bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 01 Май 2024 15:18


Български клубове - Янтра (Габрово) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 12 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Янтра (Габрово) - Локомотив (ГО)
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2010 09:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
по принцип трудно вземаме две поредни домакинства...
прогноза 2-1

_________________
http://www.vbox7.com/play:ad36667c&al=1&vid=4333959


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2010 13:00 
Offline

Регистриран на: 04 Сеп 2009 16:47
Мнения: 82
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Ще посетя,в 4 ли е ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Янтра (Габрово) - Локомотив (ГО)
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2010 14:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Да!

_________________
http://www.vbox7.com/play:ad36667c&al=1&vid=4333959


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Янтра (Габрово) - Локомотив (ГО)
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2010 14:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2008 12:07
Мнения: 450
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Skype: theblackangel88
Дам във 4 е !
Според мен , ще е труден мач но си мисля , че ако на Емо Георгиев му върви играта както предният път ще ги бием ! Той е голмайстор и във групата ! И показва доста добро ниво , както винаги ! И нека продължи по същият начин и за напред !
Дано стане интересен мач , аз няма да мога да го гледам ! Но ще чета после ! :D

_________________
" И на Изток , и на Запад , и на Север и на Юг - само ЯНТРА никой друг ! "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Янтра (Габрово) - Локомотив (ГО)
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2010 19:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2008 12:07
Мнения: 450
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Skype: theblackangel88
Е как мина мача !? :a006:

_________________
" И на Изток , и на Запад , и на Север и на Юг - само ЯНТРА никой друг ! "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Янтра (Габрово) - Локомотив (ГО)
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2010 21:10 
Offline

Регистриран на: 03 Сеп 2007 09:40
Мнения: 145
Местоположение: София/ Габрово
Янтра бие 1:0, браво.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Янтра (Габрово) - Локомотив (ГО)
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2010 22:09 
Offline

Регистриран на: 22 Окт 2008 15:37
Мнения: 42
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Честита победа.
Ще си позволя две забележки.
Отбора ви е много, ама много далеч от класата въобще да си позволи да бъде претендент за "Б" група (не че Козлодуй са нещо)
Втората ми забележка е по отношение на публиката ви и в частност футболната и компетентност. Реакцията ви последната минута за вдигнатата засада приличаше повече на фенове на някой отбор от селска група. Имате ли нужда да ви обясня защо имаше засада или някой от вас ще го направи?
Желая ви успех ще се радвам вие, а не Козлодуй да влязят, но едва ли въобще някога ще ви се случи с настоящия ви президент. Селските тарикати да си идат на село.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Янтра (Габрово) - Локомотив (ГО)
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2010 08:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
То е ясно, че сме далеч като класа от Б гр. и реално такава цел не стой пред отбора. Агитката ви е бледо копие на това, което беше преди. Незнам по каква причина. Поне любителя на прескачането на оградите се е разделил с дочените гащи :lol: :lol: :lol: ама този път си го намери де :318:

_________________
http://www.vbox7.com/play:ad36667c&al=1&vid=4333959


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Янтра (Габрово) - Локомотив (ГО)
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2010 10:59 
Offline

Регистриран на: 22 Окт 2008 15:37
Мнения: 42
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Вярно е, никога не сме идвали толкова малко в Габрово. Поне аз не помня по-лошо наше представяне от 20-сет години насам. Основната причина е в това че миналия сезон имахме надежди за влизане и сега на много хора не им се идва след като отбора няма никакви цели. Което е неправилно като мислене.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Янтра (Габрово) - Локомотив (ГО)
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2010 12:38 
Offline

Регистриран на: 30 Ное 2008 14:17
Мнения: 10
Няколко дена все се каня и се каня да ви пиша. Цял роман мога да ви спретна даже се чудя откъде да започна. За нещата на терена. И двата отбора не са за "Б" група, но ние седяхме на терена доста добре (въпреки, контузиите, осакатеният състав и по принцип, че като гости сме доста колебливи). Колкото до публиката с най - добри чуства и без грам заяждане (това може да се докаже ако ни погледнете изказванията и на мен и на чернобял от миналата година, че празни приказки и обиди не сме казвали никога) искам да кажа следното. Уважение затова, че сте малко, но въпреки това си подкрепяте отбора. По времето на комунистическият режим бяхте най - големият град в региона. Срамно е, че сте шепа хора колкото за едно каре белот. На помощните игрища и в училищата имаше повече хора отколкото на стадиона. Както едно момче от вашите каза миналата година "чичкото дето продаваше семки сигурно е направил по голям оборот". Въпреки, че сме по малък град и не сме кой знае колко голям клуб никога няма да сте на нашето ниво дори и на 30 %. Само татуировките на отбора по някои от нашите момчета са повече от вас. Само за последните месеци новите ни знамена и проекти са в пъти повече от вас. И да бягайте срещу нас няма да ни стигнете. Това за бройката. За момчетата които пееха - аз лично ви поздравявам, че дори и малко сте верни, ноооо.... не ви знам какви СС - вци сте и нацисти беше грозно да ни нападете вербално с тези реплики. Колко държава сме и сме все разделени и т.н. само това оставаше да почнем да се ругаем на расистка основа. По време на мач е нормално да има закачки и всеки да си подкрепя отбора, да пее против другият Ок няма проблем, но това беше глупаво. Не ви знам какви скинове и националисти сте и колко въобще от вас разбират дори и малко от идеите които уж защитавате, но ако се бяхте поинтересували поне малко щяхте да разберете, че точно на нас да ни ги пеете тези неща е супер смешно и се изложихте. Аз дори и не псувам по стадионите, но отначало много се изнервих, после ако трябва да бъдем честни ви се смяхме от сърце. Смяхме се от сърце и ви се смяхме много от сърце. Запяхме химна да ви покажем колко много грешите радостното поне беше, че и вие се усетихте и запяхте с нас това даже и в медиите са го отразили. Поздрави момчета подкрепяйте си отбора, но някои от нас като са носели бомбъри и са защитавали тези идеи вие дори още не сте се бръснали. Аз не съм хулиган и никога няма да бъда. Нито ще се крия кой съм, и какви са ми вижданията и идеологиите. Всеки който не ми вярва да ми пише на лични готов съм да му докажа със снимки правотата на думите си.
А и, че от наша страна има доста грешки, неправилно държание и има какво още да се желае спор няма.
"Агитка от около 50 човека подкрепяше горнооряховския тим, а най-хубавият момент беше в средата на второто полувреме, когато феновете на „Локомотив” и „Янтра” запяха дружно химна."

Тука журналиста малко е преувелечил с тези 50 човека, но както и да е :)))

P.S. Имам и още неща да ви казвам и пиша, но имам и други задачи. Хайде със здраве!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2010 14:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
dodger, тези към, които се обръщаш нямат регистрация във форума и едва ли ще стигне това до тях. На мача с Горна имаше около 300 души на стадиона....няколко часа по-късно имаше 300 души на ЦСКА - Калиакра. В едни лайна газим. Това е!

_________________
http://www.vbox7.com/play:ad36667c&al=1&vid=4333959


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Янтра (Габрово) - Локомотив (ГО)
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2010 17:33 
Offline

Регистриран на: 30 Ное 2008 14:17
Мнения: 10
Уважавам коректното ти отношение и държание във форума. Често казано и аз така си мислех, за тези хора, но не исках да прозвучи като обида. Разбира се не е критерий за някой дали пише по форуми или не защото причини, виждания, възможности всякакви. Но според мен от тези момчета повечето чеп за зеле не става и сигурно грам незнаят какви идеи защитават. Аз разбира се не мога и няма да давам анализи, оценки за определена клика от хора които не познавам защото не е коректно. Предполагам и има и свестни сред тях, но я има един, два я не.

P.S. В интерес на истината имаше момчета от нашите които са завършили в Габрово и се видяха с приятели. Долу на центъра едно момче от т.н. стара школа така да се каже, дойде да ни поздрави и да пита за някои от нашите с които се познават от старите времена. Даже нашите звъняха на един от най - изявените от вашите от едно време, който много ми похвалиха като стойностен човек, но просто не е бил в града или нещо такова и съжеляваха, че не можаха да се видят с него. Изглежда момчета които пиха, пяха, ругаха са подрастващи и не са от тях. Разбира се мога и да греша, но мисля, че има доста още да учат. Както и да е живи, здрави. Успех!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 12 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Локомотив (Мездра) - Видима - Раковски (Севлиево)
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 52034 21 Май 2010 11:38
от vivikonna_a
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 71334 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения Берое (Стара Загора) 2-2 Локомотив(София)
Форум: Берое (Стара Загора)
Lorenco 30667 29 Ное 2006 01:08
от bigfish
Преглежда непрочетените мнения БЪКИ-ИМПУЛС /ГАБРОВО/
Форум: Хандбал
янтра гб 54365 26 Окт 2010 06:43
от ncuxo™
Преглежда непрочетените мнения ЗА ГАБРОВО
Форум: Янтра 2019 (Габрово)
янтра гб 40187 15 Окт 2009 20:22
от green

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози