bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 01:58


Български клубове - Хебър (Пазарджик) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 17 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Край на есенния дял на първенството
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2006 16:10 
Как оценявате представянето на Хебър през есенния полусезон?

Според мен беше много зле заради тея кризи който бяха в отбора....дано от 2 полусезон да вървим напред. :0020: :fans4:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2006 16:20 
Определено адски злеееееее :evil: :x дано се оправиме другия полусезон ,че с тая игра В Група ни зове..


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Ное 2006 13:41 
Щом Боби кара футболистите да минават през детектора на лъжата значи се е захванал сериозно с отбора. :P


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Ное 2006 18:28 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 14:23
Мнения: 64
Местоположение: Мегаполиса
Боби няма интерес да изпадне отбора защото ще изпусне далаверата и мисля че няма да изпаднем дори може да купи и някой мач но невярвам да изпаднем защото той най-накрая си намери добра пералня за паите :)

_________________
Нищо не ни плаши освен празните чаши!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Ное 2006 10:07 
Hack0T0 написа:
Боби няма интерес да изпадне отбора защото ще изпусне далаверата и мисля че няма да изпаднем дори може да купи и някой мач но невярвам да изпаднем защото той най-накрая си намери добра пералня за парите :)


Така е едвали ще остави отбора да изпадне....иначе и той губи :wink:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2006 10:19 
И според мен няма да изпаднем,но трябва да се борим за А група


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2006 10:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:00
Мнения: 1372
Местоположение: Своге
надявам се да не изпаднете и следващия сезон да се срещнеме в "Б" група и да си направиме дерби :wink:

_________________
C`ONE CITY !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2006 16:10 
Има време дано не изпаднем ... догодина треа да има голями дербита :0020:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Дек 2006 18:50 
http://www.7sport.net/7sport/footbg/d4527_24.htm


Новият шеф на Хебър:
Ще оправим батака с много пари
Клубът бе използван за източване на общината, твърди Борислав Даскалов



Общинският съветник Борислав Даскалов бе избран в сряда за президент на Хебър. Така се сложи край на управленската безтегловност във втородивизионния клуб. Бизнесменът се съгласи да даде първото си интервю за читателите на "7 дни спорт".






Хебър ще остане в "Б" група, гарантира новият шеф


- Г-н Даскалов, какво накара един бивш 7-кратен шампион по карате да оглави футболен клуб като Хебър?
- Може би в това няма нищо случайно. Футболът открай време е бил мое хоби. В свободното си време обичам да ритам топка с приятели. Имам и доста мачове в пазарджишката "А" областна група като играч на половин дузина отбори. Спомням си, че когато се установих в Пазарджик, почти веднага бях привлечен да помагам с финанси и организация на един петодивизионен тим - Тракия (Звъничево). С мои приятели взехме този селски тим от една гола поляна
Направихме що-годе добър стадион за родните стандарти и след две години вкарахме тима във "В" група, където в мач от турнира за Купата на България докарахме в това село отбор като Литекс. След периода ми в Звъничево съм помагал на доста аматьорски отбори от пазарджишкия регион - Балкан (Варвара), Виноградец, Бесапара (Ковачево). През 2004 поех финансово пазарджишкия Бенковски, който по това време съществуваше само на книга. Започнахме първенството от минус 6 точки, а накрая финиширахме първи с 15 пред останалите. Лични причини обаче ме накараха да оставя този тим, който оттогава насетне крета в "А" областна.
- Кое ви кара да харчите парите си за спорта?
- Ясно е - любовта ми към спорта. На кой ли не съм помагал в Пазарджик през последните 14 години - футболисти, каратисти, джудисти, бадминтонисти и какви ли не.
- Като шеф на ФК Бенковски обаче вие бяхте сред най-яростните противници на Хебър. Сега вече сте негов финансов благодетел. Не е ли странно това?
- Може би. Не знам. Допреди няколко месеца аз наистина гледах на Хебър като на отбор, през който се източват общински пари. Понякога обаче човек трябва да разгледа нещата от всички страни, за да стигне до истината. В Хебър попаднах случайно. Това е поредният тим, който стигна до просешка тояга и се обърна към мен като един вид последна инстанция. След оттеглянето на бившия вече президент Евлоги Станоев Хебър беше изпаднал на практика в клинична смърт. Аз се намесих, когато БФС тъкмо се канеше да го зачеркне от състава на "Б" група.
От Германия се обадих на доверени лица да внесат банковата гаранция от 20 000 лева, за да може отборът да започне първенството. Бях никой в този клуб, но извадих и още пари за картотекиране, топки, премии и други харчове. От старите спонсори беше останал само един - колегата акционер Садко Синапов, който също помогна. Седмици преди общото събрание платих 67 000 лева за 45% акции. Това беше делът на бившите спонсори Евлоги Станоев и Йордан Георгиев. Без да съм максимално точен, ще кажа, че още преди да бъда избран за президент, съм похарчил над 100 000 лева за Хебър. Иначе този отбор сега нямаше да го има.
- Какво наследство заварихте?
- Най-точното определение е пълен батак. Финансово-счетоводно, организационно и във всякакъв смисъл Хебър беше под нулата. Направо се хванах за главата, като видях състоянието на акционерното дружество. До много скоро Хебър имаше борчове към кой ли не - НОИ, БТК, футболисти, треньори, БФС, транспортната фирма, която обслужва отбора и други. В момента задълженията са сведени само до около 20 000 лева, които във времето ще изчистим към НОИ.
- А как гледате на другото "наследство" - последното място на Хебър в есенното класиране?
- И това е функция от вегитирането на отбора през есента. Когато футболистите не тренират редовно, когато не получават с месеци своите възнаграждения, когато дисциплината в съблекалнята е нула, всичко друго освен последното място би било изненада. Неслучайно заради всички тези проблеми противниковите отбори, които са гостували в Пазарджик, са правили опити за подкупи в почти всеки домакински мач
Наши играчи също са се предлагали, установи разследването ни. Затова един бе изгонен (б.а. - Цветан Зарев), а на други им бе намекнато да си събират багажа, без да ги посочваме с пръст. Това, което е било през есента, повече няма да се повтори, поне докато аз съм начело на този клуб. На общото събрание приехме правилник за реда и дейността в Хебър, който влиза в сила от 1 декември. В него са посочени всички права и задължения на футболисти, треньори и ръководители. И всеки ще си плаща за гяволъка, ако наруши разпоредбите на този правилник.
- Доколко реални са шансовете на Хебър за оцеляване в групата?
- Без да съм специалист, ще кажа, че те са не по-лоши от тези на 10-ия или 11-ия тим в класирането. Разликата между тях и нас е минимална. През пролетта ще имаме един домакински мач в повече. Предстои ни сериозна зимна подготовка, привличане на най-малко 4-5 нови, качествени за стандартите на "Б" група попълнения. Забравете за проблеми с плащане на заплати и премии. С колегата акционер Садко Синапов и Община Пазарджик няма да допуснем есенната дезорганизация в Хебър.
- Вие сте сред кандидатите за наемане на градския стадион в Пазарджик. Какво предвиждате, ако спечелите конкурса?
- В самите конкурсни условия е записано, че минимумът от инвестиции за периода от 5 години трябва да бъде 100 000 лева. Ние ще вложим доста повече. Ако спечелим конкурса, предвиждаме построяване на тоалетни за феновете на гостуващите отбори, ресторант, нова официална ложа за гости и журналисти, тунел, магазин за спортна екипировка и сувенири с марката на Хебър. Отделно от това съм намерил хора, които ще инвестират в оборудването. В момента стадионът е в окаяно състояние, печки, бойлери, перални и хладилници са от 80-те години на миналия век.
Половината от душовете са за смяна
Въобще трагедия.
- Ще настъпят ли някакви промени в ръководното тяло на отбора след общото събрание?
- Като изключим факта, че аз сменям на поста Евлоги Станоев, големи промени в оперативното ръководство на отбора няма. Георги Куцовски и Иван Стефанов остават съизпълнителни директори на клуба. По-скоро големите промени са в борда на директорите. Оттам освободихме Евлоги Станоев, Йордан Георгиев и Тодор Шопов. Новите сме аз, Садко Синапов и Петър Станоев, докато Георги Куцовски и Иван Стефанов запазиха местата си. Сьс заповед възстанових длъжността пресаташе, където върнах на поста перфекционист като Димитър Комсийски. Имаме един от най-качествените футболни уебсайтове в България. Ще го направим още по-добър. Останалото е пълна прозрачност за това, което ще става в Хебър занапред.

Димитър Димитров


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Дек 2006 11:12 
Ах да ни вкара в А :fans4: :002: :adq: :aal: :fans5: :fans3: :alien: :0020:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2006 11:32 
Треа първо да му дадат стадиона да не земе да се откаже пак ще ни вкарва в а-група.... да видим :lol:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2006 17:34 
Кой стадион да ни дадат ?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2006 19:36 
Общината треа да даде стадиона на Боби.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2006 00:31 
Този на който се играе или другия (изоставения)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2006 19:25 
Кофти.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Дек 2006 18:45 
^boy^89^ написа:
ee deeba i kuci se maha...ima ne6ty gnilo tuk :x


И аз така мисла ще се види като почнат мачовете :P


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2006 08:20 
Еми да


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 17 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 191179 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141521 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 116714 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 117017 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118371 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози