bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 22:49


Български клубове - Балкан (Ботевград) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 73 мнения ]  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Балкан (Ботевград) в медиите
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2007 12:09 
Offline

Регистриран на: 20 Авг 2007 22:20
Мнения: 112
Местоположение: SOFIA
Пичове, искам утре да пусна 1 страница за вас в "7 дни спорт", защото го заслужавате. Моля ви за малко съдействие. Някой може ли да ми намери телефон на човек от управата или на треньора? Аз ще говоря с Мариян Христов и Кано Коцев, които са от вашия отбор. Интересувам се също отборът ОФК ли е? Кметът на града има ли връзка с отбора? Ще съм ви благодарен, ако ми съдействате. Ако ли не, няма да пишем за Балкан.

_________________
http://www.7sport.net/7sport/index.htm
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2007 19:08 
Offline
1.3.1.2.
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 22:49
Мнения: 1034

Отбора офизиално е ФК,като официално общината незнам дали дава при,спонсор на тима е фирма Барези 1 с президент Тихомир Нинов,който е на поста от 2005 след като влезнахме в Б група,той го наследи от Марин Ралков бивш вратар на тима от 80-те.Главният бизнес на фирмата е дървен материял,като зе занимава и с други работи.

_________________
orig S inal
http://vbox7.com/play:61d718e2&al=1&vid=


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2007 20:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 20:13
Мнения: 1861
Местоположение: botevgrad/sofia
zna4i nai-dobre ela v nedelia na ma4a i si4ki 6te sa tam
ina4e otbora e sonovan 1929-ta godina ot gruopa studenti
kazval se e levski spartak i lokomotiv
nai izvestnite imena sa kano kocev ilia krumov stefan vlu4kov atanas bekiarov sergi iocov ivan redovski bobi iosifov nikolai stan4ev marin ralkov
stadiona se kazva hristo botev i e s kapacitet 4000 mesta

_________________
2004-2009 Ние продължаваме!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2007 11:51 
Offline
1.3.1.2.
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 22:49
Мнения: 1034

От днешният брой на 7 дни спорт:


Цитат:
Балкан (Ботевград)е убеден в поредната си победа от началото на първенството. Тимът посреща Локомотив-101 в мач от V кръг на Югозападната "В" група. До момента ботевградчани имат 4 победи и голова разлика 15:2 и заемат еднолично първото място в таблицата.

_________________
orig S inal
http://vbox7.com/play:61d718e2&al=1&vid=


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2007 14:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 20:13
Мнения: 1861
Местоположение: botevgrad/sofia
7 dni sport obra6ta dosta vnimanie na amatiorskia futbol i tova e pohvalna ama za balkan po4ti nikoga ne pi6e
sega e malko izkliu4enie

_________________
2004-2009 Ние продължаваме!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2007 11:57 
Offline

Регистриран на: 20 Авг 2007 22:20
Мнения: 112
Местоположение: SOFIA
Утре ще има цяла страница за вашия отбор. Напишете ми какво точно ви интересува около отбора, за да направя интервю с президента. Имате ли актуална снимка на отбора за сезон 2007-2008?

_________________
http://www.7sport.net/7sport/index.htm
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2007 12:07 
Offline

Регистриран на: 20 Авг 2007 22:20
Мнения: 112
Местоположение: SOFIA
Това ли е актуалният Ви състав?

Президент на клуба: Тихомир Нинов

Старши Треньор: Илия Крумов
Селекционер: Александър Панталеев



Вратари:

Мартин Митев
Иван Иванов



Защитници:

Андрей Андреев
Виктор Петрушинов
Светлин Семков
Валентин Цоков
Боян Димитров
Светослав Джезов
Николай Йотов
Георги Вутков



Полузащитници:

Григор Стойчовски
Павлин Димитров
Димитър Иванов
Деян Николов
Даниел Гаджев
Борис Райчев
Красимир Алипиев
Йонко Ненчев
Здравко Атанасов



Нападатели:

Стоян Боновски
Боян Макавеев
Александър Александров
Георги Борисов
Кирил Йорданов
Петко Петков
Веселин Руменов
Цветомир Георгиев

Ще съм ви благодарен за съдействие.

_________________
http://www.7sport.net/7sport/index.htm
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2007 13:09 
Offline

Регистриран на: 20 Авг 2007 22:20
Мнения: 112
Местоположение: SOFIA
Освен Миро Миронов и четворката от Спартак ВН, кои са новите имена и кои са напусналите?

_________________
http://www.7sport.net/7sport/index.htm
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2007 18:12 
Offline
1.3.1.2.
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 22:49
Мнения: 1034

Състава който си написал е от преди година две някъде,от всичките само Мартин Митев(вратара) и Александър Александров(нападател,набор 86 юноша на клуба) са в отбора,Илия Крумов е шев и треньор на дюш,Президента си е Т.Нинов

Освен Миронов от Варна дойдоха мисля Йонко Пейков и Нено Ненов,други известни имена са Потвързачов,Мартин Топузов и Христо Арангелов..други нови за Димчо Ръждев и Тихомор Йосифов-чирпанеца

п.п.Снимка няма мисля засега

Ние не сме голям град та горе долу каквото ни интерсува го знаем,но ще ти бъдем благодарно ако споменш и нещо за феновете,ако ти трябва нещо на
http://www.forestboys.bot.bg

_________________
orig S inal
http://vbox7.com/play:61d718e2&al=1&vid=


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2007 19:18 
Offline

Регистриран на: 20 Авг 2007 22:20
Мнения: 112
Местоположение: SOFIA
Всичко е готово, утре да четете за вас. :wink:

_________________
http://www.7sport.net/7sport/index.htm
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2007 20:25 
Offline
1.3.1.2.
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 22:49
Мнения: 1034
DobreFF написа:
Всичко е готово, утре да четете за вас. :wink:


Благодарим за обърнатото внимание.

_________________
orig S inal
http://vbox7.com/play:61d718e2&al=1&vid=


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2007 12:44 
Offline
1.3.1.2.
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 22:49
Мнения: 1034
Цитат:
Изображение
ЛИДЕРИ
Мирослав Миронов: Не крием амбициите си за “Б” група

Имах предложения от професионални клубове, но избрах Балкан

- Г-н Миронов, запътили сте се към "Б" група. Има ли кой да ви спре?
- Има 4-5 отбора с големи възможности - Пирин (Бл), Пирин 2001, Левски (Елин Пелин), Малеш. Това са все клубове, които разполагат с добри футболисти. Югозападната "В" група е много по-силна от другите, а освен това е и най-голямата. Така че всичко може да се случи.
- Какви са силните оръжия на вашия отбор?
- В Балкан играят много качествени футболисти, клубът е финансово обезпечен. Тук се работи доста професионално.
- Провал ли ще бъде за вас, ако не се преборите за първото място?
- И да, и не, зависи. Всеки мач играем за победа. Шансовете ни да влезем са големи. Някои предпочитат да заемат изчаквателна позиция и казват, че нямат амбиции. Ние пък желание имаме и не го крием. Ще се борим, за да изпълним целта си. Дали това ще стане, ще видим накрая на първенството.
- На кои опитни футболисти разчитате в състава си?
- Йонко Пейков и Нено Ненов играха до миналата година в Спартак (Вн). Други с голям опит в елита са Христо Арангелов, Иван Вълков, Димчо Ръждев, Мартин Топузов, Борислав Борисов, Мартин Подвързачов. В състава си разполагаме и с млади момчета. Сега взехме от Левски един юноша - Кацаров. Смятам, че тези имена говорят достатъчно добре за класата на тима.
- Срещате ли някакви трудности, откакто ръководите отбора?
- Засега няма такива. Разбира се, винаги се срещат проблеми, но те са от нормално естество за българския футбол.
- Усещате ли подкрепата на хората в Ботевград?
- Разбира се, Ботевград е футболен град. Отборът е бил дълги години в професионалния футбол. Желанието ми е да го върнем отново там.
- Каква е разликата между това да сте треньор в "А" и във "В" група?
- Разликата е огромна. Лично за мен работата в Ботевград е едно много голямо предизвикателство. Може да звучи и куриозно, но отказах редица оферти от професионални клубове. Във "В" група се играе най-истинският футбол.
- Имате ли някакви цели в турнира за Купата на България?
- Гледаме да продължим, колкото се може по-напред. Зависи какви противници ще ни се паднат. В никакъв случай не ни е фикс идея. На югозапад сме 20 отбора, отделно участваме и за аматьорската купа, така че свикваме да играем в цикъл сряда-неделя.
- Къде виждате Балкан след 2 години, ако се запази същият състав и организация на работа?
- Нека първо видим къде ще бъдем на полусезона, след това накрая на сезона и чак тогава ще мислим за след 2 години.
- Какви са личните ви амбиции като треньор?
- Амбициите ми са големи, затова съм и тук. Искам да изпълня това, което сме си обещали с ръководството.

Добромир Добрев


Цитат:
История
Спортно дружество Балкан (Ботевград) е създадено през 1929 г. До 1957 г. съществува под различни наименования - Стамен Панчев, Христо Гурбов, Левски-спартак, Локомотив, докато приеме настоящото си име Балкан. Мъжкият отбор е многократен участник във втория ни футболен ешeлон. В състава на "Б" футболна група ФК Балкан е записал 15 сезона. През 1979 г. достига и до най-доброто си класиране до сега - 5-о място. Отборът играе на градския стадион "Христо Ботев" с капацитет 4000 места.
Най-известни състезатели в историята на ботевградския футбол са Иван Атанасов - Ването, Стоян Коцев - Кано, Стефан Влъчков - Скарамуш, Илия Цеков (голмайстор на "Б" група през 1979 г.), Илия Крумов, Мариян Христов и др. Най-много участия в отбора има голмайсторът за всички времена Васил Редовски (264 мача и 80 отбелязани гола.) ФК Балкан има и 13 сезона във "В" група и 5 сезона в Регион София.
Силно развит в града е и баскетболът. Местният БК Балкан участва в елитната ни дивизия. Четири пъти е шампион на България - 1974, 1987, 1988 и 1989 г. Играе домакинските си мачове в зала "Балкан", която е с капацитет 1500 места.


Цитат:
Президентът призна за помощ от Мариян Христов
----------------------------------------------------------------------------
През 2005-а управлението и издръжката на Балкан поема Тихомир Нинов. Той е собственик на фирма "Барези 1", занимаваща се с дърводобив, производство на въглища и търговия. Амбициозният президент привлича за треньор Мирослав Миронов, който заменя на поста Кирил Качаманов. Редом с него в Ботевград са привлечени и редица опитни футболисти. Целта пред Нинов е само една - "Б" група.
-------------------------------------------------------------------------------


- Инвестирахте доста средства за селекцията на Балкан, "Б" група ли е единствената алтернатива пред тима?
- Точно така, това е единствената цел. Ще удържим лидерската позиция до края. Ние имаме най-добрата селекция от всички. Пирин и Елин Пелин са корави отбори, но ще се справим с тях.
- Кое ви накара да се заемете сериозно с възраждането на отбора?
- Взех отбора в "Б" група, за жалост изпаднахме и сега съм решил да се завърнем в професионалния футбол. Живот и здраве, ако изпълним целта си, догодина ще атакуваме и "А" група. За тази цел обаче трябва да намерим достатъчно спонсори. В момента основно аз и Община Ботевград издържаме клуба. Изключително сме благодарни на Мариян Христов, който също помага с 20-30% от финансирането. Той е обещал да се завърне в нашия отбор и да поиграе, докато може.
- Какво е положението със спортната база на Балкан?
- Разполагаме с добра база. Изградихме още един тренировъчен стадион, две игрища. Догодина започваме основен ремонт и на официалния стадион.
- Кой е най-щастливият ви миг като президент на отбора?
- Щом Балкан побеждава, винаги съм щастлив.


Цитат:
Стоян Коцев: Този отбор е всичко за мен

Стоян Коцев е легендарен халф на Балкан (Ботевград). Играл е още за Славия и Етър. Коцев е роден на 2 март 1945 г. в Ботевград. Бронзов медалист с отбора на Славия през 1970 г. Отбелязал е и 1 гол за Купата на УЕФА. Голмайстор на "Б" група с екипа на Балкан през 1977 с 20 гола и през 1978 г. отново с 20 гола. През 1996 г. като треньор направи Славия шампион на България след 53-годишно прекъсване, същата година взе и Купата на България. Бил е треньор на Балкан, Академик (Св), Чумерна (Елена), Червено знаме (Павликени), Хемус (Троян), младежкия национален отбор, Марек, работил е в Китай.
- Израснал съм в Ботевград и детските ми спомени от града са само хубави. Като дете, като юноша Балкан беше всичко за мен. На 16 години вече бях в мъжкия отбор. Беше ми лесно, когато станах голмайстор на "Б" група на два пъти. Тогава вече бях в края на кариерата си и се завърнах да помогна на любимия ми клуб - спомня си Кано.
Той е убеден, че сегашният отбор също притежава много качествени футболисти.
- Запознат съм с моментното състояние на отбора. Гледах ги този сезон и останах доволен. Според мен са много добър отбор. При всички случаи ще влязат в "Б" група. На този етап не бих се завърнал като треньор в тима. След оттеглянето ми от Марек съм се отдал на почивка - каза още бившият игач на Балкан Стоян Коцев.


http://7sport.net/7sport/b_grupa/d4803_21.htm


п.п.Тия дни ще скенирам статията от вестника да я кача.

_________________
orig S inal
http://vbox7.com/play:61d718e2&al=1&vid=


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2007 23:01 
Offline
1.3.1.2.
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 22:49
Мнения: 1034
Ето я и статията :arrow:
Изображение

_________________
orig S inal
http://vbox7.com/play:61d718e2&al=1&vid=


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Сеп 2007 11:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 20:13
Мнения: 1861
Местоположение: botevgrad/sofia
i snimka na fenovete ima-unikalno

_________________
2004-2009 Ние продължаваме!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Сеп 2007 21:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 20:13
Мнения: 1861
Местоположение: botevgrad/sofia
samo admiracii zaslujavat ot 7 dni sport za vnimanieto si kam amatiorskia futbol
da se nadiavame oba4e dogodina da ne sme ve4e tam :lol:
p.s.naskov moje6 d apreimenuva6 temata na-BALKAN V MEDIITE

_________________
2004-2009 Ние продължаваме!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 22:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 20:13
Мнения: 1861
Местоположение: botevgrad/sofia
НА ЮГОЗАПАД
Полицията едва удържа фена Тотко в Покровник
Покровник
Добромир Добрев
наш пратеник

Балкан (Ботевград) продължава да мачка всичко по пътя към "Б" група. Тимът, воден от Мирослав Миронов, се наложи 2:0 като гост над третия в класирането Пирин 2001. Срещата се игра пред около 200 зрители на игрището край благоевградското село Покровник.
Гостите поведоха с гол от съблекалнята. Още в 5-ата мин Ръждев центрира отдясно и Пейков засече с глава за 1:0. Малко по-късно по идентичен начин Мартин Топузов нацели страничната греда, отново с глава. В 40-ата мин Мартин Топузов бе повален в наказателното поле, но реферът Иван Ангелов се уплаши и не даде дузпа. Минута преди края на полувремето и Пирин нацелиха гредата след удар на Захариев.
Втората част започна доста нервно, но играта бе равностойна. Треньорът и президент на домакините Ивайло Андонов често изпускаше нервите си и крещеше край страничната линия.
- Вземи му свирката на тоя и свири фаул - крещеше той на един свой играч.
От другата страна на терена култовият фен Тотко на няколко пъти бе спиран от полицията да не навлезе на терена.
В 64-ата мин след много красива и бърза атака Вълков подаде към Топузов, който завърши ефектно за 2:0. До края на срещата опитните гости знаеха как да задържат преднината си и не позволиха на Пирин да създадат опасни ситуации. За сметка на това най-добрият на терена Димчо Ръждев пропусна да направи резултата класически.

_________________
2004-2009 Ние продължаваме!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 22:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:00
Мнения: 1372
Местоположение: Своге
От другата страна на терена култовият фен Тотко на няколко пъти бе спиран от полицията да не навлезе на терена.



каде беше тоя Тотко , миналата година ние като бехме там :roll: ма не е кой знае какво щом него го спират .... а ultras_1929 не могат :lol:

_________________
C`ONE CITY !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Сеп 2007 16:24 
Offline

Регистриран на: 20 Авг 2007 22:20
Мнения: 112
Местоположение: SOFIA
Утре 1 страница посветена на дербито Балкан (Ботевград) - Левски (Елин Пелин). Интервюта с треньорите и с лидерите на отборите. И снимка на агитката ви, разбира се. :wink: Ако някой се интересува, сигурно ще съм на мача, можем да се запознаем лично. :wink:

_________________
http://www.7sport.net/7sport/index.htm
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Сеп 2007 18:03 
Offline
1.3.1.2.
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 22:49
Мнения: 1034
DobreFF написа:
Утре 1 страница посветена на дербито Балкан (Ботевград) - Левски (Елин Пелин). Интервюта с треньорите и с лидерите на отборите. И снимка на агитката ви, разбира се. :wink: Ако някой се интересува, сигурно ще съм на мача, можем да се запознаем лично. :wink:


Даже може и по бира да почерпим за вниманието....ти ще ни видиш къде сме,ако искаш се обади. :wink:

_________________
orig S inal
http://vbox7.com/play:61d718e2&al=1&vid=


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Балкан в медиите
МнениеПубликувано на: 19 Сеп 2007 10:30 
Момчета, само една забележка...Напишете правилно "медиите" в името на темата. Елементарен правопис. :wink:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Балкан в медиите
МнениеПубликувано на: 19 Сеп 2007 12:08 
Offline
1.3.1.2.
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 22:49
Мнения: 1034
Botevgrad написа:
Момчета, само една забележка...Напишете правилно "медиите" в името на темата. Елементарен правопис. :wink:


:lol:

_________________
orig S inal
http://vbox7.com/play:61d718e2&al=1&vid=


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Сеп 2007 15:54 
Днес в Ботевград се изправят два от най-стойностните отбори в Югозападната "В" група - лидерът Балкан и третият в класирането Левски (Елин Пелин). "7 дни спорт" потърси мнението на двамата треньори преди сблъсъка. Ето и десетте въпроса, които им зададохме:
1. Имате ли някакви притеснения преди дербито?
2. Познавате ли силните и слабите страни на противника?
3. Кое ще бъде основното оръжие на вашия отбор?
4. Може ли резултатът от мача да предреши борбата за влизане в "Б" група?
5. Предвидени ли са допълнителни премии при успех?
6. Как оценявате представянето на тима ви до момента?
7. Коя бе най-сладката ви победа?
8. Могат ли странични фактори като съдийство да окажат влияние на изхода от дербито?
9. Разчитате ли на подкрепа от феновете?
10. Каква е прогнозата ви за мача?


"Мирослав Миронов, треньор на Балкан:"
Задружни сме, затова печелим
Съперникът ни разузнаваше и снимаше в шест поредни мача

1. Нямаме притеснения. Това е едно дерби като дерби. Нормално е да има известно напрежение, но не се плашим.
2. Знаем това, което се знае от всички. Предполагам, че и те са ни разузнали. Шест пъти идваха да ни снимат и да ни оглеждат, постоянно бяха при нас. Смятам, че двата отбора не можем да се изненадаме с нищо.
3. Изградили сме добър колектив от опитни футболисти. Момчетата играят задружно и създават доста голови положения, което ни носи успех до момента. Силните ни страни са доста.
4. Все още не. Има много мачове до края. Резултатът от това дерби няма да бъде толкова фатален за двата отбора.
5. Не. Независимо с кой противник се срещаме, ние играем за едни и същи премии.
6. Щом имаме 6 победи от 6 мача как може да го оценя.
7. Всички победи са сладки, особено тези, които са постигнати като гост - в Разлог, в Покровник. Това са все стойностни отбори.
8. Надявам се да не се стигне дотам. Дано съдията да свири нормално и за двата отбора и да ни остави да играем футбол. Който е по-добър, нека победи.
9. Разчитаме на феновете. За първи път ще играем на официалния ни стадион. Поради ремонт и зачимяване на терена досега провеждахме мачовете си на помощното игрище.
10. Точния резултат ще ви го кажа след срещата.



"Бисер Иванов, треньор на Левски (ЕП):"
Над 500 фенове тръгват за мача
По-млад и амбициран отбор сме, отиваме единствено за победа

1. Не, нямаме никакви проблеми, всичко е на шест.
2. Не сме ги разузнавали. Играем мач за мач, такива неща не ни интересуват. Фактите говорят достатъчно. Балкан са на първо място с шест победи.
3. Е, как да ви ги кажа, утре да ги прочетат противниците. Нашите футболисти са по-млади и по-амбицирани за успех.
4. По принцип Левски (Елин Пелин) не се бори за "Б" група. Но пък една победа срещу Балкан като гост ни отваря шансове за първото място.
5. Не, имаме си правилник.
6. Като новаци в групата представянето ни до момента е отлично. Записахме пет победи.
7. Всички до една. Всяко начало е трудно. А трудните неща са сладки, когато завършват добре.
8. Възможно е да се случи. Ние сме подготвени за такова нещо. Виждаме как се свири и в "А" група, и в "Б" група, а какво остава за "В". Нищо няма да ме учуди.
9. Фенове ще има със сигурност. Очакваме поне 500 човека от Елин Пелин да пътуват за дербито в Ботевград.
10. Отиваме единствено за победа, пък каквото стане.

Добромир Добрев


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Сеп 2007 16:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 20:13
Мнения: 1861
Местоположение: botevgrad/sofia
evala o4akvam utre interesen matrial za ma4a tuk kato biah na rabota i ne mojah da otida

_________________
2004-2009 Ние продължаваме!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Сеп 2007 18:51 
Offline
1.3.1.2.
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 22:49
Мнения: 1034
Г-н. DobreFF да каже дали това бе той,или някой от екипа.
Изображение

_________________
orig S inal
http://vbox7.com/play:61d718e2&al=1&vid=


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Сеп 2007 19:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 20:13
Мнения: 1861
Местоположение: botevgrad/sofia
da ta eba vav fotografa ni6to ne ti ubiagva:)

_________________
2004-2009 Ние продължаваме!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 73 мнения ]  1, 2, 3  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Баскетбол-Балкан (Ботевград) 06/07
Форум: Балкан (Ботевград)
FB'04 137530 09 Юни 2007 18:16
от CarlosNavaro
Преглежда непрочетените мнения Ботевград
Форум: Балкан 1929 (Ботевград)
FB'04 103107 12 Мар 2010 14:39
от ultras_1929
Преглежда непрочетените мнения Медиите за Пирин
Форум: Пирин (Благоевград)
Hose`SS 17815 15 Май 2007 14:44
от Hose`SS
Преглежда непрочетените мнения Балкан Ботевград-сезон 2007/2008
Форум: Балкан (Ботевград)
FB'04 50075 08 Юни 2008 17:15
от ultras_1929
Преглежда непрочетените мнения Доростол в медиите("7 дни спорт")
Форум: Доростол (Силистра)
DobreFF 11871 03 Юли 2008 22:34
от ultrasa

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози