bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 19 Апр 2024 09:16


Локомотив (Горна Оряховица) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Ох , спомени....
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2007 10:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Да , спомениии , за един етАр , който вече несъществува ..... пак започвате старите спорове ,и пак ще ви отговоря... Къде е вашият етАр ??? Неговорим за етАр 1924 .... отборите се "местят" , но историите , не ! Радваите се , спомняите си за СТАРИЯ етАр , то това ще ви остане за него ... картинката е подобна като тази с Черноморец Бургас СФ и Черноморец 919 , разликата , е, че и 2-та отбора са деистващи , а етАр , къде е в момента ???? Невиждам смисъл да се драчите и заяждаите ... може и да сме във "В" , изпадащи , но пак подкрепяме отбора , 2-та етАра като бяха във "В" имахте "гостувания" само в Горна... вие сте във "Б" в челото и пак ходите колкото ние на гостиване , и то ващо е безплатно...

П.С. еиии :) тея лекари опасни и и-нет си имат де... :)))


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Ох , спомени....
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 15:50 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Ultras написа:
Да , спомениии , за един етАр , който вече несъществува ..... пак започвате старите спорове ,и пак ще ви отговоря... Къде е вашият етАр ??? Неговорим за етАр 1924 .... отборите се "местят" , но историите , не ! Радваите се , спомняите си за СТАРИЯ етАр , то това ще ви остане за него ... картинката е подобна като тази с Черноморец Бургас СФ и Черноморец 919 , разликата , е, че и 2-та отбора са деистващи , а етАр , къде е в момента ???? Невиждам смисъл да се драчите и заяждаите ... може и да сме във "В" , изпадащи , но пак подкрепяме отбора , 2-та етАра като бяха във "В" имахте "гостувания" само в Горна... вие сте във "Б" в челото и пак ходите колкото ние на гостиване , и то ващо е безплатно...

П.С. еиии :) тея лекари опасни и и-нет си имат де... :)))

Смяташ ли че сме имали само гостувания в Горна?Ти въобще вярваш ли си че сте единствените които си подкрепят отбора в Вгр.Я си спомни когато нише бяхме в Вгр дали вие изобщо подкрепяхте отбора си?Единственно сезона когато влязохте се събудихте от летаргията.Би ли ми казал колко екскурзии имаме безплатни-аз ще ти кажа една в Плевен.Другите в Севлиево и Бобов дол бяха финансирани от фен клуба и това мога да го докажа?
А би ли миказал вие кой отбор сте Локо или Кристал-защото колкото и да го отричате обединението с Кристал ви спаси от още сезони в А регионална.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Ох , спомени....
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 15:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
ETARRAS написа:
Ultras написа:
Да , спомениии , за един етАр , който вече несъществува ..... пак започвате старите спорове ,и пак ще ви отговоря... Къде е вашият етАр ??? Неговорим за етАр 1924 .... отборите се "местят" , но историите , не ! Радваите се , спомняите си за СТАРИЯ етАр , то това ще ви остане за него ... картинката е подобна като тази с Черноморец Бургас СФ и Черноморец 919 , разликата , е, че и 2-та отбора са деистващи , а етАр , къде е в момента ???? Невиждам смисъл да се драчите и заяждаите ... може и да сме във "В" , изпадащи , но пак подкрепяме отбора , 2-та етАра като бяха във "В" имахте "гостувания" само в Горна... вие сте във "Б" в челото и пак ходите колкото ние на гостиване , и то ващо е безплатно...

П.С. еиии :) тея лекари опасни и и-нет си имат де... :)))

Смяташ ли че сме имали само гостувания в Горна?Ти въобще вярваш ли си че сте единствените които си подкрепят отбора в Вгр.Я си спомни когато нише бяхме в Вгр дали вие изобщо подкрепяхте отбора си?Единственно сезона когато влязохте се събудихте от летаргията.Би ли ми казал колко екскурзии имаме безплатни-аз ще ти кажа една в Плевен.Другите в Севлиево и Бобов дол бяха финансирани от фен клуба и това мога да го докажа?
А би ли миказал вие кой отбор сте Локо или Кристал-защото колкото и да го отричате обединението с Кристал ви спаси от още сезони в А регионална.
Ние се обединихме , но при вас пак е корено различна ситуацията .... винаги сме го подкрепяли , въпреки ,че сме били и малко ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 16:44 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Ние също се обединихме,това че на някои хора им скимна да се цепят пак си е техен проблем.
Колкото до подкрепата ще ти кажа че на нито едно дерби във Вгрупа в Горна е нямало агитка която да подкрепя вашият отбор.
Всъщност водим тези спорове вече дълги години и всичко е казано и изтъркано.Нека мислим за настоящето защото бъдещето пред двата отбора пак не е розово и ни чака много мъка и нас и вас.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 22:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Нужно ли да напомням , че този спор започна един от ваще ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 22:44 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Фев 2007 12:22
Мнения: 221
Местоположение: временно емигрант в Шоплука
Ultras написа:
Нужно ли да напомням , че този спор започна един от ваще ?


Аз спор не съм започвал . Пуснах една статия от вестник от преди 10-12 години за един мач на Локомотив ГО , който беше лидер в класирането на А група до преди именно този въпросен мач ... нищо повече. Не ми стана ясно защо я изтрихте , срам ли ви е от историята на вашия отбор ? Нещо друго ли е причината ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 23:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
naster1 написа:
Ultras написа:
Нужно ли да напомням , че този спор започна един от ваще ?


Аз спор не съм започвал . Пуснах една статия от вестник от преди 10-12 години за един мач на Локомотив ГО , който беше лидер в класирането на А група до преди именно този въпросен мач ... нищо повече. Не ми стана ясно защо я изтрихте , срам ли ви е от историята на вашия отбор ? Нещо друго ли е причината ?
А предишните си постове нещо ги забравяш , както и да е , пускаи си ги във вашия раздел ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 7 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Спомени от дербитата (Локо Горна-Етър)
Форум: Локомотив (Горна Оряховица)
Anonymous 37183 11 Сеп 2008 14:29
от balbumbi4ka
Преглежда непрочетените мнения Спомени за стария Локомотив
Форум: Локомотив 2022 (Русе)
LOKOFAN 3862 12 Дек 2008 19:26
от LOKOFAN

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози