bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 20:36


Български клубове - Мастер (Бургас) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Мастер – Загорец, 19 кръг
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2013 17:00 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Мастер продължава с добрите резултати, след като в 19 кръг победи Загорец с 2:0. Стоян Мантаров откри резултата през първото полувреме, а Петър колев вкара през второто. След този успех бургазлии са на 3-о място, на 5 точки от лидера Хасково

и двата гола бяха леко гротескни, което е доста обичайно за В група. Новото попълнение от Гоце Делчев Никола Николов центрира по земята от корнер, Мантаров продължи топката с пета, тя се отби в крака на един защитник и подлъга вратаря, влизайки в мрежата за 1:0.
Не по-малко случаен беше и вторият гол. Георги Калоянов проби по лявото крило в 67-ата минута и центрира. Там Петър Колев посрещна топката със задна ножица. Но топката изобщо не зае каквато се искаше треактория. Тя се отби в гърба на един от Нова Загора, после в главата на друг, който си спеше на терена и след тия рикошети и карамболи влезе в мрежата за 2:0.
Като изключим тия моменти, нямаше никакви положения за гол и пред двете врати, а единственото радващо е резултатът. в Загорец има доста момчета от разпадналия се отбор на Сливен, които обаче са толкова слаби, че с напускането им на Б група никой нищо не е загубил. Дано да имат някаква работа, защото ако нямат, не знам как я мислят в живота. С футбол няма да спечелят и 10 лева...а, да – Миро Миндев играе отпред на Нова Загора


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Мастер – Загорец, 19 кръг
МнениеПубликувано на: 19 Мар 2013 09:39 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
За мача със Созопол нямаш ли инфо?
То от тия нямате загубена точка някак по комшийски.
Сега пак ли ще отричаш, че не се напъвате да влизате?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Мастер – Загорец, 19 кръг
МнениеПубликувано на: 19 Мар 2013 16:47 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Хаха, не знаех, че някой проявява интерес към нашите отбори. Имам инфо и мисля, че някъде го писах, но може и да съм се заблудил. Или да съм мислил да го пиша.
Ами Мастер играхме без вратаря Свилен Нотев, който е с аматьорския национален отбор, без Кирил Маринов, Стоян Ненов – наказани, без Радион Фалаков, контузен, без Райчо Раев – контузен
Първото полувреме тотално блъскане, ритане, никакъв футбол, което е типично за отбора на Созопол. Главен съдия Георги Кабаков от Пловдив, който се справи с мача.
През второто полувреме Мастер вече се опитаха да играят малко футбол и трябваше да бият поне 2-3 гола. Попадението вкара Георги Калоянов в 61-ата минута с тупалка от 30 метра. Веднага след гола младежкият национал Тодор Гочев, който игра този път халф, центрира перфектно и сложи топката на главата на Петър Колев, който не успя да я прати в мрежата.
Да, продължавам да твърдя, че Мастер не се бори за влизане. Няма как просто. Отборът е добър, но информацията, която стигна до нас е, че Хасково са хванали хора от ГЕРБ, които са контактнали Боби Михайлов и няма как да се случи нещо различно – хората ще си влязат. Ако се тръгне да се влиза, ще има брутални изпълнения от съдиите, знаеш какви са съдиите от Пловдивската зона


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Мар 2013 21:18 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
И аз имам инфо от много сигурно място, че Хасково влизат, за съдиите от бих казал Югоизточна България и техните пловдивски шефове /не само преките и настоящи/ много неща могат да се изпишат, може би още утре ще изпищят в Казанлък.Имах предвид , че само вашият бос и Галин Михайлов биха могли да издържат отбор в Б група освен Хасково. При нас нещата са много зле финансово, дано поне догодина дойде някаква надежда, иначе жалко за доста приличния отбор, изграден при такава мизерия...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 19 Мар 2013 23:00 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
starfen написа:
И аз имам инфо от много сигурно място, че Хасково влизат, за съдиите от бих казал Югоизточна България и техните пловдивски шефове /не само преките и настоящи/ много неща могат да се изпишат, може би още утре ще изпищят в Казанлък.Имах предвид , че само вашият бос и Галин Михайлов биха могли да издържат отбор в Б група освен Хасково. При нас нещата са много зле финансово, дано поне догодина дойде някаква надежда, иначе жалко за доста приличния отбор, изграден при такава мизерия...


Ами да ти кажа, ние българите сме си за ебане, не може все да чакаме нещо да се случи, разбираш ли...трябва сами да се вземете в ръце. Знаеш приказката за неволята, няма да ти я казвам
има начин клубът да се вдигне и то бързо и скоро. Разбира се, няма да станете Челси, но ще се прави правилна политика..и отборът ще си бъде спокоен. И след 2-3 години ще си влезете в Б група и пак и там ще си играете спокойно...ми виж тая Б група какъв ташак е, бе...Асеновец може да си играе и да си пее в нея. Само трябва да се прави както трябва...
при вас общината дава ли пари на клуба, как е организирана издръжката? колко терена ползвате?
В Мастер заплатите са 400-500 лева, дават се редовно, премии само за победа...външните са двама - Динко Дерменджиев от Ямбол и Никола Николов от Гоце Делчев. Те живеят заедно в един апартамент, който се поема от президента. Всеки си има стая, кухнята обща..останалите са от Бургас.
Проблема на Мастер обаче е, че общината дава земя за строежи много далече от Бургас, и това ще възпрепятства изграждането на читава школа


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Мар 2013 23:28 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
а пък тия боклуци от Казанлък, какво ще ми пищят...та те имат 10 поредни хванати мача, няма да говоря нашия мач на Мастер как беше там...дойде един с бяза риза, ланец и очила в косата и един дядка, влязоха при съдиите и аз ги чувах как крещят и заплашват...Дано да ги изпаднат, ама не вярвам..освен да фалират. На тях и плюнка не дават, не са почтени момчета и само простотии правят
все си мерят пишките с който не трябва...а какво са постигнали във футбола - точно нищо..един играч на европейско ниво изкарали ли са някога - не


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2013 19:53 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
http://football24.bg/novina/103649-rozo ... dna-zaguba

Нали ти казах, че ще пищят.Иоще много има да пищят, предполагам и ние.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2013 20:08 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
E, и?? от тях като пищяха другите, какво стана? Точно пък някакъв селски отбор, от който няма никаква нужда щял да пищи...
какво имат Казанлък? Пари – не, школа – не, лицензиран стадион поне за Б група – не...проект или контакти с голям клуб – не...
е, какво носят те на футбола като цяло???? според мене, абсолютно нищо


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 8 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Убиха полицай, 22 кръг е отложен
Форум: Италиански футбол
r.h. 43945 06 Фев 2007 08:37
от HEBAR_HOOLS
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 20 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 31281 06 Фев 2007 00:45
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 21 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 39429 11 Фев 2007 23:19
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения 20 кръг (мъже)
Форум: Български баскетбол
r.h. 26979 13 Фев 2007 22:51
от lms_X
Преглежда непрочетените мнения 22 кръг
Форум: Испански футбол
r.h. 22313 12 Фев 2007 16:02
от dido_x

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози