bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 01 Окт 2020 03:24


Оборище (Панагюрище) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Програма Сезон 2007/2008
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2007 13:56 
I кръг

25 август 2007, събота, 18:00 ч:
Дружба (Добровница) - Марица (Огняново) 1:4
Локомотив 1925 (Септември) - Спартак (Пещера) 2:1
Ботев (Черногорово) - Оборище (Панагюрище) 0:0
Тракия (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово) 3:1
Балкан (Варвара) - Ботев (Момина клисура) 2:1
26 август 2007, неделя, 18:00 ч:
Бесапара (Бяга) - Шипка (Драгор) 6:3
Тракиец 2005 (Главиница) - Вихър (Ветрен) 5:3
Бенковски 2002 (Пазарджик) - Игълс (Братаница) 1:2
Тази информация е копирана от Bulgarian-football.com © 1992-2007. Благодарим Ви, че цитирате източника.
II кръг

1 септември 2007, събота, 17:30 ч:
Брацигово (Брацигово) - Балкан (Варвара) 1:0
Оборище (Панагюрище) - Тракия (Пазарджик) 2:0
Марица (Огняново) - Ботев (Черногорово) 1:0
Спартак (Пещера) - Дружба (Добровница) 3:1
Игълс (Братаница) - Локомотив 1925 (Септември) 1:2
Вихър (Ветрен) - Бенковски 2002 (Пазарджик) 4:0
2 септември 2007, неделя, 17:30 ч:
Шипка (Драгор) - Ботев (Момина клисура) 3:1
Бесапара (Бяга) - Тракиец 2005 (Главиница) 1:3

III кръг

6 септември 2007, четвъртък, 17:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Шипка (Драгор) 4:2
Бенковски 2002 (Пазарджик) - Бесапара (Бяга) 2:2
Локомотив 1925 (Септември) - Вихър (Ветрен) 6:0
Дружба (Добровница) - Игълс (Братаница) 1:0
Ботев (Черногорово) - Спартак (Пещера) 3:1
Тракия (Пазарджик) - Марица (Огняново) 2:0
Балкан (Варвара) - Оборище (Панагюрище) 1:1
Ботев (Момина клисура) - Брацигово (Брацигово) 4:1

IV кръг

8 септември 2007, събота, 17:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Момина клисура) 4:0
Марица (Огняново) - Балкан (Варвара) 3:0
Спартак (Пещера) - Тракия (Пазарджик) 5:1
Игълс (Братаница) - Ботев (Черногорово) 1:0
Вихър (Ветрен) - Дружба (Добровница) 3:2
Бесапара (Бяга) - Локомотив 1925 (Септември) 1:1
9 септември 2007, неделя, 17:00 ч:
Шипка (Драгор) - Брацигово (Брацигово) 5:3
Тракиец 2005 (Главиница) - Бенковски 2002 (Пз) 5:1

V кръг

15 септември 2007, събота, 17:00 ч:
Дружба (Добровница) - Бесапара (Бяга) 3:1
Ботев (Черногорово) - Вихър (Ветрен) 7:0
Тракия (Пазарджик) - Игълс (Братаница) 1:1
Балкан (Варвара) - Спартак (Пещера) отложен за 01.12.
Ботев (Момина клисура) - Марица (Огняново) 6:6
Брацигово (Брацигово) - Оборище (Панагюрище) 1:1
16 септември 2007, неделя, 17:00 ч:
Бенковски 2002 (Пазарджик) - Шипка (Драгор) 1:4
Локомотив 1925 (Септември) - Тракиец 2005 (Глав.) 4:0
1 декември 2007, събота, 14:00 ч:
Балкан (Варвара) - Спартак (Пещера)

VI кръг

22 септември 2007, събота, 17:00 ч:
Марица (Огняново) - Брацигово (Брацигово) 6:1
Спартак (Пещера) - Ботев (Момина клисура) 8:1
Игълс (Братаница) - Балкан (Варвара) 4:1
Вихър (Ветрен) - Тракия (Пазарджик) 4:5
Бесапара (Бяга) - Ботев (Черногорово) 0:2
Бенковски 2002 (Пз) - Локомотив 1925 (Септември) 0:3
23 септември 2007, неделя, 17:00 ч:
Шипка (Драгор) - Оборище (Панагюрище) 3:2
Тракиец 2005 (Главиница) - Дружба (Добровница) 3:0

VII кръг

29 септември 2007, събота, 16:00 ч:
Дружба (Добровница) - Бенковски 2002 (Пазарджик) 3:2
Тракия (Пазарджик) - Бесапара (Бяга) 6:1
Балкан (Варвара) - Вихър (Ветрен) 6:0
Ботев (Момина клисура) - Игълс (Братаница) 2:3
Брацигово (Брацигово) - Спартак (Пещера) 0:3
Оборище (Панагюрище) - Марица (Огняново) 3:1
30 септември 2007, неделя, 16:00 ч:
Локомотив 1925 (Септември) - Шипка (Драгор) 3:2
Ботев (Черногорово) - Тракиец 2005 (Главиница) 4:1

VIII кръг

6 октомври 2007, събота, 16:00 ч:
Спартак (Пещера) - Оборище (Панагюрище) 1:1
Игълс (Братаница) - Брацигово (Брацигово) 3:2
Вихър (Ветрен) - Ботев (Момина клисура) 4:1
Бесапара (Бяга) - Балкан (Варвара) 2:2
Бенковски 2002 (Пазарджик) - Ботев (Черногорово) 0:1
Локомотив 1925 (Септември) - Дружба (Добровница) 4:0
7 октомври 2007, неделя, 16:00 ч:
Шипка (Драгор) - Марица (Огняново) 1:2
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия (Пазарджик) 1:2

IX кръг

13 октомври 2007, събота, 16:00 ч:
Ботев (Черногорово) - Локомотив 1925 (Септември)
Тракия (Пазарджик) - Бенковски 2002 (Пазарджик)
Ботев (Момина клисура) - Бесапара (Бяга)
Брацигово (Брацигово) - Вихър (Ветрен)
Оборище (Панагюрище) - Игълс (Братаница)
Марица (Огняново) - Спартак (Пещера)
14 октомври 2007, неделя, 16:00 ч:
Дружба (Добровница) - Шипка (Драгор)
Балкан (Варвара) - Тракиец 2005 (Главиница)

X кръг

20 октомври 2007, събота, 16:00 ч:
Игълс (Братаница) - Марица (Огняново)
Вихър (Ветрен) - Оборище (Панагюрище)
Бесапара (Бяга) - Брацигово (Брацигово)
Бенковски 2002 (Пазарджик) - Балкан (Варвара)
Локомотив 1925 (Септември) - Тракия (Пазарджик)
Дружба (Добровница) - Ботев (Черногорово)
21 октомври 2007, неделя, 16:00 ч:
Шипка (Драгор) - Спартак (Пещера)
Тракиец 2005 (Главиница) - Ботев (Момина клисура)

XI кръг
Тази информация е копирана от Bulgarian-football.com © 1992-2007. Благодарим Ви, че цитирате източника.
27 октомври 2007, събота, 14:00 ч:
Ботев (Черногорово) - Шипка (Драгор)
Тракия (Пазарджик) - Дружба (Добровница)
Балкан (Варвара) - Локомотив 1925 (Септември)
Ботев (Момина клисура) - Бенковски 2002 (Пазарджик)
Брацигово (Брацигово) - Тракиец 2005 (Главиница)
Оборище (Панагюрище) - Бесапара (Бяга)
Марица (Огняново) - Вихър (Ветрен)
Спартак (Пещера) - Игълс (Братаница)

XII кръг

3 ноември 2007, събота, 14:00 ч:
Шипка (Драгор) - Игълс (Братаница)
Вихър (Ветрен) - Спартак (Пещера)
Бесапара (Бяга) - Марица (Огняново)
Тракиец 2005 (Главиница) - Оборище (Панагюрище)
Бенковски 2002 (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)
Локомотив 1925 (Септември) - Ботев (Момина клисура)
Дружба (Добровница) - Балкан (Варвара)
Ботев (Черногорово) - Тракия (Пазарджик)

XIII кръг

10 ноември 2007, събота, 14:30 ч:
Балкан (Варвара) - Ботев (Черногорово)
Ботев (Момина клисура) - Дружба (Добровница)
Брацигово (Брацигово) - Локомотив 1925 (Септември)
Оборище (Панагюрище) - Бенковски 2002 (Пазарджик)
Спартак (Пещера) - Бесапара (Бяга)
Игълс (Братаница) - Вихър (Ветрен)
11 ноември 2007, неделя, 14:30 ч:
Тракия (Пазарджик) - Шипка (Драгор)
Марица (Огняново) - Тракиец 2005 (Главиница)

XIV кръг

17 ноември 2007, събота, 14:30 ч:
Бесапара (Бяга) - Игълс (Братаница)
Бенковски 2002 (Пазарджик) - Марица (Огняново)
Локомотив 1925 (Септември) - Оборище (Панагюрище)
Дружба (Добровница) - Брацигово (Брацигово)
Ботев (Черногорово) - Ботев (Момина клисура)
Тракия (Пазарджик) - Балкан (Варвара)
18 ноември 2007, неделя, 14:30 ч:
Шипка (Драгор) - Вихър (Ветрен)
Тракиец 2005 (Главиница) - Спартак (Пещера)

XV кръг

24 ноември 2007, събота, 14:30 ч:
Ботев (Момина клисура) - Тракия (Пазарджик)
Брацигово (Брацигово) - Ботев (Черногорово)
Оборище (Панагюрище) - Дружба (Добровница)
Марица (Огняново) - Локомотив 1925 (Септември)
Спартак (Пещера) - Бенковски 2002 (Пазарджик)
Вихър (Ветрен) - Бесапара (Бяга)
25 ноември 2007, неделя, 14:30 ч:
Балкан (Варвара) - Шипка (Драгор)
Игълс (Братаница) - Тракиец 2005 (Главиница)

XVI кръг

Шипка (Драгор) - Бесапара (Бяга)
Вихър (Ветрен) - Тракиец 2005 (Главиница)
Игълс (Братаница) - Бенковски 2002 (Пазарджик)
Спартак (Пещера) - Локомотив 1925 (Септември)
Марица (Огняново) - Дружба (Добровница)
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Черногорово)
Брацигово (Брацигово) - Тракия (Пазарджик)
Ботев (Момина клисура) - Балкан (Варвара)

XVII кръг
Тази информация е копирана от Bulgarian-football.com © 1992-2007. Благодарим Ви, че цитирате източника.
Ботев (Момина клисура) - Шипка (Драгор)
Балкан (Варвара) - Брацигово (Брацигово)
Тракия (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)
Ботев (Черногорово) - Марица (Огняново)
Дружба (Добровница) - Спартак (Пещера)
Локомотив 1925 (Септември) - Игълс (Братаница)
Бенковски 2002 (Пазарджик) - Вихър (Ветрен)
Тракиец 2005 (Главиница) - Бесапара (Бяга)

XVIII кръг

Шипка (Драгор) - Тракиец 2005 (Главиница)
Бесапара (Бяга) - Бенковски 2002 (Пазарджик)
Вихър (Ветрен) - Локомотив 1925 (Септември)
Игълс (Братаница) - Дружба (Добровница)
Спартак (Пещера) - Ботев (Черногорово)
Марица (Огняново) - Тракия (Пазарджик)
Оборище (Панагюрище) - Балкан (Варвара)
Брацигово (Брацигово) - Ботев (Момина клисура)

XIX кръг

Брацигово (Брацигово) - Шипка (Драгор)
Ботев (Момина клисура) - Оборище (Панагюрище)
Балкан (Варвара) - Марица (Огняново)
Тракия (Пазарджик) - Спартак (Пещера)
Ботев (Черногорово) - Игълс (Братаница)
Дружба (Добровница) - Вихър (Ветрен)
Локомотив 1925 (Септември) - Бесапара (Бяга)
Бенковски 2002 (Пазарджик) - Тракиец 2005 (Главиница)

XX кръг

Шипка (Драгор) - Бенковски 2002 (Пазарджик)
Тракиец 2005 (Главиница) - Локомотив 1925 (Септември)
Бесапара (Бяга) - Дружба (Добровница)
Вихър (Ветрен) - Ботев (Черногорово)
Игълс (Братаница) - Тракия (Пазарджик)
Спартак (Пещера) - Балкан (Варвара)
Марица (Огняново) - Ботев (Момина клисура)
Оборище (Панагюрище) - Брацигово (Брацигово)

XXI кръг

Оборище (Панагюрище) - Шипка (Драгор)
Брацигово (Брацигово) - Марица (Огняново)
Ботев (Момина клисура) - Спартак (Пещера)
Балкан (Варвара) - Игълс (Братаница)
Тракия (Пазарджик) - Вихър (Ветрен)
Ботев (Черногорово) - Бесапара (Бяга)
Дружба (Добровница) - Тракиец 2005 (Главиница)
Локомотив 1925 (Септември) - Бенковски 2002 (Пазарджик)

XXII кръг

Шипка (Драгор) - Локомотив 1925 (Септември)
Бенковски 2002 (Пазарджик) - Дружба (Добровница)
Тракиец 2005 (Главиница) - Ботев (Черногорово)
Бесапара (Бяга) - Тракия (Пазарджик)
Вихър (Ветрен) - Балкан (Варвара)
Игълс (Братаница) - Ботев (Момина клисура)
Спартак (Пещера) - Брацигово (Брацигово)
Марица (Огняново) - Оборище (Панагюрище)

XXIII кръг

Марица (Огняново) - Шипка (Драгор)
Оборище (Панагюрище) - Спартак (Пещера)
Брацигово (Брацигово) - Игълс (Братаница)
Ботев (Момина клисура) - Вихър (Ветрен)
Балкан (Варвара) - Бесапара (Бяга)
Тракия (Пазарджик) - Тракиец 2005 (Главиница)
Ботев (Черногорово) - Бенковски 2002 (Пазарджик)
Дружба (Добровница) - Локомотив 1925 (Септември)

XXIV кръг
Тази информация е копирана от Bulgarian-football.com © 1992-2007. Благодарим Ви, че цитирате източника.
Шипка (Драгор) - Дружба (Добровница)
Локомотив 1925 (Септември) - Ботев (Черногорово)
Бенковски 2002 (Пазарджик) - Тракия (Пазарджик)
Тракиец 2005 (Главиница) - Балкан (Варвара)
Бесапара (Бяга) - Ботев (Момина клисура)
Вихър (Ветрен) - Брацигово (Брацигово)
Игълс (Братаница) - Оборище (Панагюрище)
Спартак (Пещера) - Марица (Огняново)

XXV кръг

Спартак (Пещера) - Шипка (Драгор)
Марица (Огняново) - Игълс (Братаница)
Оборище (Панагюрище) - Вихър (Ветрен)
Брацигово (Брацигово) - Бесапара (Бяга)
Ботев (Момина клисура) - Тракиец 2005 (Главиница)
Балкан (Варвара) - Бенковски 2002 (Пазарджик)
Тракия (Пазарджик) - Локомотив 1925 (Септември)
Ботев (Черногорово) - Дружба (Добровница)

XXVI кръг

Шипка (Драгор) - Ботев (Черногорово)
Дружба (Добровница) - Тракия (Пазарджик)
Локомотив 1925 (Септември) - Балкан (Варвара)
Бенковски 2002 (Пазарджик) - Ботев (Момина клисура)
Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово)
Бесапара (Бяга) - Оборище (Панагюрище)
Вихър (Ветрен) - Марица (Огняново)
Игълс (Братаница) - Спартак (Пещера)

XXVII кръг

Игълс (Братаница) - Шипка (Драгор)
Спартак (Пещера) - Вихър (Ветрен)
Марица (Огняново) - Бесапара (Бяга)
Оборище (Панагюрище) - Тракиец 2005 (Главиница)
Брацигово (Брацигово) - Бенковски 2002 (Пазарджик)
Ботев (Момина клисура) - Локомотив 1925 (Септември)
Балкан (Варвара) - Дружба (Добровница)
Тракия (Пазарджик) - Ботев (Черногорово)

XXVIII кръг

Шипка (Драгор) - Тракия (Пазарджик)
Ботев (Черногорово) - Балкан (Варвара)
Дружба (Добровница) - Ботев (Момина клисура)
Локомотив 1925 (Септември) - Брацигово (Брацигово)
Бенковски 2002 (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)
Тракиец 2005 (Главиница) - Марица (Огняново)
Бесапара (Бяга) - Спартак (Пещера)
Вихър (Ветрен) - Игълс (Братаница)

XXIX кръг
Тази информация е копирана от Bulgarian-football.com © 1992-2007. Благодарим Ви, че цитирате източника.
Вихър (Ветрен) - Шипка (Драгор)
Игълс (Братаница) - Бесапара (Бяга)
Спартак (Пещера) - Тракиец 2005 (Главиница)
Марица (Огняново) - Бенковски 2002 (Пазарджик)
Оборище (Панагюрище) - Локомотив 1925 (Септември)
Брацигово (Брацигово) - Дружба (Добровница)
Ботев (Момина клисура) - Ботев (Черногорово)
Балкан (Варвара) - Тракия (Пазарджик)

XXX кръг

Шипка (Драгор) - Балкан (Варвара)
Тракия (Пазарджик) - Ботев (Момина клисура)
Ботев (Черногорово) - Брацигово (Брацигово)
Дружба (Добровница) - Оборище (Панагюрище)
Локомотив 1925 (Септември) - Марица (Огняново)
Бенковски 2002 (Пазарджик) - Спартак (Пещера)
Тракиец 2005 (Главиница) - Игълс (Братаница)
Бесапара (Бяга) - Вихър (Ветрен)


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 1 мнение ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Баскетбол 2006-2007 Спортист Своге
Форум: Български баскетбол
lms_X 131758 24 Дек 2007 18:14
от lms_X
Преглежда непрочетените мнения Странджа през сезон 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 115143 06 Юни 2007 15:08
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 113363 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 123068 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 130760 21 Окт 2011 21:22
от sashitop

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози


placeholder