bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 20 Апр 2024 04:29


Локомотив (Горна Оряховица) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 105 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Спомени от дербитата (Локо Горна-Етър)
МнениеПубликувано на: 09 Май 2007 18:31 
В тази тема искам да обсъдим спомените си от областното дерби!Тя не е за спомени от резултатите на терена,а от ситуациите по трибуните и извън тях!Нека видим как са изглеждали през фенския поглед те! :twisted:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2007 17:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Беше хубаво като атакувахме болярите до летния театър , но жалко , че и те нетръгнаха тогава . Това 1-2 часа гонка с ушеф , след мача пак .... беше хубаво ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2007 18:49 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Ultras написа:
Беше хубаво като атакувахме болярите до летния театър , но жалко , че и те нетръгнаха тогава . Това 1-2 часа гонка с ушеф , след мача пак .... беше хубаво ...

Много закъсняхте с атаката.Ние седяхме 20 мин. на паркинга и никой от вас не се появи,атакувахте чак когато стигнахме хода-а там сами знаете че беше пълно с полицаи-15 наши и 30 ваши.

Иначе няма да забравя 91г. когато уж ни атакувахте на стълбите от гарата за стадиона ви и се оказахте в едно виолетово море.Много бой отнесохте и имаше доста счупени глави.

Няма да забравя и когато си връщах за взетото знаме-Секса тогава не се показа и го отнесоха други.Още помня как внасяха единият 4 човека и на полувремето припадна че се наложи линейката да го свестява.

Да спомням си и за боя на Пазара когато ви сваляхме от рейса един по един.Все още ми е чудно защо спряхте рейса и не слязохте тогава,та се наложи Димека,Павката и Стопа да ви свалят.Помня как един от вашите свиреше с една тръба и Бечо му я пъхна в гърлото,оня си събираше зъбите из автобуса.Бе въобще дербито беше голяма работа,помня и когато ни атакувахте на автогарата-тогава бяхте много паплач.Щеше да стане голям въргал но ушевите развалиха работата.Настръхвам като си спомня че имахме 2 мешки с бомби тогава и не можахме да ги използваме.След това атакувахте на центъра и ние отговорихме с бомби.Прибраха ме с Пирона и Малкия Шаран и най тъпото е че не ни обвиниха за бомбите,а търсеха едно знаме с пречупен кръст.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 15:12 
През 91-ва когато ви бихме с 0:4 се събрахме 15-20 човека и не тръгнахме с другите с влака, а пеша през Арбанаси. Понеже беше мисля че март и беше хладно си нодехме доста вино и ракия за сгряване. Докато стигнахме до чешмата на средата на пътя вече бях като кирка. Как да е са ме вкарали на стадиона, ама вътре съм се издрайфал и ченгетата са ме изгонили. Целия мач съм го проспал на някаква беседка до стадиона с някакъв горнооряховски дядка, който ме дигал като падна от пейката. Чак като мача свърши и се освестих. Бихме 0:4 и излязохме на първо място, като докрая повече никой не ни е изпреварвал. Още ме е яд, че така просташки пропуснах най-великия мач на Етър, ама кво да се прави тогава бях 16 годишен келеш и само гледах как да се напия.
Иначе за боя на пазара и аз помня някои неща. Като ви насваляхме от рейса се разбягахте и ние тръгнахме да обикаляме да ви търсим. В парка зад Славяни на Гулиша му дойде ВЕЛИКАТА идея да викаме за Локо и да скрием шаловете, че да дойдете при нас. Развикахме де ние и по едно време като дойдоха отнякъде Венци, Страхил и още доста народ замалко да си изядем боя докато ни познаят и им обясним ква е работата. Абе шантава работа :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 15:41 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
о за откриване на врага кво ли не сме използвали-то учащи в Горна,то хора които се представят за горнооряховци и разпитваха по спирките как е свършил мача.Помня като бяхме хванали 4-5 чавета на спирката на Майка България-бяха си вързали шаловете на кръста,обаче ние им ги набарахме.И ония викат ама ние тука учим,нямам нищо против вас.... обаче на Сикито му идва гениалната мисъл да ги джобим и хоп от единия 120-30лв /пачка солидна за това време/-патаме го за кво са ти толкова пари-той ама имам рожден ден.И Змея вика ама айде ние ще се почерпим за твое здраве и му взе кинтите.Бая пиене заковахме за негово здраве в "Кити",че накрая и шалчета горихме и така полу изгорели си ги пазя още вкъщи.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 15:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
Ruffian май не трябваше да подхващаш темата! :lol: :lol: :lol:

_________________
http://www.vbox7.com/play:ad36667c&al=1&vid=4333959


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 15:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
ETARRAS написа:
о за откриване на врага кво ли не сме използвали-то учащи в Горна,то хора които се представят за горнооряховци и разпитваха по спирките как е свършил мача.Помня като бяхме хванали 4-5 чавета на спирката на Майка България-бяха си вързали шаловете на кръста,обаче ние им ги набарахме.И ония викат ама ние тука учим,нямам нищо против вас.... обаче на Сикито му идва гениалната мисъл да ги джобим и хоп от единия 120-30лв /пачка солидна за това време/-патаме го за кво са ти толкова пари-той ама имам рожден ден.И Змея вика ама айде ние ще се почерпим за твое здраве и му взе кинтите.Бая пиене заковахме за негово здраве в "Кити",че накрая и шалчета горихме и така полу изгорели си ги пазя още вкъщи.


Голямо геройство да му земете парите :roll: разкажи нещо по интересно сигорен съм че има какво :idea:

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 15:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 15:10
Мнения: 1819
Местоположение: ГАБРОВО
Отбор: Янтра Габрово (Габрово)
lms_X написа:
ETARRAS написа:
о за откриване на врага кво ли не сме използвали-то учащи в Горна,то хора които се представят за горнооряховци и разпитваха по спирките как е свършил мача.Помня като бяхме хванали 4-5 чавета на спирката на Майка България-бяха си вързали шаловете на кръста,обаче ние им ги набарахме.И ония викат ама ние тука учим,нямам нищо против вас.... обаче на Сикито му идва гениалната мисъл да ги джобим и хоп от единия 120-30лв /пачка солидна за това време/-патаме го за кво са ти толкова пари-той ама имам рожден ден.И Змея вика ама айде ние ще се почерпим за твое здраве и му взе кинтите.Бая пиене заковахме за негово здраве в "Кити",че накрая и шалчета горихме и така полу изгорели си ги пазя още вкъщи.


Голямо геройство да му земете парите :roll: разкажи нещо по интересно сигорен съм че има какво :idea:

поне са ги "инвестирали" както трябва :arrow:

_________________
http://www.vbox7.com/play:ad36667c&al=1&vid=4333959


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 16:12 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
lms_X написа:
ETARRAS написа:
о за откриване на врага кво ли не сме използвали-то учащи в Горна,то хора които се представят за горнооряховци и разпитваха по спирките как е свършил мача.Помня като бяхме хванали 4-5 чавета на спирката на Майка България-бяха си вързали шаловете на кръста,обаче ние им ги набарахме.И ония викат ама ние тука учим,нямам нищо против вас.... обаче на Сикито му идва гениалната мисъл да ги джобим и хоп от единия 120-30лв /пачка солидна за това време/-патаме го за кво са ти толкова пари-той ама имам рожден ден.И Змея вика ама айде ние ще се почерпим за твое здраве и му взе кинтите.Бая пиене заковахме за негово здраве в "Кити",че накрая и шалчета горихме и така полу изгорели си ги пазя още вкъщи.


Голямо геройство да му земете парите :roll: разкажи нещо по интересно сигорен съм че има какво :idea:

Маже да не е геройство,но времената бяха такива,акъла ни беше такъв.А по добре ли е сега-чувам че в "великите"агитки в българия редовно се джобят един друг?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 17:41 
Zapisah se v tozi forum specialno zaradi tazi tema!Pyrvo iskam da kaja na momcheto ot gabrovo che povecheto fenove ot Gorna koito mogat da razkajat ne sa po forumite,zashtoto ne sa i po razkazite,a po meletata i podkrepata!Vypreki che i az sym edin ot tqh shte si pozvolq da razkaja tova onova!Pyrvo tuka vijdam che nqkoi govori za lilavo more v koeto sme se udavili na stypalata mejdu garata i stadiona-hehehe osyznai se nii redovno vi gonehme do stypalata a vie si pochupvahte krakata ot bqgane!Shto shalove shapki i flanelki na Etar bqhme sybrali razdrali i zapalili v nachaloto na 90-te kogato i dvata otbora bqha v podem!Pomnq na posledniq mach na nivo"A" grupa daje si bqhme napravili neshto kato chuchelo s edna lilava flanelka i kato q zapalihme policaite iskaha da arestuvat momcheto koeto q zapali!Pomnq kak na pyrvata ni sreshta na nivo "V" grupa otidohme v Tyrnovo s vlaka(razbira se ne si platihme)minahme prez polovinata grad,bez problemi!Pomnq kogato narochno si skrihme shalovete da ne ni pognat ushevcite ili da ne izbqgat bolqrite!Togava vidqhme nqkolko fena vashi!Pomnq samo Ohliova otide do ediniq i mu poiska ogynche i onq dokato se osyznae mu shurna kryv ot ustata!A vie pomnite li kogato pred Diulgerov bqha napravo schupeni ot ritnici(neznam kak ne pripadnaha)dvama bolqri!Te bqha zastanali pred centralniq vhod na stadiona(edin vid kamikadzeta)otnachalo bqha 4ma ama dvama ot tqh kato vidqha che idvame izbqgaha,za drugite nqmashe vreme,vednaga bqha svaleni na zemqta i smachkani!Posle typite ushevci vse pak reshiha da gi vkarat prez cenralniq vhod i ediniq za malko da zaspi sled kato Sexa go zapuka(pomnite li go-vie mu bqhte abonati),dobre che drugite ne stignaha do nego!Haide tova obache sa stari raboti da govorim za neshto po novo!Sega v "B" kato se sreshnahme na Ivailo atakata izglejda ne im haresa-xaxaxa!Veche se beshe stovaril edin avtobus fenove na Loko i vsi4ki ochakvaha tova da e qdroto ama ne beshe taka vzehme nqkolko taxita i gi iznenadahme v gryb pred domakinskiq sektor-kakvo shte kajat zatova-pak li shte izpochat!Togava imashe dosta fenove na etar po zemqta i nqkolko koli osnaha bez stykla!Te togava imaha support i ot pavlikeni daje(xaxaxa kosta go izqde togava)sled macha pak nishto ne napraviha!Te nikoga ne poemat iniciativata!V Gorna proletniq polusezon na "B" grupata sme bili zakysneli,abe chakaite be kakvo zakysnenie vie ako bqhte iskali kakvo shteshe da ni spre bili na vhoda ami elate pred teatyra!Bezredicite stavat lesno ne me kryshtavaite s obratnoto!Na poluvremeto na tozi mach nqkolko skincheta ot gabrovo izqdoha boq i podigravkite!Vse idvat da vi podkrepqt,a nie i sami sme istinski!Stopa,stopa ne mi go hvali tova govedo zashtoto na machovete na nacionala kato videshe lokomotivci i mu otivashe syrceto v krakata!Ima i oshte no zasega tolkova!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 17:59 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Ще ти отговоря само за боя пред стадиона,тъй като ти си ми слабост.Айде да ми кажеш по снимките колко ваши бяха по земята и колко наши?Айде да ми кажеш кой влезе през задното стъкло на Форд-а?Айде да ми кажеш Секса дали помни Личев и кой правеше свирки в казармата?Питай Секса защо не дойде на "Ивайло" след като ми свали мешката?

А за скиновете от Габрово-ако сме искали да бъдат с нас на този мач щяхме да ги вземем с нас в автобуса или щяха да пътуват с групата която беше с влака :wink: А вие като сте сами защо все ходите да правите ми.... на Локо Пд,на Левски ....?Би ли ми казал вие като сте сами защо Иван Белянския биеше папагали,а вие го гледахте на вашият стадион?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 18:04 
Аз не смятам,че съм сгрешил с тази тема :8) !Даже смятам,че е удар в десятката,защото както виждам вече привлича интерес :mydabi: !Нека от старите истории се надъхват новоизлюпените :albino: фенове на двата отбора за да не губи дербито колорита си :aal: :fans3: :fans5: !Hooligan прав си,че тези който могат да разказват не им се занимава с форуми,но не слагай всички под общт знаменател!Аз :pirat: например ходя по мачове вече 16 години!Сигурно се познаваме даже :0020: !И тук има истински фенове дори и малко :pirat: :pirat: :pirat: !Аз също имам множество истории от дербито :) ,но мисля да се включа в по-късен етап от спора :wink: !Хубаво е че страстите се нажежават :acab: това помага да си спомним какво значи Локо-Етър :fans1: и да катализираме дербито и занапред :acab: !Единственото което смятам че куца е нивото на организация на срещи между агитките :scratch: !Ако истински се мразим смятам че точно това трябва да поправим! :pirat:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 18:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Да , той Коста къде ли неходи , като някоя цветарка , заедно с дрогата ... , спомням си , даже като идвахте с рейса на драматичния театър , как се криехте зад перденцата , преди това как няколко залбудени боляра бяха разковани на входа ,до гаражите .... за мача във В.Т. дори и малкото , които слязохме от рейса и тръгнахме , вие си стояхте пасивни и така ..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 18:11 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Ultras написа:
Да , той Коста къде ли неходи , като някоя цветарка , заедно с дрогата ... , спомням си , даже като идвахте с рейса на драматичния театър , как се криехте зад перденцата , преди това как няколко залбудени боляра бяха разковани на входа ,до гаражите .... за мача във В.Т. дори и малкото , които слязохме от рейса и тръгнахме , вие си стояхте пасивни и така ..

Хе че по тази логика вие също се криехте за стъклата та хармониката :wink: ,верно бихте двама от нашите на капанчето-ама те сами са си виновни.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 18:13 
И кво лошо има няколко габровски скина да викат за Етър??? Вие като сте голяма работа и не приемате външни що ходите на мачове на пловдивските жепейци? Навремето на един мач Етър-Локо Пд бяхте дошли 10-тина човека при пловдивчаните и запалихте едно виолетово шалче. Ама иначе се криехте между тях нали? Що не седнахте отделно и да викате а?
Помните ли на един мач Локо-ЦСКА в Горна когато ние дойдохме и бяхме повече и от двете други агитки заедно. Тогава викахме и против вас и против ЦСКА ама си седнахме отделно и не се крихме като вас.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 18:16 
ETARRAS написа:
Ultras написа:
Да , той Коста къде ли неходи , като някоя цветарка , заедно с дрогата ... , спомням си , даже като идвахте с рейса на драматичния театър , как се криехте зад перденцата , преди това как няколко залбудени боляра бяха разковани на входа ,до гаражите .... за мача във В.Т. дори и малкото , които слязохме от рейса и тръгнахме , вие си стояхте пасивни и така ..

Хе че по тази логика вие също се криехте за стъклата та хармониката :wink: ,верно бихте двама от нашите на капанчето-ама те сами са си виновни.

Така си е... :wink:...те са си виновни :twisted:


Последна промяна Ruffian на 20 Май 2007 14:28, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 18:19 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
GARVAN написа:
И кво лошо има няколко габровски скина да викат за Етър??? Вие като сте голяма работа и не приемате външни що ходите на мачове на пловдивските жепейци? Навремето на един мач Етър-Локо Пд бяхте дошли 10-тина човека при пловдивчаните и запалихте едно виолетово шалче. Ама иначе се криехте между тях нали? Що не седнахте отделно и да викате а?
Помните ли на един мач Локо-ЦСКА в Горна когато ние дойдохме и бяхме повече и от двете други агитки заедно. Тогава викахме и против вас и против ЦСКА ама си седнахме отделно и не се крихме като вас.

Да в този ред на мисли тередовно идваха да подкрепят пловдивчани и редовно бягаха с тях.Помня като бахме набарали едни майни на пазара точно след мача когато запалиха моето знаме и шал,та те ни обясняваха как са ви качили за да ви изкарат от града.Що така и що не запалихте нещата ми когато идвахте преди това за Купата на лигата и ви бихме като кучета?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 18:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
ETARRAS написа:
Ultras написа:
Да , той Коста къде ли неходи , като някоя цветарка , заедно с дрогата ... , спомням си , даже като идвахте с рейса на драматичния театър , как се криехте зад перденцата , преди това как няколко залбудени боляра бяха разковани на входа ,до гаражите .... за мача във В.Т. дори и малкото , които слязохме от рейса и тръгнахме , вие си стояхте пасивни и така ..

Хе че по тази логика вие също се криехте за стъклата та хармониката :wink: ,верно бихте двама от нашите на капанчето-ама те сами са си виновни.
Кво се криехме ???? ушатите се мъчат да ни тъпчат , ние напираме да се позабавляваме и така .... на това ако му викаш криене , и ти , и аз знаем как стоят нещатата точно за това ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 18:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
GARVAN написа:
И кво лошо има няколко габровски скина да викат за Етър??? Вие като сте голяма работа и не приемате външни що ходите на мачове на пловдивските жепейци? Навремето на един мач Етър-Локо Пд бяхте дошли 10-тина човека при пловдивчаните и запалихте едно виолетово шалче. Ама иначе се криехте между тях нали? Що не седнахте отделно и да викате а?
Помните ли на един мач Локо-ЦСКА в Горна когато ние дойдохме и бяхме повече и от двете други агитки заедно. Тогава викахме и против вас и против ЦСКА ама си седнахме отделно и не се крихме като вас.
Преди мача около 5-6 часа се шлаяхме във В.Т. след мача си тръгнахме пешком , в очакване да се случи нещо интересно , но уви , не се случи нищо ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 18:28 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Ultras написа:
ETARRAS написа:
Ultras написа:
Да , той Коста къде ли неходи , като някоя цветарка , заедно с дрогата ... , спомням си , даже като идвахте с рейса на драматичния театър , как се криехте зад перденцата , преди това как няколко залбудени боляра бяха разковани на входа ,до гаражите .... за мача във В.Т. дори и малкото , които слязохме от рейса и тръгнахме , вие си стояхте пасивни и така ..

Хе че по тази логика вие също се криехте за стъклата та хармониката :wink: ,верно бихте двама от нашите на капанчето-ама те сами са си виновни.
Кво се криехме ???? ушатите се мъчат да ни тъпчат , ние напираме да се позабавляваме и така .... на това ако му викаш криене , и ти , и аз знаем как стоят нещатата точно за това ....

И аз и ти знаем че нас също ни тъпчеха в драмата :wink:
а преди последният мач в Горна ви съобщихме че ще има група която ще ви чака на гарата,но вие също не се появихте.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 18:29 
GARVAN написа:
И кво лошо има няколко габровски скина да викат за Етър??? Вие като сте голяма работа и не приемате външни що ходите на мачове на пловдивските жепейци? Навремето на един мач Етър-Локо Пд бяхте дошли 10-тина човека при пловдивчаните и запалихте едно виолетово шалче. Ама иначе се криехте между тях нали? Що не седнахте отделно и да викате а?
Помните ли на един мач Локо-ЦСКА в Горна когато ние дойдохме и бяхме повече и от двете други агитки заедно. Тогава викахме и против вас и против ЦСКА ама си седнахме отделно и не се крихме като вас.



ОК,не смятам обаче,че сте стигнали дотам да им искате подкрепата на габровци(а и както написа Дебито не сте им я искали така,че вината че изядоха бой си е тяхна)!Помня мача с изгореното шалче,но не помня да сме се скрили!Такъв мач (Локо-ЦСКА)кадето агитката ви да е била по-голяма и от двете-няма :evil: !Че е имало мачове в който сте идвали да викате срещу софиянци(и не само) е имало,но аз имам спомени и за такива визити на нашата агитка в Търново!Но нека зарежем спора кой с кого е приятел и да продължим темата за дербито :8)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 18:35 
Ultras написа:
GARVAN написа:
И кво лошо има няколко габровски скина да викат за Етър??? Вие като сте голяма работа и не приемате външни що ходите на мачове на пловдивските жепейци? Навремето на един мач Етър-Локо Пд бяхте дошли 10-тина човека при пловдивчаните и запалихте едно виолетово шалче. Ама иначе се криехте между тях нали? Що не седнахте отделно и да викате а?
Помните ли на един мач Локо-ЦСКА в Горна когато ние дойдохме и бяхме повече и от двете други агитки заедно. Тогава викахме и против вас и против ЦСКА ама си седнахме отделно и не се крихме като вас.
Преди мача около 5-6 часа се шлаяхме във В.Т. след мача си тръгнахме пешком , в очакване да се случи нещо интересно , но уви , не се случи нищо ...


Той не говори за мача за купата с Дунав,а за един мач преди години,когато Локо Пд бяха в "Б" ако не се лъжа...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 18:36 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Локо -Цска 2:2 спомняш ли си го?Точно този мач бяхме доста мисля около 100-тина,бяхме се натъпкали в 10-та която беше една червена хармоника.Помня как се смяхме като си вкарвахте автоголовете и Вальо тичаше да бие защитниците на Локо.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 18:37 
ETARRAS написа:
Ultras написа:
ETARRAS написа:
Ultras написа:
Да , той Коста къде ли неходи , като някоя цветарка , заедно с дрогата ... , спомням си , даже като идвахте с рейса на драматичния театър , как се криехте зад перденцата , преди това как няколко залбудени боляра бяха разковани на входа ,до гаражите .... за мача във В.Т. дори и малкото , които слязохме от рейса и тръгнахме , вие си стояхте пасивни и така ..

Хе че по тази логика вие също се криехте за стъклата та хармониката :wink: ,верно бихте двама от нашите на капанчето-ама те сами са си виновни.
Кво се криехме ???? ушатите се мъчат да ни тъпчат , ние напираме да се позабавляваме и така .... на това ако му викаш криене , и ти , и аз знаем как стоят нещатата точно за това ....

И аз и ти знаем че нас също ни тъпчеха в драмата :wink:
а преди последният мач в Горна ви съобщихме че ще има група която ще ви чака на гарата,но вие също не се появихте.


Ето това доказва моето мнение,че организирането на срещи куца :idea: !Но нещата сега са се променили и мисля,че занапред и това ще е наред :wink:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 18:38 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Ruffian написа:
Ultras написа:
GARVAN написа:
И кво лошо има няколко габровски скина да викат за Етър??? Вие като сте голяма работа и не приемате външни що ходите на мачове на пловдивските жепейци? Навремето на един мач Етър-Локо Пд бяхте дошли 10-тина човека при пловдивчаните и запалихте едно виолетово шалче. Ама иначе се криехте между тях нали? Що не седнахте отделно и да викате а?
Помните ли на един мач Локо-ЦСКА в Горна когато ние дойдохме и бяхме повече и от двете други агитки заедно. Тогава викахме и против вас и против ЦСКА ама си седнахме отделно и не се крихме като вас.
Преди мача около 5-6 часа се шлаяхме във В.Т. след мача си тръгнахме пешком , в очакване да се случи нещо интересно , но уви , не се случи нищо ...


Той не говори за мача за купата с Дунав,а за един мач преди години,когато Локо Пд бяха в "Б" ако не се лъжа...

а не и Етър и Локо Пд бяха в Агр. мисля че 96 г.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 105 мнения ]  1, 2, 3, 4, 5  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Етър-Локо(Мз)
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
Anonymous 21647 31 Окт 2006 19:09
от loko_mz
Преглежда непрочетените мнения 6 ГОДИНИ ОТ СМЪРТТА НА СИМЕОН СИМЕОНОВ - МОНИ
Форум: Сезон 2007/2008
mittag_slavia 34012 02 Ное 2006 15:40
от speedbreaker
Преглежда непрочетените мнения Етър 64
Форум: Хандбал
ETARRAS 51804 01 Авг 2007 13:59
от ETARRAS
Преглежда непрочетените мнения Нафтекс-Локо СтЗ 6:0
Форум: Архив
r.h. 23641 11 Окт 2007 20:35
от NBFC
Преглежда непрочетените мнения Белите орли-Локо Мз
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 13107 11 Ное 2006 19:57
от getsov

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози