bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 27 Апр 2024 17:45


Български клубове - Янтра (Габрово) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 31 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: (не)Очаквани промени!
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2010 21:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Както вече сте разбрали от http://www.sport-gabrovo.com,Павел Велчев,Ивайло Иванов и Денис Гинев са освободени заради разваляне на дисциплината в отбора,а Николай Илиев напуска поста си,като до края на първенството,отбора ще бъде воден от Веско Антонов.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RFWDi4l2Moo


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: (не)Очаквани промени!
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2010 21:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
kibeto написа:
Както вече сте разбрали от http://www.sport-gabrovo.com,Павел Велчев,Ивайло Иванов и Денис Гинев са освободени заради разваляне на дисциплината в отбора,а Николай Илиев напуска поста си,като до края на първенството,отбора ще бъде воден от Веско Антонов.


Грешка е да се освобождава Галибата Той не е виновен, че няма матреал, колкото до играчите първите двама не стават за Янтра...

_________________
http://www.vbox7.com/play:ad36667c&al=1&vid=4333959


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: (не)Очаквани промени!
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2010 23:09 
Offline
ЯНТРА^hooligan
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 21:18
Мнения: 2321
Местоположение: Габрово City
Отбор: Локомотив (Дамяница)
Skype: ncuxo_1988
Те повечето не стават... ама няма пари за по-добри. За това най-добре да пускат 16-17 годишните да се обиграват

_________________
† R.I.P. † Robert Enke 1977-2009


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2010 01:49 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2009 16:13
Мнения: 625
Поредната простотия! :kopfshuettel: И аз съм на мнение, че тия бунаци (с малки изключения) не стават за нищо! Какво е виновен Николай Илиев, че Ивайло Иванов всеки мач изпуска по три 100% положения, и че не знае какво е засада?! Какво е виновен Веско Антонов, че повечето пишлемета на които им се дава шанс, летят в облаците и се мислят за големите футболисти?! Така или иначе изпадащи няма да има, затова най-добре Веско да пуска юношите, а който се мисли за голям футболист нека да ходи да рита в селските отбори на Трявна и Дряново!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: (не)Очаквани промени!
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2010 07:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Изненадващ обрат! ДО ЧАСОВЕ ПЛАМЕН МАРКОВ СЕ ЗАВРЪЩА В ЯНТРА!!!

_________________
http://www.vbox7.com/play:ad36667c&al=1&vid=4333959


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: (не)Очаквани промени!
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2010 08:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Сеп 2007 10:06
Мнения: 229
Местоположение: Габрово
янтра гб написа:
Изненадващ обрат! ДО ЧАСОВЕ ПЛАМЕН МАРКОВ СЕ ЗАВРЪЩА В ЯНТРА!!!


Честит първи април и на теб, Миро :wink:

_________________
Bianconero per sempre !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: (не)Очаквани промени!
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2010 08:24 
Offline
ЯНТРА^hooligan
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 21:18
Мнения: 2321
Местоположение: Габрово City
Отбор: Локомотив (Дамяница)
Skype: ncuxo_1988
Vincenzo_Iaquinta написа:
янтра гб написа:
Изненадващ обрат! ДО ЧАСОВЕ ПЛАМЕН МАРКОВ СЕ ЗАВРЪЩА В ЯНТРА!!!


Честит първи април и на теб, Миро :wink:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
† R.I.P. † Robert Enke 1977-2009


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2010 08:44 
Offline

Регистриран на: 14 Сеп 2009 09:33
Мнения: 45
Отбор: Левски (София)
То е ясно че тези момчета не са виновни, защото толкова могат. Не е виновен и Галибата, защото с тях който и да дойде нищо не ще може да направи. Виновен е този който разгони сравнително добрите футболисти, които играеха в Габрово /или искаха да дойдат тук/, да играят в съседните градчета, а остави да се мъчат тук тези голобради момчета и да сриват авторитета на футбола в града ни, за сметка на Трявна и Дряново. И всички го знаем кой е този човек.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2010 08:51 
Offline

Регистриран на: 14 Сеп 2009 09:33
Мнения: 45
Отбор: Левски (София)
А Галибата надали някой го е освобождавал. Тръгва си защото вижда, че тук просто няма какво да прави, че при това положение нищо не може да се направи


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: (не)Очаквани промени!
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2010 17:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
ncuxo™ написа:
Vincenzo_Iaquinta написа:
янтра гб написа:
Изненадващ обрат! ДО ЧАСОВЕ ПЛАМЕН МАРКОВ СЕ ЗАВРЪЩА В ЯНТРА!!!


Честит първи април и на теб, Миро :wink:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Честит и на вас момчета, остава ми само да ви пожелая подобни новини да не са първоаприлски а всекидневие :razz:

_________________
http://www.vbox7.com/play:ad36667c&al=1&vid=4333959


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2010 19:24 
Offline

Регистриран на: 28 Авг 2007 16:54
Мнения: 456
Местоположение: Gabrovo
Галибата какво да го освобождават като той няма договор?И той разбра че футбол скоро тук няма да има.Да ходи по селата да се излага?Едно е да излезеш срещу Байерн а съвсем друго е срещу Павликени.Той поне и срещу двата отбора е ИГРАЛ.А тези наши хубостници едва ли ще играят дори и някога срещу отбор от А РФГ.Човека си има достойнство.За разлика от самозвани футболисти.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2010 21:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Сеп 2009 13:12
Мнения: 86
Местоположение: Габрово
Само на мене ли прави впечатление,че освобождават тези,които играха при Христо Кирилов,явно целта е да си остане отбора Янтра 2000,което е почти постигнато.

_________________
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2010 13:03 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2009 16:13
Мнения: 625
Абе и това да е целта, според теб тези дето ги освобождават стават ли за отбора??? И пак старата тема се започва. След като толкова ненавиждате Мънчев, къде е вашия любимец Дандис??? Защо не си задържа отбора, ами се изплю на всички които вярвахме в него (включително и аз)??? Сега отбора на Габрово е този, и на който не му харесва, да си поддържа несъществуващия Дандисов отбор. За мен разлика между двата отбора няма. Този на Дандис, за който всички плачете също не е нашата Янтра! Отбора си беше Янтра-Дандис, а сегашния е Янтра-Мънчев. А нашата Янтра се затри през 2003 година!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: (не)Очаквани промени!
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2010 13:38 
Offline
ЯНТРА^hooligan
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 21:18
Мнения: 2321
Местоположение: Габрово City
Отбор: Локомотив (Дамяница)
Skype: ncuxo_1988
Защото общината пречеше на Дандис е за това !

_________________
† R.I.P. † Robert Enke 1977-2009


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2010 14:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Сеп 2009 13:12
Мнения: 86
Местоположение: Габрово
Yantra Fan 1919 написа:
Абе и това да е целта, според теб тези дето ги освобождават стават ли за отбора??? И пак старата тема се започва. След като толкова ненавиждате Мънчев, къде е вашия любимец Дандис??? Защо не си задържа отбора, ами се изплю на всички които вярвахме в него (включително и аз)??? Сега отбора на Габрово е този, и на който не му харесва, да си поддържа несъществуващия Дандисов отбор. За мен разлика между двата отбора няма. Този на Дандис, за който всички плачете също не е нашата Янтра! Отбора си беше Янтра-Дандис, а сегашния е Янтра-Мънчев. А нашата Янтра се затри през 2003 година!

Точно човек,живеещ на 200 км.от Габрово ли ще ми обяснява как стоят нещата тук!!!Човек,който сигурно ходи на 2-3 мача на Янтра в годината!!!И ако искаш да знаеш,има разлика в отношението на общината към Дандис и към Мънчев.На Дандис само му обещаваха,а на Мънчев му дават.

_________________
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2010 15:12 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2009 16:13
Мнения: 625
Хайде да не се нападаме, защото аз до 2003 година не съм изпускал домакински мач на отбора! И това че живея на 200 км от Габрово не ме прави по-малко фен от теб!!! Бъди сигурен, че съм много наясно със историите на Дандис и купуването на мачове от него!!! Общината си има причини да прави разлика между него и Мънчев и това си е в реда на нещата!!! Не сме ние хората които да решаваме! И не разбирам, какво толкова против това, че живея другаде имате??? И накрая, в годината ходя на малко повече мачове, но това не е чак толкова важно! Хайде със здраве, не искам да се караме помежду си! Не стига всичко, ами и разцепление между нас не е нужно! Просто трябва да уважаваме чуждото мнение!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2010 15:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Сеп 2009 13:12
Мнения: 86
Местоположение: Габрово
Yantra Fan 1919 написа:
Хайде да не се нападаме, защото аз до 2003 година не съм изпускал домакински мач на отбора! И това че живея на 200 км от Габрово не ме прави по-малко фен от теб!!! Бъди сигурен, че съм много наясно със историите на Дандис и купуването на мачове от него!!! Общината си има причини да прави разлика между него и Мънчев и това си е в реда на нещата!!! Не сме ние хората които да решаваме! И не разбирам, какво толкова против това, че живея другаде имате??? И накрая, в годината ходя на малко повече мачове, но това не е чак толкова важно! Хайде със здраве, не искам да се караме помежду си! Не стига всичко, ами и разцепление между нас не е нужно! Просто трябва да уважаваме чуждото мнение!

Лошо няма,аз не искам да се карам с никой.Просто ти ми казваш кой отбор да подкрепям,а аз смятам,че съм си прав за себе си.Само не ми е ясно,защо да е нормално в общината да правят разлика между двамата?

_________________
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2010 15:45 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2009 16:13
Мнения: 625
Много се радвам, че приемаш спора ни за приятелски. Аз не ти казвам кой да подкрепяш, защото и аз съм за старата Янтра до 2003 която беше. Запитвал ли си се с каква цел Дандис взе отбора? Да не би да е единствния президент, на който общината не му помага? Просто той имаше лош съветник в лицето на Тасос, който е гнилеца на габровския футбол! И защо взимате толкова насериозно тези така наречени "легенди", които ако не беше същия този Дандис да купува мачове, никога нямаше да мръднат от В група?! Причните за различното отношение към Мънчев и Дандис си ги знаят само в общината, но бъди сигурен че има защо да е така!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2010 15:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Сеп 2009 13:12
Мнения: 86
Местоположение: Габрово
Само виж къде са в момента Трявна и къде сме ние,а и кои са им играчите.Синът ми,който е на 8 години,даже на него му направи впечатление прогреса на Трявна.Относно купуването на мачове от Дандис,не ми се вярва много-много,но пък кой знае.

_________________
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2010 16:17 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2009 16:13
Мнения: 625
Добре съгласен съм, че Трявна прогресира, но това нищо не означава. С тези футболисти е абсурд да влезнат в Б група. А относно купуването на мачове от Дандис, съм 100% сигурен! Искам само да те попитам, феновете на Манчестър Юнайтед, които бяха фанатизирани по Кристияно Роналдо, след като той премина в Реал Мадрид да не би и те да станаха фенове на Реал?! Дори и най-слабият отбор да имаме, дори и села и паланки да ни бият, аз ще си остана фен на нашия отбор, независимо Дандис, Мънчев или Глейзър е собственик на отбора! Дали ще се казва Янтра 2000 или Янтра 3000, това е отбора на град Габрово и той е единствения наследник на историческия отбор! Това имах предвид, когато казах, че отбора на Дандис не съществува. И ако утре Дандис стане собственик на Трявна, аз за тях ли да викам??? И заради тези недоказани "легенди" пак ли за Трявна да бъда??? Това ми беше мисълта. Извинявам се за спора и ти пожелавам весело изкарване на Великден! И дано някой ден ЯНТРА да играе там където и е мястото!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2010 16:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Сеп 2009 13:12
Мнения: 86
Местоположение: Габрово
Не става въпрос за това,да подкрепяш някой друг отбор,въпросът е,че имахме обигран състав,а сега имаме едно нищо,а същият този,старият състав се представя добре,но за друг отбор.

_________________
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2010 17:09 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2009 16:13
Мнения: 625
Ей Богу, не съм съгласен. Какво му е доброто на представянето на тия мърди??? Какво ни грее нас 5-ти или 10-ти ще сме? Така или иначе с тях бъдеще нямахме! Е вярно и тези сегашните не са кой знае какво, но "легендите" са изпята песен. Ако бяха добри играчи, сега щяха да са поне в отбори от Б група!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2010 17:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Сеп 2009 13:12
Мнения: 86
Местоположение: Габрово
Абе ясно,че наглава с тебе не мога да излезя,сигурно си зодия ОВЕН :-D ,спирам дотука със спора,весело изкарване на празниците.

_________________
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2010 17:49 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2009 16:13
Мнения: 625
Не позна, скорпион съм. :mrgreen: Иначе и на теб весело изкарване. :a006:
И САМО ЯНТРА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2010 18:47 
Offline
ЯНТРА^hooligan
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 21:18
Мнения: 2321
Местоположение: Габрово City
Отбор: Локомотив (Дамяница)
Skype: ncuxo_1988
Yantra Fan 1919 написа:
Хайде да не се нападаме, защото аз до 2003 година не съм изпускал домакински мач на отбора! И това че живея на 200 км от Габрово не ме прави по-малко фен от теб!!! Бъди сигурен, че съм много наясно със историите на Дандис и купуването на мачове от него!!! Общината си има причини да прави разлика между него и Мънчев и това си е в реда на нещата!!! Не сме ние хората които да решаваме! И не разбирам, какво толкова против това, че живея другаде имате??? И накрая, в годината ходя на малко повече мачове, но това не е чак толкова важно! Хайде със здраве, не искам да се караме помежду си! Не стига всичко, ами и разцепление между нас не е нужно! Просто трябва да уважаваме чуждото мнение!

Ти да не си му гледал касовите бележки бе ? Моел е купувал е ! Тоя палячо като не копува .. тея 2000 дано идат в окръжната

_________________
† R.I.P. † Robert Enke 1977-2009


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 31 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Вече май не си сам
Форум: Странджа Агрокорн (Средец)
DUNAV-RUSSE 28986 02 Окт 2007 20:41
от speedbreaker
Преглежда непрочетените мнения О’Шей: Не трябва да пазим само Кака
Форум: Сезон 2006/2007
Accrington 2637 04 Май 2007 20:51
от denis4o
Преглежда непрочетените мнения Фреди Шепърд: Нюкасъл не се продава
Форум: Нюкясъл
Anonymous 2772 17 Май 2007 14:55
от ForzaMontana
Преглежда непрочетените мнения НЕ НА ИЗБОРНИЯ ТУРИЗЪМ!!!
Форум: Сезон 2007/2008
TOTTI10 3677 26 Авг 2007 22:29
от AliEnS|Rap17ka7a
Преглежда непрочетените мнения Що не кацнат във Търново или някуде другаде
Форум: Локомотив (Горна Оряховица)
Ultras 8114 27 Сеп 2007 13:51
от berkov

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози