bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 11:26


Български клубове - Янтра (Габрово) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 77 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Янтра , Янтра 2000 или Янтра 1919
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 14:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Окт 2008 17:52
Мнения: 785
Местоположение: гр.Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
янтра гб написа:
Има нещо гнило в цялата работа:

1. Едва ли причината да напускат масово играчите на миналогодишната Янтра са парите. Все пак точно тези играчи играха цяла година за по две вафли.
2. Дандис изказа ясно недоволство и........млъкна. Защо?
3.Въобще Дандис има ли нещо общо с Янтра 1919?

Жалко, че живеем в България и в частност Габрово. Никой не търси отговори на тези и още много въпроси.

Е браво от няколко дни го говоря това ,че обединение няма просто Дандис се предаде и подари Янтра на Мънчев да я до съсипе.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 16:28 
Offline

Регистриран на: 28 Авг 2007 16:54
Мнения: 456
Местоположение: Gabrovo
Дандис колкото да е оплюван все пак направи нещо за Янтра.Имаше же лание но не срещна разбиране и вдигна бялото знаме.За сетен път повтарям че президент който просто става такъв заради собственото си ЕГО и налудничави идеи заедно с още 2-3 не може да направи нищо което да напълни поне малко трибуните и Янтра1919 да се върне в професионалния футбол.В момента в габровския регион има толкова стари и млади кадърни играчи че ако един свестен президент имаше и беше ги събрал Янтра 1919 нямаше кой да я спре.Щеше да понася всичко след себе си. Нека се даде възможност но този отбор и на това ръководство неповече от 4 кръга да докажат че заслужават да защитават цветовете и емблемата на Янтра1919.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 16:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Окт 2008 17:52
Мнения: 785
Местоположение: гр.Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Като стана дума за емблемата същата ли остава като на Янтра?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Янтра , Янтра 2000 или Янтра 1919
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 19:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
янтра гб написа:
Има нещо гнило в цялата работа:

1. Едва ли причината да напускат масово играчите на миналогодишната Янтра са парите. Все пак точно тези играчи играха цяла година за по две вафли.
2. Дандис изказа ясно недоволство и........млъкна. Защо?
3.Въобще Дандис има ли нещо общо с Янтра 1919?

Жалко, че живеем в България и в частност Габрово. Никой не търси отговори на тези и още много въпроси.


1. Това за парите се знае още от втория ден на преговорите за обединение, но като разправяхме с Мариян от 1 месец какво ще стане никой не ни чу, а получихме само ругатни.
2. Дандис няма какво повече да направи, след като общината- главния инвеститор, явно няма намерение да работи с него. Какво повече може да се направи ?
3. Първо да изясня, че официално обединение няма. Това е отбора ня Янтра 2000 плюс 2-3 от Янтра(за резерви) ,но просто с различно име. Това води и до отговора- Дандис няма абсолютно нищо общо с Янтра 1919. Обърнете внимание в неделя колко човека от Янтра ще започнат титуляри- най- много 1 човек.
Това е положението. С Мариян го обясняваме това от много време, но нямаше кой да ни чуе.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 20:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Тошко,всичкото добре,само ме интересува от къде имаш тази информация за напускащите футболисти?На 100% ли е сигурно?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RFWDi4l2Moo


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Янтра , Янтра 2000 или Янтра 1919
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 20:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Soloco написа:
Д. Дочев също разбрах, че е напуснал. А това, че са картотекирани, без да са изиграли официален мач, не ги спира да играят за друг клуб.

Значи в тоя ред на мисли,ако един отбор си картотекира играчите 10 дена преди първия официален мач,даден футболист всеки ден може да се картотекира в 10 различни отбора преди да е започнало първенството?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RFWDi4l2Moo


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Янтра , Янтра 2000 или Янтра 1919
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 21:27 
Offline

Регистриран на: 03 Юли 2009 12:09
Мнения: 391
Местоположение: Лъката
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
мен ми е интересно друго. Щом няма официално обединение и това в момента всъщност е янтра 2000, тогава къде потъва цял един отбор(Янтра)? закрит ли е, преименуван ли, подарен изгорен затрит...къде е? из сички тия въпроси и мнение дето се изписаха в тая тема(и не само) почва да лъсва истината че Даката е прав...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Янтра , Янтра 2000 или Янтра 1919
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 21:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Окт 2008 17:52
Мнения: 785
Местоположение: гр.Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
georgi1919 написа:
мен ми е интересно друго. Щом няма официално обединение и това в момента всъщност е янтра 2000, тогава къде потъва цял един отбор(Янтра)? закрит ли е, преименуван ли, подарен изгорен затрит...къде е? из сички тия въпроси и мнение дето се изписаха в тая тема(и не само) почва да лъсва истината че Даката е прав...

Къде е Янтра ли ..Трявна :roll:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Янтра , Янтра 2000 или Янтра 1919
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 21:35 
Offline

Регистриран на: 03 Юли 2009 12:09
Мнения: 391
Местоположение: Лъката
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
говоря на хартия- лиценз, регистрация ала бала...такива работи

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 21:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Окт 2008 17:52
Мнения: 785
Местоположение: гр.Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Е аз доколкото разбирам на хартия са обединени но не и на практика.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Янтра , Янтра 2000 или Янтра 1919
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 21:58 
Offline

Регистриран на: 03 Юли 2009 12:09
Мнения: 391
Местоположение: Лъката
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Manucho написа:
Е аз доколкото разбирам на хартия са обединени но не и на практика.


това че на практика не са обединени няма значение ако играещите в отброа са можещи, аз лично обаче не мисля така но ще спазя призивите за търпение поне до неделя...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Янтра , Янтра 2000 или Янтра 1919
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 22:37 
Offline

Регистриран на: 12 Юли 2007 11:28
Мнения: 139
Юридически обединение между Янтра и Янтра 2000 няма. Няма и да има и това е разумно, защото обединения клуб трябва да поеме пасивите на ФК Янтра, които не са малко. Затова "идейно" е налице Янтра 1919, който фактически е Янтра 2000.
За мен е без значение цифрата след името. Габрово ще има 1 отбор във "В" група, който трябва да подкрепяме. Миналата година се говореше за "стария - Янтра и "новия - Янтра 2000" клуб, само че този ФК Янтра е създаден през 2003 година, а "новия" през 2000. Ясно е че сегашният габровски отбор няма сериозен финансов ресурс и няма да преследва промоция в Б група. В Габрово в момента липсват условия за професионален футбол. Затова е по-добре да се залага на младите, които имат не лош потенциал. А "звездите" нека ходят да ритат по селата за 50.00 лева повече. Някои от тях "продаваха" мачове в недалечното минало, други се предлагаха на по - заможни отбори, но си останаха жалки и безлични.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 22:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Окт 2008 17:52
Мнения: 785
Местоположение: гр.Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Жалки и безлични ,но поне бяхме 4 ,а сега с младите "таланти" ще сме след 8 място най-вероятно.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Янтра , Янтра 2000 или Янтра 1919
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 23:10 
Offline

Регистриран на: 03 Юли 2009 12:09
Мнения: 391
Местоположение: Лъката
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
като е така закакво бяха тия заявени амбиции за първо място и как така не могат да се разберат двама души(богати колкото си искат)+общината да дават по толкова пари че да гоним не Б ами А група. Вижте отбори издържани САМО от общини или само от един бизнесмен на кво дередже са и ние на какво сме. цялата работа е един пълен ташак тоя филм сме го гледали вече само че тоя път ще е с още по траги-комичен сюжет от преди. Аз лично сигурно ще ида на мача с Павликени но оттам нататък най вероятно няма да си тровя нервите повече защото ми е до гуша.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 23:16 
Offline

Регистриран на: 22 Юни 2009 22:31
Мнения: 3
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
mislq si 4e soloco e prav,teq golemite futbolisti rijiq ico kirilov i drugite da ne gi izbroqvam gi vidqhme v b grupa nemojeha da biqt edin ma4 i izpadnaha,vie kakvo iskate da sa tyk sega da se vlezi v b grupa s tqh i pak muki v b grupa nqma smis1l,da se dade put na mladite v na4aloto 6te ima slabi rezultati no sled vreme 6te stane edin seriozen otbor koito moje da se borii i za ne6to v b grupa,davam vi primer s vraca


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Янтра , Янтра 2000 или Янтра 1919
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 23:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Soloco написа:
Юридически обединение между Янтра и Янтра 2000 няма. Няма и да има и това е разумно, защото обединения клуб трябва да поеме пасивите на ФК Янтра, които не са малко. Затова "идейно" е налице Янтра 1919, който фактически е Янтра 2000.
За мен е без значение цифрата след името. Габрово ще има 1 отбор във "В" група, който трябва да подкрепяме. Миналата година се говореше за "стария - Янтра и "новия - Янтра 2000" клуб, само че този ФК Янтра е създаден през 2003 година, а "новия" през 2000. Ясно е че сегашният габровски отбор няма сериозен финансов ресурс и няма да преследва промоция в Б група. В Габрово в момента липсват условия за професионален футбол. Затова е по-добре да се залага на младите, които имат не лош потенциал. А "звездите" нека ходят да ритат по селата за 50.00 лева повече. Някои от тях "продаваха" мачове в недалечното минало, други се предлагаха на по - заможни отбори, но си останаха жалки и безлични.

Тук съм много съгласен с теб-за селата и 50 лева повече,за продадените мачове и за това да се даде път на младите.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RFWDi4l2Moo


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 23:33 
Offline

Регистриран на: 02 Юли 2009 23:10
Мнения: 1235
Skype: ultra-levski1987
Al3kkss написа:
mislq si 4e soloco e prav,teq golemite futbolisti rijiq ico kirilov i drugite da ne gi izbroqvam gi vidqhme v b grupa nemojeha da biqt edin ma4 i izpadnaha,vie kakvo iskate da sa tyk sega da se vlezi v b grupa s tqh i pak muki v b grupa nqma smis1l,da se dade put na mladite v na4aloto 6te ima slabi rezultati no sled vreme 6te stane edin seriozen otbor koito moje da se borii i za ne6to v b grupa,davam vi primer s vraca

отбор се прави като младите играят с опитни , които да са им за пример и да израстват покрай тях , ако не ми вярваш гледай как се прави и в големите отбори , най-лесно е да слушаш някой дето лъже децата с по 1 таратор на обед, целта на тези хора е нито да обиграват ...тези юноши а съвсем по-различна , по-късно ще я разберат всички , няма сега да я пояснявам , и я ми обясни ти на мене как ще израстнат тези млади като идат в Белене и се насерат още при слизането си от рейса и паднат с 4-0 и им начупят краката , така ли се израства ,това съществуване на този отбор е абсолютно безсмислено ,освен за тези които го ръководят де

_________________
"С прискърбие разбрах че е имало някакви технически проблеми и не можем да осигурим линейка и така губим служебно с 0:3".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 23:35 
Offline

Регистриран на: 03 Юли 2009 12:09
Мнения: 391
Местоположение: Лъката
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Al3kkss написа:
mislq si 4e soloco e prav,teq golemite futbolisti rijiq ico kirilov i drugite da ne gi izbroqvam gi vidqhme v b grupa nemojeha da biqt edin ma4 i izpadnaha,vie kakvo iskate da sa tyk sega da se vlezi v b grupa s tqh i pak muki v b grupa nqma smis1l,da se dade put na mladite v na4aloto 6te ima slabi rezultati no sled vreme 6te stane edin seriozen otbor koito moje da se borii i za ne6to v b grupa,davam vi primer s vraca


хубаво ама въпроса не е там бе братче въпроса е че това с налагането на младите все повече почва да прилича на удобно извинение за пълнене на гушата с общински пари и удобно извинение за слаби резултати(дано не са слаби ама едва ли)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Янтра , Янтра 2000 или Янтра 1919
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 23:44 
Offline

Регистриран на: 03 Юли 2009 12:09
Мнения: 391
Местоположение: Лъката
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
мен ми писна обаче да си занимавам съзнанието с тия истории в крайна сметка всички тука можем само да правим догадки какво точно се случва тъй като никой не завявя официално кво се случва в тоя отбор от край време.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 23:47 
Offline

Регистриран на: 02 Юли 2009 23:10
Мнения: 1235
Skype: ultra-levski1987
ами няма и да го заяви защото то не е за пред хора , а пък и всеки де е минал поне 9 клас може и сам да си направи сметка

_________________
"С прискърбие разбрах че е имало някакви технически проблеми и не можем да осигурим линейка и така губим служебно с 0:3".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2009 00:31 
Offline

Регистриран на: 22 Юни 2009 22:31
Мнения: 3
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
segaa za tovaa 4e kradatt parii munchev nemoga da govorq,kazvamm 4e trqbva da se dade put na mladite ve4e trqbvaa ima opitnii no te kato ne iskatt nqma kakvo da se napravi 6te igraqt samo mladii i taka,6tom s 50 lv pove4e e po vajno za tqh otkolkoo razvitietoo na gabrovskiq futbol te si izbirat nemoga da go komentiram,no da vi kaja ne gi mislete za koi znae kakvi fytbolisti,vqrno imat opitt no samo tova ka4estvataa ne sa im s ne6ot mnogo pove4e ot mladitee(izvinqvam se no nqmam kirilica)

Ами за тая работа има едни цветни квадратчета под полето за Заглавие


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2009 00:56 
Offline

Регистриран на: 02 Юли 2009 23:10
Мнения: 1235
Skype: ultra-levski1987
не са 50 лева , и в трявна и в дряново вземат 2,3 пъти повече от в Габрово ,информацията ми както винаги е точна и не измислена !!

_________________
"С прискърбие разбрах че е имало някакви технически проблеми и не можем да осигурим линейка и така губим служебно с 0:3".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Янтра , Янтра 2000 или Янтра 1919
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2009 16:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Аз съвсем се обърках. Кой дава, кой взима въри че разбирай.....
Много ме дразни обаче това мълчание и начина по който се случва всичко това...Все едно имаме 2 - 3 фена на футбола в Габрово или пък нямаме 90 год. история....

Как смятате, че феновете трябва да изразят позицията си ?

_________________
http://www.vbox7.com/play:ad36667c&al=1&vid=4333959


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2009 20:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Ное 2006 21:36
Мнения: 627
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Ако в Трявна и Дряново се вземат едни пари,тук може да ги изкарат същите,само че тук са заплата плюс премии а там може да не вземат точка цял месец и пак ще си вземат по-голямата заплата.Според мен това е живуркане,а да останеш в родния си град и да си изкараш парите с труд и раздаване за родния отбор е мъжка постъпка :evil: Относно миналата година вярно,че не са играли за 2 вафли,но не са вземали и доста заплати.Играли са за по 2 премии и някаква част от заплатата-горе-долу 200-300 лева на месец.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RFWDi4l2Moo


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Янтра , Янтра 2000 или Янтра 1919
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2009 20:37 
Offline

Регистриран на: 03 Юли 2009 12:09
Мнения: 391
Местоположение: Лъката
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
янтра гб написа:
Аз съвсем се обърках. Кой дава, кой взима въри че разбирай.....
Много ме дразни обаче това мълчание и начина по който се случва всичко това...Все едно имаме 2 - 3 фена на футбола в Габрово или пък нямаме 90 год. история....

Как смятате, че феновете трябва да изразят позицията си ?


да прдприемем протестни действия-да изкопаем септична яма на терена или да отрежем гредите с храсторез

абе с две думи някак да се забележи :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 77 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 69931 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения Финансова криза в "Дунав" или медийна спекула
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 20186 14 Дек 2006 12:06
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Стоичков или Балъков?
Форум: Европейски първенства
Anonymous 22453 17 Окт 2007 22:46
от gerganaA
Преглежда непрочетените мнения ще остане ли янтра на първо място и след края на сезона?
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 11363 10 Мар 2007 21:02
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Ицо-за или против и защо?
Форум: Национален отбор
Anonymous 27007 10 Апр 2007 17:09
от Eltras

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози