bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 14:15


Локомотив (Горна Оряховица) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 131 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2006 15:45 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
1. Ботев (Враца) 13 11 2 0 39 :9 35
2. Янтра (Габрово) 13 10 2 1 34 :8 32
3. Ботев-Бали (Дебелец) 13 9 2 2 31 :13 29
4. Бдин (Видин) 13 9 0 4 39 :16 27
5. Чумерна (Елена) 13 7 3 3 29 :11 24
6. Миньор 2002 (Драганица) 13 7 2 4 25 :23 23
7. Гигант (Белене) 13 7 1 5 20 :14 22
8. Ботев (Криводол) 13 7 1 5 20 :15 22
9. Павликени (Павликени) 13 6 2 5 29 :22 20
10. Вихър (Бързия) 13 6 2 5 17 :16 20
11. Академик (Свищов) 13 5 2 6 20 :21 17
12. Спартак (Койнаре) 13 4 1 8 17 :27 13
13. Ситомир (Николол) 13 4 1 8 16 :37 13
14. Локомотив (Горна Оряховица) 13 2 4 7 11 :17 10
15. Валекс (Трявна) 13 3 1 9 9 :24 10
16. Мария Луиза (Лом) 13 3 1 9 7 :36 10
17. Искър 1923 (Роман) 13 1 2 10 10 :32 5
18. Левски (Левски) 13 0 3 10 6 :38 3

Но според мен се гледат директните мачове, което праща Локо на 16то!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2006 15:54 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
не че имам нещо имам против вас ама сте толкова назад а имате толова многобройна публика просто сигурно сте единствените такива в света Браво евала


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2006 16:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Мъчим се , но всичко е против нас... незнам направо какво става с този отбор ...

_________________
http://www.travian.bg/?uc=bg1_1169
http://www.vbox7.com/play:3374a6ab


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2006 16:49 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
само да не отпаднете че много лошо става вие сте ми един от най-симпатичните отбори в България и все пак навремето не трябва да се забравя каде сте се подвизавали


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2006 17:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Незнам , положението никак не е розово... ще видим какво ще стане зимата :evil:

_________________
http://www.travian.bg/?uc=bg1_1169
http://www.vbox7.com/play:3374a6ab


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2006 19:30 
Според мен, ако не се доведат по един по-възрастен и малко от малко класен футболист за всяка линия играчи, нямаме никакъв шанс, но с тоя отбор просто нашите отбиват номера. Зле сме при това много зле. Не съм виждал такъв анемичен Локо от доста време! :x Дано ме оправергаят момчетата.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2006 20:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Ей сега в неделя ще видим какво ще сътворят .... наще творциии !

_________________
http://www.travian.bg/?uc=bg1_1169
http://www.vbox7.com/play:3374a6ab


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2006 21:05 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Ако не биете в този мач мога смело да кажа трябва бой и чистка!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2006 21:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Уж всички от футболягите , които видях казаха , че ще бием 100% , щели сме да ги смажем ала бала.... ще идем да ударим по някои друга бира пък каквото стане ....

_________________
http://www.travian.bg/?uc=bg1_1169
http://www.vbox7.com/play:3374a6ab


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2006 22:47 
абе те нашите все надъхани и все ги бият като шкембе. Вече взе да става смешно . :evil:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2006 07:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Абе то с тея ако се издъним пак , незнам.... а ако наистина се дъннем , отиваме тука любителите на футбола , даваме им по 2 снимки и да се оправят , другия мач навънка сме ние :sexe:

_________________
http://www.travian.bg/?uc=bg1_1169
http://www.vbox7.com/play:3374a6ab


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: otgovor na Ultras
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2006 01:51 
Наще девоики пак са вдигнали поличките
Obrashtam se glavno kam Ultras!
Vij sega priatel venovete sa za tova da se radvat i da kritikuvat otbora si. Da badat vziskatelni kam nego igrachite i rakovodstvoto mu no iskam da ti kaja neshto!
Parvo - ti qvno ama vaobshte si nqmash na predstava za kakvo stava vapros v tozi otbor.
Vtoro - Ne moje da se ochakva ot edin otbor koito e sas sredna vazrast na igrachite 19 godini nqkade da igrae nqkakva vodeshta rolq v parvenstvo kadeto igraqt opitni futbolisti i to ne zabravqi ZA PARI!
Treto - Vmesto da badesh do bezkrai kritichen kam otbora si da obijdash futbolistite mu i treniora i t.n. vzemi se zamisli: Ti koga si fen na tozi otbor Samo kogato otbora pobejdava ili ...?
Chetvarto - Qvno nishto ne razbirash i ot futbol shtom prodaljavash da hulish smeq da tvardq edin ot otborite koito igrae nai-moderniq i pravilen futbol v tazi grupa a i ne samo v tazi. Barzo zabravi che imenno Loko nanese edinstvenata zaguba na edin ot dvata nai-silni otbora v grupata Qntra darja se dostoino sreshtu Vraza i to tam ( neka priatelite ot Vraca da me popravqt ako gresha no ne mislq che ste pobejdavali drug tim samo s 1:0 i to sled kato sazdadohte samo 1-2 polojeniq za gol i tio ednoto vze che vleze a Loko si iztarva svoite shansove)
Nima Priatelio Ultras zabravi kogato Loko se darja poveche ot dostoino sreshtu Naftex.
Otbora e v kriza i tova ne e taina za nikoi no i futbolistite i treniorite sashto ne go kriqt. Povqrvai nikoi ne iska poveche ot tqh tazi zeriq ot negativni rezultati na- nakraq da svarshi i nai vajnoto NE ZABRAVQI CHE TEZI HORA TAM SA OTISHLI OSVEN VSECHKO DRUGO DA IGRAQT I ZA PARI!!! A kato padat pari Nema!!!
Vlez im i v polojenieti na momchetata povqrvai kogato si na 19 20 godini i cqlata otgovornost pada varhu tvoite pleshti ne e nikak lesno. Imenno za tova Valio vrashta i po opitni v Otbora ne zashtoto drugite ne mogat ili nqmat kachestva. Te kachestva i talant imat i tova go pokazaha ne vednaj ili dva pati no vse oshte nqmat HARAKTER da se spravqt s takiva situacii. Pripomni si otbora na Loko ot vremeto na sasgtite tezi Gosho Donev Avram Lacho Popov i dr da ne bi da bqha loshi. Che v Gorna nqmashe koi da vzeme tochka be chovek. Samo che te veche bqha GOTOV otbor edno sachetanie ot talant i harakter na Maje a ne na momcheta!
Spomni si kak vsichi v Levski Sofiq se smqha na Mari Stoilov kogato im kaza za proslovutiq plan 2007 i che s tezi momcheta shte postigne neshto. Eto che kogato se ostavi edin otbor da mu se glasuva Doverie ne samo ot rakovodstvo no i ot Fenovete uspehite rano ili kasno shte doidat. Vaprosa e da se zapazi celosta na otbora koito ima Loko v momenta da neka se varnat nqkoi po opitni ta da moje malko ot malko da varnat vqrata v uspeha na mladite neka pokrai tqh da izrastnat ostanalite.
Ne misli che momchetata ne mileqt za tozi otbor.
Dori sam ubeden che te ( bez da mi se obijdash ) mileqt za nego mnogo poveche otkolkoto ti samiqt. Zashtoto te za izrastnali tam na tozi stadion s tazi flanelka na garba i s dumite Loko na usta! Davam ti primer s Momcheta kato Cecko Iliev Miro i Krasi Gavazovi Lachko Rusev chiito bashti sa dali poveche za tozi klub i za grada otkolkoto ti vaobshte mojesh da si predstavish. Momcheta kato tqh sa izrastnali na stadiona pokrai futbolistite i ne mi kazvai che samo razhojdat fanelkite zashtoto ne e taka.
A i poneje si kraino kritichen nai-veche ti iskam da te pitam ti znaesh li kakvo e da otidesh i da igraesh v edno selo kato Barziq naprimer i da te nagrabqt obezumeli selqni izlezli s ednata misal da napravqt vsichko i na vsqkakva cena za da si vzemat premiqta. Ochevidno ne! Taka che ne se izkazvai nepodgotven!
Vzemi primer ot Berkof na kogoto edva li zashto mu e priatno da si gleda otbora v tova sastoqnie no pone ima tarpenie i qvno e vidql che momchetata se machat da igraqt PRAVILNO da si podavat topkata i nai vajnoto pone se staraqt i se vijda che rastat. Moje bi trqbva da minat i prez edin takav period kakavto e tozi s as Zagubite za da nauchat neshto za sebe si za igrata i za jivota za da mogat za napred da se spravqt s takiva raboti oshte predi da sa se sluchili!
OSTAVI HORATA DA RABOTQT DA IM PODKREPATA SI I SHTE DAKAJESH CHE SI ISTINSKI FEN!
Da iziskvai oshte i oshte ot tqh no badi realist!
ILI PROSTO KAZANO
O B I C H A I L O K O !!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2006 02:44 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Izvinqvai, no ne go do4etoh! Samo da potvardq, 4e po dumite na na6ite futbolisti po-dobur otbor ot Loko ne e gostuval vuv Vratza. Iskam samo da dopulnq, 4e otborut na Botev predi 2-3 godini be6e v su6toto sastoqnie - sredna vuzrast 18-19 godini, slabi rezultati! Sega otborut se zapazi i 3 godini po-kusno e dale4 po-boesposoben! Vuv Vratza ima samo edin igra4 nad 25 godini v momenta i toi e juno6a na tima, vurnal se da pomaga! Mislq, ako naistina igra4ite vi sa mladi trqbva da ims e dade 6ans, no ne o4akvaite fenovete da vi podkrepqt ako izpadnete ot V grupa. Kogato Botev 21 izpadna predi 2 sezona malko bqhme vernite fenove! Uspeh!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2006 12:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Абе какво сте ми ревнали за пари ?! Играете във "В" група бе , какви пари , като небиеет какви пари ми искате .... премии се вземат при победа , а това какъв фен съм си е моя работа , щом си вадя ПАРИТЕ ОТ ДЖОБА И ХОДЯ ДА ПОДКРЕПЯМ ТОЗИ ОТБОР , ИМАМ ПРАВО ДА СИ ГОВОРЯ И ПРАВЯ КАКВОТО ИСКАМ ! КАКВА ИГРА ПОКАЗВАТЕ ... НИКАКВА ... СЕЛО ЛЕВСКИ ИДВА И Х ... НИКОИ НЕПИТА КОЛКО МУ СТРУВА ДА ГЛЕДА ОТБОРА НАВЪНКА , НАЛИ? ИСКАТЕ ТОВА ОНОВА... КОИ ОТБОРИ МОГАТ ДА СЕ ПОХВАЛЯТ ГОСТУВАЩА АГИТКА , КОИ ... МАИ СЕ БРОЯТ НА ПРЪСТИТЕ НА РЪЦЕТЕ ! ЗА НАФТЕКС НЕ МИ ГОВОРИ , ТОВА Е КОНТРОЛА , КАТО СТЕ ИГРАЛИ ТОЛКОВА ДОБРИ КАКВО ... НЕРАЗБИРАМ ОТ ФУТБОЛ , ДОБРЕ ... КАТО ИГРАЕТЕ НАЙ-ДОБРИЯ ФУТБОЛ ВЪВ "В" , ЗА ТОВА ЛИ СМЕ В ЗОНАТА НА ИЗПАДАЩИТЕ... ДОКАТО МИ ГОВОРИЕ ЗА ПАРИ , А НЕ ИГРАЕТЕ :ПЪРВО ЗА ВАС , ВТОРО ЗА ОТБОРА , ТРЕТО ЗА ЧЕРНО-БЯЛАТА ФЛАНЕЛКА И НЕ НА ПОСЛЕДНО МЯСТО ЗА ФЕНОВЕТЕ , НИКАКВИ ФУТБОЛИСТИ НЕ СТЕ ! ИМА МОМЧЕТА ЗА КОИТО ТОВА НЕЩО ИЗОБЩО НЕ СЕ ОТНАСЯ !

_________________
http://www.travian.bg/?uc=bg1_1169
http://www.vbox7.com/play:3374a6ab


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2006 14:45 
i dvamata ste mnogo pravi za spora koito vodite ..naistina gradi se neshto ,no i naistina ne ni hodi gara levski da idva i da sazdava naprejenie po tribunite vse edno igraem sreshtu LEVSKI SOFIQ ,a poglednem li istoriqta da se seshtame kak sas sabuti gashti sa idvali grandovete na bg fytbol i sa bili rezonno pobejdavani ...saglasen sam , che bez pari ne moje da se igrae fytbol , no zashto kato govorish za istoriqta na Loko Gorna obvyrza samo 4-5 momcheta ...zashto li ,zashtoto drygite sa ot VT i tam e greshkata , :roll: ne che povecheto nqmat talant , no ne e mqstoto da go razvivat v otbora koito mrazqt ot dynoto na dushata si ..i ,zashtoto toleriraneto na tqh se ubivat mn mestni talanti koito po nishtu ne im otstypwat ,no koito ostavat prenebregnati i ne im ostava nishto poveche ot tova da se mahnat s navedena glava i s bolka v syrceto .. :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2006 15:00 
Offline

Регистриран на: 03 Ное 2006 23:20
Мнения: 733
Вие сте големи поети :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: ---
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2006 15:56 
Ultras az sam sashto kato teb fen i na men mi e qsno che ne moje da se igrae vav V grupa i da se govori za pari no ne zabravqi che tezi momcheta ne mogat da rabotqt ili po nqkakav drug nachin da izkarvat pari osven s Futbola.
Te razchitat samo na nego taka che misalta mi beshe : Glupavo e da kazvash che te ne igraqt i ne im puka dali padat ili biqt tochno zaradi tova che te nai-malkoto GUPQT PREMIITE SI OT CQLATA RABOTA!
Nikoga ne sam kazal che trqbva da poluchavat poveche pari ili neshto ot sorta DORI PARITE GI SPOMENAH PROSTO ZA DA NABLEGNA IMENNO NA TOVA CHE TE VSE PAK S TOVA SI VADQT HLQBA!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: ---
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2006 16:05 
A za igrata i za tva che otbora nishto ne igrae qvno ne si chel kakvo ti pisah.(az che se poulqh malko nqma spor de)
Kazah ti MLADI NE IZGRADEN VSE OSHTE HARAKTER LIPSA NA HLADNOKRAVI Ama ne mi kazvai che ne se machat ili pone povecheto i ne mi kazvai che otbora ne se starae da igrae nai-malkoto moderen futbol zashtoto dosta po seriozni futbolni kompetenti ot nas dvamata veche go potvardiha!
Kazah ti imai tarpenie gradi se neshto v tozi otbor no nqma da stane s valshebna prachica trqbva baq vreme! Vij kakvo napisa choveka ot Vraza!
I mene me iznervqt ravnite vatre i zagubite navanka ot znaini i neznaini no nqma kak.
Imai tarpenie rabotata shte se poluchi no trqbva vreme. Pak i mislish li che tiq momcheta shte stoqt oshte tam ako znaqt che nishto nqma da stane i samo da si gubqt vremeto i bez pari!
AZ LICHO NE GO VQRVAM!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2006 17:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Младите като Аврам , Гошо Донев , Лъчо... определено става отбор.... какво търпение .. аз толкова слаби не съм ги виждал никога !

_________________
http://www.travian.bg/?uc=bg1_1169
http://www.vbox7.com/play:3374a6ab


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ---
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2006 18:17 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Barca___10 написа:
MLADI NE IZGRADEN VSE OSHTE HARAKTER LIPSA NA HLADNOKRAVI

Сори,че ви се меся в диалога,ама искам да кажа нещо!Тва за младостта не е оправдание що се касае за В група!Та повече от половината отбори във В група имат средна възраст не повече от 20 години!Давам пример:Отборът на Аристон Русе (Североизточна В група) има средна възраст 18,5 години и сега е на пето място!А този отбор го има от 2 години на футболната карта!Разбери Ultras!И ти ако беше на негово място щеше да реагираш така...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2006 18:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Неможе вечно да има някакво извинение ... както каза LGFC , нека падаме , но поне наистина и само с наши кадри , то си личи ... Игор , близнаците , Цецко (макар да се позагуби) как играят , надъхано , дори и Любчо и тои дава всичко от себе си... Никои не казва голямата , огромната грешка на Вальо , да остави отбора без нападатели още преди да е почнал сезона , но това всичкото го казвам , понеже не съм разбирал от футбол и никога няма да разбирам :beers: . Колкото и смешно да звучи за някои , ние сме име в българския футбол , отбора трябва да се върне поне в "Б" !

_________________
http://www.travian.bg/?uc=bg1_1169
http://www.vbox7.com/play:3374a6ab


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: ---
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2006 18:50 
Nqma spor che sme ime v Balgarskiq futbol
Nali tva ti kazvam qvno horata v otbora rabotqt neka da gi ostavim da im dadem malko poveche vreme i da vidim kakvo shte stane.
Az za tva ti se vprqgam toljkova ne kazvam che se radvam ili sam saglasen s mqstoto na koeto e Loko sega ama takava e realnosta.
Az sam na mnenie che za da ima traen uspeh trqbva da se dade malko poveche vreme na horata pak shte vidim kakvo shte stane.
Da se nadqvame che Valio e razbral greshkata si ot lqtoto i da vidim shte predprieme li nesto da q popravi!
I NA PROLET TRAGVAME PAK S GOLQMI OCHAKVANIQ no neka da badem realisti i da ne iskame nevazmojnoto.
PRIMER:Vij kakvo pishat i ot Vraca. OPtbora im beshe zle ama ostaviha gi namira povqrvaha im i gledai gi sega.
Da ne ti kazvam s kolko maka se spasiha ot izpadane v godinata v koqto Loko vleze v B grupa! Pripomni si !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2006 18:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Радвам се , че гледаш Враца , но те си запазиха отбора , а от нашия отбор момчетата бягат или се гонят... това е лошото , мъкнат се боляри , а наще момчета стоят ... много се радвам , че Вальо доиде , но резултат никакъв , а и договора му изтича .... така че какво да говорим ще се нервя и още как ( това защото не съм истински фен на отбора). Просто и господин Игнатов влиза в графичката с болярите... тея приказки аз , такова .... не... то си личи... а и да те попитам , понеже каза , че играем най- правилния футбол . Съгласен съм до някъде , но прекалено много се мачка топката , а в нападение никакви ни няма и ефекта е 0 , играта е на голове , а не процент владение на топката :006: Ще ги видим утре .... ако се издънят пак.... незнам...

_________________
http://www.travian.bg/?uc=bg1_1169
http://www.vbox7.com/play:3374a6ab


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2006 00:11 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Godinata, v koqto Loko vleze Botev be6e v po4ti sa6tiq sastav i pomnq purvata to4ka q vzehme pri 0-0 s Loko! Togava se spasiha, posle izpadnaha na sledva6tata i minaliq sezon zapo4naha da pokazvat resultati! Nekadurnite se mahnaha, no qdroto ostana, tova qdro deto go gledame ot ve4e 4 godini! Kato gledam Loko povtarq istoriqta s Botev ot predi 2 sezona - togava igrahme dobre purvite nqkolko kruga i posle se zakotvihme na dunoto, 4e i izpadnahme! Dano Loko pone ne izpadne, makar 4e i da stane sas sigurnost 6te se vurne s kvotata na nqkoe selce!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2006 09:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Косур и да изпаднем , тогава тоя клуб ще го закрият.... :evil: Част от отговорите ще ги разберем днеска , смятам , че ще ги пернем 3:0 ... :lol:

_________________
http://www.travian.bg/?uc=bg1_1169
http://www.vbox7.com/play:3374a6ab


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 131 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 151470 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 165399 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Баскетбол-Балкан (Ботевград) 06/07
Форум: Балкан (Ботевград)
FB'04 137500 09 Юни 2007 18:16
от CarlosNavaro
Преглежда непрочетените мнения Сезон 06/07
Форум: Искър 1923 (Роман)
Denis 66336 05 Юни 2007 11:34
от Denis
Преглежда непрочетените мнения N1 по посещение за сезон 06/07!!!
Форум: Балкан (Ботевград)
FB'04 7717 24 Юни 2007 21:33
от ultras_1929

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози