bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 12:35


Локомотив (Горна Оряховица) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 75 мнения ]  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: ЛОКОМОТИВ Г.О.-ЯНТРА
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2009 19:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Сеп 2008 16:15
Мнения: 1971
Отбор: Академик (Свищов)
Skype: ventsislav_
ЧЕТВЪРТИЯ СРЕЩУ ПЕТИЯ.ГОСТИТЕ ОБАЧЕ ХВЪРЛИХА КЪРПАТА .ДОИГРАВАТ ПЪРВЕНСТВОТО.ЛОКО Г.О. ОТ 8 МАЧА НА СВОЙ ТЕРЕН ИМАТ 7 ПОБЕДИ И 1 РАВЕН. ЯНТРА КАТО ГОСТ ОТ 8 МАЧА ИМАТ 3 ПОБЕДИ 1 РАВЕН И 4 ЗАГУБИ.ПРОГНОЗА - 1.ТОЧЕН РЕЗУЛТАТ -2 НА 0.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2009 16:10 
Offline

Регистриран на: 24 Авг 2008 12:47
Мнения: 52
Местоположение: Пловдив
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Skype: georgi_bmork
есента в Габрово се оттърваха,но мисле ,че сега в Горна ще ги бием


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2009 16:36 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 15:05
Мнения: 698
Местоположение: Франция/Англия/Велико Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Тука ще има дерби. Горна ще си бият обаче. Кажете фенове ще има ли от Габрово :?:

_________________
Футболен клуб ЕТЪР е шампион на България и носител на купата на БФС сезон 1990-91 год. Футболен клуб ЕТЪР е първи носител на купата на професионалната футболна лига 1994-95 год.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2009 22:15 
Offline
ЯНТРА^hooligan
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 21:18
Мнения: 2321
Местоположение: Габрово City
Отбор: Локомотив (Дамяница)
Skype: ncuxo_1988
joro87 написа:
есента в Габрово се оттърваха,но мисле ,че сега в Горна ще ги бием

Ние или вие се отървахте я си спомни ?

_________________
† R.I.P. † Robert Enke 1977-2009


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2009 14:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Сеп 2008 16:15
Мнения: 1971
Отбор: Академик (Свищов)
Skype: ventsislav_
Георги Велинов отправи последно предупреждение към “Локо” (ГО)
Последно предупреждение към горнооряховския “Локомотив” отправи председателят на Зоналния съвет на БФС Георги Велинов след гостуването на тима на “Сторгозия” в последния кръг на Северозападната “В” група. Причината е в изявите на горнооряховските фенове по време на мача, игран в с. Милковица. “Отправям последно предупреждение към ръководството на “Локо” (ГО). Нека се срещнат с феновете си и ги озаптят, защото при следващ инцидент ще им наложим сурови наказания”, заяви Георги Велинов.
За случилото се по време на мача вчера писа футболният всекидневник “Меридиан мач”, според който преди срещата на стадиона пристигнали с автомобили 40 горнооряховски фенове в нетрезво състояние. Според вестника те сипели вулгарни обиди към местната публика и дори направили опит за саморазправа с нея. Наложило се шефът на охраната, която наброявала четирима униформени, да повика подкрепление от още двама колеги. Шестимата полицаи успели да усмирят агитката.
Според Георги Велинов това е поредна подобна проява на агитката на “Локо” (ГО) при гостуванията.
През есента феновете на тима по време на мача във Враца срещу местния “Ботев” си събуха дружно гащите на стадиона, като тогава от “Локо” (ГО) обясниха деянието им като някакъв протест срещу отказа на Общината да отпусне допълнителна финансова субсидия на клуба...
Седем футболисти бяха наказани за провинения след 16-ия кръг на Северозападната “В” група. Следващия мач на отбора си пропуска Красимир Николаев от “Павликени”, както и нападателят на “Бали” Бисер Пенчев. Също за по 1 среща Дисциплинарната комисия към ЗС на БФС наказа още Калоян Ченков от “Гигант”, Николай Банов от “Янтра”, Свилен Панайотов от “Трявна” и Ивайло Миленов от “Сторгозия”. Най-голямо наказание от 2 мача отнесе Петър Петров от “Левски” (г. Левски).

А. АТАНАСОВ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2009 14:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Сеп 2008 16:15
Мнения: 1971
Отбор: Академик (Свищов)
Skype: ventsislav_
posting.php


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2009 14:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Сеп 2008 16:15
Мнения: 1971
Отбор: Академик (Свищов)
Skype: ventsislav_
viewtopic.php?f=80&t=13236&p=235620#p235620


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2009 14:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Сеп 2008 16:15
Мнения: 1971
Отбор: Академик (Свищов)
Skype: ventsislav_
ВИЕ ОТ ЛОКОТО СТЕ БИЛИ МНОГО ОПАСНИ.В ПЕТИЯ КРЪГ ИГРАЯТ АКАДЕМИК-ЛОКОМОТИВ ГОРНА ОРЯХОВИЦА.ПОНЕ 10 ЧЕНГЕТА ТРЯБВА ДА ИМА НА СТАДИОНА В СВИЩОВ.НАШИТЕ ЖИВНАХА И НАПРАВИХА ЗДРАВ ОТБОР.А И ЛОКО-ГОРНА СА КОРАВ ОТБОР.ЧУВСТВАМ ЧЕ ЩЕ ИМА КЮТЕК В СВИЩОВ.200 СВИЩОВЛИИ СРЕЩУ 40 ПИЯНИ ПЕШЛЕМЕТА.ЕКШЪНА ПРЕДСТОИ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2009 17:11 
Offline

Регистриран на: 13 Юни 2008 16:19
Мнения: 79
Отбор: Ботев (Враца)
vslavev, защо още от сега се заяждаш с момчетата от Горна Оряховица.Обичат си отбора и го поткрепят и вътре и на вън.Нито им плащаш пътят още по малко пиенето. И 5-10 човека да дойдат в Свищов пак ще викат повече от всички вас на стадиона.Айде със здраве. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2009 18:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Сеп 2008 16:15
Мнения: 1971
Отбор: Академик (Свищов)
Skype: ventsislav_
НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ.ПРОСТО ДАВАМ ДА ПРОЧЕТЕТЕ КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА АГИТКАТА НА ЛОКО-ГОРНА.40 ПИЯНИ ДРОГИРАНИ ПЕШЛЕМЕТА.НАЛИТАТ ДА СЕ БИЯТ С ЧЕНГЕТА И ДОМАКИНСКАТА ПУБЛИКА.ПРОЧЕТИ ВЪВ ВЕСТНИКА И ТОГАВА КОМЕНТИРАЙ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЛОКОМОТИВ Г.О.-ЯНТРА
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2009 18:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Пишлемета може да викаш на съгражданите си . А това в какво състояние пристигаме и си отиваме си е наша работа. Никои няма право да ни съди. Никои не ни е дал и лев. Сами си плащаме : пътя , пиенето , яденето и др-те неща. Живота си е наш ще си го живеем както искаме . А Велинов да ходи на някъде. Това , че домакините не са си свършили работата с охраната си е техен проблем . Или трябва да го поздравим любезно като доиде в неделя , в град Горна Оряховица от където е тръгнал в живота си като цяло !!!

_________________
http://www.travian.bg/?uc=bg1_1169
http://www.vbox7.com/play:3374a6ab


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЛОКОМОТИВ Г.О.-ЯНТРА
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2009 19:57 
Offline

Регистриран на: 24 Авг 2008 12:47
Мнения: 52
Местоположение: Пловдив
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Skype: georgi_bmork
Статията е преувеличена, а аз нямам спомен да съм виждал 40 пияни келеметори от Свищов в Горна?
Първо гледай себе си и тогава другите момко!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЛОКОМОТИВ Г.О.-ЯНТРА
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2009 20:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 22:20
Мнения: 292
Местоположение: Горна Оряховица
Спокойно при следващото му стъпване на стадион Локомотив ще го наредим копелето :)

_________________
ДаЖе и НаКРаЙ СвЕтА ,ДаЖе и В СъРцЕтО нА ВраГа ЧеРНо-бЯЛо ЗнАмЕ Ще Се Вей СаМо ЛоКо ГоРНа Ще Се Пей!!!!

A.C.A.B


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЛОКОМОТИВ Г.О.-ЯНТРА
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 03:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 14:44
Мнения: 632
Местоположение: London
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
славев ти да не си журналис ве мухал,кои как идвал,хуиоооооо мин. година бяхме 4 човека и ви смазахме 0-2 бяхме си седнали като пичове в центарлниа ви сектор които се састои от 20 4овека,така че ни ни мисли нас,а се погледнете вие умреляци,ние там ходим от 3-4 години редовно и куките ни познават по физиономии даже,ако ти или някои друг доидете на мача си в горна,ела и ме потарси да те поздравя

_________________
samo LGFC!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 16:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Окт 2007 00:57
Мнения: 399
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
ще доиде ама друг път!нас преди 4-5 години идваха да ни 4ерпят с бонбони на полувремето :) просто няма как да се получат някакви ексцесии


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 18:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Сеп 2008 16:15
Мнения: 1971
Отбор: Академик (Свищов)
Skype: ventsislav_
ДО БЕРКОВ.ХЕЙ ГОРНООРЯВСКИ НЕДОНОСЕН СОПОЛАНКО.НИТО СИ МИ НА ГОДИНИТЕ НИТО СИ МИ НА ОБРАЗОВАНИЕТО.КОМЕНТИРАЙ СПОРТНО-ТЕХНИЧЕСКИТЕ СТРАНИ НА СРЕЩИТЕ.НАШАТА ПУБЛИКА В СВИЩОВ Е КУЛТУРНА.НЯМА ПИЯНИ И ДРОГИРАНИ КОПЕЛЕТА СРЕД ТЯХ.ИНАЧЕ КАТО ОТБОР ЛОКОТО ОТ ГОРНА ОРЯХОВИЦА ГО УВАЖАВАМ ВНОГО.АКО ИМАШЕ ПАРИ ЛОКО-ГОРНА ЩЕШЕ ДА ИГРАЕ В БЕ ГРУПА.УСПЕХ ЛОКОМОТИВЦИ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 20:48 
Offline

Регистриран на: 23 Ное 2008 22:35
Мнения: 66
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
slavev, аз също не харесвам вандалските прояви, обаче в тази тема имам странното чувство, че ти целно си си решил да се заяждаш с нашите фенове! То не бе един път сополанковци, пишлемета, копелета, два пъти, три пъти... ами нормално беше някой да те прати да се... охладиш в Дунава!
Вреш се във форумите на другите отбори, правиш си прогнози - добре, забавляваш се - ама като почнеш и да обиждаш, май-май се увлече...
Ако наистина си си на годините и образованието, би трябвало сам да съобразиш, че в тези форуми не се коментира толкова "спортно-техническите страни на срещите", а по-скоро феновете на отборите се забавляват със закачки, заяждания и спомени за луди приключения помежду си...

ПП: А писането само с главни букви във форумите се счита за говорене на висок тон.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 21:31 
Offline

Регистриран на: 12 Окт 2007 21:42
Мнения: 630
Местоположение: Габрово
Славев че си е тъпо парче спор няма но в едно е прав - вашите наистина ходят навсякъде пияни и дрогирани и постоянно търсят да се сбият.
Наистина че сами си плащат пътя пиенето и дрогата но за мен това не е нормален начин да подкрепяш отбора си след като даже не можеш да фокусираш терена.
А като ги гледах в Габрово имаше и доста уважавани и интелигентни хора сред тях.
А по темата - резултат 1-1
УСПЕХ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 22:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Окт 2008 17:52
Мнения: 785
Местоположение: гр.Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Абе оставете ги момчетата.Вярно пропиляват си живота ама той си е техен явно така им харесва.А иначе за мача мисля, че ще ни смелят за съжеление прогноза:3-1.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 23:05 
Offline

Регистриран на: 23 Ное 2008 22:35
Мнения: 66
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
emodraganov написа:
Славев че си е тъпо парче спор няма но в едно е прав - вашите наистина ходят навсякъде пияни и дрогирани и постоянно търсят да се сбият.
Наистина че сами си плащат пътя пиенето и дрогата но за мен това не е нормален начин да подкрепяш отбора си след като даже не можеш да фокусираш терена.
А като ги гледах в Габрово имаше и доста уважавани и интелигентни хора сред тях.
А по темата - резултат 1-1
УСПЕХ

Еее, Емо, че порядъчен си станал! :)
Сякаш не помниш едно време, като играехме на студентския турнир във ВТУ, как излизахме... Май нямаше мач, дето да сме го играли трезвени, да не казвам, че имахме и бая напушени в отбора ;) А стигнахме до малкия финал... И даже не сме били публика, ами действащи лица на терена.
Тъй че, дет вика Manucho, животът си е техен - всеки си взема от него, квото му е кеф... стига да не пречи на останалите. За мене единствено не ми харесва драченето с обикновените привърженици. Щот знаеш, че аз си ходя обикновено с жената и малкия на мач - няма да ми е приятно някой да идва да ми се дръвчи, щото съм дошъл да гледам Локото, а той е за друг отбор.

А по темата - резултатът е 3:1 за Локо! ;)
Успех и на вас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЛОКОМОТИВ Г.О.-ЯНТРА
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 23:25 
Offline

Регистриран на: 12 Окт 2007 21:42
Мнения: 630
Местоположение: Габрово
освен че пиехме се наяждахме и с чесън да трупясваме противника
и вярно чак на полуфинал паднахме
ама не сме налитали на бой нали
а че съм станал порядъчен - че кога не съм бил бе баце
а пък и нали знаеш - като се ожениш и се кротваш малко
много поздрави на жената


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЛОКОМОТИВ Г.О.-ЯНТРА
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2009 00:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 21:38
Мнения: 988
Местоположение: Горна Оряховица
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Стига сте живяли и сте се връщали в 90-те , 80-те....Погледнете реално на нещатата . Стига сте гледали през тези пустии и черни очила. Кои фенове не се почерпват??? Просто такъв е манталитета вече на хората . Никои не може да ги съди , а ми отговорете като толкова много критикувата ! Защо във всяко едно гостуване на даден отбор и неговите фенове , алкохола винаги присъства ? И защо си мислите , че другите са все трезви и примерни ? :redcard:

_________________
http://www.travian.bg/?uc=bg1_1169
http://www.vbox7.com/play:3374a6ab


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЛОКОМОТИВ Г.О.-ЯНТРА
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2009 14:33 
малко извън темата, но тези от Свищов за много здрави и многоброини копелета да не се закачаме с тях по-добре ... вижте ги претъпкали са си стадиона викат пеят знамена факли бомби димки....а бомби и димки няма вярно че са добри момчета както СЛАВЕЯ каза по-горе... дори на домакинствата си ходят с маиките си под ръчичка за да не ги наш;япа някои,а на гостувания родителите им не ги пускат :a026:

Изображение

една снимчица да се види и отдругата страна на "стадиона"

Изображение

двама фена на академик се виждат тук въоръжени и опасни :lol:

Изображение

ето още 3ма .. :lol!:

Изображение

САМО ЛОКО ГО!!!

Изображение


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: ЛОКОМОТИВ Г.О.-ЯНТРА
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2009 15:17 
Offline
ЯНТРА^hooligan
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 21:18
Мнения: 2321
Местоположение: Габрово City
Отбор: Локомотив (Дамяница)
Skype: ncuxo_1988
Ultras написа:
Стига сте живяли и сте се връщали в 90-те , 80-те....Погледнете реално на нещатата . Стига сте гледали през тези пустии и черни очила. Кои фенове не се почерпват??? Просто такъв е манталитета вече на хората . Никои не може да ги съди , а ми отговорете като толкова много критикувата ! Защо във всяко едно гостуване на даден отбор и неговите фенове , алкохола винаги присъства ? И защо си мислите , че другите са все трезви и примерни ? :redcard:

всички се черпят ... ама не всички се дрогират ! Все пак това си е ваша работа ... нали така .. Но защо трябва да правите зулуми ако никой не ви предизвиква ??? Не може да има фенове само на Горна, нито само на ЯНТРА или на който и да било отбор ... защо трябва да скачате на бой както стана с няколко наши момчета в Габрово след като не са ви казали нищо ? Би ли ми отговорил ?

_________________
† R.I.P. † Robert Enke 1977-2009


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ЛОКОМОТИВ Г.О.-ЯНТРА
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2009 19:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Ное 2008 18:11
Мнения: 27
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
Славев не ти знам образованието , не знам и с какво самочувствие обиждаш нас феновете на Локо ГО ,като си такъв фен би трябвало да си чувал за Любо Русев това е ваша легенда от годините в А група и по стечение на нещата ми е баща ,но точно от неговите уста съм чувал ,че да играеш в Академик И Локо ГО в наи-добрите им години и най-възходящи моменти е Балкан разлика именно заради тези фенове ,защото и преди 20 години и сега ние винаги сме си зад отбора ,а вас ви няма никъде и ако нямахте университет вашия град щеше да представлява нашето близко градче Долна Оряховица !!Винаги съм уважавал града и отбора ви ,но ти просто ме изуми - виж снимки,виж статии за какви пишлемета говориш,за какви наркотици луда работа хора аман от филмирани хора . Ако искаш да си поговорим и си готов да застанеш зад думите си ще ти дам тел номер ако не се извини пиблично на всички нас !!

_________________
You`ll NeveR waLk aLoNe !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 75 мнения ]  1, 2, 3  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Локомотив (Мездра) - Видима - Раковски (Севлиево)
Форум: Локомотив 2012 (Мездра)
loko_mz 51059 21 Май 2010 11:38
от vivikonna_a
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 69937 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения Берое (Стара Загора) 2-2 Локомотив(София)
Форум: Берое (Стара Загора)
Lorenco 30161 29 Ное 2006 01:08
от bigfish
Преглежда непрочетените мнения 07.02.2007 г. с Локомотив-Пловдив в Пазарджик
Форум: Локомотив 1926 (Пловдив)
Anonymous 30638 29 Яну 2007 11:42
от mclaren_fen
Преглежда непрочетените мнения ще остане ли янтра на първо място и след края на сезона?
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 11363 10 Мар 2007 21:02
от Fabio_Cannavaro

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози