ПРОГРАМА ЗА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН
СЕВЕРОЗАПАДНА "В" АФГXIV кръг14 март 2015, събота, 13:00 ч:
Ком (Берковица) – Академик (Свищов)
15 март 2015, неделя, 11:30 ч:
Янтра (Габрово) – Етър (В. Търново)
15 март 2015, неделя, 14:30 ч:
Ботев (Козлодуй) – Левски 2007 (Левски)
Ботев (Луковит) – Партизан (Червен бряг)
Видима-Раковски – Ситомир (Никопол) 0:3 сл.
Павликени – Бдин (Видин)
Ювентус (Малчика) – Спартак (Плевен)
XV кръг22 март 2015, неделя, 14:30 ч:
Ювентус (Малчика) – Ботев (Козлодуй)
Спартак (Плевен) – Павликени
Бдин (Видин) – Видима-Раковски 3:0 сл.
Ситомир (Никопол) – Ботев (Луковит)
Партизан (Червен бряг) – Янтра (Габрово)
Етър (В. Търново) – Ком (Берковица)
Академик (Свищов) – Левски 2007 (Левски)
XVI кръг29 март 2015, неделя, 14:30 ч:
Ботев (Козлодуй) – Академик (Свищов)
Левски 2007 (Левски) – Етър (В. Търново)
Ком (Берковица) – Партизан (Червен бряг)
Янтра (Габрово) – Ситомир (Никопол)
Ботев (Луковит) – Бдин (Видин)
Видима-Раковски – Спартак (Плевен) 0:3 сл.
Павликени – Ювентус (Малчика)
XVII кръг5 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Павликени – Ботев (Козлодуй)
Ювентус (Малчика) – Видима-Раковски 3:0 сл.
Спартак (Плевен) – Ботев (Луковит)
Бдин (Видин) – Янтра (Габрово)
Ситомир (Никопол) – Ком (Берковица)
Партизан (Червен бряг) – Левски 2007 (Левски)
Етър (В. Търново) – Академик (Свищов)
XVIII кръг10 април 2015, петък, 17:00 ч:
Ботев (Козлодуй) – Етър (В. Търново)
Академик (Свищов) – Партизан (Червен бряг)
Левски 2007 (Левски) – Ситомир (Никопол)
Ком (Берковица) – Бдин (Видин)
Янтра (Габрово) – Спартак (Плевен)
Ботев (Луковит) – Ювентус (Малчика)
Видима-Раковски – Павликени 0:3 сл.
XIX кръг19 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Видима-Раковски – Ботев (Козлодуй) 0:3 сл.
Павликени – Ботев (Луковит)
Ювентус (Малчика) – Янтра (Габрово)
Спартак (Плевен) – Ком (Берковица)
Бдин (Видин) – Левски 2007 (Левски)
Ситомир (Никопол) – Академик (Свищов)
Партизан (Червен бряг) – Етър (В. Търново)
XX кръг26 април 2015, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Козлодуй) – Партизан (Червен бряг)
Етър (В. Търново) – Ситомир (Никопол)
Академик (Свищов) – Бдин (Видин)
Левски 2007 (Левски) – Спартак (Плевен)
Ком (Берковица) – Ювентус (Малчика)
Янтра (Габрово) – Павликени
Ботев (Луковит) – Видима-Раковски 3:0 сл.
XXI кръг3 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Луковит) – Ботев (Козлодуй)
Видима-Раковски – Янтра (Габрово) 0:3 сл.
Павликени – Ком (Берковица)
Ювентус (Малчика) – Левски 2007 (Левски)
Спартак (Плевен) – Академик (Свищов)
Бдин (Видин) – Етър (В. Търново)
Ситомир (Никопол) – Партизан (Червен бряг)
XXII кръг10 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Козлодуй) – Ситомир (Никопол)
Партизан (Червен бряг) – Бдин (Видин)
Етър (В. Търново) – Спартак (Плевен)
Академик (Свищов) – Ювентус (Малчика)
Левски 2007 (Левски) – Павликени
Ком (Берковица) – Видима-Раковски 3:0 сл.
Янтра (Габрово) – Ботев (Луковит)
XXIII кръг13 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Янтра (Габрово) – Ботев (Козлодуй)
Ботев (Луковит) – Ком (Берковица)
Видима-Раковски – Левски 2007 (Левски) 0:3 сл.
Павликени – Академик (Свищов)
Ювентус (Малчика) – Етър (В. Търново)
Спартак (Плевен) – Партизан (Червен бряг)
Бдин (Видин) – Ситомир (Никопол)
XXIV кръг17 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Козлодуй) – Бдин (Видин)
Ситомир (Никопол) – Спартак (Плевен)
Партизан (Червен бряг) – Ювентус (Малчика)
Етър (В. Търново) – Павликени
Академик (Свищов) – Видима-Раковски 3:0 сл.
Левски 2007 (Левски) – Ботев (Луковит)
Ком (Берковица) – Янтра (Габрово)
XXV кръг23 май 2015, събота, 18:00 ч:
Ком (Берковица) – Ботев (Козлодуй)
Янтра (Габрово) – Левски 2007 (Левски)
Ботев (Луковит) – Академик (Свищов)
Видима-Раковски – Етър (В. Търново) 0:3 сл.
Павликени – Партизан (Червен бряг)
Ювентус (Малчика) – Ситомир (Никопол)
Спартак (Плевен) – Бдин (Видин)
XXVI кръг31 май 2015, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Козлодуй) – Спартак (Плевен)
Бдин (Видин) – Ювентус (Малчика)
Ситомир (Никопол) – Павликени
Партизан (Червен бряг) – Видима-Раковски 3:0 сл.
Етър (В. Търново) – Ботев (Луковит)
Академик (Свищов) – Янтра (Габрово)
Левски 2007 (Левски) – Ком (Берковица)