bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 01:56


Български клубове - Мастер (Бургас) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 47 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2012 17:13 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Ще се опитвам като човек от региона да пиша за Мастер, още повече, че виждам някои от играчите редовно в Лигата по футзал
утре, сряда – на 5 март, е срещата на Мастер с Верея Стара Загора от турнира за Купата на Аматьорската лига. Мачът е в Стара Загора. Успех момчета!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2012 15:07 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Старши треньорът Нено Ненов и помощникът му Веско илчев заминаха за еленския балкан, за да търсят хотел и терени за тренировки през лятото. Със сигурност тима ще има един летен високопланински лагер. Другата опция пред отбора на Мастер е да отиде на лагер край Малко Търново и да пътува до Турция, където да играе контроли с местни отбори от трета и четвърта лига


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2012 15:11 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
ФК Мастер започва работа по изграждането на Футболна академия, която първоначално трябва да обхваща минимум 150 деца. Червено-белите стават третия клуб в Бургаско, който ще работи здраво с младите след Черноморец и Нефтохимик


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2012 15:29 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
izumrud_fc написа:
Старши треньорът Нено Ненов и помощникът му Веско илчев заминаха за еленския балкан, за да търсят хотел и терени за тренировки през лятото. Със сигурност тима ще има един летен високопланински лагер. Другата опция пред отбора на Мастер е да отиде на лагер край Малко Търново и да пътува до Турция, където да играе контроли с местни отбори от трета и четвърта лига


С тези "високопланински" лагери направо ще ме уморите.Лани и Тунджа ходиха на "такъв" в Трявна :lol: Справка надморска височина гр. Елена 293 м. :lol:
Планинар съм и съм оходил всички върхове, но според мене "Високопланински" ще рече над 2000 м.Те.е само Белмекен отговаря на условието.
Иначе е добре, че отбора има възможност да проведе организирана подготовка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2012 16:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Ами, като се има предвид, че тръгват от кота 0, тези 300 метра са си сериозна височина за тях... :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 04 Ное 2012 21:05 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Вече у дома от компютъра :)
връщам се от мача Гълъбово – Мастер Бургас, завършил 0:1. Единственото попадение вкара Цецо Филипов от фаул в 85-ата минута, след като изпрати топката точно в сглобката между гредите.
Иначе първото полувреме беше страшна битка в страшна кал. Мастер играят вече в много познатата схема 4-5-1, където работата на петимата халфове беше страхотна. Аз лично очаквах отборът на Мастер да не бъде свеж, предвид мача им с Локо София в сряда, както и пътуванията Бургас – София с автобуса.
Но останах пирятно изненадан от нашия отбор, изоБщо не си личеше това.
Мачът си беше повторение на
този за Купата, когато пак Мастер спечели с 1:0. Тия Гълъбово не знам как бият и как си взимат мачовете, че и само с два допуснати гола. Поздравления за съдията Владимир Вълков от Пловдив,
който обаче трябваше да извади червен картон на последния от домакините, спънал откъсващия се сам срещу вратаря Цецо Филипов. Но това е единствената му грешка, макар пропуснат червен картон да не е малко и то на чисто се виждаше цялата ситуация


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2012 18:35 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
С интерес се очаква футболния уикенд в Бургас, като в трета дивизия вниманието привлича срещата между Мастер Бургас и лидера Хасково. Бургазлии се надяват да продължат добрата си серия и да спечелят срещу още един от претендентите за промоция в професионалния футбол.
Контузиите отшумяват и вероятно старши треньорът Нено Ненов ще има най-доброто на разположение. В дните след мача пък може би ще бъде представен и проект за нов стадион, чието строителство да започне през 2013-а година.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2012 21:17 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Отборът на Мастер спечели с 2:0 срещу Брестник, като старши треньорът Нено Ненов даде шанс на резерви и младоци. Беше време за това, след като основните играчи изнесоха сериозен маратон от мачове като за аматьори, включително и два унищожително тежки с Локо София за Купата.
И двете попадения за Мастер срещу последния в Югоизточната В група вкара 17-годишният суперталант Марин Маринов, единият от свободен удар, а през второто полувреме след дрибъл през трима защитници.
Този уикенд предстои и поредното дерби, като Мастер гостува на стадиона на Несебър :)))


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2012 12:31 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
трансфери за пролет 2013
Напуска Николай Стойчев, който отива да играе за Ефердинг (Австрия), 4 лига, но по заплата ниво като долната половина на "А" група

нови попълнения:
Георги Калоянов (Нефтохимик)
Петър Колев (Нефтохимик)

водят се преговори за още двама играчи на ниво "В" група

сигурни са 4 контроли - с Нефтохимик, с Черноморец, с Несебър и с Раковски 2011


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2013 10:13 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Левият бек на Мастер Тодор Гочев изкара проби във втория отбор на Куинс Парк Рейнджърс и игра в контрола срещу резервите на Рединг. 19-годишният футболист игра редом до хора, които гледаме всяка седмица по телевизията като Антон Фърнинанд и Люк Йънг
за младият талант, който Левски спря миналата зима от трансфер в Ашдод, има вариант да отиде и в друг отбор от Западна Европа


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2013 10:16 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2746761

http://www.dnevnik.bg/sport/2013/01/15/ ... obi_v_kpr/

http://topsport.ibox.bg/news/id_1950489780

http://www.focus-sport.net/?action=news ... 8764450551

http://www.blitz.bg/sport/article/158165

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1719732

http://inews.bg/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%8 ... 52884.html


поканата за проби е поредното доказателство за усилията, които полагат в Мастер да се изградят като сериозен и добре структуриран клуб. Надявам се, че някакви тъжни градчета, които имат един-единствен мъждукащ отбор ще направят разлика между себе си и Мастер и тя няма да бъде тяхна полза


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2013 16:25 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Футболистите на Мастер вече се придвижват из страната и по света :) с нов клубен автобус. Това е чисто нова "Скания", която е от клас Лукс. Тя е оборудвана с кресла, а не със седалки и по ред стоят по трима думи, а не по четирима. Така от едната стара има двойно място, а до другия прозорец – единично
автобусът е брандиран с клубните цветове бяло, червено и черно


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2013 21:07 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Поражението в Карлово беше планирано от отбора на Мастер :) пък и предвид толкова кадрови проблеми и натрупани мачове в различни състезания, очаквано. Няма отбор, който да играе честно и да е в България, че да бие всички. Тук никой не е подготвен да вземе 30 или 29 мача, освен ако не става въпрос за играчи от водещи клубове, попаднали случайно и веднага от А група във В.
Пък и доста хора ще се успокоят, че Мастер не е конкуренция за промоция в Б група. Нямам идея как е минал мача, но утре ще пиша повече след като се видя с момчетата по кафетата


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2013 13:53 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Копи-пействам от един бургаски сайт кратка информацийка от гледна точка на Мастер. Не претендирам за достоверност, тъй като не съм бил и не съм видял със собствените си очи. И не съм поправил стилистичните грешки, така че нещата са достоверни. Изтрил съм имената на сайта, тъй като нямам право да им правя реклама

--------------
„Мастер” /Бс/ загуби с 0:3 гостуването си на „Левски” /Карлово/. От спортно-техническото ръководството на бургазлии съобщиха за .com, че с домакините с 3 атаки са им вкарали 3 гола, а представянето на отбора е било незадоволително. „Ще вземем мерки за слабата игра”, посочи президентът на „Мастер” Мартин Бошнаков. След проведените срещи от междинния 21-ви кръг селекцията на старшията Нено Ненов заема 4 място а актив от 41 точки. С 5 т. повече има временния лидер „Ботев” /Гълъбово/. В събота „Мастер” ще е домакин в Българово срещу „Арда” /Кърджали/ от 15 часа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2013 20:32 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Ми за толкоз повиквателни в аматьорския национален отбор сте направили една свирка на Орела :kissbutt:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 22 Мар 2013 15:44 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Е колко са толкоз повиквателни? Една – на вратаря
пък и какво ти носи тоя аматьорски национален отбор???? че не се сещам...ако нещо се цени в Мастер, то това е повикването на Тодор Гочев в младежкия отбор на България. и той ще бъде титуляр срещу Сърбия на 26 март. Помисли си кога отбор от В група е давал младежки национал и ми кажи

Така че ако ще има отношения с някой, то няма да е на Сокола – затова те моля да си преосмислиш изявлението

В Карлово имало добри момчета, доста от Раковски, които идват от Б група – Бахчевански, не знам кой още плюс едно много добро крило Теодор Стефанов, който аз просто не знам защо стои тука, а не се качи по-нагоре. Мастер са го искали, но му е обещано лятото да го пробват в Локо Пловдив
и според тебе, Карлово с победата ще влязат нагоре или с поражението ще изпаднат надолу? Айде по-сериозно


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2013 16:01 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Дъжд от голове в мразовитата неделя „изсипаха” футболистите на „Мастер” във вратата на "Арда", след като се наложиха с 8:0, в среща от 22-ия кръг на Югоизточната "В" група. Първата част приключи „само” с един гол аванс за символичните домакини, но и с много пропуски. След почивката възпитаниците на старши треньора Нено Ненов тотално разпиляха „Арда”.

С 4 гола избухна Петър Колев, два пъти се разписа Райчо Раев, а по веднъж точни бяха Стоян Ненов и Стоян Мантаров. Домакините признаха, че са се разминали с двуцифрен успех. Тази победа остави „Мастер” на 3-то място във временното класиране с актив от 44 т. Лидер в таблицата е „Хасково”. Досегашният водач "Ботев" /Гълъбово/ този път сгреши у дома, след като завърши 1:1 с коравия отбор на „Асеновец” /Асеновград/.

На 31-ви март „Мастер” ще гостува на „Верея” /Стара Загора/. В тима от под аязмото играе бившият състезател на бургазлии Емил Рачев. Във „Верея” е и друг играч, състезавал се през есента в Бургаска област – Джихат Кямил. Той игра за ОФК „Несебър”.

Информацията е от бургаски спортен сайт


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2013 21:30 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Ами ако има логика и говорим сериозно, то сега в Кольо Ганчево трябва да ви разпорят минимум двуцифрено.Съвсем очеизвадно клекнахте на Карлово.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2013 21:59 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
пич, падаш ми очите със селските си изказвания

ти виждал ли си отбор, който само да бие? Дори Барселона не бие всеки мач...в Милан като паднаха 0:2 клекнаха ли очеизвадно? при условие, че те са супер-професионалисти, тренират по най-висок левъл
а ти искаш работещите момчета от Мастер да бият къде ли не???? не се излагай. ако за тебе светът се изчерпва с ЮИ В група, си е твой мисловен проблем...
всеки е жив човек и е НЕНОРМАЛНО ДА БИЕ ВИНАГИ..е, с изкл на Левски и ЦСКА в шампионските им години, но тях ги знаем
но ти благодаря за мнението за Мастер - че можем да бием всеки, аз не съм на това мнение и слава богу - и ръководството

за протокола - Тодор Гочев, участник от младежкия отбор на България, НЕ ОТ АМАТЬОРСКИЯ ИЛИ СБОРНИЯ НА ЗОНАТА, поканен за проби в Куинс Парк Рейнджърс от английската Висша лига, се контузи много лошо....надявам се, че ще се оправи бързо момчето


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2013 22:01 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
и ако верея ни разпорят, както се изрази ти, няма проблеми - стига да са по-добри, нормално е. Е, ако е под 5:0 за тях, ние ще го смятаме за успех...честно
защото сме слаб отбор


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2013 11:41 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Е аз съм на мнение, че Мастер е много добър отбор за нивото на групата, а пък Карлово колкото и да е взел футболисти Орела не вярвам да са чак такова страшилище, че да ви бият с 3:0.Очевидно не сте се напънали достатъчно, понякога един мач може да се развие и доста необичайно, но в тия групи това е голяма рядкост.Иначе Верея явно не са на есенното равнище и предполагам, че вземете нещо оттам, ако се играе нормален мач.
Ама ти си противоречиш, не аз - щом е нормално да падате с 3:0 от Карлово, то какъв е нормалния резултат за гостуване на Верея тогава?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2013 12:02 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Дай да не закачаме и протокола, Тодор Гочев играе в юношеския национален отбор, чийто треьор е Мишо Мадански, а пък Краси Манолов - Малкия Орел е треньор на аматьорския национален отбор, освен Карлово,а за там пази Свилен Нотев.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2013 16:04 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Както беше писал преди години един кореспондент на вк- Спорт от Търговище: Тежка загуба ни сполетя, хахахах

да, най-голямото поражение на Мастер в историята, която е само 4 години, разбира се...но какво да се прави, то носителят на КЕШ от 1983 Хамбургер ШФ падна 2:9, така че нищо страшно :))) хахаха

Доста глупости на отбора на Мастер, особено на двамата крайни защитници – Трендафил Момчилов, който играе на поста заради контузията на Радион Фалаков, и на Християн Георгиев, който играе заради контузията на младежкия национал Тодор Гочев.
Първия гол за Верея след грешка на Момчилов, който тръгна да връща топката с глава на вратаря (пази резервата Гаргов, защото Свилен е с аматьорския национален отбор). Та нашия не успя да я върне като хората и един от Верея я взе и сам срещу вратаря нямаше проблеми.
Втория гол – грешка на Георгиев, който вместо да играе селската и да рита топката по всички посоки, искаше да подава, но не успя и отново пресечен пас. Някакъв влезе в наказателното поле и в опита си да го спре, го препъна и дузпа – и това в първите 20 минути. След това няма смисъл да обяснявам
Липсваше и Кирил Маринов (поредният от защитата – централен, вместо него игра Стоян Мантаров, който е ляв бек), който също беше извикан в аматьоркския национален отбор.
Аз не виждам смисъл що за простотия е това с тоя аматьорски национален отбор, ама карай. Не може по регламент да се отлага мач заради минимум 4 повикани и треньор на тоя отбор да е треньор и на клуб – и пича на момента си вика 4 и отлагане...ами бъди отворен, извикай си трима, остави си помощника да ти води отбора, да ти напукат каската...ама както и да е, де...това не е проблема


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 28 Май 2013 19:45 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Както вероятно се знае, старши треньорът на Мастер Бургас Нено Ненов е уволнен заради слаби резултати и слаба игра. Това става при баланс под негово ръководство 6 загуби от 50 мача
но за отбор с 4 години история, личното ми мнение е, че Нено Ненов се справи перфектно. Под негово ръководство бяха изиграни запомнящи се мачове, включително и рекламата на клуба с победата над Локомотив София 3:1 за Купата. Тогава даже 5 минути преди края съдията не даде дузпа на Мастер за игра с ръка след центриране от корнер, а нареди да се пребие корнера...но карай- минало – заминало
другото, което направи Нено Ненов е, че подготви момче в смешната селска В група да стигне до проби в КУИНС ПАРК РЕЙНДЖЪРС....а знаем какви играчи играят там. И даже Тодор Гочев игра в контролата на втория отбор с резервите на Рединг редом до Люк Йънг и Антон Фърдинанд – брата на Рио
смятай за какво ниво става въпрос. От друга страна, Тодор Гочев стана основен играч в младежкия национален отбор – младежкия, не аматьорския или не знам си какъв там....но просто малшанс и се контузи – скъсана предна кръстна връзка и то защото му се забиха бутоните в тревата и един от Сърбия мина през него
до края на първенството червено-черните ще бъдат водени от Валентин Иванов, администратор на клуба и доскоро част от школата на Черноморец


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2013 09:28 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
И аз мисля, че Ненов си е свършил добре работата.
Само че на вашия президент амбициите са твърде големи.АЗ откога ти казвам, че иска да влиза в Б група?Сега поне е обявено черно на бяло за следващия сезон.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 47 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Формула 1 - новини
Форум: Формула 1
Anonymous 79416 10 Юни 2010 16:59
от tedo
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 180658 25 Яну 2011 15:39
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 169664 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 150945 15 Яну 2011 23:11
от Todorakis
Преглежда непрочетените мнения Серия Б - класиране, новини, резултати
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 35602 22 Мар 2007 22:38
от Rumbeti

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози