bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 15:29


Локомотив (Горна Оряховица) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 31 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2010 15:59 
Offline

Регистриран на: 15 Юни 2010 14:51
Мнения: 128
Отбор: Академик (Свищов)
Горнооряховци искат вратар от школата на столичния “Локомотив”

Петко ПАВЛОВ
Горнооряховският „Локомотив” се опитва да привлече юношата на столичния си съименник Асен Борисов. За последно вратарят пази на дряновското „Локо”. В началото на седмицата Борисов бе в Горна Оряховица, за да преговаря за условията, при които ще се осъществи преминаване. В момента „железничарите” на практика имат един вратар - Стоян Петков. Междувременно бизнесменът Аргирис Анастасов закупи нова тренировъчна екипировка за мъжкия отбор.
Бизнесмените, които поеха детско-юношеската школа на горнооряховския клуб, пък планират да осигурят автобус за подрастващите. Рейсът ще бъде с емблемата и цветовете на клуба. Така спонсорите се надяват да вдъхнат повече самочувствие на младите надежди, които подновиха подготовка в началото на седмицата. Треньорите, които ще водят учебно-тренировъчния процес на децата и юношите, са Марин Василев и Димитър Фурнаджиев, който се завръща в клуба. Финансовите ангажименти към треньорския състав също стават грижа на спонсорите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2010 16:00 
Offline

Регистриран на: 15 Юни 2010 14:51
Мнения: 128
Отбор: Академик (Свищов)
http://www.borbabg.com/?action=news&news=7066


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2010 01:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 14:44
Мнения: 632
Местоположение: London
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Новините са че почваме слабо и неупедително с разни малки проблеми,който се интересува повече нека пита..... :0066:

_________________
samo LGFC!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2011 22:51 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
В „Локо” (ГО) пак завъртяха треньорите, Печикамъков смени Шейлата
от "Велико Търново Спорт" в 18:26 на 21 юни, 2011, вторник
Новини

Печикамъков (вдясно) пак замени Шейлата.
В закъсалия на 12-ото място във „В” група горнооряховски „Локомотив” има треньорска рокада, като отново бяха „завъртени” двете познати имена. На 16 април м.г. на мястото на Димитър Печикамъков бе назначен Назиф Кадир – Шейлата. Днес след незадоволителното представяне през изминалото първенство Назиф Кадир бе сменен, а името на новия треньор е…Димитър Печикамъков.

С Шейлата си тръгна и помощникът му Румен Иванов, а асистент в щаба на Печикамъков ще бъде бившият капитан Аврам Аврамов. Само преди седмица Аврамов остро разкритикува работата на Кадир и намекна, че полезният ход пред ръководството е връщането на рекордьора по участия с „черно-белия” екип. Бившият капитан е категоричен в решението си да окачи обувките на пирона и да се отдаде на треньорската работа. Връщането на Печикамъков едва ли може да изненада някого.

Той е един от малкото в града, притежаващ необходимия лиценз за треньор на отбор от първенството на Северозападната „В” група. Нееднократно Печикамъков е показвал умението си да създава колектив от скромни момчета, израснали в горнооряховската школа.

„Първо се надяваме, че Митко ще нормализира обстановката в съблекалнята. Осъзнаваме, че при последния му престой го бяхме натоварили с твърде високи очаквания и бяхме надценили реалните възможности на отбора. Митко е човек, чието сърце принадлежи на „Локомотив”. Не беше трудно да го убедим да поеме отбора. Аз лично му поднесох извиненията си, ако по някакъв начин сме го накарали да се почувства недооценен. Не сме говорили за конкретни цели, но вярваме, че с няколко попълнения „Локо” (ГО) ще бъде в първата петица”, коментира изп. директор Огнян Стоянов.

Димитър Печикамъков ще събере отбора за първа тренировка на 11 юли. Твърде е възможно на градския стадион в Горна Оряховица да се завърне Димитър Димитров-Херо. Вече е проведен разговор с по-малкия син на Бончо Генчев – Явор, който през последната година бе футболист на „Етър”.

„Разговаряхме с ръководството и се разделихме по нормален начин. Благодарен съм им за това, че се стараха да осигуряват отбора с необходимото за подготовка. Така или иначе аз нямаше да остана повече в клуба, тъй като исках да въведа професионален начин на работа, но явно в аматьорския футбол нещата стоят по друг начин. Основният проблем дойде от някои по стари футболисти, като Аврам Аврамов, Игор Бакьов и Пламен Иванов, които цял живот са в „Локомотив“ и искат да си я карат по свой си начин. Те от самото начало не ме приеха, защото исках да се тренира здраво, говореха зад гърба ми на ръководството и на останалите футболисти и ги настройваха срещу мен. Моята лична цел бе да завършим в първата осмица и да наложа няколко млади момчета от школата. За съжаление не го постигнахме и 12-ото място не отговаря на възможностите на отбора. Що се отнася до второто мисля, че успях да дам път на 3- 4 момчета, които се представиха на добро ниво, получавайки шанс за изява“, каза вече бившият наставник на „железничарите“ Назиф Кадир – Шейлата.

Сподели:
http://sport-vt.com/v-vlokov-go-pak-zav ... ylata.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2011 13:36 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
Новият стар треньор на “железничарите” Димитър Печикамъков: “Б” група сега не е реална цел, но и място на опашката не отива на “Локомотив”

Петко ПАВЛОВ
122 / 2011-06-29



Новият стар треньор на “железничарите” Димитър Печикамъков: “Б” група сега не е реална цел, но и място на опашката не отива на “Локомотив”
Димитър Печикамъков бе назначен за трети път за старши треньор на представителния отбор на „Локомотив” (Горна Оряховица). Рекордьорът по мачове с черно-бялата фланелка в “А” група - 189, се завръща начело на състава след пауза, малко по-дълга от година. През пролетта на 2010 г. той подаде оставка след домакинска загуба от “Янтра” (Габрово) в период, когато “железничарите” играеха добър футбол и бяха в тройката на класирането.

- Г-н Печикамъков, когато напуснахте, не пожелахте да коментирате в подробности взетото решение. Повече от година по-късно ще го направите ли?
- Бяха се натрупали доста причини. Тогава бях водил отбора в продължителен период от време и той имаше своето лице. Играехме хубав футбол и това накара много хора да започнат да говорят за влизане в “Б” група.
Опитах се да им подскажа, че нямаме ресурс за това, но не бях разбран правилно. Стана едва ли не трагедия от една домакинска загуба от „Янтра”, а от този отбор всеки може да загуби. При тази ситуация реших да си тръгна.
- Какви условия поставихте на ръководството, което е същото като тогава?
- Казах им, че искам спокойствие за работа. Ако тогава ми се бяха доверили, щяхме в най-лошия случай да завършим в челната тройка. Сега, да говорим за гръмки цели като „Б” група, е нереално, но не е и редно „Локомотив” да бъде на опашката във „В” група.
- Следяхте ли представянето на отбора и имате ли свое обяснение за негативните резултати?
- Бях се поотдръпнал, за да не ме обвинят, че се меся по някакъв начин, но чух, че не са добре нещата. Почти нищо не е останало от колектива, който бяхме създали. Нарушило се е приятелството между момчетата, имало групички. Това се случва, когато отборът не върви. Момчетата не могат да си заработят премиите, появява се напрежение. Честно казано, притеснява ме този голям срив и не мога да си го обясня, защото добре познавам качествата на футболистите.
- Знаете ли рецепта, с която да вдигнете отбора?
- Трябва да оправим настроението в съблекалнята, да запазим ядрото и оттам да започнем да изграждаме. Знам, че има и по-млади момчета в състава, но е важно да заложим на опитните, около които да израстват те. Във “В” група, независимо че някои я подценяват, има добри отбори и трябва да сме готови за мачовете с тях.
- Ще привличате ли нови играчи и откъде?
- Ще ми трябват попълнения във всички линии. Водили сме няколко предварителни разговора с момчета, които изявяват желание да дойдат или да се върнат в отбора. Още е рано да се обявят имена, тъй като някои си имат отбори и не е коректно. Местните момчета ще бъдат приоритет. Има много млади футболисти, които са си наши, и мястото им е в “Локомотив”. Ще имат шанс да се докажат тук. Търсих Цецо Илиев, който е в София на работа, и се надявам да го убедя да се върне.
- Вие ли си избрахте Аврам Аврамов за помощник?
- Да, защото знам, че има влияние над повечето момчета. Много ми помагаше, когато беше капитан. Има енергия и лидерски качества, които ще са ни от полза. Знаете, че аз си имам постоянна работа и вече съм се убедил, че от футбол не мога да си храня семейството. Ще имам нужда от помощник, на когото да разчитам.
- Ще го ползвате ли и като футболист?
- Защо не? Ще започне тренировки и ще видим. Той е опитен футболист, който винаги може да помогне. Освен това не смятам, че е престарял. Футболист с неговите качества може и до 40 години да играе във “В” група, стига да е здрав.



http://www.borbabg.com/?action=news&news=12849


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2011 14:57 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
65 000 лева е струвала издръжката на „Локомотив” (Г. Оряховица)

Петко ПАВЛОВ
130 / 2011-07-11
65 000 лева е струвала издръжката на представителния отбор на „Локомотив” през изминалия сезон в Северозападната „В” група, съобщи изпълнителният директор на клуба Огнян Стоянов. Ръководството се е издължило напълно на футболисти, треньори и служители.
„Наложихме сериозна финансова дисциплина и приключихме без задължения. За съжаление не можем да бъдем удовлетворени от представянето на мъжкия ни отбор. Положително се развиват събитията в школата, която се издържа от бизнесмени. Вижда се израстване на подрастващите, но трябва да се решат проблемите с базата”, коментира Огнян Стоянов. Според него трябва да бъдат изградени два добри помощни терена с естествено и с изкуствено покритие.
Той добави, че клубът е поел изцяло разходите по лечението на футболиста Илиян Петков, като е предоставил 1360 лева за необходимата операция. Отделно са заплащани разходи по лечението на Пламен Иванов и Стефан Бакърджиев.
Клубният шеф добави, че регистрацията на Общинския футболен клуб „Локомотив” вече е факт. Тепърва му предстои разговор с шефа на Зоналния съвет на БФС Георги Велинов как новото дружество да стане приемник на настоящия клуб.


http://borbabg.com/?action=news&news=13080


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2011 15:03 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
65 хиляди лева за цял сезон ли ве? Маааалеее, а локо Го е голям отбор! Само да ви кажа, че Несебър 1 милион не им стигат за Б група :))


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2011 13:34 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
“Локомотив” картотекира седем нови футболисти

Петко ПАВЛОВ

157 / 2011-08-17
Добър футбол, да върне горнооряховската публика на стадиона, иска старши треньорът Митко Печикамъков

Седем нови футболисти ще картотекира в четвъртък “Локомотив”, съобщи старши треньорът Димитър Печикамъков. Шестима от тях идват от прекратилия участие в Северозападната “В” група “Спарта” (Самоводене). Това са вратарят Красимир Китов, централният защитник Мариян Иванов и халфовете Даниел Панайотов, Ивелин Момчилов, Димитър Димитров и Лъчезар Русев. Важно попълнение е и завърналият се от “Етър-24” полузащитник Йордан Петров.
По отношение на селекцията Печикамъков заяви, че е изпълнил плановете си на 90%, тъй като не е успял да намери изявен нападател. Той ще разчита в атака на Пламен Иванов и Стефан Бакърджиев, но и двамата не са типични нападатели. Неочакван удар на плановете му са нанесли близнаците Пламен и Христо Петкови. В понеделник двамата са го информирали, че ще преминат в “Родопа” (Смолян). Те са студенти в София и вероятно от смолянския клуб са ги атакували със сериозна оферта. Митко Печикамъков очаква за втория кръг към отбора да се присъедини и работилият като барман в морски курорт бранител Антон Маринов. За новото първенство наставникът не поставя конкретни цели пред себе си и отбора. Желанието му е “Локомотив” да играе добър футбол и да върне отново горнооряховската публика на стадиона.
Клубът е обезпечен финансово. Наскоро приключи и ремонтът на тренировъчните съблекални, така че оплаквания по отношение на условията няма.



http://borbabg.com/?action=news&news=13817


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2011 22:28 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
Локо (ГО) с ударна селекция преди старта на първенството
18.08.2011 21:51







Размер на шрифта: Неочаквано добра селекция направи през лятото горнооряховският Локомотив. Отказът от участие на Спарта (Самоводене) в третия ешелон доведе до привличането на шестима негови играчи в Локомотив, а опитният халф Йордан Петров след освобождаването си от Етър се завърна в родния тим, съобщи Велико Търново Спорт.



Горнооряховци взеха шестима от най-перспективните играчи на Спарта – вратарят Красимир Китов, както и Мариян Симеонов, Даниел Панайотов, Димитър Димитров, Ивелин Момчилов и Лъчезар Русев. Всички те днес ще бъдат картотекирани в Зоналния съвет на БФС във В. Търново.



Напуснали няма, ако не се броят заминалите да работят на морето Антон Маринов и Ради Стайков, които така и още не са се появили да започнат тренировки с тима. Нов е и старши треньорът – легендата Димитър Печикамъков отново е на поста, като замени освободения след неудачния сезон Назиф Кадир.



Две победи, едно реми и две загуби е равносметката на Локомотив от контролите. Тимът първо загуби с 3:4 от Дунав, после направи 1:1 като гост в Бяла, но в ответния мач в Г. Оряховица разби Бенковски с 5:1. Последва победа с 1:0 и над Две могили и загуба със същия резултат в Дряново от адашите. Накрая с 2:1 бе победен Дунав в Г. Оряховица. Целта пред Локомотив за новия сезон е пределно ясна – по-добро представяне от незавидното 12-о място през последния сезон в Северозападната "В" група.http://football24.bg/novina/56589-loko- ... rvenstvoto


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2011 22:10 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
Отлична победа с 2:0 като гост взе „Локомотив” (ГО) при гостуването си на „Левски”. Още в 10-ата минута Йордан Петров откри резултата, след като при двойно подаване с Пламен Иванов излезе сам срещу вратаря на домакините. Надмощието на локомотивци продължи, но последваха два-три пропуска. В 45-ата минута за втори жълт картон бе изгонен Мариян Симеонов и гостите останаха в намален състав.


Всичко обаче се реши в 66-ата минута, когато отново след двойно подаване с Петров Димитър Димитров се озова д добра позиция и с диагонален удар направи 0:2. Домакитите опитаха натиск, но той бе повече хаотичен, а и 15 минути преди края техен състезател също бе изгонен. До края Ивелин Момчилов и Йордан Петров дори можеха да направят победата по-голяма.

„Локо” (ГО): Попов (80 Китов), Стефанов, Радев, Славчев, Панайотов, Димитров (72 Гавазов), Момчилов, Петров, Симеонов, Пл. Иванов (46 Маринов), Русев.

В” група, 4 кръг

Локо (Мз) – Янтра (Гб) 1:0

Академик – Дунав 1:0
Ботев (Козл) – Торпедо 2:0
Левски – Локо (ГО) 0:2
Червен бряг – Гигант 1:3
Трявна – Спартак (Пл) 0:3
Балкан – Ботев (Кр) 0:4

Класиране:

1. Спартак 14:1 9

2. Ботев (Козл) 8:0 9

3. Локо (Мз) 8:0 9

4. Ботев (Кр) (7:0 7

5. Академик 5:3 6

6. Гигант 5:6 6

7. Янтра 3:2 4

8. Трявна 2:3 4

9. Локо (Др) 5:6 4

10. Дунав 6:5 3

11. Локо (ГО) 2:3 3

12. Торпедо 3:4 3

13. Ситомир 2:10 0

14. Балкан (Бел) 0:8 0

15. Червен бряг 2:11 0

16. Левски 0:10 0

http://sport-vt.com/akademik-i-loko-go-spetcheliha.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Дек 2011 14:32 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
Димитър Печикамъков, старши треньор на „Локомотив”: „Напролет спокойно можем да сме поне пети”

234 / 2011-12-07


Горнооряховският „Локомотив” завърши есенния дял от шампионата на Северозападната „В” група на осмо място с 21 точки и голова разлика 16:11 от шест победи, три равенства и шест загуби. “Железничарите” започнаха добре сезона, след това имаха период на колебливи изяви, за да финишират силно, печелейки три от последните си четири мача. От лятото начело на отбора отново е Димитър Печикамъков, чиято цел бе да изгради приличен отбор с непретенциозен бюджет.

- Г-н Печикамъков, смятате ли, че „Локомотив” можеше да бъде по-напред в таблицата?
- Нека бързаме бавно. Доволен съм, че у футболистите се върна желанието за игра и настроението в тренировките. Аз лично съм доволен от облика, с който се показахме в повечето срещи. Привлякохме нови момчета, които трябваше да се интегрират в един вече изграден колектив. Нямам претенции към моите състезатели. Определено смятам, че можеше да сме и по-напред в класирането. Пропуснахме да победим в Трявна и Криводол, а заслужавахме. Срещу Белоградчик също изпуснахме трите точки. Според мен в края на първенството спокойно можем да бъдем поне пети. Първите четири отбора са по-напред от нас като финанси и организация.
- Създадохте впечатлението, че отборът играе по-сполучливо на чужд терен, отколкото пред собствена публика?
- Има нещо вярно. Така се получи в повечето срещи. Съвсем спокойно мога да кажа, че момчетата играха по-освободено навън, отколкото у дома. Все пак в края показахме постоянство и на свой терен и завършихме полусезона с победа в Горна Оряховица.
- В кои футболисти видяхте растеж?
- Не обичам да давам персонални оценки. Доволен съм от всички момчета в отбора. Все пак за сериозен потенциал подсказа Ивелин Момчилов. Съжалявам, че играч с класата на Йордан Петров не взе участие във всички срещи заради травми. Разчитам да привлечем поне едно-две нови попълнения, но определено вече имаме облик.
- За близнаците Пламен и Христо Петкови ли говорите, които изразиха желание да се върнат в родния си клуб?
- Мисля, че ме познавате какъв човек съм. Не съм злобар, още по-малко пък реваншист. Те са добри момчета, израснали са в този клуб. Аз ги ценя и за тях вратите винаги ще бъдат отворени.
- Ръководството издължи ли всичко дължимо на футболистите?
- Ръководството плащаше изрядно регламентираните суми. Направихме три победи в последните четири кръга и затова се натрупа по-голяма сума. Имам уверението, че новото общинско ръководство вече работи по въпроса. В „Локомотив” сме имали и много по-тежки финансови кризи. Не смятам, че има сериозен проблем. Вярвам, че играчите ще получат пари преди празниците. Най-важното е, че има положително отношение от страна на новата местна власт.

Петко ПАВЛОВ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Яну 2012 15:04 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
Локомотив” (ГО) също стартира на 23 януари
Публикувано на 12.01.2012
На 23 януари ще стартира с подготовката си и вторият третодивизионен отбор от Великотърновска област – “Локомотив” (ГО). От ръководството вече работят усилено по селекцията. Бившият играч на “Чумерна” (Елена) Тодор Чирпанов, който за последно бе в “Ботев” (Козлодуй), смята да напуска досегашния си отбор.
Нападателят поел ангажимент да премине в “Локо” (ГО), в случай че не си намери професионален отбор. В горнооряховския тим очакват на проби още един нападател – Бисер Блажев от “Янтра” (Габрово), който е студент във Великотърновския университет и иска да играе в отбор, по-близо до В. Търново.
Както вече писахме, треньорът на “Локомотив” (ГО) Димитър Печикамъков обяви, че няма нищо против в състава да се завърнат и близнаците Христо и Пламен Петкови.
Анатоли ПЕТРОВ

http://www.dnesbg.com/sport/vlokomotivv ... nuari.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2012 14:17 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
“Локо” (ГО) отложи старта за днес
Публикувано на 25.01.2012

Димитър Печикамъков събира футболистите днес от 16.30 часа.
Днес ще започне подготовката си за пролетния полусезон в Северозападната “В” група третодивизионният “Локомотив” (ГО), съобщи старши треньорът Димитър Печикамъков. Стартът трябваше да е в понеделник, 23 януари, но бе отложен за сряда. Треньорският щаб събира футболистите в 16:30 ч. за първа тренировка.
Много от играчите на “Локо” (ГО) работят и трябва да съчетават професията си с аматьорския статут на футболист.
Все още не е отпаднал вариантът в състава да се завърнат близнаците Христо и Пламен Петкови. “Запоследно говорих с тях преди две седмици, от тогава не сме се чували. В близките дни ще има повече яснота”, коментира Димитър Печикамъков. Сериозни кадрови промени не се очакват. В клуба се подготвят проби за още един нападател – Бисер Блажев от “Янтра” (Габрово), който е студент във Великотърновския университет и иска да играе в отбор, по-близо до В. Търново.
“Локомотив” (ГО) вече е готов с програмата за контролните срещи през подготовката. Първата проверка ще бъде на 4 февруари с “Килифарево” в Г. Оряховица. На 8-и локомотивци играят с “Черноломец” (Попово). За 11-и и 21-и са договорили две контроли при разменено гостуване с “Дунав” (Русе), но първата от тях още е под въпрос. На 15 и 18 февруари пък играят също с разменени визити с “Бенковски” (Бяла).
“Железничарите” не предвиждат контрола срещу другия третодивизионен тим от Великотърновска област, тъй като срещат “Академик” (Св) още в първия пролетен кръг на стадион “Локомотив” на 4 март.
Анатоли ПЕТРОВ

http://www.dnesbg.com/sport/vlokov-go-o ... -dnes.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2012 14:30 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
Локомотив” почна подготовка, четири са договорените контроли

Горнооряховският „Локомотив” започна подготовка в понеделник с две нови попълнения. Нападателят Тодор Чирпанов идва от „Ботев” (Козлодуй). Преди това той е обличал екипите на родния си клуб „Чумерна” (Елeна) и на „Академик” (Свищов), както и на националния отбор за аматьори. 19-годишният Бисер Блажев е другото ново лице в съблекалнята на „Локото”. Доскоро той бе състезател на „Янтра” (Габрово) и също действа в атака. Ясен е и списъкът с контролните мачове, които ще изиграят възпитаниците на треньора Димитър Печикамъков. Първата проверка е с „Килифарево” и ще се проведе на стадиона в Горна Оряховица на 5 февруари. На 8-и е договорен приятелски мач с „Черноломец” (Попово). Между 15-и и 18 февруари „Локомотив” ще обиграва състава си срещу „Бенковски” (Бяла). Сигурна е и поне една контролна среща с „Дунав” (Русе), планирана за 21 февруари. От неотшумели контузии в първия ден на подготовката се оплакаха халфовете Йордан Петров и Пламен Иванов. Не е ясно бъдещето и на плеймейкъра Стефан Бакърджиев. С първия отбор ще продължат да се готвят юношите Ивайло Велчев и Петър Йорданов, които грабнаха окото на треньорския щаб още през есента.


http://borbabg.com/?action=news&news=16918


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2012 17:37 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
„Локомотивът” закъса на гара „Зимна подготовка”

Студът и закъснели плащания демотивират играчите, само неколцина ходят на тренировки

Изключително трудна предсезонна подготовка кара горнооряховският „Локомотив”. И това не е само в резултат само на тежката обстановка в страната. Играчите се събират по 5-6 човека на вечер, колкото да поразцъкат и да се изпотят за здраве. Често се налага на треньорите Димитър Печикамъков и Аврам Аврамов да се събличат, за да се заформят поне двустранни игри. По-голяма част от заниманията преминават в спортната зала. У повечето водещи играчи липсва мотивация за тренировки и се появявали от дъжд на вятър. Новото попълнение Тодор Чирпанов се съблякъл за едно-две занимания, след което си събрал багажа и си заминал. Почти идентично е положението и с атакуващия халф Ивелин Момчилов, който изнесе много силна есен. Полузащитникът не води подготовка с горнооряховския тим и се оглежда за нов отбор. Бранителят Мартин Радев също възнамерявал да скъса с „черно-белите”, а Стефан Бакърджиев е решил да търси по-добро бъдеще в Холандия. Засега само нападателят Бисер Блажев, дошъл от „Янтра”, проявява упорство и тренира всеки ден с новите си съотборници.
Освен от лошото време играчите били демотивирани и от факта, че не са получили по две премии, заработени през есенния полусезон. Касата на „Локомотив” е почти празна, а шефовете очакват постъпления от субсидията за новата година. Футболният клуб разчитат на целево финансиране в размер на 60 000 лева. „Локомотив” имаше две насрочени контроли с „Килифарево” и „Черноломец”, които пропаднаха заради обилния снеговалеж. От известно време футболистите нямат и вода в съблекалните на стадиона, тъй като от „Спортни имоти” врътнали кранчето заради минусовите температури и опасността от замръзване на тръбите.
Старши треньорът Димитър Печикамъков е на мнение, че „Локомотив” ще продължи с юношите, ако се наложи, но ще завърши първенството на Северозападната „В” група.


http://borbabg.com/?action=news&news=17210


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2012 22:09 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
Заледен терен провали Бенковски - Локо ГО
19.02.2012 16:48





ГЛЕДАЙ МАЧОВЕ И ВЗЕМИ БОНУС
ВСЕКИ ДЕН РАЗЛИЧНИ ОФЕРТИ

Размер на шрифта: Контролната среща между Локомотив Горна Оряховица и Бенковски Бяла не се състоя. Срещата трябваше да се проведе днес в Бяла, но двата отбора решиха да не рискуват здравето си на заледения терен.
Двата тима ще се опитат все пак да играят помежду си в сряда, но в Горна Оряховица.

http://football24.bg/novina/69778-zaled ... ki-loko-go


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2012 17:26 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
„Локо“ (ГО) отказа да играе в Бяла
от "Велико Търново Спорт" в 12:30 на 20 фев, 2012, понеделник
Новини


Горнооряховският „Локомотив“ трябваше да изиграе първата си контролна среща в неделя от 14 ч. в Бяла срещу местния „Бенковски“. Отборът пътува дотам, но мач така и не се проведе.

Домакините се бяха опитали да изчистят терена, но състоянието му не бе одобрено от треньорския щаб на гостите. Димитър Печикамъков и Аврам Аврамов огледаха игрището и прецениха, че не могат да рискуват здравето на футболистите си.

„Теренът беше изчистен, но от стоплянето на времето и последвалото стягане се беше образувал лед и в двете полета. Съгласен съм, че домакините се бяха постарали, но нямаше как да рискуваме здравето на играчите“, коментира Димитър Печикамъков.

Днес той ще се чуе с колегата си от „Бенковски“ (Бяла) Цветан Ганев двата отбора да проведат мача евентуално в сряда, но не е ясно дали в Горна Оряховица или Бяла. Това ще зависи кой терен ще успее да бъде почистен.

„Още не сме изиграли нито една контрола, заради това време пропадна и уговорката ни с „Дунав“ (Русе). Няма как това да не ни притеснява, въпреки че почти всички отбори са в нашето положение. Ще изчакаме решението на Зоналния съвет на БФС да видим дали ще бъде отложен първият кръг“, заяви Печикамъков.

За Бяла той пътува с група от 20 футболисти. Новото име е на нападателя Ивелин Момчилов, иначе е запазен целият състав от есенния полусезон. Близнаците Пламен и Христо Петкови, за които се говореше, че могат да се завърнат в Горна Оряховица, засега не са се появявали и информацията за тях е, че ще играят в Бистрица.


http://sport-vt.com/loko-go-otkaza-da-i ... byala.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2012 15:29 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
Видяна: 20 пъти
180 лева за победа на чужд терен ще вземат играчите на “Локомотив” (Горна Оряховица) през пролетта

По 180 лева на калпак ще вземат футболистите на “Локомотив” (Г. Оряховица) за победа на чужд терен през пролетта. Равенството навън ще се поощрява с 90 лева, съобщи изпълнителният директор на клуба Огнян Стоянов. Трите точки на собствен терен пък ще носят на играчите по 100 лева. Размерът на стимулите е идентичен с този от есента.
“С този си състав „Локомотив” ще продължи да бъде един стабилните отбори в Северозападната “В” група. Момчетата могат да бъдат спокойни. Смятам, че няма да имаме проблеми с ритмичното изплащане на стимулите, само да има резултати”, коментира Огнян Стоянов. Според него слуховете за провал на предсезонната подготовка са силно преувеличени.
“Да, има проблем с планираните проверки, но те, професионалните клубове, не могат да се организират, че ние ли. Отборът се готви нормално, запазваме почти същия състав от есенния полусезон, когато се представихме прилично”, каза още Огнян Стоянов.
60 000 лева е субсидията, която получава ФК “Локомотив” от общинския бюджет. Едната от двете дължими премии от есента ще бъде изплатена на играчите в седмицата преди подновяването на първенството. Огнян Стоянов е разговарял с кмета инж. Добромир Добрев и очаква новото общинско ръководство да поеме конкретен ангажимент по отношение на футбола. Според него градоначалникът трябва лично да оглави общинския футболен клуб.
“Необходимо е да проведем общо събрание и сега действащият клуб да се прелее в общинския, който съществува само като юридическо лице. Точно кметът е човекът, който трябва да поеме отговорност и да начертае стратегията по отношение на спорта и футбола. Аз лично му предложих да се фокусираме изцяло върху школата, а в първия отбор да налагаме само собствени юноши. В началото ще бъде трудно, но след няколко години резултатите от тази политика ще се проявят”, добави Стоянов.
Междувременно вчера стана ясно, че предвидената за днес първа контролна среща в предсезонната подготовка няма да се проведе. Причината е добре познатата липса на терен. Опитите да се изчисти игрището в Г. Оряховица удрят на камък, тъй като времето е топло и машините затъват. В Бяла, с чийто “Бенковски” е договорката, пък е студено и теренът е заледен. В неделя двата тима трябваше да играят там, но въпреки че се събраха, в крайна сметка треньорите решиха да не рискуват здравето на футболистите.
До края на седмицата от “Локомотив” ще се опитат все пак да почистят терена, за да срещнат “Дунав” (Русе). Идеята е да се работи рано сутрин, докато все още всичко е замръзнало…
Петко ПАВЛОВ




http://borbabg.com/?action=news&news=17432


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2012 13:49 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
“Локомотив” (ГО) успя да направи три контроли преди старта в неделя
Публикувано на 08.03.2012
В неделя горнооряховският “Локомотив” стартира в пролетния полусезон на Северозападната “В” група, като още в първия кръг е дербито с “Академик”. Жребият противопостави двата отбора от Великотърновска област да играят един срещу друг още на старта и от 15:00 ч. възпитаниците на Димитър Печикамъков посрещат у дома “студентите”.
Финансовото положение е стабилно главно заради ангажимента на местната община, а неотдавна кметът инж. Добромир Добрев получи и покана лично да оглави клуба. Лошото време обаче осуети плановете за сериозна подготовка и заради падналия сняг и липсата на нормални терени, горнооряховци успяха да изиграят едва три контролни срещи.
На 20 февруари “Локо” (ГО) дори пътува до Бяла в пълен състав, но изчистеният терен се бе заледил и треньорският щаб реши да не рискува здравето на футболистите и да не играе мача с местния “Бенковски”.
Срещата все пак се състоя отново едва миналия четвъртък, като двата тима завършиха наравно 0:0. Домакините пропуснаха дузпа, бита от Пламен Петров и спасена от младия вратар Христанов, а за “железничарите” голове пропуснаха Пламен Иванов и Тодор Господинов.
В събота пък локомотивци гостуваха в съседно Самоводене за мач с четвъртодивизионния “Спарта” и спечелиха убедително със 7:1. Пламен Иванов вкара два гола до 18-ата минута, до почивката Валентин Койнаков добави още един гол, а Сапунджиев върна един за домакините. През втората част Лъчезар Русев, Тодор Шиков, Бисер Блажев и Милен Божинов оформиха крайното 1:7 в полза на тима им.
В неделя пък “Бенковски” (Бяла) върна визитата в Горна Оряховица, а “Локо” спечели с 1:0. Единствения гол в мача вкара в 30-ата минута Стефан Бакърджиев. Горнооряховци обаче пропуснаха две дузпи, изпълнени от Йордан Петров и Ради Стайков и спасени от вратаря на гостите Миланов.
Така отборът завърши едва трите си контроли с две победи и едно реми. В последния момент преди старта станаха ясни и трансферните промени. Вратарят Красимир Китов напусна, тъй като се премести в Етрополе, и “Локомотив” си прибра бившия страж Стоян Петков, който есента пазеше на “Вихър” (Добри дял). Ивелин Момчилов, на когото се разчиташе, пък заминава за Германия. От “Левски” (Лясковец) дойде халфът Валентин Койнаков, а тренировки възобновиха с тима Тодор Шиков и Илиян Петков. Единствената въпросителна е около централния защитник Мариян Симеонов, който бе спряган за ЦеСеКа (Лесичери), но дал уверение на “Локомотив” (ГО), че ще остане в тима.
Анатоли ПЕТРОВ

http://www.dnesbg.com/sport/vlokomotivv ... delya.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2012 13:58 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
Железничарите” си взеха премиите, почват сезона на чисто

Публикувана в брой: 48 / 2012-03-08
Видяна: 8 пъти
Ръководството на “Локомотив” е изчистило двете дължими премии на отбора и футболистите започват пролетния полусезон на чисто, съобщи старши треньорът Димитър Печикамъков. Той призна, че отборът е поизостанал с подготовката заради лошото време. Наставникът благодари на кмета инж. Добромир Добрев и Общинския съвет на Горна Оряховица за това, че отново са подкрепили футболния клуб.
“В неделя ни предстои тежък мач с „Академик” (Свищов). Ще разчитам на почти всички основни футболисти с изключение на Ивелин Момчилов и Иван Златков. Първият е решил да си опита късмета в Германия, Златков пък е на гурбет в Швейцария”, разказа Печикамъков. За пролетта горнооряховци ще картотекират новите попълнения Валентин Койнаков, Стоян Петков и Илиян Петков.





http://borbabg.com/?action=news&news=17740


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Мар 2012 17:20 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
„Локо” (ГО) падна с 2:0 в Козлодуй, изригна срещу съдийството в мача
от "Велико Търново Спорт" в 14:59 на 19 мар, 2012, понеделник
Новини


Загуба с 2:0 допусна горнооряховският „Локомотив” при гостуването си в Козлодуй от местния „Ботев” в мач, в който можеше да си тръгне най-малко с едната точка. След срещата от щаба на гостите изригнаха срещу съдийството на рефера Александър Николов от Видин.

„Избягвам да говоря за съдиите, но понякога е невъзможно да се мълчи. Цяло първо полувреме домакините, които се бяха подсилили и с четирима играчи от Криводол, ни ритаха, без да бъдат предупредени от рефера. Още в 5-ата минута след комбинация с Бакърджиев Йордан Петров бе съборен в наказателното поле, но ни бе спестена чиста дузпа. Имаше в ход и юмруци, после пък съперник влезе с двата крака много грубо на Й. Петров, но не последва даже и жълт картон. Признавам, че и ние си имаме проблеми, не направихме добра подготовка и не сме на ниво, но такова чудо никъде не е било”, заяви след мача старши треньорът на „Локо” (ГО) Димитър Печикамъков. Най-чистото положение за гостите до почивката бе удар на Пламен Иванов, спасен от вратаря.

През втората част нещата донякъде се нормализираха. В 55-ата минута след корнер за домакините Генади Петров остана непокрит и с глава от десетина метра вкара за 1:0. Малко след това Йордан Петров се откъсна сам срещу вратата и бе съборен отзад, за което последва червен картон за домакините. „Локомотив” тръгна да изравнява и след удар на Бакърджиев от фаул вратарят изби, но при добавката Антон Маринов стреля пак в него. В 67-ата минута пък Мариян Симеонов излезе сам и стреля, от голлинията вратарят изби топката, която облиза гредата.

Пламен Иванов от чиста позиция можеше да вкара, но ударът му не уцели вратата. Вместо това в 82-ата минута при една грешка на горноораховци Любен Вълков вкара и втори гол и донесе победата на „Ботев” (Козлодуй).

„Локо” (ГО): Китов, Стефанов, Маринов, Радев, Панайотов (80 Стайков), Й. Петров, Симеонов, Бакърджиев, Русев, Пл. Иванов, Господинов (50 Златков).
http://sport-vt.com/vlokov-go-padna-s-2 ... atcha.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2012 17:44 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
Локо (ГО) няма футболисти, за да започне подготовка
26.07.2012 17:43



Размер на шрифта: Треньорският щаб на Локомотив (ГО) още не може да събере опитните футболисти от отбора за нормално начало на предсезонната подготовка, пише "Спорт Велико Търново". Преди седмица третодивизионният тим започна тренировки, но на тях се появиха само Лъчезар Русев и Мартин Радев плюс юношите на тима. Първата контрола бе обявена за 25 юли, когато „Локо“ (ГО) трябваше да приеме „Дунав“ (Русе). Този мач обаче също не се състоя.



Засега от опитните играчи към подготовката са се присъединили още вратарят Стоян Петков и Димитър Димитров, съобщи треньорът Димитр Печикамъков. Проблеми има Любомир Стефанов, който бе счупил ключица и трябваше да се пази за възстановяването си, но е играл на турнира „Прити къп“ и травмата му отново се е обадила. Все пак треньорът се надява до седмица Стефанов да започне тренировки.



Опитните играчи Красен Славчев и Йордан Петров са на море и са дали обещание от следващата седмица също да се присъединят към тима. Клубът разговаря с няколко футболисти да подсилят „Локо“ (ГО), но те изчакват още ситуацията и имена е рано да бъдат споменавани.



„Очаквам да подсилим отбора с още играчи. Що се отнася до подготовката, смятам, че за качествените ни играчи две-три седмици ще са достатъчни, за да са готови за старта на първенството“, коментира Печикамъков. Първата контрола на „железничарите“ ще бъде днес в Г. Оряховица, когато от 18:30 ч. срещат юношите до 19 години на „Видима-Раковски“. В сряда пък тимът ще гостува в Бяла на местния „Бенковски“.

http://football24.bg/novina/83145-loko- ... podgotovka


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2012 22:35 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
Локо (Мездра) с минимална победа в Горна Оряховица
26.08.2012 21:30



Размер на шрифта: Отборът на Локомотив /Мездра/ спечели „железничарското” дерби, надигравайки като гост с 1:0 съименника си от Горна Оряховица в среща от първия кръг на Северозападната В група. Герой на мача стана Петър Златков, който реализира единственото попадение. То падна в 72-ата минута, когато нападателят се оказа най-съобразителен в продължителното разбъркване и отблизо насочи топката в мрежата.



Домакините трябва да се радват, че се отърваха от разгром. Още от самото начало нещата не потръгнаха добре за тях. В 12-ата минута треньорът Емил Гендов бе принуден да търси заместник на контузилият се титуляр Илиян Петков. Гостите натиснаха и постепенно събитията се пренесоха пред и в наказателното поле на домакините. Кой ли не пропусна да се разпише от мездренци.



Най-фрапиращи пропуски направиха Иван Редовски, голмайстора Златков и Иван Мишев. Огромна заслуга за приличната загуба има и горнооряховския страж Стоян Петков, който спаси поне десет гола. За 90 минути съотборниците му сътвориха само една добра атака, която разиграха в средата на второто полувреме, но завършекът й бе трагичен. Последният удар за домакините дойде в 82-та минута, когато останаха с десет футболисти заради червен картон на Велчев. С този успех гостите от Мездра успяха да отмъстят на съименника си, който ги спря в миналото за първото място в групата.

http://football24.bg/novina/85453-loko- ... oryahovica


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2013 17:35 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
Локомотив” (ГО) започва подготовка на 14 януари
Публикувано на 10 януари 2013




Тази година съставът на “Локомотив” (ГО) ще бъде един от първите в Северозападната “В” група, които ще започнат подготовка. “Железничарите” ще направят първото си занимание в понеделник, 14 януари, от 15:30 ч. Отборът предвижда пълноценна подготовка.
Още до края на тази седмица футболистите и треньорите ще се съберат, за да обсъдят графика на заниманията и тогава ще стане ясно дали ще има напускащи. Добрата новина за клуба е, че се завърна от Германия опитният халф Димитър Димитров, който е потвърдил, че ще играе за “железничарите” напролет. Съществува вариант към състава да се присъедини и Даниел Панайотов. Той остави добри впечатления с изявите си през миналото първенство, но през първата половина на настоящето имаше служебни ангажименти и не бе част от състава.
Засега вратарят Стоян Петков, който лекува контузия в края на есенния полусезон, е заявил намерение да отсъства за два месеца. Това обаче ще принуди старши треньора Димитър Печикамъков да търси спешно вратар. Според него на отбора е крайно необходим и централен нападател, който да материализира многото създавани положения.
Подготовката ще протече изцяло при домашни условия, като тренировките ще бъдат на градския стадион “Локомотив”, в зала “Никола Петров” и в спортен комплекс “Прити”.
Все още няма насрочени контролни срещи по време на подготвителния период. В момента се уточняват датите, след което ще се търсят и подходящи съперници.
Анатоли ПЕТРОВ

http://www.dnesbg.com/sport/vlokomotivv ... nuari.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2013 13:30 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
Локо” (ГО) насрочи контролите
Публикувано на 14 февруари 2013


Горнооряховският “Локомотив” направи здрава селекция преди пролетния полусезон.


Горнооряховският “Локомотив” насрочи проверките си от предсезонната подготовка. В събота от 14 ч. “железничарите” приемат състава на “Две могили” в първа контрола тази година. На 23 февруари (следващата събота) те са домакини и на “Бенковски” (Бяла). На 26-и връщат визитата в Бяла, а на 2 март – в Две могили.
“Първенството в Северозападната “В” група се подновява чак на 24 март, така че ще имаме цели два месеца за подготовка. За следващия месец ще насрочим още 3-4 приятелски срещи”, заяви старши треньорът Димитър Печикамъков.
Добрата новина от клуба е, че селекцията върви с пълна пара и всички обявени досега футболисти вече са на линия и тренират с отбора. Сигурно е оставането на халфовете Антоний Балъков и Димитър Димитров, на вратаря Александър Димов – Пантерата, на Любомир Генчев, който за пръв път ще играе заедно с брат си Явор Генчев. С “Локомотив” продължава да тренира и голмайсторът на “Б” група за 2011 г. Тихомир Кънев, чието оставане също е много вероятно.
Най-новото име е на защитника Даниел Панайотов, който преди време вече игра за горнооряховския тим и сега се завръща отново. Със сигурност треньорът Печикамъков няма да разчита на вратаря Стоян Петков, който е отишъл да работи в чужбина.
В момента “Локо” (ГО) разполага точно с 20 футболисти, които ще обличат раирания екип през пролетния полусезон. Отборът води тренировки в Горна Оряховица, като в зависимост от времето ползва или терена, или тренировъчното игрище. Целта е максимално предно класиране. Първият мач е на 24 март като гост срещу лидера в групата и основен кандидат за влизане в професионалния футбол “Локомотив” (Мездра).
Анатоли ПЕТРОВ
сн. Пламен ИВАНОВ


http://www.dnesbg.com/sport/vlokov-go-n ... olite.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 31 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Формула 1 - новини
Форум: Формула 1
Anonymous 79311 10 Юни 2010 16:59
от tedo
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 180537 25 Яну 2011 15:39
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 169503 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 150787 15 Яну 2011 23:11
от Todorakis
Преглежда непрочетените мнения Серия Б - класиране, новини, резултати
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 35542 22 Мар 2007 22:38
от Rumbeti

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози