bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Юни 2024 16:50


Асеновец 2005 (Асеновград) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 31 мнения ]  Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2010 13:21 
Offline

Регистриран на: 26 Окт 2010 19:41
Мнения: 13
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: niki_katya3
Големият капацитет futbol отново се включи да ни обясни как се ръководи клуб,как трябва да се играе,какви играчи са ни нужни,каква школа имаме.... Каква гордост е за нашият град,че имаме такъв уникален специалист с възможности, с които може да оправи клуба. Но не му остава време на човека от това да плюе,да критикува всичко и всички в клуба,да анализира всеки един мач-субективно,да пали свещи отбора да губи,да търси Попа и отбора му-някой ако ги е виждал да му пиши. Нека да ти уточна някои неща- 1. Ридван не е юноша на АСЕНОВЕЦ и не е изграден като футболист тук. 2. Казваш че от нашата школа може да иде футболист в добър отбор но не и да се наложи. Понежи си голям разбирач,направи си труда да провериш колко НАШИ МОМЧЕТА са игра ли по А и Б група и то с успех,в националните ни гарнитури и в Европейските турнири. И сега в момента в школите на пловдивските отбори по добрите играчи са НАШИТЕ МОМЧЕТА,отишли да играят там,заради разбирачи като тебе. Искам да кажа на президента и вицепрезидента,на всички треньори и футболисти в клуба,че хората които ОБИЧАМЕ и МИЛЕЕМ за АСЕНОВЕЦ,сме зад вас. И ако имате нужда от помощ от нас родителите,чийто деца са част от този клуб,знайте че я имате. Надявам се че с подписката във ваша защита сме помогнали колкото можем,но това е най-малкото,ако кажете ще се съберем всички и ще идем където трябва,защото става въпрос за бъдещето на АСЕНОВЕЦ,не на моето и друго дете а на всички сегашни и следващи деца на НАШАТА ШКОЛА. И не обръщайте внимание на такива псевдофенове на отбора,които сигурно влизат на мачовете без да си плащат билета а иначи са много загрижени за отбора. ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2010 15:14 
Offline

Регистриран на: 15 Ное 2007 11:36
Мнения: 172
Благодаря за подкрепата,сигорно е че и ние имаме някой грешки но се стремим да ги изчистим и като работим без корисни цели болшинството от хората го виждат и мисля че сме на прав път,сега да не ви обеснявам какво наследство наследихме и аз лично се чувствам горд че изпълнихме целите си и спасихме футбола на Асеновград,ясно е че това някой хора няма да го признаят защото те са свикнали все подмолно да "опозиционерстват" но и това скоро ще го премахнем.Скоро бях при Кмета да му обесня как седи ситуацията около футбола,защото опозицията която е от 5-6 човека яко са използвали някви си техни канали да ни натопят пред него-наговорели му че се разпадаме,че със сигорност изпадаме,че футболистите били против нас и кви ли не,разбирате ли за каква пародия става въпрос ,хора който никой не ги иска те така да изопачават нещата че едва ли не те са спасителите,а при тях ще настъпи истинската разруха,няма футболист който да не ми е казал че те дойдат ли всички се махат,треньори също,да не говоря че феновете никой не ги иска,то бива лицемерие ама чак толкоз не съм очаквал да видя,но той господ гледа.Искали събрание о.к. но Когато ние кажем а не когато на тях им е удобно,и тогава искам да презова всички който ОБИЧАТ Асеновград и Асеновец да дойдат и да си кажат мнението ,аз лично на който иска ще му обесня как стоят нещата и да видим въобще ще остане ли някой на тяхна страна,писна ми от лицемерие -хора който до онзи ден си говориха все зад гърба и се псуваха еди друг сега се съюзили да спасяват футбола,цяла България видя как го оправиха.Дано да издържим че и аз взех да изперквам от тяхните простотий и лицемерие .Да живее Асеновград и Асеновец


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Искам да знам ще има ли общо събрание на клуба и кога ще
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2010 21:52 
Offline

Регистриран на: 27 Окт 2009 18:35
Мнения: 124
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: mari_7777
Tакива разбирачи като futbol докараха отбора до това положени,а сега изкакали да спасяват отбора да сменят раковотство,треньор, играчи.В момента това раковотство прави всико вазможно да е добре отбора.А тези опозоционерите са свикнали само да взимат от футбола не да дават включително и Ридван но лапаницата свърши .Ново раковотство няма да има нито нов треньор ,ще има само нови футболисти. Наближават празници нека да спрем малко с интригите, зависта ,лицемерието и да гледаме малко по положително на нещата и всичко ще си доиде на място.ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Дек 2010 11:19 
Offline

Регистриран на: 16 Дек 2010 11:09
Мнения: 1
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Сугласен сум сус всичко не може такива хора като РАФО,ГРАМАТИЗИТЕ,ПОПА,РИДИ и сие да искат да командват в футбола в Асеновград,доказани мастии които освен да правят интриги друго не могат ,Горко на отбора ако тези хора се вурнат,затова аз сум твурдо зад ВАЛЪО и тези които са зад него понеже знам че го прави всичко от лубов и е истински Асеновградчанин и аз се гордея че има такива хора като него в нашя град.

ПИШИ НА КИРИЛИЦА! (редактирано от модератор)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2010 15:15 
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2009 19:50
Мнения: 84
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Все пак имайте предвид:пише се сигУрно. Има и още някои, но е добре да се започне от някъде. Весели празници и САМО АСЕНОВЕЦ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Дек 2010 00:10 
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2009 19:50
Мнения: 84
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Весели празници.Успешна година за Асеновец.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 31 мнения ]  Предишна  1, 2



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 197692 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149422 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 120821 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 120543 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 124188 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози