bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 17:49


Асеновец 2005 (Асеновград) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 7 мнения ] 

Какъв ще е резултатът от този мач?
Анкетата свършва на 08 Сеп 2014 14:18
Победа за Асеновец. 100%  100%  [ 2 ]
Равен. 0%  0%  [ 0 ]
Победа за Левски. 0%  0%  [ 0 ]
Общо гласове : 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Асеновец - Левски 07.09.
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2014 14:18 
Offline

Регистриран на: 05 Юни 2009 21:20
Мнения: 1390
Местоположение: Асеновград
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: kochanov23
Асеновец - Левски (Карлово)
07.09. 17:00 ч.


През този уикенд посрещаме отбора на Левски, който се намира на изключително непривичната за него първа позиция в класирането. И колкото и да ни радва, че за разлика от предишни години, този сезон първите три позиции (поне след 4 изиграни кръга) са окупирани от три традиционни отбора, типично по станимашки ще се опитаме да свалим един от тях от почетната стълбица :)

Карловци започнаха доста силно (първоначално написах 'стилно', сигурно и това е вярно :) ) сезона, така че не очаквам лесен мач. От друга страна обаче, те все още не са срещнали сериозен противник, още по-малко пък - като гост. Поради тази причина прогнозирам, че ще видим един мач с доста голове и в двете врати, от който Асеновец все пак ще излезе победител. Прогноза 3:2.

Асеновец мачове есенен полусезон:
Асеновец 2:2 Гигант (Съединение)
Асеновец 1:0 Тунджа (Ямбол)
ОФК Поморие 2:1 Асеновец

Левски мачове есенен полусезон:
Левски 1:0 Свиленград
Левски 1:1 Миньор (Раднево)
Розова долина (Казанлък) 1:2 Левски
Левски 3:1 Загорец (Нова Загора)

Класирането: М П Р З Г.Р. Т
1. ОФК "Левски" 4 3 1 0 7-3 10
------------------------------------------------------------
8. ФК "Асеновец" 3 1 1 1 4-4 4
-------------------------------------------------------------


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Асеновец - Левски 07.09.
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2014 14:43 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Силния старт ни изненада всички и в Карлово, но след като има страхотен колектив от хора, които се познават от много години не е чак такава изненада. За разлика от теб не очаквам много голове. Нашите ще се затворят и ще чакат нещо на контра. Този сезон, за разлика от други, поне защитата е що годе стабилна. А вратаря е отличен. С оглед на това че в Асеновград почти винаги губим очаквам минимална загуба или едно равенство. Защо пък и да не вземем победата както в Казанлък. Все пак в момента не сте толкова стабилни като предни години. Дано се получи едно истинско дерби.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Асеновец - Левски 07.09.
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2014 19:53 
Offline

Регистриран на: 05 Юни 2009 21:20
Мнения: 1390
Местоположение: Асеновград
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: kochanov23
Дерби нямаше (не се и очакваше да има). Получи се един доста спокоен и коректен мач с перфектни съдии, в който Асеновец обсади противниковата врата от първата минута, а карловци се защитаваха. За съжаление, нито една от десетината чисти възможности за гол не бе реализирана, като Сашо Стойчев на два пъти с глава нацели напречната греда, а освен това Миро удари още една. Вратарят на Карлово извади още 3-4 удара на Сашо, а на отсрещната врата Дъмбо имаше много малко работа, като единственото по-сериозно положение беше през първото полувреме, когато с мъка успя да избие топовен изстрел на играч на гостите. Така мачът завърши 0:0, като продължава да ни преследва малшанс в завършващия удар, a вече са видни наченки на стил, включващ много центрирания по крилата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Асеновец - Левски 07.09.
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2014 21:58 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
От това което си написал разбирам че очакванията ми са се сбъднали. Очаквах да се защитаваме и да чакаме на контри, а и голове няма (казах ти че няма да има много, а то изобщо няма). Не съм гледал мача, но мога спокойно да кажа че съм доволен от това че не сме загубили на стадион, на който трудно се взимат точки (Нямам предвид съдии и такива работи, както мрънкаха Тунджа. По принцип навсякъде се помага на отбора домакин). Знам че трима от основните ни играчи не са играли - един от бековете, капитанът и може би най-добрият ни играч от началото на сезона Веско Тахчиев. Успех на Асеновец в следващите мачове и ви чакаме догодина в Карлово.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Асеновец - Левски 07.09.
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2014 22:34 
Offline

Регистриран на: 05 Юни 2009 21:20
Мнения: 1390
Местоположение: Асеновград
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: kochanov23
mlado95 написа:
От това което си написал разбирам че очакванията ми са се сбъднали. Очаквах да се защитаваме и да чакаме на контри, а и голове няма (казах ти че няма да има много, а то изобщо няма). Не съм гледал мача, но мога спокойно да кажа че съм доволен от това че не сме загубили на стадион, на който трудно се взимат точки (Нямам предвид съдии и такива работи, както мрънкаха Тунджа. По принцип навсякъде се помага на отбора домакин). Знам че трима от основните ни играчи не са играли - един от бековете, капитанът и може би най-добрият ни играч от началото на сезона Веско Тахчиев. Успех на Асеновец в следващите мачове и ви чакаме догодина в Карлово.


Да, аз гледах мача заедно с едни карловци, и те г/д такова впечатление изказаха. Даже единият се съгласи, че мачът спокойно е трябвало да бъде 4:0. Но такова е, понякога човек просто няма късмет(или има, в зависимост от гледната точка) :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Асеновец - Левски 07.09.
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2014 22:44 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
И те така са ти казали, защото си знаем на какво ниво сме. Сега в началото ще е доста трудно след като нямаме подготовка и е логично да се защитаваме най-вече като гост. Но не ме вълнува как играем като гости. Всяка точка далеч от Карлово е плюс. За мен е по-важно в домакинствата да показват игра.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Сеп 2014 08:37 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
И аз гледах мача.Corwin го е описал съвсем точно.
Малшанса на Легендата беше неописуем - то два пъти от една и съща позиция да улучиш гредата на едно и също място няма как да ти се случи.Освен това направи още 5-6 люха. Иначе карловци не ме изненадаха - защитаваха се масирано и изкараха късмет. Прави впечатление наличието на 3-4 "набори" с доста внушително тегло :-D


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 7 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Странджа през сезон 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 139198 06 Юни 2007 15:08
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Ботев Вр - Левски
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 62255 10 Ное 2006 19:12
от botev_fan
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 151514 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 165469 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Левски 0 - 3 Вердер Бремен
Форум: Сезон 2006/2007
monibgole 31175 06 Ное 2006 09:29
от alibaba

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози