bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 10:36


Асеновец 2005 (Асеновград) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 31 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Искам да знам ще има ли общо събрание на клуба и кога ще е ?
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2010 12:15 
Offline

Регистриран на: 06 Авг 2010 14:08
Мнения: 6
Знам , че на общото събрание може да присъстват и хора който не са от управителния съвет и да изказват мнение. Трябва да има такава среща за да може да се обсъди начина по който ще се работи.Тогава Рафовци , Томовци и всички който пречат на футбола да застанат срещу хората който им пука за отбора и един път да се вземе решение в полза на клуба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Искам да знам ще има ли общо събрание на клуба и кога ще
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2010 19:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Окт 2007 08:50
Мнения: 142
Местоположение: TESSALONIKI greek
Отбор: Левски (София)
Skype: ....................
кажи на лекарите да не ти бият дрога че ставаш агресивен много !!! :-D :011: :011: :020: :020:

_________________
IF YOU LOVE SOMETHING YOU MUST BE PREPARED TO FIGHT FOR IT !!!
W.L.C


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Искам да знам ще има ли общо събрание на клуба и кога ще
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2010 01:49 
Offline

Регистриран на: 16 Апр 2008 19:38
Мнения: 16
Отбор: Локомотив 1926 (Пловдив)
кога играете с папагалите да доидем да ви подкрепим !!!

_________________
OOOO jylti kurvi kakvi jeni ste ,a nii 6te bydem vashite myje ,OOOOOO jylti kurvi kakvi jeni ste i nie pak 6te vi EBEM !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Искам да знам ще има ли общо събрание на клуба и кога ще
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2010 12:07 
Offline

Регистриран на: 22 Юли 2009 09:37
Мнения: 46
Отбор: Ботев (Пловдив)
Skype: ultra1912
napoletani написа:
кога играете с папагалите да доидем да ви подкрепим !!!

:first:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2010 11:32 
Offline

Регистриран на: 15 Ное 2007 11:36
Мнения: 172
Когато има се надявам да дойдат колкото се може повече хора и всеки да си кажи мъката и идеите за да може да се вземе правилното решение.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2010 12:24 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Изписахме вагон писания, вече ни ся отщя писане и всичко и ефект няма никакъв.За мен формулата на успеха е елементарна – пускаш Рамото на върха на атаката на мястото на Весо, макар последния вчера да направи най-добрия си мач от месец насам. Той Рамото и вчера уж беше нападател, ама отстъпваше последния удар на батьовците. Не трябва – не стават. Кунчев ако си беше играл мача го печелехме без проблем. Сега и Деко се затри някъде, ама и той май не е във форма напоследък.
Защото я докарахме дотам – вижте програмата – победа можем да вземем чак 23 кръг. Дотогава последните ще са на няколко точки след нас и после в преки сблъсъци с тях ще си решаваме мястото в групата.Поне ще сме домакини. Стига ненужни експерименти – всеки мач се пускат различни юноши на различни постове – трябва ни РЕАЛИЗАТОР!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Искам да знам ще има ли общо събрание на клуба и кога ще
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2010 13:13 
Offline

Регистриран на: 06 Авг 2010 14:08
Мнения: 6
starfen с последния ти коментар все едно кандидатстваш за поста помощник треньор :) шегувам се. Дано на това събрание дойдат наистина много хора който обаче им пука за отбора и втория полусезон започнем като един добре оформен футболен клуб с амбициозни цели и всичко да е наред :)

И най-вече да подкрепим хората който се мъчат да оправят положението и дано след това събрание им бъде по-лесно!!!!!!! Имам предвид единствено президента на клуба!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Искам да знам ще има ли общо събрание на клуба и кога ще
МнениеПубликувано на: 06 Ное 2010 20:17 
Offline

Регистриран на: 27 Окт 2009 18:35
Мнения: 124
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: mari_7777
Незнам защо толкова искате да има сабрание, който иска да помага може и сега,раквотството в момета прави всичко вазможно да върви отбора.Поне сега играят футбол не мислят за продаване на мачове.А тези новите които искат да управляват отбора не съм сигорен че нама да продават мачове.До края на полу сезона има четеи кръга,не е сега времето за нови футболисти и нови треньори,през зимната пауза ще се помисли добре за теньор и нови футболисти.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Ное 2010 22:51 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Не знам кой какво играе ама някой ако смята да продава сигур е луд, щото както сме я подкарали може да се наложи напролет да купуваме мачове.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Искам да знам ще има ли общо събрание на клуба и кога ще
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2010 01:35 
Offline

Регистриран на: 27 Окт 2009 18:35
Мнения: 124
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: mari_7777
Ти явно имаш проблеми,и не четеш кво ти пиша и говориш на изус,и нямаш никва педстава от футбол като организация и чисто футболно ти си един слски тип които му преляга да ходи по селси мачове,Избегли -Конуш примерно там тези твои изказвания ще ти варвят заедно с мастика в селския хоремак.всички твои изаказжания са на изус ,запазиси ги за тебе и не натоварвай хората с твоите глупости.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2010 18:50 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Дали са глупости – времето ще покаже. Ама истината е, че отбора играе зле и все по-зле става. Почти вече на селско ниво, дано да не стигнем до селата. Това всички го виждат, освен тези с розовите очила.И май наистина е по-добре човек да си пие ракията в кръчмата, вместо да си къса нервите по стадионите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Искам да знам ще има ли общо събрание на клуба и кога ще
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2010 20:23 
Offline

Регистриран на: 27 Окт 2009 18:35
Мнения: 124
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: mari_7777
И на мен неми харесва как върви отбора но не мрънкам по форумите,никои не носи розови очила,много добре виждат че има нужда от нови футболисти и треньор.На всички на боли че са такива нещата но момента е такъв.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2010 16:09 
Offline

Регистриран на: 15 Ное 2007 11:36
Мнения: 172
БОЖЕ КАКВО ДОЖИВЯХ,Рафо и Сие внесли в общината подписка срещу хората в клуба,само подписи без имена,то бива пародия ама чак толкоз.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2010 19:30 
Offline

Регистриран на: 18 Ное 2010 19:07
Мнения: 1
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
А този измислен президент няма ли да предизвика общо събрание той да не си мисли че Асеновец е на баща му не вижда ли че изпада


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2010 10:40 
Offline

Регистриран на: 15 Ное 2007 11:36
Мнения: 172
На ПРАДЯДОМИ Е,ха-ха колко сте прости всички от опозицията,целия град ви се смее бе ташаци,сега ще видиш колко подписа ще съберем ние срещу вас бе олигофрен,събрали се някви дюнерджий и решили че разбират от футбол а на топката дюнери ли ще давате бе ,"ДЮНЕРДЖИЙТЕ" така ще се казва опозицията.Та дюнер ако искаш ела на дебат толкова истини ще разбереш за "милеещите " хора за футбола че ако ти не си един от тях,после няма да искаш да чуеш за тях,но май си дюнер ,така че духай.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2010 14:12 
Offline

Регистриран на: 26 Окт 2010 19:41
Мнения: 13
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: niki_katya3
Как разбра пък ти бе,че отбора изпада или така ти се иска. И какъв си ти да казваш кой е измислен и кой не,кой да си подава оставката и кой не. Къде бяхте всички вие неизвестни притоци,когато изкараха отбора преди 1г от В група,заради предишното ръководство и футболистите,някой от които и сега играят. Пак питам къде бяхте тогава,защо не искахте оставки и Общи събрания


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2010 14:34 
Offline

Регистриран на: 10 Ное 2010 14:08
Мнения: 12
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
да живее асеновец... много хора милеят за този клуб :f17: надявам се един ден тимът ни датръгне да мачка като преди. трябва да се помага на президента и дбора нека всички да се обединят .вальо е човек който милее за одбора


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2010 16:20 
Offline

Регистриран на: 15 Ное 2007 11:36
Мнения: 172
Само едно не мога да разбера щом толкова милеете за футбола ,защо не идвате да помагате ние никой не сме върнали които иска да помага,защото истината е че тези бакии който забъркаха някой хора преди години ако не се бяхме заели да ги оправим сега за футбол в Асеновград щеше да се говори в минало време,това е истинската истина и за моя радост го знаят 98% от хората в Асеновград а и не само,и сега изведнъж се появявят някви спасители ...... на кой и на кого,аз каквото съм обещал на момчетата съм си го изпълнил и продължавам да го изпълнявам,надали има друг клуб в нашата група в който да е така,който е навътре в нещата го знае,това че бивши треньори и футболисти не можаха си е техен проблем,а сега ходят да спасяват какво......топка дюнер не яде.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2010 16:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 22:24
Мнения: 167
Местоположение: Асеновград
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Хайде и аз да си кажа мнението, защото взех да се изнервям от тези глупости, които чета. Аз уважавам всяко мнение, защото то е базирано на информацията и знанията, които всеки има. Според мен хора като Г.Томов, Вальо, Ники Андреев са всичко друго, но не и измислени, непукисти или каквото там е писано. Тези хора дават сърцето и душата си за Асеновец. Треньор като Андреев, който да учи на футбол, а не на безцелно ритане и центриране е богатство за нашият град. Той и като футболист си оставяше сърцето на терена, сега също е така. Президент като Вальо, който се чуди от къде да намери и 5 лева за отбора, който не може да заспи след загуба и толкова точен в дадените обещания към всеки кога сме имали ?????? Ами Томов - този човек си остави личния живот само и само да помогне на отбора. Дава сумати пари, които са все едно хвърлени в бездънна яма, особенно с тази ПОДКРЕПА от общината. Това е моята истина. Има още много други работи за казване, но ги оставям за друг път. Просто ако няма помощ от общината и обща подкрепа на бизнеса в града, няма как да имаме отбор, който всеки от нас иска. За съжаление засега такава няма. В момента нямаме пари за играчи и това е. Няма кой да дойде да играе за здраве, освен местните момчета, затова нека ги подкрепим. Цялото ръководство и играчи имат нужда от това !!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Дек 2010 13:47 
Offline

Регистриран на: 15 Ное 2007 11:36
Мнения: 172
"дюнерджиите" пак се активизираха,искали събрание,хора които от 2-3 години са в управителния съвет и не са помогнали грав а само пречат,някой дори не знаят топката кръгла ли е,квадратна ли е ,искали промени ,горко на футбола в Асеновград с такива разбирачи.Много скоро ще излезнат много истини за тях.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Искам да знам ще има ли общо събрание на клуба и кога ще
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2010 21:08 
Offline

Регистриран на: 27 Окт 2009 18:35
Мнения: 124
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: mari_7777
Какво доживяхме Ридван щял да сменя раковотсвото милеел за отбора,а забрави как продадоха мача на левски Стара загора,забрави ка се се радваше пред агитката на БОТЕВ като вкара гол на АСЕНОВЕЦ тогава много бързо беше забравил за АСЕНОВЕЦ.Сега като му истина местенцето в БОТЕВ пак се сети за АСЕНОВЕЦ.ИНАЧЕ МИЛЕЕЛ. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Искам да знам ще има ли общо събрание на клуба и кога ще
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2010 23:26 
Offline

Регистриран на: 05 Юни 2009 21:20
Мнения: 1390
Местоположение: Асеновград
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: kochanov23
Ридито пък къде е тръгнал да сменя ръководство, той какъв е в Асеновец в момента? Жалко би било да влиза в някакви схеми.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Искам да знам ще има ли общо събрание на клуба и кога ще
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2010 09:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Окт 2007 08:50
Мнения: 142
Местоположение: TESSALONIKI greek
Отбор: Левски (София)
Skype: ....................
какво му обръщате внимание на този клоун ридито :redcard: :redcard: :redcard: !!! така само му вдигате акциите

_________________
IF YOU LOVE SOMETHING YOU MUST BE PREPARED TO FIGHT FOR IT !!!
W.L.C


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Дек 2010 12:30 
Offline

Регистриран на: 24 Сеп 2010 19:09
Мнения: 117
Отбор: ЦСКА (София)
Какво значи това-че някой се чуди от къде да вземе пет лв. за отбора.Или някой си зарязал личния живот заради отбора.И какво като са направили такива жертви,положителен резултат да се видя-не.Резултата беше-надолу към последните места.Всички,които го докараха до дъното,тръгнаха да го спасяват от удавяне.А до там малко остана,добре че свършиха мачовете.Другите отбори видяха нивото на по-добрите клубове и започнаха да подсилват отборите си с играчи и това се видя,къде бяха в началото,а на кои места се изкачиха в края на полусезона.А колкото до Ридван- той видя как е в Ботев и прозря,че подготовката в асеновградските школи е достатъчна да те вземат в добър отбор,но не и да се задържиш в него.В по-слаб отбор или школа е лесно някой да се открои като добър,но е трудно да докаже и поддържа това в по-силен отбор.Защото в такива отборите не бягат излишно,а просто са бързи,не орат земята безрезултатно,а използват тактика и умения за бърза и правилна реакция с топката,и най-вече са технични.Защото един отбор,за да е добър трябват пари за ето такива опитни играчи.А само добра воля и желание не стигат.Трябват хора,които да правят всичко не според възможностите си,а да имат възможности да направят най-доброто за отбора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Дек 2010 15:13 
Offline

Регистриран на: 15 Ное 2007 11:36
Мнения: 172
И ти какво предлагаш бе разбирач,къде са тези хора ,имаш ли си понятие въобще какви хора искат да се наврат за пореден път в футбола в Асеновград а,мен ще ме е срам да дойда на стадиона ако са те а сигорно и на теб освен ако не си един от тях?Ела бе ела веднъж да ти обесня за какво става дума та да прозреш веднъж истината че като те гледам май че разбираш от треньорство,ела да станеш треньор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 31 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 191292 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141676 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 116807 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 117082 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118514 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози