bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация

bet365


Последно посещение:
Дата и час: 28 Май 2017 01:11


Игра с прогнози GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 64 мнения ]  Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Източна "Б" група 2010/2011
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2010 17:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Авг 2010 16:21
Мнения: 146
Отбор: Нефтохимик 1962 (Бургас)
V кръг

28 август 2010, събота, 18:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Несебър (Несебър) 2-0
Светкавица 1922 (Търговище) - Лудогорец 1947 (Разград) 2-1
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив) 1-1
Черноморец (Балчик) - Доростол 2003 (Силистра) 3-0
Равда 1954 (Равда) - Добруджа 1919 (Добрич) 2-1
28 август 2010, събота, 20:00 ч
Черноморец (Поморие) - Дунав (Русе) 1-1

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2010 20:38 
Offline

Регистриран на: 02 Юли 2009 22:10
Мнения: 1235
Skype: ultra-levski1987
поради тва че венцой вкарва нова игра коя е автоматична , кажете според вас дали да продължаваме и тук мен не ме бърка да смятам :a006:

_________________
"С прискърбие разбрах че е имало някакви технически проблеми и не можем да осигурим линейка и така губим служебно с 0:3".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Източна "Б" група 2010/2011
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2010 21:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2009 11:44
Мнения: 1872
Местоположение: Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
V кръг

28 август 2010, събота, 18:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Несебър (Несебър) 1:1
Светкавица 1922 (Търговище) - Лудогорец 1947 (Разград) 2:1
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив) 0:2
Черноморец (Балчик) - Доростол 2003 (Силистра) 3:1
Равда 1954 (Равда) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:3
28 август 2010, събота, 20:00 ч
Черноморец (Поморие) - Дунав (Русе) 0:1

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2010 21:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2009 11:44
Мнения: 1872
Местоположение: Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
Kolovatigb написа:
поради тва че венцой вкарва нова игра коя е автоматична , кажете според вас дали да продължаваме и тук мен не ме бърка да смятам :a006:

Няма лошо тук да продължи да се прогнозира. :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2010 07:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 21 Авг 2008 08:55
Мнения: 886
Местоположение: Търговище
Отбор: Светкавица 1922 (Търговище)
Skype: deni_svetkavica-1922
28 август 2010, събота, 18:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Несебър (Несебър) 1:0
Светкавица 1922 (Търговище) - Лудогорец 1947 (Разград) 2-0
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив) 1-1
Черноморец (Балчик) - Доростол 2003 (Силистра) 3-1
Равда 1954 (Равда) - Добруджа 1919 (Добрич) 0-1
28 август 2010, събота, 20:00 ч
Черноморец (Поморие) - Дунав (Русе)

_________________
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2010 07:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 21 Авг 2008 08:55
Мнения: 886
Местоположение: Търговище
Отбор: Светкавица 1922 (Търговище)
Skype: deni_svetkavica-1922
28 август 2010, събота, 18:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Несебър (Несебър) 1:0
Светкавица 1922 (Търговище) - Лудогорец 1947 (Разград) 2-0
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив) 1-1
Черноморец (Балчик) - Доростол 2003 (Силистра) 3-1
Равда 1954 (Равда) - Добруджа 1919 (Добрич) 0-1
28 август 2010, събота, 20:00 ч
Черноморец (Поморие) - Дунав (Русе)

_________________
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Източна "Б" група 2010/2011
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2010 09:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2010 13:11
Мнения: 613
Местоположение: Разград
Любимец 2007 (Любимец) - Несебър (Несебър) 1-0
Светкавица 1922 (Търговище) - Лудогорец 1947 (Разград) 0-0
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив) 0-1
Черноморец (Балчик) - Доростол 2003 (Силистра) 2-0
Равда 1954 (Равда) - Добруджа 1919 (Добрич) 1-0
28 август 2010, събота, 20:00 ч
Черноморец (Поморие) - Дунав (Русе)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2010 13:11 
Offline

Регистриран на: 02 Юли 2009 22:10
Мнения: 1235
Skype: ultra-levski1987
1.Jolly Roger - 24
2.Kolovatigb - 20
3.TRG_SVETKAVICA - 18
4.фен - 15
5.MAREK_FOREVER - 12
6.lud - 10
7.Yanta Fan 1919 - 8
8.chefzZ - 3
9.Balchik Hools - 2
10.Stanchev - 2

_________________
"С прискърбие разбрах че е имало някакви технически проблеми и не можем да осигурим линейка и така губим служебно с 0:3".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2010 13:11 
Offline

Регистриран на: 02 Юли 2009 22:10
Мнения: 1235
Skype: ultra-levski1987
VI кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Дунав (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич) -
Доростол 2003 (Силистра) - Равда 1954 (Равда) -
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец (Балчик) -
Лудогорец 1947 (Разград) - Брестник 1948 (Пловдив) -
Несебър (Несебър) - Светкавица 1922 (Търговище) -
11 септември 2010, събота, 19:00 ч
Черноморец (Поморие) - Любимец 2007 (Любимец) -

_________________
"С прискърбие разбрах че е имало някакви технически проблеми и не можем да осигурим линейка и така губим служебно с 0:3".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2010 14:18 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2009 15:13
Мнения: 625
Дунав (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич) 0-3
Доростол 2003 (Силистра) - Равда 1954 (Равда) 2-0
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец (Балчик) 3-1
Лудогорец 1947 (Разград) - Брестник 1948 (Пловдив) 2-1
Несебър (Несебър) - Светкавица 1922 (Търговище) 1-0
Черноморец (Поморие) - Любимец 2007 (Любимец) 1-2


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Източна "Б" група 2010/2011
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2010 22:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2009 11:44
Мнения: 1872
Местоположение: Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
VI кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Дунав (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич) - 0:3
Доростол 2003 (Силистра) - Равда 1954 (Равда) -2:0
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец (Балчик) -2:1
Лудогорец 1947 (Разград) - Брестник 1948 (Пловдив) -1:0
Несебър (Несебър) - Светкавица 1922 (Търговище) -1:1
11 септември 2010, събота, 19:00 ч
Черноморец (Поморие) - Любимец 2007 (Любимец) -2:1

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2010 20:46 
Offline

Регистриран на: 02 Юли 2009 22:10
Мнения: 1235
Skype: ultra-levski1987
11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Дунав (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич) - 1-0
Доростол 2003 (Силистра) - Равда 1954 (Равда) -2:0
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец (Балчик) -2:1
Лудогорец 1947 (Разград) - Брестник 1948 (Пловдив) -1:0
Несебър (Несебър) - Светкавица 1922 (Търговище) -1:0
11 септември 2010, събота, 19:00 ч
Черноморец (Поморие) - Любимец 2007 (Любимец) -1:0

_________________
"С прискърбие разбрах че е имало някакви технически проблеми и не можем да осигурим линейка и така губим служебно с 0:3".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Източна "Б" група 2010/2011
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2010 00:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Авг 2010 16:21
Мнения: 146
Отбор: Нефтохимик 1962 (Бургас)
VI кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Дунав (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич) 2-2
Доростол 2003 (Силистра) - Равда 1954 (Равда) 2-0
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец (Балчик) 2-1
Лудогорец 1947 (Разград) - Брестник 1948 (Пловдив) 1-0
Несебър (Несебър) - Светкавица 1922 (Търговище) 1-0
11 септември 2010, събота, 19:00 ч
Черноморец (Поморие) - Любимец 2007 (Любимец) 2-0

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Източна "Б" група 2010/2011
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2010 07:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2010 13:11
Мнения: 613
Местоположение: Разград
VI кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Дунав (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич) -2-0
Доростол 2003 (Силистра) - Равда 1954 (Равда) -1-1
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец (Балчик) -1-0
Лудогорец 1947 (Разград) - Брестник 1948 (Пловдив) -2-0
Несебър (Несебър) - Светкавица 1922 (Търговище) -1-0
11 септември 2010, събота, 19:00 ч
Черноморец (Поморие) - Любимец 2007 (Любимец) -0-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Сеп 2010 10:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 21 Авг 2008 08:55
Мнения: 886
Местоположение: Търговище
Отбор: Светкавица 1922 (Търговище)
Skype: deni_svetkavica-1922
11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Дунав (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич) 1-0
Доростол 2003 (Силистра) - Равда 1954 (Равда) 2-0
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец (Балчик) 1-1
Лудогорец 1947 (Разград) - Брестник 1948 (Пловдив) 1-2
Несебър (Несебър) - Светкавица 1922 (Търговище) 0-0
11 септември 2010, събота, 19:00 ч
Черноморец (Поморие) - Любимец 2007 (Любимец) 2-0

_________________
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2010 11:09 
Offline

Регистриран на: 02 Юли 2009 22:10
Мнения: 1235
Skype: ultra-levski1987
1.Jolly Roger - 27
2.Kolovatigb - 22
3.TRG_SVETKAVICA - 21
4.фен - 19
5.MAREK_FOREVER - 12
6.lud - 10
7.Yanta Fan 1919 - 9
8.chefzZ - 3
9.Balchik Hools - 2
10.Stanchev - 2

_________________
"С прискърбие разбрах че е имало някакви технически проблеми и не можем да осигурим линейка и така губим служебно с 0:3".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2010 11:14 
Offline

Регистриран на: 02 Юли 2009 22:10
Мнения: 1235
Skype: ultra-levski1987
VII кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Дунав (Русе) -
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноморец (Поморие) -
Брестник 1948 (Пловдив) - Несебър (Несебър) -
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1947 (Разград) -
Равда 1954 (Равда) - Спартак-С 94 (Пловдив) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Доростол 2003 (Силистра) -

_________________
"С прискърбие разбрах че е имало някакви технически проблеми и не можем да осигурим линейка и така губим служебно с 0:3".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Източна "Б" група 2010/2011
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2010 22:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2009 11:44
Мнения: 1872
Местоположение: Добрич
Отбор: Добруджа 1919 (Добрич)
VII кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Дунав (Русе) -1:0
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноморец (Поморие) -2:2
Брестник 1948 (Пловдив) - Несебър (Несебър) -2:1
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1947 (Разград) -3:1
Равда 1954 (Равда) - Спартак-С 94 (Пловдив) -0:3
Добруджа 1919 (Добрич) - Доростол 2003 (Силистра) -2:0

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Източна "Б" група 2010/2011
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2010 16:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Авг 2010 16:21
Мнения: 146
Отбор: Нефтохимик 1962 (Бургас)
18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Дунав (Русе) 1-0
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноморец (Поморие) 1-1
Брестник 1948 (Пловдив) - Несебър (Несебър) 1-0
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1947 (Разград) 2-1
Равда 1954 (Равда) - Спартак-С 94 (Пловдив) 1-2
Добруджа 1919 (Добрич) - Доростол 2003 (Силистра) 1-1

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2010 17:14 
Offline

Регистриран на: 02 Юли 2009 22:10
Мнения: 1235
Skype: ultra-levski1987
18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Дунав (Русе) 2-1
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноморец (Поморие) 0-0
Брестник 1948 (Пловдив) - Несебър (Несебър) 2-0
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1947 (Разград) 2-0
Равда 1954 (Равда) - Спартак-С 94 (Пловдив) 1-2
Добруджа 1919 (Добрич) - Доростол 2003 (Силистра) 1-0

_________________
"С прискърбие разбрах че е имало някакви технически проблеми и не можем да осигурим линейка и така губим служебно с 0:3".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Сеп 2010 08:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 21 Авг 2008 08:55
Мнения: 886
Местоположение: Търговище
Отбор: Светкавица 1922 (Търговище)
Skype: deni_svetkavica-1922
18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Дунав (Русе) 1 - 1
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноморец (Поморие) 1 - 0
Брестник 1948 (Пловдив) - Несебър (Несебър) 2 - 0
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1947 (Разград) 2 - 1
Равда 1954 (Равда) - Спартак-С 94 (Пловдив) 0 - 1
Добруджа 1919 (Добрич) - Доростол 2003 (Силистра) 1 - 0

_________________
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Източна "Б" група 2010/2011
МнениеПубликувано на: 19 Сеп 2010 22:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Авг 2010 16:21
Мнения: 146
Отбор: Нефтохимик 1962 (Бургас)
За следващия кръг:

25-9-2010 Несебър - Черноморец (Бч) 1-1
25-9-2010 Спартак (Пд) - Добруджа 1919 2-1
25-9-2010 Дунав - Доростол 2003 1-1
25-9-2010 Лудогорец (Разград) - Равда 1954 1-0
25-9-2010 Любимец - Светкавица 1-0
25-9-2010 Черноморец (П-е) - Брестник 2-1

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Сеп 2010 11:58 
Offline

Регистриран на: 02 Юли 2009 22:10
Мнения: 1235
Skype: ultra-levski1987
1.Jolly Roger - 31
2.Kolovatigb - 29
3.TRG_SVETKAVICA - 25
4.фен - 22
5.MAREK_FOREVER - 12
6.lud - 10
7.Yanta Fan 1919 - 9
8.chefzZ - 3
9.Balchik Hools - 2
10.Stanchev - 2

_________________
"С прискърбие разбрах че е имало някакви технически проблеми и не можем да осигурим линейка и така губим служебно с 0:3".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Сеп 2010 23:36 
Offline

Регистриран на: 02 Юли 2009 22:10
Мнения: 1235
Skype: ultra-levski1987
За следващия кръг:

25-9-2010 Несебър - Черноморец (Бч) 0-1
25-9-2010 Спартак (Пд) - Добруджа 1919 2-1
25-9-2010 Дунав - Доростол 2003 1-0
25-9-2010 Лудогорец (Разград) - Равда 1954 2-0
25-9-2010 Любимец - Светкавица 2-0
25-9-2010 Черноморец (П-е) - Брестник 1-0

_________________
"С прискърбие разбрах че е имало някакви технически проблеми и не можем да осигурим линейка и така губим служебно с 0:3".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Източна "Б" група 2010/2011
МнениеПубликувано на: 24 Сеп 2010 14:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2010 13:11
Мнения: 613
Местоположение: Разград
25-9-2010 Несебър - Черноморец (Бч) 1-0
25-9-2010 Спартак (Пд) - Добруджа 1919 2-0
25-9-2010 Дунав - Доростол 2003 1-0
25-9-2010 Лудогорец (Разград) - Равда 1954 3-0
25-9-2010 Любимец - Светкавица 2-1
25-9-2010 Черноморец (П-е) - Брестник 2-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 64 мнения ]  Предишна  1, 2, 3  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 10471 04 Ное 2006 20:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 8038 22 Юни 2010 12:31
от KaliakraUltrax
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 20146 02 Дек 2006 10:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак-С 94 (Пловдив)
Anonymous 6579 17 Авг 2011 15:27
от mainata89
Преглежда непрочетените мнения СЛАВИЯ гост на ст."СЛАВИЯ" :]
Форум: Сезон 2006/2007
mittag_slavia 3499 06 Ное 2006 15:39
от Real_Madrid_Slavia

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози


placeholder