bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Апр 2024 03:52


Български клубове - Янтра (Габрово) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 40 мнения ]  1, 2  Следваща

Има ли по слаб отбор от сегашния в цялата история на футбол в Габрово?
да 16%  16%  [ 3 ]
не 42%  42%  [ 8 ]
по слаб отбор - да, по некадърно ръководство - никога 42%  42%  [ 8 ]
Общо гласове : 19
Автор Съобщение
 Заглавие: сезон 2009-2010, тотално падение или ново начало?
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2009 09:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Айде давайте..........

_________________
http://www.vbox7.com/play:ad36667c&al=1&vid=4333959


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2009 10:32 
Offline

Регистриран на: 14 Сеп 2009 09:33
Мнения: 45
Отбор: Левски (София)
Давам.
Омръзнаха ми и не искам вече нови начала. Трябва приемственност. Пролетта отбора беше готов, изграден, обигран, само този отбор от цялата група за целия сезон успя да сгъне с кеф мачкащия наред Ботев-Враца. И с няколко момчета от сегашните (за повече конкуренция и сигурност) този сезон той, или иначе казано габровския футбол щеше да мачка наред. Още повече, че основния кандидат за професионалния футбол - Бяла Слатина се дъни през два-три кръга. Никакъв проблем нямаше да има сега да водим поне с няколко точки, а напролед - Оле...
Да, ама не. Появиха се някой господа, които решиха че са по-велики от всичко и от всички, и сраха на метеното.
И сега-хайде пак отначало............


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: сезон 2009-2010, тотално падение или ново начало?
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2009 13:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2007 12:50
Мнения: 1328
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
по слаб отбор - да, по некадърно ръководство - никога

Просто ми е болно като гледам че на всичкото отгоре никой 5 пари не дава че положението е такова

_________________
Изображение
http://vbox7.com/play:80ebbad2
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: сезон 2009-2010, тотално падение или ново начало?
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2009 13:32 
Offline

Регистриран на: 03 Юли 2009 12:09
Мнения: 391
Местоположение: Лъката
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
не вярвам да е имало по слаб отбор защото дори в сезоните когато сме завършвали 9ти и 11ти според мен нивото на Б и В група беше по високо, а и да не забравяме тогава от колко отбора се състояха А и Б група-сега дефакто има много повече отбори преди нас по сила ако ме разбирате

за ръководство не знам ама не е добро това

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2009 15:23 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2009 16:13
Мнения: 625
Аз ще говоря с факти:
Сезон 1999/2000 - завършваме на 11-то място във В група!
Сезон 2000/2001 - завършваме на 8-мо място, пак в тази В група!
Има и още такива сезони, но всички се правим на разсеяни и не си спомняме!

Не мога да разбера какво толкова против ръководството имате?! Защо нямахте претенции към ръководството преди 10 години, когато отбора изпадна от Б група и беше тупан във В група?! Защо не си спомните за срама който брахме, когато изхвърлиха Янтра като мръсно коте от А група?! Защо не си спомните за купищата уредени мачове по времето на Дандис?! Та нали тези смешковци за които сега плачете поне в Б група щяха да играят ако бяха толкова добри! А къде играят сега? В Трявна и Дряново! Срамота! Поне сегашното ръководство не продава мачове!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2009 15:42 
Offline

Регистриран на: 04 Сеп 2009 16:47
Мнения: 82
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
по слаб отбор - да, по некадърно ръководство - никога


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2009 16:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Vasilev2 написа:
по слаб отбор - да, по некадърно ръководство - никога


И аз съм на това мнение. Към ръководството слагам и Дандис и Тасос.


Единственото положително нещо, е че се залага на млади играчи. Просто футболистите от миналата година бяха изпята песен.

_________________
http://www.vbox7.com/play:ad36667c&al=1&vid=4333959


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2009 16:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Сеп 2007 10:06
Мнения: 229
Местоположение: Габрово
Не трябва всички футболисти да се слагат под общ знаменател. Както не всички от настоящия отбор са некадърници, така и не всички от миналогодишния са изпята песен, пример - Милен, Банов, Календжиев, Кънчев...

_________________
Bianconero per sempre !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2009 17:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2007 12:50
Мнения: 1328
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Yantra Fan 1919 написа:
Аз ще говоря с факти:
Поне сегашното ръководство не продава мачове!!!

На кой да продава мачове, като всеки който му трябва си ги взема?

_________________
Изображение
http://vbox7.com/play:80ebbad2
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2009 20:18 
Offline

Регистриран на: 28 Авг 2007 16:54
Мнения: 456
Местоположение: Gabrovo
Кой ще купува мачове след като ще изпадне 1 отбор и той е ясен.И тези които се борят за влизане също са ясни.В борбата за първото място ако се налага Горна да влиза Мънчев поне за почерпка ще изкара.Защото едва ли ще продаде мач на Бяла Слатина.Както беще при комунизма-да изпълним плана за петилетката.Някои го изпълняваха и за 2 години дано на нас ни стигне този 5 годишен цикъл.Ако гледаме кое е слабо ръковдсво не мисля че ръковдството на Дандис е по слабо от това на Мънчев.Нека мънчев вкара отбора в професионалния футбол и гозадържи с 60-70процента собствени средства и да му струва Янтра 800-850000 лева целия му престой на чело на клуба тогава ще коментирам.Не защитавам Дандис но фактите в финансов аспект говорят.Тези суми лично е дал от неговия джоб за периода когато е ръководил тима.Лично пред Зарко Гатев го каза в последното си интервю като президент.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2009 09:55 
Offline

Регистриран на: 14 Сеп 2009 09:33
Мнения: 45
Отбор: Левски (София)
За мен Дандис не беще лош човек и президент. Даде доста собственни средства и все пак постигна някакви успехи. Само че неговия представител тук на място и пряко ангажиран с управлението на клуба г-н Тасос не става за нищо. Явно го избра да го представлява защото и той е грък, но според мен това беше неговата най-голяма грешка. Тасос не притежава никакви качества за тази работа - по моя скромна отценка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2009 12:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Окт 2008 17:52
Мнения: 785
Местоположение: гр.Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Според мен по-слаб отбор като игра не е имало.За класиране е имало и по-слаб,но са играли по-добре най-вероятно, макар че не съм гледал отбора преди 10 години.Иначе си мисля,че това е ново начало ,но началото на края.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2009 17:34 
Offline

Регистриран на: 02 Юли 2009 23:10
Мнения: 1235
Skype: ultra-levski1987
абе аз пък много добре си спомням сезона когато завършиха на 11-то място и мога да ви кажа че групата беше много-по силна , и пръвчо играеше тогава и пламен лалев и есента биха 1-3 във видин а сега тоя отбор ще бие на чужд терен най-много душево или сенник

_________________
"С прискърбие разбрах че е имало някакви технически проблеми и не можем да осигурим линейка и така губим служебно с 0:3".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2009 09:41 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2009 16:13
Мнения: 625
akademik1 написа:
Кой ще купува мачове след като ще изпадне 1 отбор и той е ясен.И тези които се борят за влизане също са ясни.В борбата за първото място ако се налага Горна да влиза Мънчев поне за почерпка ще изкара.Защото едва ли ще продаде мач на Бяла Слатина.Както беще при комунизма-да изпълним плана за петилетката.Някои го изпълняваха и за 2 години дано на нас ни стигне този 5 годишен цикъл.Ако гледаме кое е слабо ръковдсво не мисля че ръковдството на Дандис е по слабо от това на Мънчев.Нека мънчев вкара отбора в професионалния футбол и гозадържи с 60-70процента собствени средства и да му струва Янтра 800-850000 лева целия му престой на чело на клуба тогава ще коментирам.Не защитавам Дандис но фактите в финансов аспект говорят.Тези суми лично е дал от неговия джоб за периода когато е ръководил тима.Лично пред Зарко Гатев го каза в последното си интервю като президент.

Приятелю, няма и 6 месеца от както Мънчев е на власт, а вие правите сравнения с Дандис. Не че го защитавам, но все пак нека да поживеем, пък тогава да коментираме. И последно искам да попитам, след като е добро управлението на Дандис, къде е сега неговия отбор???


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2009 09:51 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2009 16:13
Мнения: 625
Ra4o Kova4a написа:
За мен Дандис не беще лош човек и президент. Даде доста собственни средства и все пак постигна някакви успехи. Само че неговия представител тук на място и пряко ангажиран с управлението на клуба г-н Тасос не става за нищо. Явно го избра да го представлява защото и той е грък, но според мен това беше неговата най-голяма грешка. Тасос не притежава никакви качества за тази работа - по моя скромна отценка.

Напълно си прав! Тасос е вреден за габровския футбол!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2009 09:53 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2009 16:13
Мнения: 625
Manucho написа:
Според мен по-слаб отбор като игра не е имало.За класиране е имало и по-слаб,но са играли по-добре най-вероятно, макар че не съм гледал отбора преди 10 години.Иначе си мисля,че това е ново начало ,но началото на края.

Пич, как успя след 15 изиграни мача да прецениш, че това е най-слабия отбор на Янтра за всички времена?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2009 11:49 
Offline

Регистриран на: 04 Сеп 2009 16:47
Мнения: 82
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Ами може би е гледал повечето мачове,за разлика от теб


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2009 13:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2007 12:50
Мнения: 1328
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Yantra Fan 1919 написа:
Manucho написа:
Според мен по-слаб отбор като игра не е имало.За класиране е имало и по-слаб,но са играли по-добре най-вероятно, макар че не съм гледал отбора преди 10 години.Иначе си мисля,че това е ново начало ,но началото на края.

Пич, как успя след 15 изиграни мача да прецениш, че това е най-слабия отбор на Янтра за всички времена?!

И защо да не може да прецени след 15 мача, малко ли са?Колко мача трябват според теб за да се прецени че един отбор е слаб.

И между другото, когато искаш да цитираш повече от един човек, това покойно може да стане и в един пост, а не да флудиш темата.

_________________
Изображение
http://vbox7.com/play:80ebbad2
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2009 13:53 
Offline

Регистриран на: 28 Авг 2007 16:54
Мнения: 456
Местоположение: Gabrovo
Уважаеми Yantra Fan 1919 виж какво съм писал и кога изразявам мнение че ще коментирам Мънчев.Аз ходя на стадиона отскоро и твърдя че Мънчев и обкръжението около него ще затрият Габровския футбол.Изразил съм мнение дано 5 години да са достатъчни за влизане в професионалния футбол.При никой управляващ футбола досега в Габрово не е имало такава цел.Явно Мънчев е сново мислене и се сравнява с Президенти на клубове които работят с переспектива.Но те са заложили на нещо.А тук залагат на 2 -3 талантливи момчета.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: сезон 2009-2010, тотално падение или ново начало?
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2009 16:09 
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2007 10:55
Мнения: 71
Местоположение: Gabrovo
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Yantra fan 1919 бях те питал преди време в една друга тема, тогава така и не ми отгорови, а дори да си го направил не съм го видял, но пак ще питам - Ти колко мача гледа на Янтра този сезон ????

_________________
ЯНТРА (ГАБРОВО) Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: сезон 2009-2010, тотално падение или ново начало?
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2009 16:54 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2009 16:13
Мнения: 625
green написа:
Yantra fan 1919 бях те питал преди време в една друга тема, тогава така и не ми отгорови, а дори да си го направил не съм го видял, но пак ще питам - Ти колко мача гледа на Янтра този сезон ????

Ами достатъчно мачове съм гледал! :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2009 16:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Окт 2008 17:52
Мнения: 785
Местоположение: гр.Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Yantra Fan 1919 написа:
Manucho написа:
Според мен по-слаб отбор като игра не е имало.За класиране е имало и по-слаб,но са играли по-добре най-вероятно, макар че не съм гледал отбора преди 10 години.Иначе си мисля,че това е ново начало ,но началото на края.

Пич, как успя след 15 изиграни мача да прецениш, че това е най-слабия отбор на Янтра за всички времена?!

Пределно ясно е ,че и след следващите 15 мача ще е същото положение.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2009 17:16 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2009 16:13
Мнения: 625
Виждам, че доста хора са настроени против мен. Не мога да разбра защо не приемате различното мнение?! Моето мнение е такова, че едно ръководство не може да се обявава за тотално сбъркано, след като не са минали и 6 месеца! Другото което твърдя е, че Дандис доведе отбора до това положение, но вие си затваряте очите за него! И последно, казвате че Янтра 1919 бил частен отбор. Ами отбора на Дандис какъв беше???

[AS Roma]Gu73v написа:
И между другото, когато искаш да цитираш повече от един човек, това покойно може да стане и в един пост, а не да флудиш темата.
ОК Г-н [AS Roma]Gu73v, няма да се повтаря. :wink:
Просто реших, че така ще е по-ясно и затова отговорих отделно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2009 17:39 
Offline

Регистриран на: 02 Юли 2009 23:10
Мнения: 1235
Skype: ultra-levski1987
стига сте се дракали, в габрово нито има пари за футбол нито има футболисти с които да се гради отбор за професионален футбол това е положението ,единствения вариант е да дойде някой от някъде си да вземе нещо в града и да сглоби нов отбор, ама и тогава няма да сте доволни щото няма да има габровци в отбора....

_________________
"С прискърбие разбрах че е имало някакви технически проблеми и не можем да осигурим линейка и така губим служебно с 0:3".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2009 17:46 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2009 16:13
Мнения: 625
Kolovatigb написа:
стига сте се дракали, в габрово нито има пари за футбол нито има футболисти с които да се гради отбор за професионален футбол това е положението ,единствения вариант е да дойде някой от някъде си да вземе нещо в града и да сглоби нов отбор, ама и тогава няма да сте доволни щото няма да има габровци в отбора....

Това е най-смисленото мнение от доста време насам, и съм напълно съгласен с него!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 40 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Странджа през сезон 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 142443 06 Юни 2007 15:08
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 154976 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 171292 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 71262 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения Състав на отбора за сезон 2007/2008
Форум: Сезон 2007/2008
parmalat 64713 18 Май 2008 14:18
от [AS Roma]Gu73v

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози