bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 23 Апр 2024 21:46


Ботев (Враца) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 87 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой ще победи ?
Ботев 86%  86%  [ 55 ]
Равен 6%  6%  [ 4 ]
Славия 8%  8%  [ 5 ]
Общо гласове : 64
Автор Съобщение
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 19:17 
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2009 12:34
Мнения: 811
Отбор: Ботев (Враца)
chesness написа:
този отбор ако играе така според мен ще е наистина в средата на таблицата но не и кой знае какво
поне според мен сякаш го нямаше хъса в играта ни
наситихме се с прекалено много опитни и стари играчи
нямаго онзи дух на младите който караше цялата публика да стане и да вика
няма ги тичащите и пресиращите през целия мач момчета
да не говорим че и сашо ангелов ги надъхаше но това е друга тема
но ще уредим няколко скучни мача ще дадем други и това е
жалко за стария ни и симпатичен отбор


Ти си уникат бе ! Как може толкова редове без нито едно точка или запетая ?

_________________
!!! TURKEY IS NOT EUROPE !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 19:26 
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2011 14:43
Мнения: 80
Отбор: Ботев (Враца)
Пренаситихме се с тия цели 3ма опитни играчи :Д направо средната възраст е 38 на отбора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 19:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 29 Май 2008 19:23
Мнения: 1291
Отбор: Ботев (Враца)
Skype: svilen.simeonov54
Чеснес,пълни глупости пишеш...какво му е на отбора,при Сашо отзад бяхме разграден двор.

_________________
САМО БОТЕВ ВРАЦА.МАЧКАЙ БОТЕВ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 19:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Апр 2011 19:32
Мнения: 301
Отбор: Ботев (Враца)
при сашо ангелов имахме игра имахме атаки надигравахме всички отбори
а в защита го нямаше ковачев който да обира всички топки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 19:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Апр 2011 19:32
Мнения: 301
Отбор: Ботев (Враца)
добре днес някой видя ли някакъв хъс в тези момчета или поне в някой от тях
преди имаше много по голям хъс за игра


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 20:07 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Ботев игра много добре до последния пас и завършващия удар. Не си личеше кой ще годни титли и кой е с 300 000 лева бюджет. Много слаби изяви в атака и понеже Румен ми се сърди веднъж, че го критикувах днес ще критикувам Бранко. Сякаш не му е мястото на фланга, защото просто не направи нищо запомнящо се, въпреки че доста го търсеха. Беше приклещен здраво и не получи и грам пространство за изява, но според мен те си му знаеха силните страни и ги неутрализираха тотално, а той просто трябваше да пробва нещо друго като видя че не става - Sofronievo, не влизам в дискусии, просто споделям личното си мнение. Той е голям длъжник и с изпуснатото положение - просто тези положения се вкарват и това е, точка по въпроса. Румен няма какво да кажем, защото той почти не пипна топката - взе няколко високи, но той не е такъв тип нападател да седи и да чака да го удари топката по главата, от което заключвам, че може би имаше грешка откъм стратегия. Илия Илиев може да е по-стар от мамут, но човекът беше изключителен и то не само във футболно отношение - няколко пъти кряскаше по съдията, което е нужно в такива битки. Единствените проблеми са, че не можа да гради достатъчно и съсипа една сносна атака с далечен удар, който беше никак не лош, но пак мина над гредата. Най-много ми хареса бегчето Петров, който е ужасно сериозен ъпгрейд над Руслан. Много сигурен, действаше с финес и се бореше за всичко в зоната си! В баскетбола има един термин - да затвориш мача - добрите отбори и добрите футболисти си личат по това - когато мачът е битка и е близък те намират момента и начина да вземат своето...жалко, че след 3-4 загуби накрая пак се изсрахме на метеното. Все пак позитивите са много повече от негативите и ако сравним със загуните от Горец и Тича, това си беше мач от класа...въпреки черно на бяло двата точни удара за 90 минути на двата отбора!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 20:09 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Ето и за финал малко снимчици. Поредно шоу на феновете. Добри гости от Славия, но не пееха особено много.
Изображение
Изображение
Изображение

gallery.botevvratza.com

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 20:26 
Offline

Регистриран на: 24 Авг 2009 16:09
Мнения: 105
Отбор: Ботев (Враца)
Skype: dj.klub.mix
Само едно ще кажа съдията да е жив и здрав всичко това което свири да му се връща в живота. Потресен съм и от сектор А специално зад скамейката на слабия . Tакива бездушници не ни трябват да идват на стадиона !!! Скапаняците се сцепиха да критикуват отбора това са абсолютни неграмотни селяни които нямат място на стадиона !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 20:34 
Offline

Регистриран на: 24 Авг 2009 16:09
Мнения: 105
Отбор: Ботев (Враца)
Skype: dj.klub.mix
Прекрасен дебют на Илия Илиев и на Антон Петров като цяло лично мое мнение този отбор има добро бъдеще.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 20:35 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
прееба ли ви съдията? хм...странно. Славия пък за какво са им тия точки?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 20:38 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Съдията е просто бездарен, не е имало умисъл...няма как да даде дузпа накрая, а засадата на Румен беше комична - 1 метър покрита!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 20:48 
Offline

Регистриран на: 24 Авг 2009 16:09
Мнения: 105
Отбор: Ботев (Враца)
Skype: dj.klub.mix
България е една замирисала кочина по всички етажи...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 20:52 
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2008 15:41
Мнения: 479
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
nqkoivr написа:
Само едно ще кажа съдията да е жив и здрав всичко това което свири да му се връща в живота. Потресен съм и от сектор А специално зад скамейката на слабия . Tакива бездушници не ни трябват да идват на стадиона !!! Скапаняците се сцепиха да критикуват отбора това са абсолютни неграмотни селяни които нямат място на стадиона !!!

От какво си потресен пък ти? И аз седях точно там където казваш,но пък не чух никой да критикува,всички се дразнеха от съдията.Явно е имало двама-трима покрай теб,то винаги си има такива.Че ти пък кой беше да казваш кой да стъпва и кой да не стъпва?Ти знаеш че са селяни и бездушници,недей да говориш в множествено число,защото всички подкрепяха Ботев,половината сектор е с шалчета!А иначе Светли с Илия и Балтанов бяха най-добри от нашия отбор.Личи си класата им.Но така е като не вкараш ,ще ти вкарат,това го гледаме не за първи път.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 21:00 
Offline

Регистриран на: 24 Авг 2009 16:09
Мнения: 105
Отбор: Ботев (Враца)
Skype: dj.klub.mix
http://www.livesport.bg/article/2012/3/ ... 12913.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 21:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2009 14:08
Мнения: 552
Местоположение: Стадион "ХРИСТО БОТЕВ"
Отбор: Ботев (Враца)
Skype: bloodzzz
Предвид няколко изключително некомпетентни мнения над моето , ще кажа , че Илийката беше гръбнака на отбора . На 40-50-60 години , няма значение . Личи , че този човек е врял и кипял в А ПФГ . В средата на терена тотално доминирахме според това , което аз видях . Второто полувреме ги УБИХМЕ , не знам тия каква Европа гонят , ама с тоя футбол Бат' Венци може да се скрие някъде . Антон наистина направи чудесно впечатление . Друг , който мога да отлича е Лъчо Балтанов . Момчето игра с хъс и показа , че не е тука просто да поритва от време на време . Като цяло , силен мач за Ботев и голяма доза малшанс . А че има позитиви - има .

_________________
Христо Ботьов Петков завинаги в нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 21:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Сеп 2010 15:07
Мнения: 200
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Снимки от мача :)
http://zovzaistina.com/MATERIAL-BOTEV_VR71.htm

_________________
Ботев Враца


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 21:54 
Offline

Регистриран на: 02 Сеп 2011 21:38
Мнения: 12
БРАВО НА БАЛТАНОВ И СВЕТЛИ ПОКАЗАХА КАК ТРЯБВА ДА СЕ ИГРАЕ.РУМЕН МЕ РАЗОЧАРИВА С ТАЯ БЕЗДУШНА ИГРА.АКО БЕШЕ ДАНЧЕВ ПОНЕ ЩЯХМЕ ДА ВИДИМ ЖЕЛАНИЕ И МНОГО БОРБА АКО НЕ ДРУГО.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 21:57 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Румен какво да прави - да тича да си взима топката на центъра ли? Просто това не е неговата игра, което му беше казано да прави днес. Другия мач повече!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 22:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2010 22:49
Мнения: 138
Отбор: Ботев (Враца)
Мен лично мачът ми хареса, но съдията го опорочи... знам, че някои ще ми се нахвърлят, че се оправдавам със съдийството, но много спестени картони за слависти, неотсъдена дузпа, и тази засада на Румен, повече от комична - излиза от дълбочина... иначе днес много добър мач за Балтанов, Светли и Илиев, също много добро впечатление ми направи десния бек (номер 15, не му знам името) ... след 2-3 кръга като новите се сработят, смятам че резултати ще има :)
пп: Честит рожден ден на Светли, да е жив и здрав :)

_________________
http://img.photobucket.com/albums/v399/ ... 485443.gif


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 23:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Фев 2007 00:22
Мнения: 168
Местоположение: ВРАЦА
Отбор: Ботев (Враца)
Chulev написа:
Мен лично мачът ми хареса, но съдията го опорочи... знам, че някои ще ми се нахвърлят, че се оправдавам със съдийството, но много спестени картони за слависти, неотсъдена дузпа, и тази засада на Румен, повече от комична - излиза от дълбочина... иначе днес много добър мач за Балтанов, Светли и Илиев, също много добро впечатление ми направи десния бек (номер 15, не му знам името) ... след 2-3 кръга като новите се сработят, смятам че резултати ще има :)
пп: Честит рожден ден на Светли, да е жив и здрав :)

+1

_________________
С ботевска воля сме ние,с ботевския дух напред.Към победи славни над врагове омразни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 23:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Фев 2007 00:22
Мнения: 168
Местоположение: ВРАЦА
Отбор: Ботев (Враца)
http://football.sportal.bg/video.php?video=43843 Репортаж от мача,чиста дуспа за Ботев,според мен.

_________________
С ботевска воля сме ние,с ботевския дух напред.Към победи славни над врагове омразни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2012 23:30 
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2011 13:34
Мнения: 423
Е сега повече от всякога съм сигурен, че на Бранимир не му е мястото на фланга. Тези, които така очаквахте да се завърнат дори не ощипаха централните защитници. Няма да влизам в конкретика, но един от двамата дори има пробелми с координацията при бягането. А за това вече е късно да се оправи.

Мастер, не ти се сърдя, защото ти всъщност не критикуваш Бранимир. Той е играч, който търси пространства, а не стои прегърнат с тъч линията. И ако това не се разбере, скоро няма да видите агресивност. Всеки отбор, който се сети да блокира Илия и Лъчо ще може да мисли най-малко за равен. Бранимир един път се оказа около вратата и замириса на гол.

Както и да е. Много ме е яд. Защото Славия заслужаваше друга участ. С тези магарета да биеш е малко повечко. Да не говорим за курвинския номер с Иван Коконов два часа преди мача.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Ботев(Враца)-Славия(София)
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2012 00:13 
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2009 12:34
Мнения: 811
Отбор: Ботев (Враца)
Нека да ви кажа и част от коментарите на двамата тъпунгера , които коментираха мача от арена спорт . " Агитката на Ботев изгони Ненем от отбора , защото ... как да се изразя , тя е крайно неонацистка . Тя всъщност по мое мнение не надвишава 60-70 човека " ; " Много ми е интересно как на този стадион винаги има по около 5-6 хил. души и за гостуващата агитка не е никак трудно да надвикат всички , както в момента правят и славистите " ; " Колегите , които коментират другите мачове се радват на голове , а ние тук се радваме ако има центриране към една от двете врати " ; " Публиката тук се оживява само ако има съдийско отсъждане " ; " Гоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооллллллллллллллллллллллллллллл , гггггггггггггггггоооооооооооооооолллллллл за Славия , гол за Славия " . " Може би тук имаше дузпа , но нека се доверим на съдията " .
Единия беше с отвратително неприятен женски глас !!!!

_________________
!!! TURKEY IS NOT EUROPE !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2012 00:34 
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2011 13:34
Мнения: 423
vrvolleyball
Заглавие: Re: Ботев(Враца)-Славия(София
===========

Когато съм гледал по нета си е бил все този с женския глас. Не им задиряй. Тия са по-тъпи от прецицали тъпири.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2012 15:49 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Не се косете – сега отивате във Варна и биете Ч Море поне с 2-3:0 :) тия са ташак. Единствено не бях обърнал внимание, че са пуснали само 7 гола през есента. Ботев Враца не заслужава такова място в А група, или поне не в толкова слаба А група
нали знаеш – ако играеш добре и паднеш, не е страшно – следващият път ще биеш. Но ако играеш слабо и си падаш – ето това е проблем


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 87 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения ЦСКА - Черноморец Бургас (София)
Форум: Сезон 2006/2007
speedbreaker 41278 17 Ное 2006 22:20
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Ботев Вр - Левски
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 64537 10 Ное 2006 19:12
от botev_fan
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 153898 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 169453 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Ботев Кр - Ботев Вр 1:2
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 35812 01 Ное 2006 02:07
от r.h.

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози