bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 13:25


Български клубове - Арда (Кърджали) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 121 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2008 10:40 
КУР ЗА АРДА !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Това е Арда
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2008 16:20 
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2008 15:58
Мнения: 474
Отбор: Арда (Кърджали)
нещо друго имаш ли да кажеш или само за това те бива,ай набий си го сам сега.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2008 19:18 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
На ardaliler ще кажа, че има друго мнение, Кж никога не е бил кой-знае какъв футболен град, а на Lubo, че ако преди 24 години един друг Любо не беше се продал за жълти стотинки на ст. Дружба /заради налетите пари в него и заради сателитството ви на Левски решиха тогава в БКП да оставят вас в Б група а не нас/ съвсем никой нямаше да ви е чувал. А иначе е съвсем сигурно, че през 2012г. ще сте в А /окръжна/ група.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Това е Арда
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2008 01:25 
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2008 15:58
Мнения: 474
Отбор: Арда (Кърджали)
Виж сега,ние че сме по футболен град от вас е ясно,има статистики,футболна история атам фактите на са във ваша полза.От 1984 г. сте във В гр. че и 1-2 г.по надолу,ание за тоя период не ни стигна 1 гол за да играем в А група(сигурен съм,че помниш),имаме доста сезони в Б иВ гр. и в окръжната даже,постоянно сме в движение,а вие на сте мръднали изобщо нагоре.Тогава последния кръг ви гостувахме и ни бихте с измислена дузпа за 2-1 в 90мин.,като преди това публиката нахлу на игището и съдията за да се спаси ни поряза.После настана голям кеф за вас,щото си мислехте че ни изхвърляте от квалификациите,но съдбата си знае работата.Що псувни,ругатни и бой отнесоха играчите тогава,а след дни като гостувахте бяхте вързали кънките,бели като платна пред пълния стадион и не ми говори за Минцев,Левски и т.н-нали помниш 5-0(3-0) до 70-та мин.После търсихте под вола теле с тъпите ви контестации за да се оправдавате,но не ви огря -колко години вече,знаеш нали.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2008 09:32 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Бъркаш се приятелю. Първо аз никога не съм твърдял, че Асеновград е бил много футболен град, защото на нас НЕ НИ СЕ ПОЛАГА. Затова, защото сме на 18 км. от Пловдив. Затова те имат по 5-6 проф. отбора, а ние нищо, нямаме нито кино, нито опера, нито театър, едно свястно училище нямаме, камо ли университет, защото така реши навремето ЦК на БКП. Направиха село Пашмакли окръжен град, а ние останахме в зоната на здрача, под дебелата сянка на Пловдив. Но нещата лека-полека си идват на мястото. Града се разраства, вярно екстензивно, защото помаците и турците от балкана предпочитат да се заселят в Асеновград, вместо в Смолян и Кърджали. И вече имамаме доста повече население от Вас и други измислени окръжни градове, които навремето просперираха под крилото на БКП.
Но времената които идват за нас ще бъдат все по-добри, а за Вас все по-лоши, защото младите хора все по-рядко се задържат във вашия град и вие все по-трудно ще сформирате добър футболен отбор, освен ако не не дойде някой дебел Чичко-Паричко.
Последният кръг на 84 резултата беше без значение и за двата отбора, единствено не се знаеше кой с кого ще играе бараж. А нахлуването на терена беше години по-късно, провокирано от вашата агитка, която пееше на турски и размахваше турски байряци. /Сам знаеш, че това по комунистическо време не МОЖЕШЕ да се случи./А играта на Любо беше много добре описана в ИСС Старт от началото на юни 1984г.
/Вкарваха му голове от центъра на терена/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Това е Арда
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2008 00:11 
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2008 15:58
Мнения: 474
Отбор: Арда (Кърджали)
Натоя мач 84г. бях на стадиона вии казвам това което беше,а не трябваше да губим щото Загорец ако бяха били,а ние паднем те отиваха на бараж.Ти говориш за мача 94г-ноември когато изравнихте в 90мин.(2-2) и ако искаш да знаеш никакви турски знамена не са се вяли,тогава в отбора имаше 3-ма с турски имена(в което няма нищо лошо,а и при вас в момента повечето са такива) и няма как да стане това,просто вие(Публиката) не можахте да преглътнете факта,че ще играем в Б гр. а не вие.Тогава треньор ни беше Иван Маринов от Ботев Пд и в отбора имаше доста момчета от Пд,тъй че не ми говори измислени работи.А по отношение на перспективите за К-ли ела и виж за какво става въпрос,пък после коментирай.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2008 12:25 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Не говоря измислени неща. Лично бях и на двата мача. Може да съм сбъркал само за това дали е имало вероятност да отпаднете вие, но тогава и Рилски спортист бяха след вас, доколкото си спомням. А вие бяхте и преди нас преди мача.През 84 ви бихме вярно с дузпа към края, но НЯМАШЕ никакви ексцесии на мача. Пък и дотогава не сме имали толкова лошо отношение към вашия отбор. Нахлуването беше 1994/ Ти я казваш, аз не си спомням точно годината/ и седях съвсем близо до вашата агитка. Тя пееше и на турски! А турското знаме наш фен го скъса на центъра на терена след като избягахте. Как я прескочихте тая 4-метрова ограда не знам. Аз лично изобщо нямам лошо отношение към хората от турския етнос, дори напротив. Но управлението на ДПС малко взе да ме дразни и сега като свърши догодина ще се отрази зле по вашия край.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2008 18:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Юли 2007 20:23
Мнения: 153
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
любо за проспериране на градовете не ми говори, защото последните две години ви идваме на гости и ви виждам града. Тук постоянно се строи и се вдига стандарта.

Друг е въпроса, че това за което казва старфен е наистина така. Факта че сме в сянката на колосите Ботев и Локо, които сме били навремето утроява значимостта на успехите ни.

И на последно място искам да ти кажа, че се насирате да идвате тук, а ние две поредни години опъваме знамената ни из центъра на Кърджали, пеем песни за Асеновец и ви бием като галоши където ви барнем. А на стадиона ви има само мангали и чалми. Ще ме прощаваш ама е така. Преди два сезона ваши фенове, дълбоко неориентирани, дойдоха при нас и започнаха да подкрепят Асеновец заедно с нас. И бяха във възторг, защото виждаха съпортъри. Сещаш ли се? Къде да го видят това в Кърджали ??

_________________
ние многобройни сме, ние непокорни сме, ние червено-сини сме, НИЕ СМЕ АСЕНОВЕЦ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2008 22:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
AD`casual написа:
любо за проспериране на градовете не ми говори, защото последните две години ви идваме на гости и ви виждам града. Тук постоянно се строи и се вдига стандарта.

Друг е въпроса, че това за което казва старфен е наистина така. Факта че сме в сянката на колосите Ботев и Локо, които сме били навремето утроява значимостта на успехите ни.

И на последно място искам да ти кажа, че се насирате да идвате тук, а ние две поредни години опъваме знамената ни из центъра на Кърджали, пеем песни за Асеновец и ви бием като галоши където ви барнем. А на стадиона ви има само мангали и чалми. Ще ме прощаваш ама е така. Преди два сезона ваши фенове, дълбоко неориентирани, дойдоха при нас и започнаха да подкрепят Асеновец заедно с нас. И бяха във възторг, защото виждаха съпортъри. Сещаш ли се? Къде да го видят това в Кърджали ??


Ти се изказа се едно сте феновете на ЦСКА или Левски ... пък и Кърджали не бил просперирал... :lol!: 2 пъти си идвал тука и говориш все едно живееш от 20 години в града...
ай ...не се обаждай толкова неподготвено следващия път...
а че нямаме фенове нямаме.. щото отбора не заслужава да има фенове
вие кат сте фенове мятайте пиратки и се радвайте там на футбола във "В" Групата ;д

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2008 22:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Юли 2007 20:23
Мнения: 153
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Абе тъп кой ти говори за левски и цска бе смотан. не гледаш ли че пиша в форум за В група и виж кой отбор ми пише под аватара.
А мога да се хвана на бас с всеки който иска че Асеновград е 1000 пъти по-напред от Кърджали. Само да ти кажа че в града има 9000 фирми по регистър. А да не ти казвам колко нови магазини, сгради, магазини. И от цяла България идват хора да пазаруват тука и да наливат пари.

На мач давама по 200 300 лева ай малко за хореография, с брестник миналта дадохме 700 .. ти ми кажи това дали са пари за пиратки ???

_________________
ние многобройни сме, ние непокорни сме, ние червено-сини сме, НИЕ СМЕ АСЕНОВЕЦ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2008 22:31 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Абе майка ви дейба кърджалийски читаци и боклуци, затваряйте си миризливите усти и си гледайте резняшкия отбор докато сте още във В група, щото няма да е дълго.Лани отървахте дебелия хуй, ама не се знае какъв ви чака тази.
Айде навирайте се по дупките си щото имаме важна работа с Брестник. После ще се разправяме с вас. Няма да ви се размине.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Това е Арда
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2008 23:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
С интернет хулигани не се занимавам
особено с асеновградски :lol:

Ако искате давайте по 1000 лева за хореография , а тея фирми които от 9000 поне половината някои си пере парите... ако искаш не 9000 еми 9 милиона фирми имайте ... най-много да си го преместя от левия в десния крачол :a026:

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Ное 2008 10:06 
Offline

Регистриран на: 15 Ное 2007 11:36
Мнения: 172
Internet hooligani li?Abe glupak nie sme se dokazali kogato triabva i pak 6te go pravim,ot sega ti kazvam 4e dogodina 6te idvame za va6ia ma4,gotvi se da te vidim ti kakuv si?Maika vi deiba nagla.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Това е Арда
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2008 20:07 
Много съм изненадан ,че въобще има такава тема за отбора на Арда.Аз съм от Кърджали обаче искам да ви кажа,че тука за никакви фенове не можем да говорим!Тук хората понятие си нямат от фенство докъто в Асеновград са на светлинни години и агитката им възлиза на над 20 (сериозни) човека,които ходят дори и на гостуване.Футбола не мога да го коментирам,защото съм твърде малък,но аз откакто се помня в отбора гъмжи от прости турци и цигани,а даже и българи ,които са селяни от някое общежитие в повечето случаи.Мисля че 2005 или 2006 дойдоха Асеновец тука с агитка....незнам за какви фенове на Арда говорите изобщо освен циганската махала,която се изсипва на стадиона и си прави каквото си иска с полиция и све!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2008 21:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Юли 2008 15:27
Мнения: 377
Местоположение: ЯМБОЛ
Отбор: Тунджа 1915 (Ямбол)
Ако бях от Кърджали щеше да ме е срам да сам фен на отбора,макар че е отбор със история в момента да има 10 резака...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2008 22:10 
Offline

Регистриран на: 08 Сеп 2007 17:22
Мнения: 251
starfen написа:
Бъркаш се приятелю. Първо аз никога не съм твърдял, че Асеновград е бил много футболен град, защото на нас НЕ НИ СЕ ПОЛАГА. Затова, защото сме на 18 км. от Пловдив. Затова те имат по 5-6 проф. отбора, а ние нищо, нямаме нито кино, нито опера, нито театър, едно свястно училище нямаме, камо ли университет, защото така реши навремето ЦК на БКП. Направиха село Пашмакли окръжен град, а ние останахме в зоната на здрача, под дебелата сянка на Пловдив. Но нещата лека-полека си идват на мястото. Града се разраства, вярно екстензивно, защото помаците и турците от балкана предпочитат да се заселят в Асеновград, вместо в Смолян и Кърджали. И вече имамаме доста повече население от Вас и други измислени окръжни градове, които навремето просперираха под крилото на БКП.
Но времената които идват за нас ще бъдат все по-добри, а за Вас все по-лоши, защото младите хора все по-рядко се задържат във вашия град и вие все по-трудно ще сформирате добър футболен отбор, освен ако не не дойде някой дебел Чичко-Паричко.
Последният кръг на 84 резултата беше без значение и за двата отбора, единствено не се знаеше кой с кого ще играе бараж. А нахлуването на терена беше години по-късно, провокирано от вашата агитка, която пееше на турски и размахваше турски байряци. /Сам знаеш, че това по комунистическо време не МОЖЕШЕ да се случи./А играта на Любо беше много добре описана в ИСС Старт от началото на юни 1984г.
/Вкарваха му голове от центъра на терена/



:lol: :lol: :lol:
Селянино с колело... върна ли се от работа в Пловдив? Студено ли беше в електричката :rabbit:
Когато цитираният от тебе "Пашмакли" е бил културен център вие сте били в пета глуха! Както каза някой по-горе фактите са факти! Освен, че не сте футболен град, вие сте и град консуматор на такива като Пловдив и Смолян. Едва ли някой би живал в Асгр ако не бе на 15 минутки от Пловдив. Приберете си студентите от Смолян и спрете да си разхождате дупетата в "Пашмакли" :wink: :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Това е Арда
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 00:21 
YAMBOLLADS написа:
Ако бях от Кърджали щеше да ме е срам да сам фен на отбора,макар че е отбор със история в момента да има 10 резака...


Тук не само отбора е такъв.Кмета е турчин,областните управители...всичко е така,но няма какво да ни учудва след като държавата е доказала,че не и пука от нищо.В момента главна цел на хората ,които завършват някое от що годе добрите училища тук е да се махнат от града.Макар че се вложи много в инфраструктура тука тенденцията си е на засилване на турското присъствие вече до 70 към 30%.Продължават да пристигат турци от селата с коефицент на интелигентност 3 и просто всичко си е по гайдата на ДПС.Незнам тия пичове дето пишат в каква заблуда са,че въобще футбол в границите на община Кърджали може да съществува :?: Имаме волейболен отбор без турци- залата е пълна всеки мач ,а правиме страхотни мачове даже срещу чорбарите.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 00:34 
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2008 15:58
Мнения: 474
Отбор: Арда (Кърджали)
абе,ямболски теб не мога дате разбера-какво подкрепяш асеновец.като те още в първия кръг с дузпа в 94м. ви отнеха победата и тогава опищяхте всичко,пък сега си тръгнал да ги защитаваш,не ти ли ясно,че и да бяха били пак щяха да отупат съдиите и ако си мислиш,че твоето мнение е важно за тях много грешиш-каквото си наумят това правят,ама хак да им е.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 11:52 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Абе вие от турско-помашката задруга, приберете си късорогите говеда от баирите, докарайте си дръвца с катърите,хапнете си трахана с пататник, подмийте се, помолете се на Аллах и си легнете кротко до кадъните. Що ви трябва да се занимавате с цивилизацията?
А пък в Пашмакли преди 40 г. имаше само колиби и пещери и чат-пат някоя културна мечка по поляните.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Това е Арда
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 13:00 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Division написа:
YAMBOLLADS написа:
Ако бях от Кърджали щеше да ме е срам да сам фен на отбора,макар че е отбор със история в момента да има 10 резака...


Тук не само отбора е такъв.Кмета е турчин,областните управители...всичко е така,но няма какво да ни учудва след като държавата е доказала,че не и пука от нищо.В момента главна цел на хората ,които завършват някое от що годе добрите училища тук е да се махнат от града.Макар че се вложи много в инфраструктура тука тенденцията си е на засилване на турското присъствие вече до 70 към 30%.Продължават да пристигат турци от селата с коефицент на интелигентност 3 и просто всичко си е по гайдата на ДПС.Незнам тия пичове дето пишат в каква заблуда са,че въобще футбол в границите на община Кърджали може да съществува :?: Имаме волейболен отбор без турци- залата е пълна всеки мач ,а правиме страхотни мачове даже срещу чорбарите.


Братле аз имам познати "турци" от Кърдажли и съм бил на много много напивания в бар Дупката.Та мисълта ми е че лично съм разговарял с българи които са от Кърджали преди изборите и те казаха ние ще гласуваме за Ахмед Азис(дано не бъркам името на кмета)защото сме доволни от това което направи.И наистина града ви е чист и подреден само дето в един момент се чудиш в БГ ли си или в ТР :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Това е Арда
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 14:20 
snadiona izglejda otvratitelno,predi 10-15 godini,kogato az hodeh na ma4ove na Arda stadiona beshe dosta spretnat,sabiraha se po 5 000-10 000 dushi na ma4,dori sam prisastval na palen do dupka stadion na ma4 sreshtu Haskovo(v kraq na 80-te misle 4e beshe).
za sastoqnieto na stadiona i otbora spored men sa vinivni gadnite turci.az gi mrazq i prez prestoq si v Kardjali okolo 18 g.nikoga ne sam drujal s tur4in.izbqgval sam vsqkakvi kontakti s tqh.v kompaniqta mi nikoga ne sme dopuskali tur4in.
mladejta bqga masovo ot grada i nema koi da ide da poiska otgovor ot mrasniq rezak Azis,kakvo stava s kardjeliiskiq futbol i zashto e tokova polojenieto na otbora.mai v tozi grad nikoi ne go ebe za Arda.
radvam se samo 4e komunista milko e stanal shef na voleibolniqt ni klub i toi varvi nagore.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 15:12 
Offline

Регистриран на: 08 Сеп 2007 17:22
Мнения: 251
starfen написа:
Абе вие от турско-помашката задруга, приберете си късорогите говеда от баирите, докарайте си дръвца с катърите,хапнете си трахана с пататник, подмийте се, помолете се на Аллах и си легнете кротко до кадъните. Що ви трябва да се занимавате с цивилизацията?
А пък в Пашмакли преди 40 г. имаше само колиби и пещери и чат-пат някоя културна мечка по поляните.



И това го казва човек, който живее в града с най-голямо турско население! Преди 40 години както казваш Смолян е бил 2 пъти по-голям от Хасановград момко... когато Смолян беше 60 хиляди, вашиО град нямаше и 40 :rabbit: Официално в началото на века е наброявал над 18 000 души... нещо, което много малко места в България са били. За култура не ми говори идиотче, защото Смолян официално е града с най-много читалища в България и на едно от първите места в света. Радвайте се, че се намирате на пътя Пловдив-Смолян... благодарение на което все още кретате. А водещите новини в Хасановград са, че изместват огромния трафик от каруци в центъра, защото загрозявали града :cyclops: И тепърва ще намазвате покрай Смолян заради отварянето на границата! Вас въобще включиха ли ви в класацията за най-добър град за живеене в България? Странно... можеш да провериш какви места са включени и да си направите равносметката! Живи и здрави да сте... само да си знаете гьола :a006:
Въобще смешно ми е,че въобще става дума за подобно сравнение :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 15:16 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Тотална лъжа! През 54г. когато ви направиха окръг бяхте 5 х. , а Асеновград 25 х. души! Това всеки грамотен човек може да провери.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 15:27 
Offline

Регистриран на: 08 Сеп 2007 17:22
Мнения: 251
starfen написа:
Тотална лъжа! През 54г. когато ви направиха окръг бяхте 5 х. , а Асеновград 25 х. души! Това всеки грамотен човек може да провери.


Тотално невеж! :lol: 5х. души е било населението на половин квартал от Смолян в годините, които споменаваш(Райково) :wink:
"за годините 1871-1872 селище Пашмакли (Смолян) включва общо 4191 домакинства"
Провери в държавен архив за населението по време на първата световна война, което наброява над 20х. души :a026:
Самият факт, че на роженските събори още преди освобождението на Смолян са се събирали над 100 хиляди души трябва да ти говори за населението в окръга. Въобще ти се опитваш да си мериш атрибутите с грешното място. Научи си уроците и не се обеснявай повече! Ако толкова те интересуват точните данни скокни до държавен архив и виж! И въобще какво си се заобеснявал на място като този форум, чийто град също е нива над вашето село :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 15:41 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Неграмотни, 4191 домакинства има цялата "Каза" от 14 селища с център Пашмакли.
Престани с опашатите лъжи и търчи навън, че след малко се прибират говедата!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 121 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Това е професионален футболен клуб ВОЛОВ
Форум: Шумен 2010 (Шумен)
skycycle 25922 17 Авг 2007 19:44
от The Black Swan
Преглежда непрочетените мнения Това е ПФК "Светкавица"
Форум: Светкавица (Търговище)
DUNAV-RUSSE 39258 30 Юли 2011 13:20
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения Това какво е?
Форум: ДЮШ
Anonymous 26983 18 Сеп 2008 21:08
от MaReK-fOrEvEr
Преглежда непрочетените мнения Каква бира ще пиете това лято?
Форум: Нещата от живота
r.h. 43111 06 Дек 2011 23:48
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Ето това е жестоко наказания
Форум: Световен футбол
TOTTI10 16958 04 Юли 2007 20:01
от Pachko90

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози