 93 (Царевец)
Вихър (Раданово) - Лозен (Лозен)
Ловико (Сухиндол) - почива
XII кръг
Вихър (Раданово) - Изгрев 93 (Царевец)
Левски 1986 (Стражица) - Удар (Бяла черква)
Земеделец-Елит (Козловец) - Аякс (Ореш)
Янтра 2003 (Драганово) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Килифарево (Килифарево) - Ловико (Сухиндол)
Лозен (Лозен) - почива
XIII кръг
Ловико (Сухиндол) - Янтра 2003 (Драганово)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Земеделец-Елит (Козловец)
Аякс (Ореш) - Левски 1986 (Стражица)
Удар (Бяла черква) - Вихър (Раданово)
Изгрев 93 (Царевец) - Лозен (Лозен)
Килифарево (Килифарево) - почива
XIV кръг
Лозен (Лозен) - Удар (Бяла черква)
Вихър (Раданово) - Аякс (Ореш)
Левски 1986 (Стражица) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Земеделец-Елит (Козловец) - Ловико (Сухиндол)
Янтра 2003 (Драганово) - Килифарево (Килифарево)
Изгрев 93 (Царевец) - почива
Тази информация е копирана от Bulgarian-football.com © 1992-2007. Благодарим Ви, че цитирате източника.
XV кръг
Килифарево (Килифарево) - Земеделец-Елит (Козловец)
Ловико (Сухиндол) - Левски 1986 (Стражица)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Вихър (Раданово)
Аякс (Ореш) - Лозен (Лозен)
Удар (Бяла черква) - Изгрев 93 (Царевец)
Янтра 2003 (Драганово) - почива
XVI кръг
Изгрев 93 (Царевец) - Аякс (Ореш)
Лозен (Лозен) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Вихър (Раданово) - Ловико (Сухиндол)
Левски 1986 (Стражица) - Килифарево (Килифарево)
Земеделец-Елит (Козловец) - Янтра 2003 (Драганово)
Удар (Бяла черква) - почива
XVII кръг
Янтра 2003 (Драганово) - Левски 1986 (Стражица)
Килифарево (Килифарево) - Вихър (Раданово)
Ловико (Сухиндол) - Лозен (Лозен)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Изгрев 93 (Царевец)
Аякс (Ореш) - Удар (Бяла черква)
Земеделец-Елит (Козловец) - почива
XVIII кръг
Удар (Бяла черква) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Изгрев 93 (Царевец) - Ловико (Сухиндол)
Лозен (Лозен) - Килифарево (Килифарево)
Вихър (Раданово) - Янтра 2003 (Драганово)
Левски 1986 (Стражица) - Земеделец-Елит (Козловец)
Аякс (Ореш) - почива
XIX кръг
Земеделец-Елит (Козловец) - Вихър (Раданово)
Янтра 2003 (Драганово) - Лозен (Лозен)
Килифарево (Килифарево) - Изгрев 93 (Царевец)
Ловико (Сухиндол) - Удар (Бяла черква)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Аякс (Ореш)
Левски 1986 (Стражица) - почива
Тази информация е копирана от Bulgarian-football.com © 1992-2007. Благодарим Ви, че цитирате източника.
XX кръг
Аякс (Ореш) - Ловико (Сухиндол)
Удар (Бяла черква) - Килифарево (Килифарево)
Изгрев 93 (Царевец) - Янтра 2003 (Драганово)
Лозен (Лозен) - Земеделец-Елит (Козловец)
Вихър (Раданово) - Левски 1986 (Стражица)
Янтра (Полски Тръмбеш) - почива
XXI кръг
Левски 1986 (Стражица) - Лозен (Лозен)
Земеделец-Елит (Козловец) - Изгрев 93 (Царевец)
Янтра 2003 (Драганово) - Удар (Бяла черква)
Килифарево (Килифарево) - Аякс (Ореш)
Ловико (Сухиндол) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Вихър (Раданово) - почива
XXII кръг
Янтра (Полски Тръмбеш) - Килифарево (Килифарево)
Аякс (Ореш) - Янтра 2003 (Драганово)
Удар (Бяла черква) - Земеделец-Елит (Козловец)
Изгрев 93 (Царевец) - Левски 1986 (Стражица)
Лозен (Лозен) - Вихър (Раданово)
Ловико (Сухиндол) - почива