bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 17:12


Ботев (Враца) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 123 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Кметски избори-Враца
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 02:04 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 01 Ное 2006 12:35
Мнения: 1251
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Айде балотажа идее коментирайте всичко свързано по-тази тема...
Аз съм оптимист дано накрая стане наща


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 19:02 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Тотю Младенов има нелоши шансове на балотажа.
Човека със сигурност е свестен. Постигнал е доста в живота. Решил е да зареже високият пост, който заема в София за да управлява в родният си град. Мога да ви кажа, че има много примери от други градове, където се случва точно обратното. Това определено прави чест на г-н Младенов. Надявам се ако спечели, че ще продължи да прави положителните неща за града, каквито се правеха и през последните 4 години, а защо не и повече. :)
Притеснявам се само от две неща:
1. Да не "преосмисли" даването на Ботев в ръцете на новия собственик
2. Да не се спре започнатият ремонт на стадиона.

Все пак някъде четох, че Тотю Младенов е "запален басктболист". Дано ако стане кмет се запали и по футбола и да намери точната формула за бъдещето на Ботев.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 19:23 
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2006 22:18
Мнения: 783
Бубата ще спечели :(

_________________
Фланелката на Ботев Вр се облича не на тялото, а на душата !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 20:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 05 Юли 2007 02:30
Мнения: 338
[quote="r.h."]Надявам се ако спечели, че ще продължи да прави положителните неща за града, каквито се правеха и през последните 4 години, а защо не и повече. :)
[quote]
...... nc

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 20:34 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 01 Ное 2006 12:35
Мнения: 1251
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
k1k0- написа:
r.h. написа:
Надявам се ако спечели, че ще продължи да прави положителните неща за града, каквито се правеха и през последните 4 години, а защо не и повече. :)

...... nc
Остави го гледал е по ТВ Враца рекламата на Бубеф и се е надъхал а може да е объркал думата града със сина незнам и не ме интересува


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 22:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Апр 2007 21:05
Мнения: 228
Отбор: Ботев (Враца)
Skype: pumpalov_vr
e bachka ako otrechete chee bubev nishto ne e napravil prosto .. ;]

_________________
FORZA INTER


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 22:45 
Offline
Бригада Враца
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2007 15:50
Мнения: 1965
Местоположение: Северозападо
Отбор: Ботев (Враца)
..просто какво...направи само бензиностанции в сами града...направи блокове и секфи пустиняци пред моя блок и немога да излезна :( купи цирковата площадка за 10хил и я продаде на Kaufland за 100 хил..Не иска да даде Ботев а иска де ОФК..еми добре ..да бъде ОФК ама да го издържа а той кфо издържа ми ташаците !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 22:50 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 01 Ное 2006 12:35
Мнения: 1251
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Pumpalov написа:
e bachka ako otrechete chee bubev nishto ne e napravil prosto .. ;]
Освен r.h. никой не отрича че нищо не е направил направил е нещо ма е прекалено малко и недостатъчно и за 4 години е направил повече за него отколкото за Враца като цяло така че... :P


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 23:27 
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2006 22:18
Мнения: 783
Значи направил е много Враца сега е по хубав град от преди ! мм С 2лъскави магазина на сами център а не циганията и мн улици голяма работа че ги прави фирмата на сина му се тая мен кво ме боли кой зима парите нали хода по хубави улици ! Но не го удобрявам защото не прави достатъчно за моя любим спорт футбола !!! Не го подкрепям но все пак при предния кмет нямаше ток и вода на стадиона и добре че бе Гуньо та не изпаднахме.. а сега при него едва не влязахмо !!! Ако оправи футбола и Ботев заиграе където му е мястото да остава ако не да се маха дядо Бубев !

_________________
Фланелката на Ботев Вр се облича не на тялото, а на душата !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 23:34 
Offline
Бригада Враца
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2007 15:50
Мнения: 1965
Местоположение: Северозападо
Отбор: Ботев (Враца)
ОМФГ :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 23:44 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 01 Ное 2006 12:35
Мнения: 1251
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
koko89 написа:
Значи направил е много Враца сега е по хубав град от преди ! мм С 2лъскави магазина на сами център а не циганията и мн улици голяма работа че ги прави фирмата на сина му се тая мен кво ме боли кой зима парите нали хода по хубави улици ! Но не го удобрявам защото не прави достатъчно за моя любим спорт футбола !!! Не го подкрепям но все пак при предния кмет нямаше ток и вода на стадиона и добре че бе Гуньо та не изпаднахме.. а сега при него едва не влязахмо !!! Ако оправи футбола и Ботев заиграе където му е мястото да остава ако не да се маха дядо Бубев !
Какво е направил за Враца ти с това ли се задоволяваш няколко пътища от който както каза ги прави фирмата на сина му и парите от общината ясно къде отиват да не говорим по колко прибира непрекъснато месец след месец защо не направи нещо да развие туризъма едно от нещата с който Враца може да просперира и да се гордее защо не направи нищо за спорта с който врачани са се гордели в миналото има много основни проблеми


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2007 01:02 
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2006 22:18
Мнения: 783
Не защитавам никой ! Еми 5 звездния хотел малко ли е? за Туризма ремонта на Пещерата Леденика ?.. Ами задоволявам се щото знам кво беше при предния !!! ИСКАМ НАЙ-МНОГО ВРАЦА ДА ИМА ОТБОР В "А" ГРУПА И ДА СЕ ГОРДЕЕМ С НЕГО !

_________________
Фланелката на Ботев Вр се облича не на тялото, а на душата !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2007 09:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 09:21
Мнения: 481
5 zvezdnia hotel da nego e napravil taia svinia bubev toia triabva da bade bit i izgonen ot vratza


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2007 11:33 
Offline
Бригада Враца
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2007 15:50
Мнения: 1965
Местоположение: Северозападо
Отбор: Ботев (Враца)
http://vbox7.com/play:932cbeeb
Eдин поздрав към кмета бубеф


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2007 15:23 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Абе дайте да си говорим реални неща. Много ясно, че през последните 4 години във Враца се направиха повече неща отколкото може би за три мандата преди това.
Сега няма да седна и да изреждам, защото ще кажете, че правя предизборна кампания. То хората виждат и оценяват. Ако Бубев е бил много слаб кмет, нямаше да го подкрепят 40% в Неделя. Това са над 10 000 души, които са гласували за него. Ако не е направил нищо, нямаше да получи и 100 гласа.
Бубев направи много Враца да изглежда добре, да е по-чиста и по-модерна. Но за съжаление не постигна достатъчно във сферата на туризма и спорта (в т.ч. футбола)
Но да знаете, че идеални кметове няма. И Бил Гейтс да стане кмет на Враца, пак ще има пропуски и пак ще има недоволни. Важното е положителните неща да са повече от отрицателните.
Аз лично нямам нищо против и Тотю Младенов да стане кмет. В горното си мнение написах защо мисля така.
За мен е важно Враца да продължава да се развива и Ботев да бъде отново онова страшилище за другите отбори, което е бил преди. Ако това се получава, тогава кмета за мен ще бъде добър, без значение как се казва и от коя партия е издигнат.

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2007 15:26 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 01 Ное 2006 12:35
Мнения: 1251
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
r.h. написа:
Абе дайте да си говорим реални неща. Много ясно, че през последните 4 години във Враца се направиха повече неща отколкото може би за три мандата преди това.
Сега няма да седна и да изреждам, защото ще кажете, че правя предизборна кампания. То хората виждат и оценяват. Ако Бубев е бил много слаб кмет, нямаше да го подкрепят 40% в Неделя. Това са над 10 000 души, които са гласували за него. Ако не е направил нищо, нямаше да получи и 100 гласа.
Бубев направи много Враца да изглежда добре, да е по-чиста и по-модерна. Но за съжаление не постигна достатъчно във сферата на туризма и спорта (в т.ч. футбола)
Но да знаете, че идеални кметове няма. И Бил Гейтс да стане кмет на Враца, пак ще има пропуски и пак ще има недоволни. Важното е положителните неща да са повече от отрицателните.
Аз лично нямам нищо против и Тотю Младенов да стане кмет. В горното си мнение написах защо мисля така.
За мен е важно Враца да продължава да се развива и Ботев да бъде отново онова страшилище за другите отбори, което е бил преди. Ако това се получава, тогава кмета за мен ще бъде добър, без значение как се казва и от коя партия е издигнат.
Много добре знаеш че са го подкрепили да кажем 30% пенсионери и ако не си видял имаше много ниска избирателна активност затова така се получи защото младите не гласуват ще видим на балотажа

:twisted:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2007 16:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 09:21
Мнения: 481
4etvartak 09;45 na plo6tad hristo botev


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 12:10 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 01 Ное 2006 12:35
Мнения: 1251
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Искам и тук да призова всички млади които могат да гласуват да подкрепят Тотьо Младенов за една по-добра Враца и един по-добър Ботев сега бях на площада и обеща на всички фенове на Ботев в много скоро време А група заслужава си да пробваме...За да видите подробности довечера ТВ Враца


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 12:12 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
А вярно ли е, че на площада е имало и хора от фен-клубовете на ЦСКА и Левски. Ако да, на тях какво им е обещал??? :shock:

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 12:26 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 01 Ное 2006 12:35
Мнения: 1251
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
r.h. написа:
А вярно ли е, че на площада е имало и хора от фен-клубовете на ЦСКА и Левски. Ако да, на тях какво им е обещал??? :shock:
Да от фенклубовете на ЦСКА Лефски и Ботев му бяха подарени по 1 шал целта е всички да се обединим в едно Ботев а ти ако искаш бегай сега се видях че Бубев събира пенсионерите пред паметника на Софроний Врачански ама само пенсионери бяха :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 12:38 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Стига глупости. Аз говоря сериозно. Ако г-н Младенов трябва да помага на някого то това трябва да е на отбора на Враца. По никакъв начин не виждам какво общо имат Левски и ЦСКА тук. Но ако всичко е било в името на Ботев - ОК.
Знам, че Тотю Младенов е спортен човек и ще има желание да възроди футбола във Враца, но като е обещал днес, че сме щели да видим Ботев отново в А група, поне каза ли по какъв начин мисли да стане това. Какви стъпки мисли да предприеме и т.н.
Това е важно :!: :!: :!:

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 14:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 05 Юли 2007 02:30
Мнения: 338
toi oshte ne e ...kmet i nemoje da kaje nishty za otbora ...pomisli realno toi ne e tolkova navytre s neshtata za botev, za da kaje dali shte go izdyrja ili shte go prodava...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 16:23 
Offline

Регистриран на: 20 Авг 2007 22:20
Мнения: 112
Местоположение: SOFIA
Тотю Младенов Младенов
Политическа партия "ГЕРБ"
8226 - гласа (31.71%)

Войслав Киров Бубев
ИК ВОИСЛАВ КИРОВ БУБЕВ
10204 - гласа (39.34%)

Искам да призова всички врачани като един спортен журналист да гласувате за г-н Младенов. Той със сигурност ще възроди футбола във Враца. Ако Бубев остане кмет, ще продължи да се гаври с емблемата и историята на този славен клуб! :!:

_________________
http://www.7sport.net/7sport/index.htm
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 16:35 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 01 Ное 2006 12:35
Мнения: 1251
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Освен че ще възроди футбола в Враца обеща като цяло да възроди спорта така че помислете си дали не си заслужава да се пробва и да се гласува на изборите ;)...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 18:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 09:21
Мнения: 481
r.h. predninata na bubev idiote e ot selata v VRATZA maladenov go bie s 500 glasa a sled kato nie vra4ani ostaviame tia ot selata da re6avat zna4i sme mnogo zle i zapomnete kakvo vi kazvam ostaneli bubev kmet sled edna godina nie 6te badem fenove bes otbor za6toto toi i sinamu sa kazvali na mnogo mesta 4e otbora bil goliama tejest na ob6tinata taka4e misli i se informiraite kogato pi6ete za ne6ta koito nesa vi iasni i pak te pitam tazi mrasna komunisti4eska svinia kakvo tolkova e napravil za VRATZA samo nedei dami otgovaria6 kato babi4kite ot moia blok te tvardiat 4e sviniata bubev e napravil bila i kaufland


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 123 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Женски футболни клубове във Враца!
Форум: Ботев (Враца)
r.h. 10151 01 Юни 2010 08:43
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Чавдар-ЦСКА във Враца???
Форум: Сезон 2006/2007
Gopeto 30944 08 Ное 2006 08:07
от Gopeto
Преглежда непрочетените мнения "ВАЛЕКС" ТРЯВНА-"БОТЕВ" ВРАЦА
Форум: Сезон 2006/2007
vankata 47176 22 Дек 2006 08:59
от vankata
Преглежда непрочетените мнения КОНКУРС - Изработка на хедър: Ботев Враца
Форум: Ботев (Враца)
r.h. 1395 04 Мар 2007 13:27
от Denis
Преглежда непрочетените мнения Локо ГО - Ботев Враца
Форум: Сезон 2006/2007
Fabio_Cannavaro 11642 08 Мар 2007 23:47
от koko89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози